>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FC Barcelona VS Inter Mediolan - Rewanż 28.04.2010 r.

Status
Zamknięty.
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
FC Barcelona-Inter
Typ: Awans Barcy
Kurs: 2.46
Buk: Betfair
Jutro o godzinie 20:45 na Camp Nou odbędzie się znakomicie zapowiadające się spotkanie półfinałowe Ligi Mistrzów. Miejscowa FC Barcelona podejmie Inter.
W pierwszym spotkaniu tych drużyn na San Siro padł wynik, który zaskoczył chyba wszystkich- Barcelona przegrała 1:3. W środowy wieczór piłkarze Pepa Guardioli zapowiadają, iż wyjdą ze skóry, ażeby wygrać jutrzejszy mecz i awansować do finału, do finału, który rozegrany zostanie na stadionie największego rywala FCB- Santiago Bernabeu Realu Madryt. Przed sezonem Pep i jego podopieczni zapewniali, iż głównym celem obok obrony Mistrzostwa Hiszpanii jest występ w Finale Champions League w Madrycie. Jak wiemy chyba wszyscy, Barcelona jeśli chce, to może, jeśli może i chce- spełnia swój cel i marzenia.
W jutrzejszym meczu najprawdopodobniej nie zobaczymy Andresa Iniesty, jest to strata ogromna, a tym samym niewielka, gdyż ławka Barcelony robi niesamowite wrażenie. W tym sezonie w dobrej formie jest Sergio Busquets, który godnei stara się zastąpić Iniestę. Ostatnio na lekki uraz narzekał Dani Alves, ale najprawdopodobniej zagra.
Ostatnie 7 spotkań Barcy na własnym boisku, to zwycięstwa, wynikami, które dadzą awans jutro. Inter na wyjazdach nie zachwyca. Porażka w Rzymie, porażka z Catanią oraz remisy we Florencji oraz Palermo nie wystawiają drużynie Jose Mourinho dobrego świadectwa.
Kolejnym argumentem, który przemawia za wygraną i awansem Barcy jest statystyka H2H na Camp Nou. 3 mecze w ostatnim 10-leciu, 3 wygrane, bilans bramkowy 10:0.
Powodzenia ;)
 
sportluk-26178 18

sportluk-26178

Użytkownik
Czekamy na spektakl

Jutro czeka nas bardzo ekscytujący pojedynek. Barca - Inter. Zapewne wszyscy fanatycy futbolu z niecierpliwością na niego czekają. Nie ukrywam, że sam nie mogę się doczekać tego pojedynku i tylko czekam, aż wygodnie rozsiądę się w fotelu i popatrzę na to mam nadzieję godne półfinału widowisko. W pierwszym meczu padł wynik 3:1 dla piłkarzy z Mediolanu, jednak trzeba zaznaczyć, że to Barca pierwsza zdobyła bramkę, a później jednak coś maszyna jakgdyby się zaczęła &quot;ścierać&quot;. Jutro o godzinie 20:45 na Camp Nou już nie będzie miejsca na takie potknięcie jak miało to miejsce na San Siro. Wbrew pozorom rezultat 3:1, nie jest wcale taki zły dla Katalończyków, no chyba, że Inter pierwszy zdobędzie bramkę, wtedy mogą być problemy. Obiektywnie rzecz biorąc, inne rozwiązanie niż zwycięstwo piłkarzy Guardioli jest ciężkie to wytłumaczenia. Mourinho jednak to bardzo dobry trener, mimo, że swoimi wypowiedziami już nie raz budził kontrowersje to jednak warto zaznaczyć, że potrafi grać przeciwko Barcelonie, a raczej poustawiać tak zespół, aby potrafili zatrzymać siłę ofensywną Barcy, jaka niewątpliwie w dużej mierze spoczywa na Messim. Celem Barcelony na tą Ligę Mistrzów jest dojście do finału, jak powiedział w jednym z wywiadów ich trener. Mourinho i jego ekipa w lidze pogrywają sobie bardzo dobrze, są na czele tabeli tuż przed dzielnie goniącą ich Romą, która w ostatnim spotkaniu straciła punkty z Sampdorią, a szkoda. Mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie. Łącznie podczas spotkania z Interem, pracować będzie 785 dziennikarzy z 30 krajów. Na Camp Nou spodziewani są przedstawiciele mediów z całego świata: Hiszpanii, Włoch, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Portugalii, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Austrii, Węgier, Czech, Szwecji, Norwegii, Danii, Polski, Rosji, Grecji, Chorwacji, Słowenii, Turcji, Izraela, Stanów Zjednoczonych, Meksyku, Argentyny, Brazylii, Japonii, Chin i Kataru. Barcelona już nie raz wychodziła z takich opresji, gdzie w pierwszym meczu została pokonana 3:1 a w rewanżu na własnym stadionie urządzała piękne goleady i eliminowała przeciwnika. Przykład? Mecze z Chelsea w sezonie 1999/2000. Kiedy to Duma Katalonii uległa w pierwszym meczu 3:1, w drugim zwyciężyła aż 5:1, powtórka z historii? Czemu nie. Jak już kiedyś wspomniałem jestem fanem Barcelony, więc moje oceny są bardziej subiektywne, aniżeli obiektywne. Piłkarze Barcelony apelują o to, aby stadion był wypełniony po brzegi i wszyscy dopingowali ich w drodze do chwały. Oprócz tego nie zabraknie kilku deserów w tym spektaklu:

Pojedynek braci Milito
Obrońca Blaugrany Gabriel Milito zagra przeciwko swojemu bratu Diego. Gabriel, powiedział dla UEFA.com, że bracia będą rywalizować ze sobą tylko na boisku. „Obaj chcemy wygrać, ale nasze stosunki nie zmienią się z powodu meczu piłki nożnej. Zawsze patrzyłem na niego, jak na zwykłego przeciwnika” oznajmił obrońca drużyny z Katalonii.

Barcelona bez Puyola, Inter bez Sneijdera?
Jak wiemy za kartki w środowym meczu nie wystąpi podstawowy filar obrony czyli Carles Puyol. Jego miejsce najprawdopodobniej zajmie Gabriel Milito lub Rafael Marquez. Inter Mediolan także ma swoje problemy. Aczkolwiek występ Wesleya Sneijdera stoi pod znakiem zapytania. Holender nabawił się kontuzji w meczu ligowym z Atalanta. Ponadto, Dejan Stanković jest w tej samej sytuacji co kapitan Barcelony. Będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek.

Z tego co jednak wyczytałem w prasie, Sneijder powinien w tym spotkaniu wystąpić od pierwszej minuty, lecz ta informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Ogromna szkoda, że w meczu zabraknie Iniesty, wszyscy dobrze wiedzą jak wielką rolę odgrywa ten zawodnik w tym zespole.


To nie zmienia faktu, że jutro na Camp Nou szykuje nam się wspaniałe, niepowtarzalne widowisko. Atmosfera w obu zespołach i wśród kibiców sięga zenitu, Barca stoi przed arcytrudnym zadaniem, pokonać Inter Mediolan pod wodzą Mourinho. Czy ten cel jest do zrealizowania? Owszem, przecież mamy w zespole piłkarskiego geniusza, jakim niewątpliwie jest Messi.


Barca - Inter Typ: 1​
 
A 0

antoniotcz

Użytkownik
W tym meczu zdarzyć może się wszystko. Według mnie najmniej prawdopodobne jest to że Inter zremisuje lub co najwyżej strzeli bramkę. Nie oszukujmy się kurs 1,4 jest najbardziej dotkliwy dla &quot;obstawiających&quot;. Wiele jest analiz i spekulacji więc trudno obstawić cokolwiek. Nie wiadomo w mojej opinii jest to czy Barca wygra tylko jedną bramką. Żadna drużyna nie obroniła tytułu CHL więc kiedy zdarzyć ma się ta &quot;okazja&quot; dla FCB jak nie teraz :/
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Nie porównujcie Barcelony z wyjazdów do Barcelony u siebie To dwa zupełnie inne zespoły. Na monstrualnie wielkim i poszerzonym boisku na Camp Nou Barca prezentuje się dużo lepiej. Zwycięstwo 2-0/3-1 nie jest dla Blaugrany niczym szczególnym. W grupie bez Messiego, Ibry i kilku innych zawodników wygrali gładko dwoma bramkami, a Inter w meczu oddał 3 strzały, z czego dwa z 40 metrów. Jutro na pewno Barca od początku zgniecie Inter i jestem o tym przekonany. Szkoda, że przez kontuzję pauzuje Iniesta, bo w parze z Xavim to najlepsi pomocnicy świata. Mimo wszystko szanuję Inter za to, co dokonali na Meazza, ale moim zdaniem jutro nie mają wielkich atutów przeciwko Barcelonie. Znając Mourinho Inter zagra wielką murarką z tyłu, czyli 10 zawodników skupionych na 30m i wybijanka przed siebie. Wierzę w Barcelonę, 2-3 bramki dla nich nie jest wielka sztuka, a tym bardziej jeśli szybko padnie pierwsza bramka to skończy się moim zdaniem pogromem.
Dlatego Barcelona -2 - 4.70.
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona - Inter Mediolan
Typ: Barcelona wykorzysta rzut karny
Kurs: 5.0
Buk: Bet365

Środa - godzina 20.45 - oczy całej piłkarskiej Europy skierowane będą na stadion Camp Nou, gdzie zmierzą się ze sobą liderzy lig hiszpańskiej i włoskiej. W tej edycji LM Barca z Interem grała już 3krotnie. Pierwszy mecz we Włoszech zakończył sie wynikiem 1:1, drugi w Hiszpanii 2:0 dla Barcy (oba w fazie grupowej) trzeci we Włoszech 3:1 dla Interu. Jutro rewanż i Barca napewno od samego początku rzuci się do huraganowych ataków, żeby jak najszybciej odrobić 2bramki. Myśle że są jak najbardziej w stanie to zrobić, bo to wkońcu Barca. Co do mojego typu, myśle że filigranowy napastnik Barcy (Messi), szybki, zwinny będzie bardzo często faulowany przez przeciwników, jeżeli zagra na lewej stronie ataku, i będzie zbiegać w pole karne tym większa szansa na podyktowanie rzutu karnego, których w tej edycji LM dla Barcy chyba nie było, bo tak daleko pamięcią nie sięgam. Może któryś z młodych zawodników (Pedro czy Bojan) zostanie srogo potraktowany przez defensorów Interu, albo Jeffren który jest chyba najszybszym zawodnikiem Barcy.
Ostatnio co zapadło mi w pamięc to mecze sprzed kilku tygodni, w których Inter przegrał z Catania 3:1, tam sędzia właśnie podyktował rzut karny dla drużyny Catani, drugi karny to w meczu z Udine który Inter wygrał 3:2. Myśle że jutro sędzia podyktuje rzut karny, wykorzysta go Leo Messi! a Barca pokona Inter 3-0 :smile:
 
M 14

mrbork

Użytkownik
Messi ? Przecież on w meczach z wielkimi drużynami poprostu nie istenieje ! Widzieliście co sie działo w pierwszym meczu z Messim ?
W drugim nie wróże mu lepszej przyszłości lepiej. Inter to nie jest Real, Sevilla, Valencia czy Xerez to już zdecydowanie wyższy poziom. Tutaj nie stawiałbym wszystkiego na Barcelone. Inter gra bardzo dobrze taktycznie, a Mourinho to przecież najlepszy trener na świecie. Wcale nie jest tutaj powiedziane, że będą się bronic wręcz przeciwnie, wyczekają te żałosne ataki rozpaczy w pierwszym kwadransie, po czym ruszą i na pewno zdobędą bramkę.

Chyba najbardziej prawdopodobnym typem w tym meczu jest:

Obie strzelą TAK
 
damian99 67

damian99

Użytkownik
Messi ? Przecież on w meczach z wielkimi drużynami poprostu nie istenieje ! Widzieliście co sie działo w pierwszym meczu z Messim ?
???? Wymień inny mecz w którym Messi nie istniał ;) Fakt, że z Interem zagrał słaby mecz (głównie dzięki podwojeniu, potrojeniu krycia), ale zdanie, że nie umie grać z wielkiemi drużynami to smiech na sali ;)
wyczekają te żałosne ataki rozpaczy w pierwszym kwadransie, po czym ruszą i na pewno zdobędą bramkę.
Ataki rozpaczy w pierwszych 15 minutach meczu ????. Dawno się tak nie uśmiałem ???? Istna wróżka z Ciebie.

Co do meczu... Barcelona powinna wyciągnąć jakieś wnioski ze starconych bramek na San Siro. Zresztą większość bramek, czy w lidze, czy w LM traci z kontrataków... I pewnie Inter zagra podobnie jak w pierwszym meczu, czekając tylko na błąd. Oby Pep coś wymyślił bo, że będzie cięzko to wiadomo. A kurs 1.4 na Barcelonę, to już w ogole parodia imo.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
co do Messiego...
w 6 meczach z Mourinho nie strzeli bramki(chyba mozna powiedziec ze to wazne spotkania?)
w meczach z angielskimi druzynami , nie liczac chyba najgorszego meczu Wengera w karierze, strzelil bardzo malo bramek bramke(wiem ,wiem w tym ta w finale LM i to z glowki, lecz w finale nie czarowal) a spotkan tych bylo kilkanascie.
W kadrze nei gra pierwszych skrzypiec i ledwo awansowala Argentyna do Mundialu z tego co kojarze, wiec chyba kazde spotkanie bylo wazne.
@Damian99
piszesz ze inter tylko bedzie czekal na blad?a BArcelona to co?nie bedzie czasem czekac na blad?pilka nozna to nie koszykowka gdzie liczy sie skutecznosc tylko gra bledow, tutaj pojedyncze bledy zadecyduja. Pamietasz bramke Pedro z SAn Siro?ona byla po bledach 3 kolejnych obroncow bo kazdy popatrzyl na kolego i w rezultacie nikt nie podbiegl do Maxuela(co oczywiscie komentatorzy nki nazwali genialnym wejsciem)...
Messi jest dobry, tak jest nawet za****sty ale pamietaj ze w pilce liczy sie nie efektownosc a efektywnosc. Zdasz sobie z tego sprawe dzis wieczorem jak barca bedzie miala 77% posiadania pilki a meczu nie wygra.
Tylko zeby mecz nie rozczarowal.
Tak jak wczoraj pisalem, podtrzymuje moj typ remis/remis dzis na BF 9,6
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Ale to, że Messi nie istniał to była zasługa taktyki Jose. Barca została rozmontowana. Ja podczas ost spotkania nawet jak inter stracił bramkę wiedziałem, że wygra bo tak grający Inter był o klasę lepszy. Mało , że nie isniał Messi to nie istniał Xavi, widział ktoś ten mecz od strony taktycznej czy tylko niektórzy na forum ? Co się działo w środku pola kiedy była barca przy piłce i chaotycznie zawodnicy się rozglądali i szukali Xaviego, którego nie było, i nie miał kto rozegrać. Wyłączenie środka pola u Barcy to tak jakby im odebrać cały kręgosłup.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Wg mnie jak najbardziej awans dla Barcy jest w zasięgu ręki. Przecież każda taktyka może być rozmontowana. Guardiola wiedział po meczu na San Siro, że musi wymyślić coś nowego na piłkarzy Interu bo inaczej nie przebrnie przez to. Inter to owszem zgadzam się ze wszystkimi, solidna drużyna, potrafi się zmobilizować i walczyć. Nie mniej Barcelona wydaje się na Camp Nou być bardziej uporządkowana i panuje w ten sposób między nimi pewna harmonia. Gra się układa, nie ma nerwów. I wydaje mi się, że to jest klucz. Aby rozpocząc ten mecz tak jak każdy inny bez nerwów i grac swoją piłkę ale stosowac się do poleceń trenera, mam nadzieję jakichś nowych , które zniszczą obronę Interu. Pamiętajmy że 24 listopada Barca pokonała Inter u siebie 2:0 i nic nie stoi na przeszkodzie by tego dokonac po raz drugi. ;) A Messi to nie cała drużyna. Bohaterem meczu równie dobrze może byc Valdes, Pique , Alves. Dzisiaj będzie super widowisko i to nie podlega wątpliwości.
&quot;Jesteśmy gotowi do wojny&quot; :-D http://www.laliga.pl/news/1013/Jestesmy_gotowi_do_wojny
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Owszem i tu się zgadzam Messi to nie cała Barca ( choć duża siła napędowa ), i każdą taktykę da się rozmontować. Tylko to działa w 2 strony. Lepszym trenerem jest Jose niż Guardiola, jego zespoły nigdy nie były nafaszerowane gwiazdami a potrafił z nimi zdobywać największe tytuły (Porto chociażby) Guardiola, żeby teraz rozmontować Inter musi wyjść krok dalej od Jose a to ... jak dla mnie mało prawdopodobne. Wg mnie gra będzie następująca ... Bez szaleńczych ataków na starcie i defensywny Inter, z każdą minutą coraz więcej Barca będzie wkładała do ataku aż dojdzie do tego, że włoży wszystkie jajka do jednego koszyka i wtedy straci bramkę. Każda minuta bezbramkowego remisu to większa presja i więcej nerwów Barcelony.

Owszem Barca może przejść w końcu muszą wygrać tylko i aż 2 : 0 (lub więcej) ale to co prezentuje inter, ile miał ost okazji w meczu z Katalończykami, i chociażby mecze z Chelsea przekonują mnie, że to Inter dzisiaj wejdzie do wielkiego finału
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
co do Messiego...
w 6 meczach z Mourinho nie strzeli bramki(chyba mozna powiedziec ze to wazne spotkania?)
w meczach z angielskimi druzynami , nie liczac chyba najgorszego meczu Wengera w karierze, strzelil bardzo malo bramek bramke(wiem ,wiem w tym ta w finale LM i to z glowki, lecz w finale nie czarowal) a spotkan tych bylo kilkanascie.
W kadrze nei gra pierwszych skrzypiec i ledwo awansowala Argentyna do Mundialu z tego co kojarze, wiec chyba kazde spotkanie bylo wazne.
To że Argentyna ledwo awansowała to sprawa formy całego zespołu , piłka to gra zespołowa i trudno liczyć na to że jeden Leo okiwa 11 zawodników i strzeli bramkę :/ Argentyna po prostu w eliminacjach była zupełnie bez formy , jednak jestem niemal że pewien że Messi będzie gwiazdą nr. 1 na MŚ.
Ten argument z Wengerem jest idiotyczny i żałosny , bo właśnie przez to że Messi strzelił 4 bramki Wenger zaliczył najgorszy występ a nie odwrotnie.

Messi ? Przecież on w meczach z wielkimi drużynami poprostu nie istenieje ! Widzieliście co sie działo w pierwszym meczu z Messim ?
Tak , bramka z Realem , 4 bramki z Arsenalem, bramka w Finale LM - on zupełnie nie potrafi grać w meczach z wielkimi drużynami.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
no szczegolne genialne w Messim w bylo podanie bodajze do Silvestra na klepke, po ktorym strzelil chyba pierwsza bramke.
Papietaj ,ze gra sie tak jak przeciwnik pozwala.
Messi wykorzystal to ze w Arsenalu nie bylo zadnego kalsowego obroncy. Arsenal pozwolil mu na wszystko, obroncy bali sie go dotknac w okolicy 11.
Tydzien temu mial Maicona kolo siebie i jak zagral wszyscy widzieli a raczej Messiego nie widzieli bo nie gral NIC.Nie no jeden strzal mial.
Jak postawisz na przeciwko Messiego rownie szybkiego obronce, oczywiscie klasowego to poza zbieganiem do srodka cudow nie uswiadczysz.
Wymieniasz pare spotkan, ja ci wymienilem sporo wiecej, w ktorych nie blyszczal.
A no i na temat finalu-bramke strzelil ale jak gral to nie pamietasz?
 
trojan87 0

trojan87

Użytkownik
Co myślicie o tym typie


Barcelona-Inter

czerwona kartka w 90 minutach ????

Kurs: 3,20


??????????????????

Moim zdaniem mecz bedzie wyglądał tak.


1-15 Barcelona atakuje , ciągłe ataki, inter się broni jak może

16-30 Barcelona strzela gola, i dalej ostro atakuje, inter łapie żółte kartki

30-45 Inter z kontry wyrównuje, jest 1-1 , Barcelona musi teraz strzelić 3 gole zeby być dalej

46-90 Barca ciągle atakuje inter się broni, Inter fauluje bardzo często i dostaje czerwoną kartkę, Barca strzela 2 gole, jest 3-1 i gra staje sie bardzo brutalna i ostra.


sedziowac bedzie Frank De Bleeckere

Inter wspomina go nie miło bo w 2008 z Liverpoolem- Materazzi dostał czerwona ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Czemu mi się wydaje, że to Diego Alves dostanie czerwoną ? :&gt;
Daniel Alves.
Jak dla mnie , Barcelona awansuje, polecam artykuł w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym, który znakomicie opisuje nastroje przed meczem na Camp Nou. Grając pod presją, Barcelona gra bardzo dobrze, gra świetnie wręcz. U siebie miażdży wszystkich, o czym wspomniałem w swojej analizie nieco wyżej. Myślę, że tych, którzy mówią o awansie Barcy jest tak wielu, co tych, których faworytem do awansu jest Inter. Za 8 godzin zamkną się usta wszystkich, bo rozpocznie się mecz. A za niespełna 10 godzin-oby kulturalnie- będziemy dyskutować o tym meczu, jako o spektaklu wszechczasów.
 
K 0

k0chas23

Użytkownik
Spotkanie: Fc Barcelona - Inter Mediolan
Typ: Gospodarze wygrają bez utraty bramki
Kurs: 2.30
Buk: Unibet

Analiza:

1. Barcelona w tym sezonie jest w wyśmienitej formie i wysoka porażka w pierwszym meczu tych drużyn niczego nie przesądza. W pierwszym meczu Inter wygrał 3:1 i wszystkie bramki zdobywane były po błędach obrońców. Drużyna Barcelony po zdobyciu gola się rozluźniła, co przyniosło konsekwencje. Myślę, że w tym meczu będzie inaczej. Barcelona nie może sobie pozwolić chociażby na chwilę rozluźnienia, musi gonić Inter i strzelić im conjmniej dwie bramki nie tracąc żadnej. Jest to jak najbardziej możliwe i bardzo prawdopodobne.
2. Na własnym stadionie Barca jest nie do zatrzymania. W 1/8 finału pokonała Stuttgart aż 4:0, w 1/4 Arsenal 4:1. Barca traci bardzo mało bramek na własnym stadionie. Myślę, że dzisiaj będą tak zmotywowani i skoncentrowani, że Inter nie będzie w stanie zdobyć bramki. Tymbardziej, że w ekipie Interu najprawdopodobniej zabraknie najlepszego gracza linii ofensywnej - Snejdera.
3 Wielką nadzieją w tym meczu jest bez wątpienia Lionel Messi, który w pierwszym meczu przeciwko obiema drużynami nie błyszczał i nie zdobył żadnej bramki. Przyszedł czas, by ją zdobyć bo tak naprawdę to Argentyńczyk może dzisiaj załatwić swojej drużynie finał Ligi Mistrzów na Santiago Bernabeu. Messi, oprócz tego, że jest najlepszym strzelcem w zespole, jest również najlepszym strzelcem obecnej edycji Champions League. Zdobył łącznie osiem bramek, w tym cztery z nich w ostatnim spotkaniu Ligi Mistrzów z Arsenalem Londyn na Camp Nou. Atomowa Pchła zdobyła zaaplikowała również dwie bramki Stuttgartowi. Argentyńczyk strzelił sześć bramek w dwóch grach play off, a przede wszystkim dwa mecze rozgrywane były na Camp Nou.
4. Kolejnym piłkarzem, który w tym meczu jest w stanie mocno zagrozić drużynie Interu jest Zlatan Ibrahimovic. Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej kontuzją wraca do drużyny i z meczu na mecz gra coraz lepiej.

EDIT:
No co ty. Nie daje temu typowi nawet 10% szans! To nie mecze podwórkowe. Inter będzie BARDZO chciał strzelić choć 1 bramkę, bo to poważnie skomplikuje sprawę dla Barcy. Tak więc nie wróżę szans dla takiego typu. Na coś takiego można by się połakomić, gdyby Katalończycy potrzebowała tylko zwycięstwa. Wtedy wystarczyła by im 1 bramka i mocno się cofnąć. Ale gdy potrzebują zwycięstwa 2-0 nie będą mogli sobie pozwolić na zastawianie bramki. A to oznacza, że Inter będzie miał sporo okazji na strzelenie gola. Wciąż uważam, ze &quot;Oba strzelą&quot; to najlepszy typ na ten mecz. Kurs wyższy od wygranej gospodarzy a ma największe szanse na zwycięstwo.

Jak to ktoś miał napisane, jest to typ BARDZO WYSOKO PRAWDOPODOBNY ????
A jednak ???? ✅
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
no szczegolne genialne w Messim w bylo podanie bodajze do Silvestra na klepke, po ktorym strzelil chyba pierwsza bramke.
Papietaj ,ze gra sie tak jak przeciwnik pozwala.
Messi wykorzystal to ze w Arsenalu nie bylo zadnego kalsowego obroncy. Arsenal pozwolil mu na wszystko, obroncy bali sie go dotknac w okolicy 11.
A zdajesz sobie sprawe z tego że w obronie z rezerw zagrał tylko Silvestre? a jeżeli uwarzasz że Clichy,Vermaelen czy Sagna to nie są klasowi obrońcy to jesteś kapitalnym znawcą futbolu.

Tydzien temu mial Maicona kolo siebie i jak zagral wszyscy widzieli a raczej Messiego nie widzieli bo nie gral NIC.Nie no jeden strzal mial.
Jak postawisz na przeciwko Messiego rownie szybkiego obronce, oczywiscie klasowego to poza zbieganiem do srodka cudow nie uswiadczysz
Wiesz o tym kolego że to Zanetti krył Messiego a nie Maicon? nie ośmieszaj sie już bo nawet nie wiesz na jakiej pozycji gra Maicon , od kiedy to Maicon gr ana lewej obronie?
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Ja także myślałem o typie na czerwoną kartkę. Za Puyola, zagra najprawdopodobniej Gabriel Milito, a naprzeciw sobie będzie mieć swojego brata. Czytałem niedawno w &quot;Przeglądzie Sportowym&quot;, że jak jeszcze grali w Argentynie, to się pobili podczas jednego meczu ????Pomimo ich zapewnień, że traktują się jak zwykłych rywali, to wiadomo, że bracia to bracia, zawsze rywalizacja między nimi będzie ostrzejsza ;) Poprzedni mecz obfitował w kartki, myślę, że i tym razem nie będzie inaczej. Coś mi mówi, że Barca wygra 3:1 i pierwszy raz od bardzo dawna obejrze sobie karne. Mam przeczucie i nie zaszkodzi postawić złotówki na 3:1, tydzień temu właśnie tak obstawiłem i opłaciło się :grin:
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
a kiedy ja napisalem ze maicon gra na lewej?
Obejrzyj skroty meczu moze to zobaczysz ze 3 sytuacje gdzie Messi biegal kolo Maicona a ten zabral mu pilke.
Messi gral tak swietnie, ze w sumei to kazdy mu raz pilke zabral.
Co do obronu Arsenalu to tak uwazam ze zaden z nich nie jest jeszcze klasowym obronca. Spokoj,pewnosc siebie- to ce****e dobrego obronce. A tego brakuje kazdemu z nich.
Nie jestem ani fanem Barcy ani INteru za to od Ciebie bije Barcelona na kilometr.
Pewnie tez powiesz ze Milito strzelil gola z 2metrowego spalonego??
A no i w sumie zapomnailem o rzekomym faulu Maicona na Messim przy bramce.Wytlumaczyysz mi jakim cudem oni grali kolo siebie skoro przeciez jak kazdy doskonale wie Maicon nie gra po stronie Messiego?czy moze na odwrot?
 
B 0

bratmessiego

Użytkownik
Panowie po co komentarze takie, że 3-1 jest nie do odrobienia ?? Skoro Inter potrafił strzelić trzy bramki to Barcelona nie podoła temu ? Chyba zapominacie jaka Barca jest u siebie mocna. Chciałbym przypomnieć, że to Barca na San Siro miała więcej sytuacji niż Inter.. Wynik jest jeszcze otwarty. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom