>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FC Barcelona - Bayern Monachium (ćwierćfinał)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Faworyzowana Barcelona do wygrania Ligi Mistrzów tym razem spotka się z ekipą Bayernu która w poprzednij rundzie zmiotła Sporting. Jak sobie poradzą z wielką Barceloną ??

Pierwszy mecz zagrają na ...




Rewanż natomiast na...




Spotkają się gwiazdy światowego formatu takie jak ...


Frank Ribery




Oraz Lionel Messi




Kto wg was wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku ??

Jako że to ćwierćfinały uznałem że więcej czasu się przyda na analizy.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
druga z najciekawszych par i zero wypowiedzi ?? ????
no to ja zaczne ????
ja bym się tu upatrywał overa , obie drużyny grają pieknie , z polotem , stwarzają sobie mase sytuacji podbramkowych , i obie nie są zbyt silne w defensywie tzn oobydwie nie mają zbyt silnych punktów obsadzonych w bramce , tacy zawdonicy jak Eto , Messi , Henry , Ribery , Klose czy Podolski powinni dać show na miare tego co dali w poprzedniej rundzie ???? a dodam ze w ich dwumeczach w sumie padło 22 bramki !! jak na 4 mecze to bardzo dużo
 
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
Barcelona (0) - Bayern München (1)
Typ : 1
Kurs : 2,60
Barca nie może czekać na mecz rewanżowy. Musi na Camp Nou zwyciężyć więcej niż jedną bramką. W Stolicy Bawarii może być im bardzo ciężko. Groźny jest Ribery , któremu trzeba będzie utrudnić grę mocno go kryjąc i podwajając. To on ciągnie drużynę Bayernu do ataku. Wszyscy spodziewają się tu wielkiego widowiska ale sądzę , że po I meczu będzie już dużo wiadomo co do następnego spotkania. Barca ma niesamowity sezon, zmierzają po tytuł mistrza Hiszpanii , są w finale o Pochar Hiszpanii. Zapowiada się potrójna korona. Dużo też słyszę o tym , że Barca nie może grać cały sezon tak jak teraz. To prawda , zdarzają sie wpadki :] Lecz Guardiola odpuszcza teraz niektóre mecze ligowe . Gra młody Kritic i wiele innych zawodników. Mają wspaniałych zmienników. Nie ma mowy by Barca utraciła tą formę . VIVA LA BARCA :]
PS. Fajny mam nick ? co ? :]
 
lukaszek69 0

lukaszek69

Użytkownik
Nie byłbym taki pewny tego awansu Barcy. Moim zdaniem Bayern może w tej edycji LM sporo namieszać i czemu nie mieliby pokonac Barcelony?? . Oglądałem losowanie na Eurosporcie i komentator rzucił takie zdanie : `Barca nie wygrała jeszcze nigdy z Bayernem w pucharach`. Co prawda ostatni raz obie ekipy grały 11 lat temu , ale cos w tym jest ;)
Co do tw analizy FC BARCELONA:
Każdy kibic chce jak najlepiej dla swojej druzyny . Bez urazy , ale myślę , że poniosła CIę nieco fantazja ;)
Bardziej skłaniałbym sie ku overowi tak jak konrad140 , lub ku temu ,że obie ekipy strzelą gola . Za tą drugą opcją przemawia Valdes stojący w bramce Blaugrany ;)
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Co mnie cieszy Barca zaczyna grac szczelnie w obronie.Atak wiadomo-maja zawsze kilka sytuacji ale trzeba je wykorzystac szczegolnie z Bayernem.Ze Barca nigdy nie wygrala z Bayernem w pucharach-zawsze jest ten pierwszy raz.Mecz bedzie strasznie ciekawy i mysle ze padnie sporo goli.Co do awansu Barcelony to daje im 70%.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Dwumecz wbrew pozorom nieprawdopodobnie wyrównany. Bayern w świetnej formie w LM. Wszyscy wiemy o co chodzi, Barca także w rewanżowym meczu z Lyonem pokazała się z dobrej strony. Jednak ten dwumecz to przede wszystkim pojedynek najlepszych strzelców. Na pewno oba mecze będą zacięte i padnie w nich wiele goli. Moje typy to strzelcy, proponuję zagrać:

W pierwszym mecz na Camp Nou:
Leo Messi - kurs ok. 2,20
Thierry Henry - kurs ok. 2,20
Samuel Eto&#39;o - kurs ok. 2,20
Miroslav Klose - kurs ok. 3,00
Frank Ribery - kurs ok. 3,50
Lukas Podolski - kurs ok. 3,30

Myślę, że warto zaryzykować na przykład system 3z6 i zagrać na nich wszystkich, przy wyniku 2-1 prawdopodobnie wejdzie, a przy wyniku 3-2 to już ogromne szanse, że wejdzie 4-5 a wtedy można wygrać naprawdę duże pieniądze.
 
M 0

micklbn

Użytkownik
A ja myślę, że padnie mało branek;]..Bayern miał farta z tym Sportingiem rozstrzelał się i jakoś to poszło z Barcelona tak łatwo nie będzie, a i Barcelonie tka łatwo nie pójdzie. Nie lubie obu tych zespołów masakrycznie ???? ???? jedynie Henry to najlepszy piłkarz na świecie;pniestety jest w Bacelonie;/no ale nieważne. Tak jak mówiłem powinno być to wyrównane spotkanie ale na wiele bramek bym nie liczył.
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Barcelona (0) - Bayern München (1)
Typ : 1
Kurs : 2,60

Barca nie może czekać na mecz rewanżowy. Musi na Camp Nou zwyciężyć więcej niż jedną bramką. W Stolicy Bawarii może być im bardzo ciężko. Groźny jest Ribery , któremu trzeba będzie utrudnić grę mocno go kryjąc i podwajając. To on ciągnie drużynę Bayernu do ataku. Wszyscy spodziewają się tu wielkiego widowiska ale sądzę , że po I meczu będzie już dużo wiadomo co do następnego spotkania. Barca ma niesamowity sezon, zmierzają po tytuł mistrza Hiszpanii , są w finale o Pochar Hiszpanii. Zapowiada się potrójna korona. Dużo też słyszę o tym , że Barca nie może grać cały sezon tak jak teraz. To prawda , zdarzają sie wpadki :] Lecz Guardiola odpuszcza teraz niektóre mecze ligowe . Gra młody Kritic i wiele innych zawodników. Mają wspaniałych zmienników. Nie ma mowy by Barca utraciła tą formę . VIVA LA BARCA :]


Kolego, nie przesadzaj ???? . Barca będzie miała naprawdę ciężką przeprawę, zwycięstwo choć jedną bramkę będzie dobrą zaliczką przed rewanżem. Bayern gra w tym sezonie rewelacyjnie, zwłaszcza w Lidze Mistrzów.
Barcelona wcale nie ma szerokiego składu. Wypada Messi i już mają lipe ;]. Tak samo nie ma kim zastąpić Eto&#39;o czy Henryego. W linii pomocy także grają cały czas trójką Iniesta-Xavi-Toure i jakoś nie widać zmienników ???? .
Spójrz na terminarz rozgrywek. Barcelona na przełomie 5 kwietnia -17 maja może rozegrać nawet 13 meczów(z ewentualnymi połfinałami CL)więc w finale to by grali z językami na brodzie ???? .

A co do meczu z Bayernem, to wg mnie Bawarczycy coś ustrzelą na wyjeździe. Obrona Barcelony nie stanowi monolitu. Jedna wrzutka i Toni załatwi sprawę. Pytanie czy obrona Bayernu wytrzyma napór i nie straci więcej niz 2 gole. W rewanżu przewiduje wygraną Bayernu i ich awans do 1/2.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
jak dobrze dla barcelony pojdzi a źle dla Bayernu to Toni nie zagra przez długi kawał , czasu czytałem coś o jego groźnej kontuzji, po za tym nie zapominaj że jest jeszcze nieobliczalny Krikic który fakt że jest młodziutki ale może sporo namieszac
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Barcelona wcale nie ma szerokiego składu. Wypada Messi i już mają lipe ;]. Tak samo nie ma kim zastąpić Eto&#39;o czy Henryego. W linii pomocy także grają cały czas trójką Iniesta-Xavi-Toure i jakoś nie widać zmienników :grin:.
O czym Ty człowieku...?
Ostatnio grę Barcę ciągną na przemian Iniesta z Messim, więc jak Messi odpada jest Iniesta.
Gudjohnsen, Krkic, Hleb, Busquets, Keita czy młody Pedro to z pewnością wartościowi zmiennicy dla E2, Henry`ego, Messiego, Xaviego, Toure, czy Iniesty. A to tylko pomoc.
W obronie też jest fajnie.
Na prawo jest Dani Alves, ale to facet ze stali i jemu nie potrzebny jest zmiennik. Ewentualnie zastępuje (kartki) go tam Puyol.
Poza podstawowym składem: Alves, Puyol, Marquez, Abidal jest kilku zmienników. Caceres, Sanchez, Pique, Silvinho, że o wiecznie kontuzjowanym Milito nie wspownę. I gdzie Ty tu widzisz wąski skład? ???? .
A teraz co do dwumeczu:
Na pewno będzie ciężko. O ile w Bundeslidze Bayern nie prezentuje jakiejś wybitnej formy, tak w LM ostatnio postraszył. 12-1 robi wrażenie, choć co trzeba podkreślić - tak beznadziejnej drużyny jak Sporting to ja dawno nie widziałem. To już u nas w drugiej lidze zespoły rzadko kiedy popełniają tyle błędów i to tak banalnych.
Szkoda, że pierwszym mecz gra Barca u siebie, no ale trudno. Moim zdaniem (nie do końca obiektywnym) Barcelona przejdzie dalej... Jakąś konkretniejszą analizę napiszę bliżej meczu.
A z ciekawostek:
Oto terminarz Barcelony w przypadku, gdyby awansowali do 1/2 LM:
21.04 - FCB - Sevilla
25.04 - Valencia - FCB
28.04 - FCB - LFC/Chelsea
02.04 - Real Madryt - FCB
05.04 - LFC/Chelsea - FCB
09.04 - FCB - Villareal
Masakra.
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Szczerze powiem że nie wyobrażam sobie żeby Barca odpadła z tymi drewnianymi szkopami. Jeżeli ktoś ma zatrzymac Barce to nie oni. Na pewno nie oni. Bayern to taka tania podróba Barcy. Też nazwa zespołu zaczyna się na B, mają gorsze wydanie Messiego czyli Ribery (choc to jedyny świetny piłkarz w składzie, którego chciałbym zobaczyc kiedyś w Barcie), mający bardzo podobny styl gry i prowadzi podobnie grę swojego zespołu. Bayern uznana marka w Europie jak Barcelona, ale czasami mam wrażenie że bardziej we wschodniej ???? W niemieckiej drużynie grają największe gwiazdy Bundesligi, w Barcelonie największe gwiazdy ligi hiszpańskiej. Tylko ma wrażenie że to wszystko co jest u Niemców jest bardziej tandetne, drewniane i nieporównywalne do Barcelony. Wszyscy są w euforii po wysokiej wygranej nad Sportingiem. Ale powiedzmy sobie szczerze - Sporting w Europie to dno. Mam na myśli najlepsze drużyny w Europie, te które mierzą najwyżej, a nie tylko chcą wyjśc z grupy. Ponadto coś mi mówi że Sporting ewidentnie &quot;leżał stylowi gry Bayernu&quot;. Niemcy szybko się otrząsną z błogiego snu. Ciesze się że poodpadała już większośc ogórków, czas na Bayern.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
A ja nie wiem nad czym tutaj wywody snuja ludzie. Sprawa jest prosta! Barcelona nie moze sobie pozwolic na odpadniecie na tym etapie LM a juz napewno nie z takim przeciwnikiem jak Bawarczycy! Kolejna sprawa to fakt iz zarowno Barca jak i Bawarczycy dawno nie osiagneli niczego w LM ponadto Niemcy dawno nie goscili w tej fazie rozgrywek, jest to dla nich juz osiagniecie. Jednak osobiscie uwazam ze nie maja szans w dwu meczu z Barcelona! Trzeba spojrzec prawdzie w oczy ze Sporting nie bylo wymagajacym rywalem, jaka liga takie kluby...a wynik z obu spotkan 12:1 wysrobowaly obie ekipy! Bawarczycy strzelali jak do kaczek z Sporting wpuszczal wszystko co lecialo w strone bramki, faaatalaaane poprostu bledy defensywy Sportingu! Wystepy Niemcow w LM w ostatnich latach przechodzily bez echa. Jesli ktos ma wyeliminowac piekny i finezyjny styl gry hiszpanow to napewno nie Bayern...Nie mowie ze Barcelona zdobedzie LM poniewaz tez sie na to nie zanosi bo uwazam ze np w dwu meczu z Liverpoolem odpadnie ;) ( ale to wybiegi w przyszlosc).
Kadra Barcy jest na tyle szeroka ze zawodnicy stanowiacy trzon hiszpanskiej druzyny jak Eto, Henryk cz Messi czesto goszcza na lawie i nie ma z tym problemu, pragne zwrocic uwage ze od jakiegos czasu regularnie grywa Silvinho ( czy jak sie to pisze) a facet ma juz swoje lata, a mlodziez siedzi na lawie;) Mamy cala mase zawodnikow ktorzy jak Gudjonsen lub Bojan itd etc, ktorzy potrafia utrzymac wynik 0:0 lub nawet wygrywac, w Pucharze Hiszpani z dwu meczu z Atletico grala cala rezerwa i mlodziez,..?! I Barca gra dalej, stad o kondycje i natlok meczy nie ma sie co martwic;)
Ja bede bral za DUZE pieniadze czysto na Barcelone bo kurs jest jak marzenie 1.5! Przy tej druzynie i jeszcze takiej motywacji i randze spotkania...miodzio.
Sadze rowniez ze Barcelona wygra wysyoko a bynajmniej Handi (-1) wejdzie wykreci w Barcelonie taki wynik zeby moc leciec spokojnie do Bawarii,,,
pozdrawiam.
 
S 0

spike90

Użytkownik
Dokładnie tak panie Wielki Szlem.
Moja negatywna ocena Fc Bayern nie wynika z tego że kibicuje FC Barcelona, tylko z moich skojarzeń oraz zaobserwowanych charakterystycznych cech.

FC Bayern to drużyna Solidnych Rzemieślników. Porównał bym ich do drwali w Polskim lesie. Toni - kłoda niczym Inzaghi; Bomel - holenderski farmer z jedną nogą. Ribery - nie wiem czemu ale niezły, nadrabia ambicją.

Przejdzmy do przewidywań.

Wygrana Bayernu ze Sportingiem nie robi na mnie żadnego wrażenia. Juz w pierwszym meczu gdy byo 3:0 widać było że odpuścili, drugi mecz zagrali w mocno okrojonym składzie więc nie ma co się podniecać.
W lidze Bayern tez średnio leci, nie mówię że źle ale powinni troche lepiej sie prezentować.
Jedynym + jest to że Podolski gra, bo Klose to niemiecki lis i chyba myśli o kurach a nie golach.

Szanse oceniam 70% vs. 30% dla Barcy.
 
dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
Ja osobiście myślę ze w pierwszym meczu bardzo prawdopodobny jest wynik 2-0 , 1-0 dla Barcy ponieważ to jest ćwierćfinał i nie można lekceważyć zadnego rywala bo to nie jest grupa że przegrasz dwa mecze pod rząd a i tak masz szanse wyjsć z pierwszej pozycji ,dlatego będzie rozważna gra przede wszystkim w obronie a hiszpańskie jak i niemiecku teamy tracą dużo bramek i nei mniej strzelają.Chociaż na pewno nie zobaczymy poukładanych szachów takich jak prezentują mecze np. Arsenal-Chelsea. Również jak i inni nie wyobrażam sobie dalej Champions League bez Barcy ponieważ był by to wielki koniec dla takich gwiazd jak Messi Eto czy Henry w europejskich pucharach .
Myslę ze awans barcy jest pewny w 80 %
 
kowalinho1910 0

kowalinho1910

Użytkownik
Nie wiem nad czym tu się rozwodzić, awans Barcelony pewny. Nie ma co patrzeć na gre Bayernu bo taki Sporting nie mógł im postawić poprzeczki za wysoko w Lidze Mistrzów. Gra Bayernu w Bundeslidze nie przekonuje, Barca na Camp Nou bez problemu ich zdominuje. Nie oszukujmy się- gdyby Bayern grał w Primera Division by zajmował miejsca 6-8 i nie wyżej. Oczywiście w ataku mają spory potencjał, ale zbyt dużo zależy od Ribery&#39;ego. Gdy w Barcelonie słabiej gra Messi to przebłysk może mieć Iniesta, Xavi czy Alves, w Bayernie tego brakuje. Jak wyżej ktoś napisał wygrana Barcelony z handicapem na Bayern powinna wejść bez problemu. Pozdro.
PS: Żeby rozwiać wątpliwości- nie kibicuje żadnej z tych drużyn wręcz obu nie lubie.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
W całym tym &quot;zamieszaniu&quot; obawiam się tylko jednego, kolega wyżej już o tym wspomniał, KALENDARZ spotkań Barcelony. Na trzech frontach nie są wstanie poprowadzić gry. Z czegoś będą musieli zrezygnować... Jak to wniknie na wynik dwumeczu? To się okaże...
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Kurs trochę mały (1,50) i pewnie do dnia LM jeszcze spadnie, jak dla mnie raczej no bet a już na pewno nie za grube pieniądze. Jedno jest pewne: nie będzie tak łatwo jak ostatnio z Mallorcą, którą zgromili 6:0, choć na pewno Barca jest zdecydowanym faworytem. Over powinien wejść, na chwilę obecną typuję wynik 3:1.
 
olorak 0

olorak

Użytkownik
W całym tym &quot;zamieszaniu&quot; obawiam się tylko jednego, kolega wyżej już o tym wspomniał, KALENDARZ spotkań Barcelony. Na trzech frontach nie są wstanie poprowadzić gry. Z czegoś będą musieli zrezygnować... Jak to wniknie na wynik dwumeczu? To się okaże...
Wszytko sie zgadza na 3 frontach itp. ale w moim odczuci to nie wpłynie na ich formę. Jestem pewien ze Josep Guardiola jest na tyle doświadczonym trenerem ze poroskłada siły swoich piłkaży równomiernie na wszystkich frontach...według mnie w pucharze zagra mocno okrojonym składam z szerokiej i bardzo dobrej rezerwy. Co do ligi to raczej oszczędzać sie nie będą ale myśle ze 2 mecz na wysokich obrotach dla tej klasy profesjonalistów to nic trudnego a napewno wykonalnego...

Dlatego uważam ze na Camp Nou zwycięży FCB różnicą 1-2 bramek(raczej wątpie zeby padł bardzo wysoki wynik) z co do końcowego awansu to nie wymyśle nic nowego FCB :-?
 
zu-mi18 0

zu-mi18

Użytkownik
jeśli ktoś śledził mecze Barcy w pucharze króla to był to dość mocno rezerwowy skład ....z pierwszej 11 grał tylko Alves ale to i tak nie całe mecze , czasami wchodził Messi , Henry też grał ale często był zmieniany , wiec myśle że Guardiola rotacjami w składzie wie co robi ...jestesm pewien że nawet przy takim kalendarzu spotkań barcelona jest wstanie wyeliminować Bayern bez większych problemów chociaż mają troche pod górkę bo rewanż jest na wyjeździe co moim zdaniem jest minysem dla Barcy ale jestem zdania że w pierwszym meczu padnie wynik którym barca będzie mogła rozgrywać rewanż w Monachium pod swoje dyktando aby turzymać korzystny rezultat :]
Obym sie nie mylił :]
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Moim zdaniem pierwszym wynikiem w pojedynku pomiędzy tymi drużynami będzie remis . O ile wiadomo , Barcelona nie jest najlepsza w obronie i to chyba jest ich najsłabszy punkt (dodając do tego Valdesa). Natomiast Bayern w Lidze Mistrzów już pokazał , że potrafią walczyć z każdym , a co najważniejsze są bardzo bramkostrzelni , praktycznie w każdym meczu zdobywają bramkę. W Bundeslidze tak dobrze im nie szło , ale do czasu , a w Lidze Mistrzów potrafili grać szybką , mocną , a co za tym idzie pewną piłkę i nie mieli zbyt dużo głupich strach , po których padały gole . O Barcelonie zbytnio się nie będę wypowiadał , bo i tak znajdzie się tutaj multum fanów , ale wiadomo , że Barca jest jedną z drużyn &quot;kompletnych&quot; ; atak na najwyższym poziomie , pomoc też niczego sobie , raczej nie można mieć żadnych zastrzeżeń , jedynie mogliby popracować nad obroną , co wydaje się być ich najsłabszym punktem . Więc mój typ : X ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom