>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Faqur typuje

faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 111 (tenis ATP - SINGIEL: World Tour Finals - London (Świat), twarda (w hali)) Nadal R. - Ferrer D. 2-0 typ: Nadal R. kurs 1, 24
(tenis ATP - SINGIEL: World Tour Finals - London (Świat), twarda (w hali)) Del Potro J.M. - Gasquet R. 2-1
typ: Del Potro J.M. kurs 1, 23 ako 1,53 stawka 1j Unibet✅
Na tenisie znam się co najwyżej średnio, choć dziś wszedł Wawrinka S. po kursie 2,10 w Unibecie więc spróbuje teraz ponownie przemnożyć pieniążki u tego bukmachera grając tenis. Nie będę się silić na analizę, gram na faworytów.
Argentyńczyk Del Potro J.M. jest w obecnej formie w hali jednym z najlepszych zawodników na świecie jak nie najlepszym.
Ferrer D. oglądałem ostatni jego mecz, chłop ma technikę, ale psycha go zawiodła. Natomiast chyba jego rywala Nadal R. nie muszę nikomu przedstawiać.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 112 (piłka nozna – liga Europejska) Guimaraes - Betis Sewilla 0-1
typ: Betis Sewilla DNB kurs 1, 98 stawka 1j Bet365
Ten mecz może mieć dwa oblicza. Pierwsza wersja wydarzeń: Betis odpuści by walczyć w lidze i przegra mecz. Ale po co ma odpuszczać jak w lidze hiszpańskiej dopiero początek sezonu. Druga wersja wydarzeń: Betis zagra o zwycięstwo czym zapewni sobie awans dwie kolejki przed końcem LE i później będzie mógł wystawiać rezerwy na puchary europejskie.
Kurs na DNB (remis = zwrot) bardzo przyzwoity i to gram.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 113 (koszykówka Australia /NBL/) Adelaide 36ers - Melbourne Tigers 90-87 typ: Melbourne Tigers kurs 2, 60 stawka 1j Bet365
Mecz o 10 godzinie w piątek. Dla mnie mecz 50% na 50% wiec żaden wynik mnie nie zdziwi, dlatego obstawiamy większy kurs. Jeżeli ktoś ma konto w William Hill to tam jest chyba w ofercie Melbourne Tigers +14,5 po kursie 1,17. A to wygląda na ciekawą pół dniową lokatę z 17% stopą zwrotu.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 114 (koszykówka liga VTB) Triumph - VEF Riga 73-72 po dogr. (66-66) typ: VEF Riga kurs 2, 55 stawka 1j Bet365 Typ 115 (koszykówka liga VTB ) Azovmash Mariupol - Tsmokі Minsk 67-74 typ: Tsmokі Minsk kurs 2, 15 stawka 1j Bet365
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 116 (koszykówka liga VTB) Krasnye Krylya - Neptunas 79-72 typ: poniżej 160,5 kurs 1, 85 stawka 1j Bet365
Mecz za parę minut (15godzina). Statystyki mówią over, ale czy trzeba im wierzyć?!
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 118 (koszykówka liga VTB) Volgograd - Astana 103-88 typ: Volgograd kurs 2,10 stawka 1j Bet365 Typ 119 (koszykówka liga VTB) Nymburk - Lietuvos Rytas 61-76
typ:
Lietuvos Rytas kurs 1, 48 stawka 1j Bet365
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 121 (siatkówka liga Włoska) Trentino - Macerata 1-3
typ: Macerata kurs 1, 57 stawka 1j Bet365
Długo zastanawiałem się czy to spotkanie ruszać, ale chyba warto. Trentino jeżeli spojrzeć na statystyki u siebie niesamowicie mocne przegrywają u siebie tak często jak w czerwcu pada śnieg, czyli prawie nigdy. Więc czemu
Macerata, po prostu w tym sezonie Trentino to już nie ta sama drużyna co w ostatnich latach przed sezonem mocno się osłabiła poszło jak zawsze o finanse.
Za Trentino przemawia własna hala, gdzie już najstarsi górale nie pamiętają kiedy przegrali, oraz H2H bezpośrednich spotkań.
Za Macerata przemawia na chwilę obecną mocniejsza kadra, oraz moim zdaniem większa chęć zwycięstwa nad znienawidzonym rywalem.
Podsumowując kurs jest nędzny, ale raczej niespodzianki nie będzie i wygrają goście. Mecz o godz. 17-30. Statystyki (typy 1- 100) yield: 48,09%
Statystyki (typy 101- 121)
kupony wygrane: 14
kupony przegrane: 7
zwroty: 0

zainwestowane: 21j
wygrane: 25,08j
zysk/strata: 4,08j
yield: 19,42%
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 122 (koszykówka liga Francuska LNB) Nanterre - Le Mans 67-69 typ: Le Mans +12 kurs 1, 42 stawka 1j Bet365
Liga Francuska w kosza jest, nazwie to delikatnie; &quot;dziwna&quot;. Najlepszym przykładem że obecnym mistrzem jest drużyna gospodarzy JSF Nanterre, nie wiem jakim cudem zostali oni mistrzem. Ogólnie w tym sezonie w lidze francuskiej grają dobrze 6zwyciestw na 6meczy i moim subiektywnym zdaniem są rewelacją Euroligi zwyciężyli u siebie bardzo pewnie zespół z Ukrainy Budivelnik, przegrali minimalnie z bardzo mocnym zespołem rosyjskim CSKA Moskwa. Na wyjeździe pokonali Barcelonę (!!!!!!) , oraz zostali rozgromieni przez Partizan Belgrad.
Le Mans gra nie obliczalnie, ale na ogół na wyjeździe to są chłopcy do bicia.
Podsumowując więc czemu gram na gości po pierwsze w lidze Francuskiej obstawianie zwycięzcy meczu po kursie 1,25 to jest typowy strzał w kolano (w tej lidze grasz &quot;dogi&quot; lub najlepiej w ogóle). Po drugie Le Mans jest niesamowicie nie obliczalne nigdy nie wiadomo co zagrają (osobiście liczę z ich strony na niezły mecz).
Po trzecie, obie drużyny grają w tygodniu mecze w pucharach pytanie tylko komu bardziej będzie zależało Nanterre na Eurolidze (choć grają na wyjeździe z Fenerbahce, gdzie teoretycznie nie maja szans) czy Le Mans na Eurocup-ie.

Typ 123 (koszykówkaPuchar Polski) Polpharma Starogard - Jezioro Tarnobrzeg 97-79
typ:
Polpharma Starogard kurs 1,48 stawka 1j Bet365
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 124 (koszykówka liga Ukraina) Budivelnik - Goverla 82-88
typ: powyżej 154,5 kurs 1, 85 stawka 1j Unibet
W lidze Ukraińskiej pada na ogół dużo punktów na mecz. Taktyka Budivelnik to głownie rzuty za trzy punkty które wychodzą im w miarę dobrze, liczę dziś z ich strony na słabszą obronę (oszczędzanie sił na Euroligę). Goverla nie mam pojęcia jak grają:grin:, ale pewnie jak większość drużyn na Ukrainie głównie szybka piłkę do przodu?! Podsumowując liczę na wymianę ciosów bez większej obrony i w miarę wyrównany mecz, co zaowocuje rwana końcówką meczu z dużą ilością fauli (?!), co za tym idzie łatwymi punktami z rzutów wolnych. Wiem że to tylko gdybania, ale skąd mogę wiedzieć jak zagrają oba zespoły przed meczem?!
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 125 (koszykówka liga Ukraińska) BC Kijów - Dnipro 73-65 typ: BC Kijów kurs 1, 44 (koszykówka liga Włoska) Siena - Venezia 69-54 typ: Siena kurs 1,17
(koszykówka liga Francuska) Nancy - Roanne 56-49 typ: Nancy kurs 1,36
(hokej liga Rosyjska KHL) CSKA Moskwa - Omsk 3-1 typ: Omsk +2,5 kurs 1,19
ako: 2,73 stawka 1j Bwin✅
BC Kijów - typ przeciwko H2H, ostatni czas wszystko wygrywa Dnipro, najlepszy czas na zmianę tej tendencji, tym bardziej że gospodarze mają teoretycznie lepszy skład.
Siena - powinna się wyżyć na rywalu za porażkę w Eurolidze, choc kurs naprawdę marniutki.

Nancy - typowy strzał w kolano, ale wierzę w tę drużynę, bo ile można zawodzić?!
Omsk - popatrz w mój awatar i wszystko jasne:razz:. A tak na poważnie to Omsk ma dobry skład tylko że grają kiepsko, mam nadzieje że podczas przerwy reprezentacyjnej zostało wszystko ułożone jak należy.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 126 (koszykówka EuroChallenge) Ekaterinburg - Tofas 74-70 typ: Ekaterinburg kurs 2, 60 stawka 1j Bet365
Mecz rozgrywany o 14godzinie. Typ trochę &quot;na czuja&quot;, o rosyjskiej ekipie nie wiem za dużo. Tofas to typowy mocny średniak ligi Tureckiej (dość mocnej ligi), w niedziele wykręcili znakomity wynik pokonując Fenerbahce 8punktami (ale Fenerbahce chyba ich trochę zlekceważyło). Cięzko powiedzieć z jakim nastawieniem turecka drużyna podejdzie do najmniej ważnego z Europejskich pucharów, myśle że mogą trochę zlekceważyć drużynę z Rosji.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 127 (koszykówka Euroliga) Budivelnik - Barcelona 74-84 typ: Barcelona kurs 1, 22 (koszykówka Eurocup) Nizhny Novgorod - PAOK Saloniki 87-53 typ: Nizhny Novgorod kurs 1, 28
ako: 1,56 stawka 1j Betsson ✅
Barcelona może i jak na razie gra słabo, ale na drużynę Ukraińską powinno wystarczyć. Dodatkowo Barcelonę pograłem w Ekspekcie po kursie 1,25.
PAOK w tym sezonie jest słabiutki kadrowo, do tego zawsze słabo grali na wyjeździe.
Novgorod powinien wygrać wysoko.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 129 (koszykówka Eurocup) Albacomp - Kolejliler 92-84
typ:
Kolejliler kurs 1, 55 stawka 1j Ekspekt
Spodziewałem się mniejszego kursu na drużynę Turecką, więc gram.
edit: Dziwny mecz 92-84 (16-28 29-18 19-24 28-14), ale
Kolejliler to jednak pokręcona drużyna cały mecz na upartego rzucać trójki. W czwartej kwarcie Kolejliler &quot;super beznadziejny&quot; bilans 4x3 0x2 2x1. Żeby w całej kwarcie nie trafić za dwa punkty?! To jest naprawdę wysoka sztuka koszykarska;)
Typ 130 (koszykówka Eurocup) Unics Kazan - Skopje 85-61
typ: powyżej 148,5 kurs 1, 90 stawka 1j Unibet
Typ 131 (koszykówka Eurocup) St. Petersburg - Neptunas 88-75
typ: powyżej 148,5 kurs 1, 85 stawka 1j Ekspekt
Typ 132 (koszykówka Eurocup) Pinar Karsiyaka - Hapoel Jerusalem 81-80
typ: powyżej 152 kurs 1, 85 stawka 1j Ekspekt Typ 133 (koszykówka Eurocup) Panionios - Nilan Bisons 74-62
typ: powyżej 142 kurs 1, 85 stawka 1j Ekspekt

Typ 134 (koszykówka Eurocup) Union Olimpija - Paris-Levallois 74-66 po dogrywce (63-63)
typ: powyżej 140 kurs 1, 76 stawka 1j Bet365
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 135 (koszykówka Eurocup) CSU Ploiesti - Lukoil Academic 72-85
typ:
powyżej 156 kurs 1, 76 stawka 1j Bet365 Typ 136 (koszykówka Euroliga kobiet) Fenerbahce - Euroleasing Sopron 71-64
typ:
powyżej 141,5 kurs 1, 85 stawka 1j Ekspekt

Typ 137 (koszykówka Eurocup) Igokea - Khimky M. 86-91 po dogrywce (69-69)
typ:
powyżej 153,5 kurs 1, 90 stawka 1j Bet365
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 139 (koszykówka Euroliga) Fenerbahce - Nanterre 83-66 typ: powyżej 148,5 kurs 1,90 (koszykówka Euroliga) Lokomotiv Kuban - Laboral Kutxa 85-84 typ: powyżej 147 kurs 1, 82
ako: 3,46 stawka 1j Bet365✅

Typ 140 (koszykówka Euroliga) Maccabi Tel Aviv - Panathinaikos 75-68
typ:
powyżej 148,5 kurs 1,90 Bet365
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 141 (koszykówka Euroliga) Budivelnik - Barcelona 74-84
typ: Barcelona kurs 1, 20 (koszykówka Euroliga) Maccabi Tel Aviv - Panathinaikos 75-68 typ: Panathinaikos +10,5 kurs 1, 28
(koszykówka Euroliga) Unicaja - Siena 73-75
typ:
Siena +17 kurs 1,30
(koszykówka Euroliga) Zalgiris Kaunas - Brose Baskets 91-81 typ: Zalgiris Kaunas kurs 1, 40 ako: 2,80 stawka 1j Bet365✅

Typ 142 (koszykówka Euroliga) Maccabi Tel Aviv - Panathinaikos 75-68 typ: Panathinaikos +3,5 kurs 1, 90
(koszykówka Euroliga) Unicaja - Siena 73-75
typ:
Siena +9,5 kurs 1,94 ako: 3,84 stawka 1j Bet365⛔
 
Do góry Bottom