>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Faqur typuje

faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 82 ( hokej liga Czeska) Plzen - Zlin
typ: p owyżej 4,5 kurs 1 , 8 3 Bwin stawka 11 j ( hokej liga Czeska) Plzen - Zlin
typ: p owyżej 4,5 kurs 1 , 8 5 Ekspekt stawka 2 j
Mecz w sobotę, ostatni jak na moją kieszeń etap progresji, jak nie wejdzie to finansowo u buków leże i kwiczę...
Plzen - Zlin 5-2

Typ 86 (tenisWTA) Kuznetsova S. - Penneta F.
typ:
Kuznetsova S. kurs 1 , 65 Unibet stawka 5j
Kuznetsova S. - Penneta F. 0-2

Detroit Tigers – Toronto Blue Jays
typ: Toronto Blue Jays kurs 2 , 17 Bet365 stawka 1 j

Detroit Tigers – Toronto Blue Jays ⛔

Typ 84 (baseballMLB) Chicago Cubs - Milwaukee Brewers 8-5
typ:
Chicago Cubs kurs 2, 00 Bet-at-home stawka 1 0j
Mecz dziś wieczorem, rano obstawiałem ten mecz w Bet-at-home po kursie 2,00, jaki jest kurs teraz nie wiem, nie chce mi się sprawdzać;). Chicago C. powinno wygrać, stawka wysoka (u mnie maksymalna), nie dlatego że mecz taki pewny tylko że obracam bonusem...
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Drobna dygresja na początek, każdy znający się na baseballu, obruszy że opisując dlaczego dana drużyna ma wygrać nie opisuje miotacza (pitchera) ani jego statystyk; ERA, WHIP, OBP, BA. Ja sprawę widzę troszkę inaczej co prawda miotacz to najważniejszy gracz w drużynie ale wygrywa/przegrywa cały zespół nie jeden gracz, choć on ma na ogół kluczowe znaczenie.
Typ 86
(baseballMLB)
Chicago Cubs - Milwaukee Brewers 3-5
typ:
Milwaukee Brewers kurs 2, 21 Bet365 stawka 2j Chicago Cubs wczoraj wygrali bez nerwów (po pierwszym inningu prowadzili 5-0), ale mnie w ogóle nie przekonali swoją grą. Daje szanse obydwu drużyną po 50% więc wole gości większy kurs.

Typ 87 (baseballMLB) Oakland Athletics - Houston Astros 2-1
typ: powyżej 8 kurs 1, 86 Bet365 stawka 2j

Typ 88 (baseballMLB) New York Yankees - Boston Red Sox 9-13
typ: New York Yankees kurs 2, 13 Bet365 stawka 2j
Boston Red Sox zaszaleli 3kolejki temu wygrywając u siebie z mocnymi Detroit Tigers 20-4(sic!) i wielu już widzi tę drużynę jako faworyta do wygrania play-offów w MLB. Moim zdaniem niesłusznie bo to co najwyżej średnia drużyna. Boston wygrał
07.09.13 New York Yankees - Boston Red Sox 8-12
06.09.13 New York Yankees - Boston Red Sox 8-9 pdr.
Dziś NY Yankees raczej wygrają, wiem że to już tylko średnia drużyna, ale w meczu dwóch średniaków to gospodarze bo są bardziej głodni zwycięstwa.

I trzy typy wbrew logice:razz:.

Typ 89 (baseballMLB) Baltimore Orioles - Chicago White Sox 4-3 po dogrywce (2-2)
typ: Chicago White Sox kurs 2, 72 Bet365 stawka 2j
Typ 90 (baseballMLB) Cincinnati Reds - Los Angeles Dodgers
typ: Los Angeles Dodgers kurs 2, 10 Bet365 stawka 2j 4-3 po dogrywce (3-3)

Typ 91 (KoszykówkaEurobasket) Turcja - Grecja ⛔
typ: Turcja +9 kurs 1, 60 Bet365 stawka 2j
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
I znowu gram progresje jak wejdzie choć jeden z dwóch dzisiejszych kuponów to jestem &quot;uchachany&quot;, jak nie wejdzie to leże i kwiczę... Typ 92 (baseballMLB) New York Yankees - Boston Red Sox 4-3
typ: New York Yankees kurs 1, 94 (baseballMLB) Miami Marlins - Washington Nationals 4-6
typ:
Washington Nationals kurs 1, 58 ako:3,06 Bet365 stawka 5j✅ New York Yankees przegrali trzy kolejne spotkania u siebie z Boston tracąc kolejno 9 , 12 ,13runs no chyba dziś w końcu zagrają na poziomie bo tak szargać imię zasłużonego klubu nie można, po za tym play-offy odjeżdżają w siną dal.
Washington Nationals lepszy od gospodarzy, tylko że grają padakę na wyjeździe. Miami Marlins mają tylko jednego miotacza na poziomie jest nim Jose Fernandez, ale on dziś nie wystąpi więc raczej zwycięstwo gości, choć kurs mało atrakcyjny.

Typ 93 (baseballMLB) San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks
typ: San Francisco Giants kurs 1, 72 3-2 po dogrywce (2-2) (baseballMLB) Baltimore Orioles - Chicago White Sox 2-4
typ:
Chicago White Sox kurs 2, 78 ako:4,78 Bet365 stawka 5j ✅
Chicago White Sox ma pasę 9 kolejnych porażek, więc czemu mają dziś wygrać?!
Po pierwsze większość tych porażek CHWS jest pechowa jak choćby wczoraj.
Po drugie Baltimore Orioles to nie jest ta sama drużyna co rok temu, teraz jest słabsza kadrowo.
Po trzecie miotacz drużyny gospodarzy w ogóle mnie nie przekonuje swoją grą.
Arizona Diamondbacks to moim subiektywnym zdaniem najbardziej przereklamowana w tym sezonie drużyna MLB (o Los Angeles Angels nie ma co wspominać, bo przed sezonem zawsze są faworytami a zawalają już nie pamiętam który sezon z rzędu).
San Francisco Giants gra obrona dobra, ale atak tej drużyny to jakaś patologia w porównaniu do nazwisk jakie posiadają w składzie. Dziś atak Giants na Arizonę powinien wystarczyć.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 94 (baseballMLB) New York Yankees - Boston Red Sox 4-3 (zwrot)
typ: New York Yankees -1 kurs 2, 10 Bet365 stawka 3j
Powtarzam po części typ 92. Długo nad tym typem myślałem i dochodzę ciągle do wniosku że w meczu under i zwycięstwo gospodarzy. Under to śliski temat bo remis to dogrywka lub jeden skuteczny jeżeli chodzi o punkty inning też under idzie w siną dal.
Więc gospodarze z handicapem -1, to żaden handicap bo jeżeli wygrają 1 punktem to zwrot.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 95 (piłka nożnael. MŚ) Rosja - Izrael 3-1
typ: Rosja kurs 1, 35 (piłka nożnael. MŚ) M alta - Bułgaria 1-2
typ:
Bułgaria kurs 1, 40 (piłka nożnael. MŚ) San Marino - Polska
typ:
powyżej 2,5 kurs 1, 12 1-5 ako:2,12 Bet365 stawka 3j✅
Wolałbym postawić handicap ujemny na Polskę po zapewne lepszym kursie niż ilość goli, ale na chwile obecną BEt365 nie ma tego w ofercie spotkania. A nie chce czekać do jutra, bo kursy pewnie spadną na Bułgarię i Rosję.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 96 (piłka nożnael. MŚ) San Marino - Polska 1-5 (polowa stawki zwrot, połowa stawki przegrana)
typ:
Polska -4 -4,5 kurs 1, 85 Bet365 stawka 2j
Nie jest to typ patriotyczny, taki jak z Czarnogórą. Polacy wygrają ale czy 5-0 lub wyżej śmiem twierdzić że tak, bo;
Po pierwsze to drużyna San Marino to drużyna bardzo słaba kadrowo.
Po drugie Polacy zmotywowani, więc pewnie wyżyją się na gospodarzach.
Po trzecie nie wiem jak zawodnicy San Marino wytrzymają kondycyjnie mecz, część z nich ma pewnie jeszcze zakwasy po meczu z Ukrainą.
Po czwarte nie róbmy sobie jaj, San Marino gola nam nie strzeli, więc to jest jedynie zakład ile goli strzelą Polacy.
Stawka ostrożna, bo z Polakami nigdy nie wiadomo z jakim nastawieniem wyjdą, a jak nie padnie gol w pierwszych 30 minutach to zaczną się nerwy u naszych zawodników.
Po drugie często sędzia faworyzuje takie słabe zespoły jak San Marino.
Na historie bezpośrednich spotkań nie ma co patrzeć, to że Polacy nigdy nie wygrali wysoko na wyjeździe z San Marino nie oznacza że nie wygrają dziś.
Kurs na handicap ujemny był większy, ale spada obecny kurs 1,85 jest jeszcze do przełknięcia. Stawka ostrożna 2j (40pln).
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 97 (baseballMLB) San Francisco Giants - Colorado Rockies 4-3
typ: San Francisco Giants kurs 1, 70 Bet365 stawka 5j
Colorado na wyjeździe to tragedia, choć wygrali dziś już z gospodarzami. W dwie wygrane jednego dnia Colorado na wyjeździe nie wierze to niemożliwe, ale tak samo myślałem o golu strzelonym przez San Marino:razz:. Moim zdaniem pewny mecz.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 100 (koszykówkaEurobasket) Słowenia - Francja typ: Francja kurs 1, 70 Tampa Bay Rays - Texas Rangers typ: Texas Rangers kurs 2, 10
ako: 3,57 stawka 18j Bet-at-home Kolejny wariat jeżeli chodzi o stawkę (ale to są pieniądze z bonusu, który i tak trzeba obrócić).
Słowenia gospodarz turnieju, obie fazy grupowe przeszli odpuszczając po ostatnim meczu w grupie. Francja nie mogę rozgryźć tej drużyny czy są bez formy czy po prostu odpuszczają mecze bez większego znaczenia. Zakładam Francuzi że odpuszczali mecze grupowe.
Tampa Bay Rays u siebie mocne, Texas teoretycznie całkowicie bez formy na 11ostatnich meczy wygrali 1(sic!) i tu jest według mnie haczyk bo ile można przegrywać mając tak silna kadre. Texas Rangers na razie łapią się do play off (walka odziką kartę, ale jeszcze z parę porażek i będzie nie wesoło, dziś w nocy powinni wygrać.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 100 (koszykówkaEurobasket) Słowenia - Francja 62 - 72 typ: Francja kurs 1, 70 Tampa Bay Rays - Texas Rangers 1-7 typ: Texas Rangers kurs 2, 10
ako: 3,57 stawka 18j Bet-at-home
Rozliczam typ 100 przez cytat nie edycje żeby nie było że manipuluje stawkami.

Statystyki (typy 1- 100) Ogólnie było typów 103 bo powtórzyłem w numeracji typy 84, 85, 86.
kupony wygrane: 55
kupony przegrane: 45,5
zwroty: 2,5


zainwestowane: 217j
wygrane: 321,37j

zysk/strata: 104,37j
yield: 48,09%



Yield na duży plus, ale wynika to z dobrego (szczęśliwego?!) stawkowania, bo typowanie było co najwyżej średnie.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Od teraz wszystkie typy po stawce 1j. temat będzie bardziej czytelny...
Typ 101
(koszykówkaEurobasket) Litwa - Włochy 81-77 typ:
powyżej 144 kurs 1, 95 stawka 1j Bet365
Moim zdaniem rewelacyjny kurs proponuje Bet365, na over. Litwa gra defensywnie i wolno rozgrywa akcje, ale jeżeli Włochom zaczną wchodzić trójki to będzie wymiana ciosów. Jak nie będą wchodziły trójki to przy beznadziejnej obronie &quot;Makaroniarzy&quot; swoje i tak Litwa powinna wrzucić a Włosi też trochę dorzucą punktów. Linia moim subiektywnym zdaniem za niska.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 102 (futbol amerykańskiNFL) New York Jets - Buffalo Bills 27-20
typ:
powyżej 38,5 kurs 1, 90 stawka 1j Bet365 Typ 103 ( baseballMLB ) San Diego Padres - Los Angeles Dodgers 0-1
typ:
powyżej 6 kurs 1, 62 stawka 1j Bet365

Typ 104 ( baseball – liga Japońska NPB ) Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 2-1
typ:
Yomiuri Giants kurs 1, 35 stawka 1j Bet365
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 105 (koszykówka – Liga Filipińska PBA) Text Texters - Ginebra Kings 102 -110 typ: poniżej 205,5 kurs 1, 85 stawka 1j Unibet
Typ przeciwko rozsądkowi, bo:
po pierwsze, liga Filipińska w tym sezonie niesamowicie overowa, grają praktycznie drużyny bez obrony.
po drugie w dyscyplinach gdzie dogrywka jest wliczana do wyniku nie powinno się grać underów.
po trzecie grali z sobą dwa dni temu 22.09.
Ginebra Kings - Text Texters 99-113
Więc czemu under?! Bo bukmacherka nie ma nic wspólnego z logiką. Linia 205,5 to spora linia nawet na 12minutowe kwarty, to daje 4,27 punkta na minutę to sporo, jeżeli któraś z drużyn choćby trochę przyłoży się do obronny...

edit: Nigdy więcej ligi Filipińskiej w kosza, ona jest popier...ona. Trzecia kwarta po nie całych 7minutach gry obie drużyny zdobywają 61 punktów, natomiast przez kolejnych 5 kolejnych minut 3kwarty zdobywają 6 punktów. Ja forsę uratowałem w Unibecie grając jak zawsze przeciw rozsądkowi po 7 minutach gdy było już zdobytych 61 punktów obstawiłem under 75,5 dla 3 kwarty po kursie 4,10. Wynik 3 kwarty 37-30, ogólnie lepiej odpuścić tą ligę jeżeli chodzi o under / over.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 106 (siatkówka – Mistrzostwa Europy) Polska - Bułgaria 2-3 typ: Polska -1,5 kurs 2, 65 stawka 1j Unibet
Teoretycznie typ nie ma szans, bo Polacy grają tragicznie. Typ nie jest patriotyczny, ale uważam że szanse wynoszą po 50% dla obu drużyn plus handicap dla Polaków że grają u siebie. Handicap wynika z tego że ja mecz widzę tak; że wygrają Bułgarzy albo Polacy 3-0 lub 3-1 jak będzie tai-break to raczej nasi polegną. Kurs na zwycięstwo Polaków 1,85 (całkowicie nie zadowalający), ale Polska -1,5 seta po kursie 2,65 wygląda całkiem przyjemnie.
edit: Polacy po raz kolejny pokazali &quot;klasę&quot;; 2-3 (25-22
25-22 20-25 24-26 16-18) No i oczywiście Polacy w tai-braik prowadzili 9-6 i stanęli...
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 107 ( baseballMLB ) Chicago Cubs - Pittsburgh Pirates typ: Chicago Cubs kurs 2, 60 Cincinnati Reds - New York Mets
typ: Cincinnati Reds kurs 1,40
St.Louis Cardinals - Washington Nationals
typ:
powyżej 7 kurs 1,86
Los Angeles Angels - Oakland Athletics typ: powyżej 7 kurs 1, 71 ( siatkówka – Mistrzostwa Europy ) Włochy - Finlandia 3-1
typ:
Włochy kurs 1,22
( siatkówka – Mistrzostwa Europy ) Rosja - Francja 3-1
typ:
Rosja kurs 1,18
( siatkówka – Mistrzostwa Europy ) Serbia - Belgia typ: Serbia kurs 1,35 ako: 22,50 stawka 1j Bet365
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 107 ( baseballMLB ) Chicago Cubs - Pittsburgh Pirates typ: Chicago Cubs kurs 2, 60 Cincinnati Reds - New York Mets
typ: Cincinnati Reds kurs 1,40
St.Louis Cardinals - Washington Nationals
typ:
powyżej 7 kurs 1,86
Los Angeles Angels - Oakland Athletics typ: powyżej 7 kurs 1, 71 ( siatkówka – Mistrzostwa Europy ) Włochy - Finlandia 3-1
typ:
Włochy kurs 1,22
( siatkówka – Mistrzostwa Europy ) Rosja - Francja 3-1
typ:
Rosja kurs 1,18
( siatkówka – Mistrzostwa Europy ) Serbia - Belgia typ: Serbia kurs 1,35 ako: 22,50 stawka 1j Bet365
⛔
Typ 108 (koszykówka – Liga Francuska) Le Havre - Nancy 88-76 typ: Nancy -2 kurs 1, 75 stawka 1j Bet365
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 109 (koszykówka – Liga Adriatycka / ABA League/) Budocnost - Crvena Zvezda Belgrad 62-60 typ: Budocnost kurs 2, 20 stawka 1j Bet365
Crvena Zvezda Belgrad na pewno mocniejszy skład od gospodarzy, ale grają na wyjeździe gdzie nie są tacy mocni jak u siebie (niesamowici kibole Czerwonej Gwiazdy), po drugie uważam że większa motywacja do gry będzie u gospodarzy.
Budocnost u siebie bardzo mocny i H2H to chyba nie przypadek. Kurs 2,20 uważam za bardzo przeszacowany.

H2H:
08.12.12 LEA Buducnost - Crvena Zvezda 72 : 63
11.10.11 LEA Buducnost - Crvena Zvezda 79 : 64
12.10.10 LEA Buducnost - Crvena Zvezda 89 : 75
10.10.09 LEA Buducnost - Crvena Zvezda 71 : 63
21.03.09 LEA Buducnost - Crvena Zvezda 64 : 62
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 110 (siatkówka Orlen Liga Kobiety) Muszyna - Chemik Police 0-3 (18-25 17-25 17-25)
typ: Chemik Police kurs 1, 22 stawka 1j Ekspekt
Mecz za 25 minut, obstawiałem go wczoraj po kursie 1,22 (jaki jest teraz nie wiem, nie chce mi się sprawdzać) jeżeli kurs wynosi coś koło 1,20 jest to okazja choć to mecz kobiet a tam nigdy nic nie wiadomo:razz:.
 
Do góry Bottom