>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Faqur typuje

faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 5 8 ( piłka r ę czna – liga Polska ) Kielce Vive - Górnik Zabrze
typ: poni ż ej 66 kurs 1, 85 Bet365 stawka 1j Drużyna z Zabrza to nie Japoński kamikadze by wyjść w Kielcach i zagrać otwartą grę, bo to się skończy masakrą drużyny przyjezdnej. Choć mogę się mylić będzie może gra bramka za bramkę bez obrony.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 5 8 ( piłka r ę czna – liga Polska ) Kielce Vive - Górnik Zabrze
typ: poni ż ej 66 kurs 1, 85 Bet365 stawka 1j Drużyna z Zabrza to nie Japoński kamikadze by wyjść w Kielcach i zagrać otwartą grę, bo to się skończy masakrą drużyny przyjezdnej. Choć mogę się mylić będzie może gra bramka za bramkę bez obrony.
⛔
Typ 5 9 ( baseball – liga Japońska ) Hiroshima Carp - Yakult Swallows 1-0
typ: Hiroshima Carp kurs 1, 76 Pinnacle stawka 2 j
Gospodarze to silna ekipa ale grają na razie beznadziejnie, goście są słabsi kadrowo a grają na chwile obecną rewelacyjnie . Czas na przełamanie tendencji obu ekip.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 5 6 (koszykówka – EuroChallenge, Play Offy) Krasnye Krylya - Bonn
typ: powyzej 15 1 ,5 kurs 1, 85 Betsson stawka 1j Typ 5 7 ( t enis – ATP - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda) Cilic M. (Cro) - Raonic M. (Can)
typ: Raonic M. (Can) kurs 1, 76 Pinnacle stawka 1j
Typ 56⛔
Typ 5 7 ✅
Typ 60 (baseballMLB)
Toronto Blue Jays - Boston Red Sox 0-13
typ: powyżej 9 kurs 2,20

Cincinnati Reds - Washington Nationals 6-3
typ: powyżej 6 kurs 1,71
Colorado Rockies - San Diego Padres
typ: powyżej 8 kurs 1,35 9-1
ako:5,11 Bet365 stawka 1j ✅
Co dużo pisać, moim subiektywnym zdaniem wybrałem mecze gdzie kurs jest zawyżony na over. Kursy z godziny 13-30.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 6 1 (koszykówka – liga Włoska) Biella – Cantu 82-77
typ: Cantu kurs 1,30 Ekspekt stawka 5j
Nie znam sytuacji kadrowych obydwu zespołów, choć kadrowo Cantu na pewno lepsze w tym sezonie przez kwalifikacje dobili się do Euroligi. Biella już spadła z ligi więc gra o honor, Cantu gra o teoretycznie lepsze rozstawienie w play-off. Liga Włoska nie ma nic wspólnego z honorowym graniem drużyn, więc wątpię w chęć zwycięstwa za wszelką cenę drużyny gospodarzy.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 62 (baseballMLB) Los Angeles Dodgers - Pittsburgh Pirates 6-2
typ: powyżej 7 kurs 1,75 Pinnacle stawka 10j

Wariat jeżeli chodzi o stawkę, mecz przeciwko statystyce...
07.04.13 MLB Los Angeles Dodgers - Pittsburgh Pirates 1 : 0
06.04.13 MLB Los Angeles Dodgers - Pittsburgh Pirates 3 : 0
04.04.13 MLB Los Angeles Dodgers - San Francisco Giants 3 : 5
03.04.13 MLB Los Angeles Dodgers - San Francisco Giants 0 : 3
01.04.13 MLB Los Angeles Dodgers - San Francisco Giants 4: 0
31.03.13 MLB Los Angeles Angels - Los Angeles Dodgers 2 : 1

07.04.13 MLB Los Angeles Dodgers - Pittsburgh Pirates 1 : 0
06.04.13 MLB Los Angeles Dodgers - Pittsburgh Pirates 3 : 0
04.04.13 MLB Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs 2 : 3
04.04.13 MLB Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs 3 : 0
0 1 .04.13 MLB Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs 1:3
28.0 3 .13 MLB New York Yankees - Pittsburgh Pirates 1 : 2
Typ 6 3
(baseballMLB) Los Angeles Dodgers - Pittsburgh Pirates 6-2
typ: powyżej 7 kurs 1, 80 Betsson stawka 2 j

Dałem jeszcze w Betssonie, będę pewnie dziś wkurwiony szedł spać
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 55 (koszykówka – EuroChallenge, Play Offy) Gravelines-Dunkerque - Joensuun Kataja
typ: powyzej 152 ,5 kurs 1, 85 B win stawka 1j W tym meczu albo wysoki wynik, albo bardzo niski wynik. Pozorna sprzeczność?! Nie w żadnym wypadku, jeżeli drużyna Francuska zagra ofensywnie to Finowie swoje też wrzucą i powyżej 152 spokojnie wejdzie. Natomiast jeżeli Gravelines-Dunkerque postawi agresywną obronę to za przeproszeniem Finowie się „posrają” i rzucą jakieś 60 punktów.Ja tam z zasady wole overy bo wielokrotnie dogrywka psuła under, choć dogrywka w tym meczu bardzo mało prawdopodobna.
⛔
Statystyki (typy 1-63): kupony wygrane: 35 kupony przegrane: 27 zwroty: 1 zainwestowane: 83j
wygrane: 112,05j
zysk/strata: 29,05j yield: 25,92%
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 6 5 (koszykówka – liga Turecka (kobiety, TKBL ) Istanbul Universitesi - Mersin 87-74
typ: Mersin kurs 1, 4 0
(koszykówka – liga Turecka (TBL ) Besiktas - Aliaga Bld. 79-66 typ: Besiktas kurs 1,20 (koszykówka – liga Ukrainska ) Budivelnik - Hoverla 85-82 typ: Budivelnik kurs 1, 1 0 ako: 1 , 85 Bet-at-home stawka 1 j⛔
Pierwszy typ kolegi ja tam nie wierze zbytnio w grę wyjazdową kobiet grających w Me rsin, ale kolega się da pokrajać że wygrają i to wysoko, pewnie ma racje.
Drugi typ , Besiktas odzyskuje powoli formę u siebie jest groźny, Aliaga Bld. nieraz zaskakuje formą, ale raczej nie dziś przeciwko Besiktasowi grającemu o Play- O ffy.
Trzeci typ, Budivelnik ostatnio grał słabiej, ale oszczędzał zawodników na Play- O ffy. Właśnie się one dziś zaczynają, więc wieczorem powinno być gładkie zwycięstwo gospodarzy.
Pierwszy typ kolegi ja tam nie wierze zbytnio w grę wyjazdową kobiet grających w Me rsin, ale kolega się da pokrajać że wygrają i to wysoko, pewnie ma racje.
Ma ktoś nóż po r ę ką, kolega będzie się ciachać ?!:razz: Oczywiście żartuje.

Typ 6 6 ( baseball – M L B ) St. Louis Cardinals Cincinnati Reds 4-13
typ: Cincinnati Reds kurs 1, 99 Betsson stawka 1 j
Mnie St. Louis Cardinals w ogóle nie przekonuje mnie swoją grą od wielu lat, choć wyniki sezon w sezon mają i to niezłe. Może jestem nie obiektywny, ale lepszą drużynę mają Reds. Minus dla typu to że Cardinals będą grali pierwszy mecz w sezonie u siebie więc będą chcieli się pokazać, plus dla typu to że wygrali wczoraj na wyjeździe wysoko 14-3, więc dziś powinno być pewne uspokojenie w drużynie.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 6 7 (baseballMLB) Boston Red Sox Baltimore Orioles 3-1
typ: Boston Red Sox kurs 1, 70 Bet-at-home stawka 1 j
Miałem tego meczu nie ruszać, ale muszę obrócić bo nus w Bet-at-home. Nie czuje tego meczu obstawiam tylko by skończyć obrót bonusem, MLB jest dziwną ligą jeżeli chodzi o typowanie i głównym argumentem że Boston dziś nie wygra jest wynik wczorajszego meczu z silnym Toronto. Wczoraj Toronto Blue Jays - Boston Red Sox 0-13, wczoraj zagrali kapitalnie więc dziś, pewnie będzie średnio. Kadra Bostonu została bardzo przebudowana w porównaniu do poprzedniego sezonu (beznadziejnego jak na kasę włożoną w zespół) i ciężko na chwile obecną powiedzieć czy są mocni czy słabi. Baltimore Orioles niby silna kadra ale sukcesu z poprzedniego sezonu i awansu do Postseason w tym sezonie się po nich nie spodziewam.

Kusi mnie jeszcze spotkanie słabizny z słabizną czyli: Chicago Cubs - Milwaukee Brewers. Zwycięstwo Chicago Cubs, teoretycznie lepszy pitcher w drużynie gospodarzy. Jeżeli Bet-at-home wrzuci to w ofertę to obstawie w celu obrotu bonusem.
Typ 6 9 (baseballMLB) Chicago Cubs Milwaukee Brewers 4-7
typ: Chicago Cubs kurs 1, 8 0 Bet-at-home stawka 1 j
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 6 8 ( koszykówka – Euroliga ) Real M. – Maccabi T. A. 79-53
typ: Real M. kurs 1, 34 B win stawka 10 j
Nie rozumiem czemu B w in tak zaszalał z kursem , to do nich nie podobne, mecz dopiero w środę ale gram już dziś bo spodziewałem się maksymalnie 1,25 na gospodarzy. Re al gra ostatnie tygodnie bardzo nie równo, ale nie musieli ostatnio się spinać na rywali . W lidze Hiszpańskiej duża przewaga nad drugim zespołem i w Eurolidze miał zapewnion y awans już dawno.
Teraz zaczyna się faza play-off, a to już inna gra . Maccabi T. A. ma słab szą kadrę wątpię by powalczyli z zmotywowanymi gospodarzami.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 70 ( baseball – liga Japońska ) Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 2-9
typ: Hiroshima Carp kurs 1, 81 Pinnacle stawka 1 j

Typ 71
(baseballMLB)
Detroit Tigers Toronto Blue Jays
typ: Toronto Blue Jays kurs 2 , 17 Bet365 stawka 1 j
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 72 ( tenisATP Casablanca (Maroko), ziemna ) Andujar P. - Carreno - Busta P. 1-2
typ: Carreno Busta P. kurs 2 , 00 Pinnacle stawka 1 j
Andujar -a znam to dobry techniczny Hiszpan, choć trochę pod formą, Carreno Busta P. to gracz dla mnie nieznany ale jak pokazuje L ive S ports form ę chłopak ma choć turnieje chyba rangi t ylko ITF . Ale tak średnio jestem przekonany do tego typu więc gram ostrożnie 1j (20pln).
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 7 3 ( hokej liga Czeska) Zlin - Plzen 0-3
typ: p owyżej 5 kurs 2 , 2 0 P innacle stawka 2 j
S ą rzeczy w życiu których nie rozumiem , tego kurs u też. Dlaczego w tym meczu ma paść mniej niż 5 bramek tego to ja nie wiem (przy 5 bramkach zwrot). Nieraz o ferta u bukmachera jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co dostaniesz. Afrykańskie przysłowie mówi: &quot; Cierpliwy mężczyzna nawet kamień ugotuje&quot;, więc jak nie wejdzie dziś powyżej 5 w następnej kolejce play off znowu gram na to samo na te drużyny .
edit: jutro ponownie spróbujemy over w meczu tych dr u żyn ale za większą stawkę
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 74 ( koszykówka – Euroliga ) Real M. – Maccabi T. A. 79-53
typ: Real M. -1 kurs 1, 3 1 Barcelona – Panathinaikos
typ: Barcelona -1 kurs 1, 33 72-70 pdr. (64-64)
ako: 1,74 Bet365 stawka 2j ✅
Mam nadzieje że jutro nie będę się wkurzał przez Real Madryt. Bo łącznie z typem 68 to na zwycięstwo Real M. stawka dla mnie 12j, a na chwile obecną u mnie gorzej z gotówka i troszkę zaboli jak nie wejdzie. A lubię mieć forsę u kilku buków na koncie bo to pozwala na spokojną grę u buka który w danej chwili daje większy kurs lub ciekawszy zakład.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 7 5 (baseballMLB) Detroit Tigers Toronto Blue Jays 6-8
typ: Toronto Blue Jays kurs 2 , 1 5
(koszykówka – liga Ukrainska ) Budivelnik - Hoverla 96- 5 9 typ: Budivelnik kurs 1, 16 ako: 2 , 50 Bwin stawka 1 j✅

Typ 7 6 ( baseball – liga Japońska ) Chiba Lotte Marines - Seibu Lions 1-4
typ:
Seibu Lions kurs 1, 8 5 Pinnacle stawka 2 j Typ 80 ( baseball – M L B ) Arizona Diamondbacks - Pittsburgh Pirates 10-2
typ:
Arizona kurs 1, 61 Pinnacle stawka 2 j
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 77 ( koszykówka – liga Polska ) Tref S. – Zastal 82-78
typ: Zastal kurs 1, 81 Pinnacle stawka 1 j
Typ 7 8 ( hokej liga Czeska) Zlin - Plzen 2-2
typ: p owyżej 4,5 kurs 1 , 87 Pinnacle stawka 3 j
Typ 81 ( hokej liga Czeska) Zlin - Plzen 2-2
typ: p owyżej 5 ,5 kurs 2 ,5 5 Bwin stawka 1j Typ nr 78 i nr 81 z kategorii &quot;c ierpliwy nawet kamień ugotuje&quot;, lub przekładając na język bukmacherski progresja na over.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 7 9 ( koszykówka – liga Filipińska ) San Mig Coffee – Air 21 Express 80-66
typ: powyżej 168 kurs 1, 8 5 ( hokej liga Czeska) Zlin - Plzen 2-2
typ: p owyżej 2,5 kurs 1,11 ako: 2,05 Unibet stawka 2 j ⛔
Moim subiektywnym zdaniem lekka przesada z tymi liniami, co dał Unibet.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 82 ( hokej liga Czeska) Plzen - Zlin
typ: p owyżej 4,5 kurs 1 , 8 3 Bwin stawka 11 j ( hokej liga Czeska) Plzen - Zlin
typ: p owyżej 4,5 kurs 1 , 8 5 Ekspekt stawka 2 j
Mecz w sobotę, ostatni jak na moją kieszeń etap progresji, jak nie wejdzie to finansowo u buków leże i kwiczę...
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 83 (baseballMLB) Detroit Tigers Toronto Blue Jays 11-1
typ: Detroit Tigers kurs 1 , 7 5 Ekspekt stawka 1 j
Typ 84 (baseballMLB) Washington Nationals - Chicago White Sox 7-4
typ:
Washington Nationals kurs 1 , 60 Ekspekt stawka 1 j
U innych buków kursy są lepsze ja gram to Ekspektu, bo akurat tam pieniążki .

Typ 85 ( koszykówka – liga Polska ) Asseco Prokom - Zasta l
typ:
Zasta l kurs 1, 26 ( koszykówka – Euroliga ) Barcelona - Panathinaikos
typ:
Barcelona kurs 1, 25 65-66
ako: 1,58 Bwin stawka 2 j
 
Do góry Bottom