>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Faqur typuje

faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 33 (koszykówka EUROPA: EuroChallenge - Kwalifikacje ) Ekaterinburg - Gaz Metan Medias
typ: Ekaterinburg (1X2) 1,35 Bwin kurs 1,35 92-97
Dla mnie drużyna Rosyjska zdecydowany faworyt, martwi mnie tylko że mogą przegrać jednym punktem i tak awansują, ale wątpię by chcieli sobie fundować nerwową końcówkę. Typ 34 (hokej – liga Duńska) Herning - AaB Ishockey 2-2 i porażka w karnych
typ: Herning ML kurs 1,65 Bet365 stawka 1j
Znam się na hokeju choć wyniki tego nie pokazują, mam nadzieje że brak farta z tej dyscypliny się w końcu odwróci, bo pieniążki się przydadzą zresztą jak każdemu:cool:.

Później wrzucę swoje typy na LM w nóżkę, jeżeli kogoś to interesuje...
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 35 (piłka nożnaliga Mistrzów)
BATE - Bayern Bayern DNB 3-1
CFR Cluj - Manchester Utd Manchester Utd DNB 1-2
Nordsjaelland - Chelsea Chelsea DNB 0-4
Spartak Moscow - Celtic Spartak M. DNB 2-3
Manchester City - Dortmund Dortmund +1,5 1-1
kurs łączny⛔ 2,62 Bet365 stawka 1j
Typ 36 (krykiet – T wenty20 ) Indie - R.P.A. Indie
typ: Indie kurs 1,84 Pinnacle stawka 1j
TEN TYP BĘDĘ GRAŁ JEDYNIE POD WARUNKIEM ŻE AUSTRALIA PRZEGRA Z PAKISTANEM, A WIELE WSKAZUJE ŻE TAK SIĘ STANIE.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
faqur 3

faqur

Użytkownik
Ostrzeżenie: Moje typy w październiku są beznadziejne...
Typ 38
(hokej – liga Rosyjska) St. Petersburg - Niznekamsk 2-2
typ: St. Petersburg powyżej 2,5 gola kurs 1,30 Ekspekt stawka 1j

Typ 39 (koszykówka – liga Niemiecka) Bayern - Oldenburg typ: powyżej 152,5 kurs 1,80 Bet365 stawka 1j
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 40 (krykiet – T wenty20 ) Sri Lanka - Pakistan typ: Pakistan kurs 2,23 Pinnacle stawka 4j
Obstawiłem to u czterech bukmacherów bo niesamowicie wierzę w Pakistan, mecz za chwilę wiec jak ktoś by się zdecydował musi się pospieszyć. Najwyższy kurs w Pinnacle.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 41 (koszykówka – puchar Turcji) Galatasaray - Fenerbahce
typ: Fenerbahce kurs 1,61 Pinnacle stawka 1j
Nie przekonuje mnie swoją grą Galata. Typ 42 (piłka ręcznaliga Mistrzów) Hamburger - Chehovski Medvedi
typ: Hamburger kurs 1,22 Ekspekt stawka 1j

Kiedyś drużyna niemiecka się musi przebudzić, bo skład mają za dobry na wyniki jakie prezentują, dziś to powinno nastąpić i zmiotą &quot;niedźwiadków z Rosji&quot;
Typ 43
(hokej – liga Fińska) Jokerit - IFK Helsinki typ: Jokerit ML kurs 1,60 Ekspekt stawka 1j
Ja to obstawiłem ale radzę nikomu tego nie obstawiać, bo jakie mam wyniki z hokeja to każdy widzi. Opcja ML bo Jokerit dość dobrze rozgrywa karne i dogrywki czym jest całkowitym przeciwieństwem IFK
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 39 (koszykówka – liga Niemiecka) Bayern - Oldenburg
typ: powyżej 152,5 kurs 1,80 Bet365 stawka 1j
⛔
Typ 41 (koszykówka – puchar Turcji) Galatasaray - Fenerbahce
typ: Fenerbahce kurs 1,61 Pinnacle stawka 1j
⛔
Typ 42 (piłka ręcznaliga Mistrzów) Hamburger - Chehovski Medvedi
typ: Hamburger kurs 1,22 Ekspekt stawka 1j
⛔
Typ 43 (hokej – liga Fińska) Jokerit - IFK Helsinki
typ: Jokerit ML kurs 1,60 Ekspekt stawka 1j
✅
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ
(hokej) Ambri-Piotta - Rapperswill typ: Ambri-Piotta 2,25
(koszykówka) Azovmash Mariupol - BC Kalev/Cramo typ: BC Kalev/Cramo +11,5 1,90
(koszykówka) New York Knicks - Phoenix Suns typ: Phoenix Suns +11,5 1,91
kurs łączny 8,17 Unibet stawka 2j
Wiem że nikt , z tego nie korzysta (same minusy!!!!!), piszę to dla siebie chce udowodnić sobie że jeszcze do końca się nie stoczyłem jak typer:przeklina:
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ
(hokej) Ambri-Piotta - Rapperswill typ: Ambri-Piotta 2,25
(koszykówka) Azovmash Mariupol - BC Kalev/Cramo typ: BC Kalev/Cramo +11,5 1,90
(koszykówka) New York Knicks - Phoenix Suns typ: Phoenix Suns +11,5 1,91
kurs łączny 8,17 Unibet stawka 2j
No nareszcie jakiś oddech finansowy u buka. Rozliczam to przez cytat żeby nie było że robię jakieś wałki ????
(hokej) Ambri-Piotta - Rapperswill typ: Ambri-Piotta 2,25 4-3
(koszykówka) Azovmash Mariupol - BC Kalev/Cramo typ: BC Kalev/Cramo +11,5 1,90 76-71
(koszykówka) New York Knicks - Phoenix Suns typ: Phoenix Suns +11,5 1,91 106-99
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
dodanie wyniku
Typ 46

(koszykówka) Gaz Metan Medias - Tartu Rock Gaz Metan Medias 1,55 81-58
(koszykówka) Hapoel Jerusalem – Prienai Hapoel Jerusalem 1,40
(piłka nożna) Barcelona – Benfica Barcelona 1,50

kurs łączny 3,26 Bet-at-home stawka 1j
Kolejno: Rozgrywki EuroChallege, Rumuni są u siebie bardzo groźni, choć Estończycy zaskakują wynikami w tym z najmniej ważnych Europejskich pucharów.
Rozgrywki Eurocup, drużyna Izraelska powinna roznieść młodą drużynę z Litwy, kurs raczej zawyżony.
I na koniec Liga Mistrzów; Barcelona zagra rezerwami, Benfica o awans ja tu widzę zwycięstwo rezerw Barcelony kurs ciekawy.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 47 ( koszykówka – Eurocup ) Unics Kazan - Zastal 7 6 - 91 ???????? :wowsdf:
typ: Zastal +22,5 kurs 1, 2 9 Bet365 stawka 1j Typ 4 8 ( koszykówka – Eurocup ) Petersburg - Cibona 93-6 0
typ: powyżej 1 41 kurs 1, 95 Pinnacle stawka 1j

Typ 4 9 ( koszykówka – Eurocup ) Banvitspor - Valencia
typ: Banvitspor kurs 1, 60 Ekspekt stawka 1j
Miały być typy z krykieta, ale nie zdążyłem ich wrzucić na forum. W zastępstwie mecze z koszykówki, teoretycznie w miarę pewne.
Zastal nie powinien w Kazaniu przegrać wyżej niż 12-16 punktami.
W dawnej stolicy Rosji (St. Petersburgu) może paść każdy wynik, ja jednak przychylam się ku overowi, ale dużo będzie zależeć od pierwszych pięciu minut meczu), po takim kursie można grać.
Banvit to dla mnie pewniak dnia i chyba inni ludzie myślą podobnie bo kursy pospadały i to znacznie.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 50 ( piłka r ę czna – Mistrzostwa Europy - Kobiety ) Rosja K - Czarnogóra K
typ: Rosja K kurs 2 , 27 Pinnacle stawka 1j Typ 51 ( piłka r ę czna – Mistrzostwa Europy - Kobiety ) Węgry K - Niemcy K
typ: Węgry K kurs 1, 6 5 Pinnacle stawka 1j
Dwie anty masówki, o ile kurs na Rosjanki jestem w stanie zrozumieć, to moim zdaniem kurs na Węgierki jest zawyżony , Niemki są cieniutkie w piłkę ręczną.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Statystyki (typy 1-51): kupony wygrane: 28 kupony przegrane: 22 zwroty: 1

zainwestowane: 56 j
wygrane: 76, 84 j
zysk/strata: 20 , 84 j yield: 37,21 %
Tak wysokie styty zawdzięczam w głównej mierze typowi kombinacyjnemu nr 45:razz: .
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 5 2 ( base ball – Mistrzostwa Świata ) Kuba - Holandia
typ: powyżej 9 kurs 1,80 Bwin stawka 1j Typ 5 3 ( base ball – Mistrzostwa Świata ) Kuba - Holandia
typ: powyżej 28 łacznie Hits, Runs &amp; Errors w grze kurs 1,8 6 Betsson stawka 1j
Typ 5 4 ( piłka nożnaLiga Mistrzów ) Barcelona - Milan
typ: Milan awans kurs 1, 6 0 Betsson stawka 1j
Praktycznie ten sam typ na choć w dwóch różnych kombinacjach. Teoretycznie w meczu powinna wygrać Kuba i to wysoko, ale wyniki padają dziwne spróbujemy over który wydaje się równie pewny jak zwycięstwo kuby ale kurs dużo większy.
Typ 53, wydaje się nie logiczny bo jeżeli linia wynosi 9runs to linia dla runs+hits+ errors powinna wynosić 24,5 a nie 28,5, ale u bukmachera nie można obstawiać według logiki. Gdyby typy wchodziły według logiki to by bukmacherzy zamknęli interes po miesiącu.
Typ 54 Milan wygrał pierwszy mecz u siebie 2-0 w rewanżu Barcelona musi wygrać 3-0 lub 4-1, uważam że to drużynie z Hiszpanii się nie uda.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 52 (baseball – Mistrzostwa Świata) Kuba - Holandia
typ: powyżej 9 kurs 1,80 Bwin stawka 1j
6-7
Typ 53 (baseball – Mistrzostwa Świata) Kuba - Holandia
typ: powyżej 28 łacznie Hits, Runs &amp; Errors w grze kurs 1,86 Betsson stawka 1j
13+24+2 Typ 55 (koszykówka – Tucja (TBL)) Besiktas - Banvitspor
typ: Besiktas +3 kurs 1, 86 Betsson stawka 1j ⛔ Besiktas w tym roku jest bardzo słaby, ale czy aż tak słaby by przegrać u siebie z Banvistpor-em?! Śmiem wątpić, by gospodarze przegrali kolejny mecz u siebie, ale handicap +3 nie zaszkodzi, a różnica w kursie nie wielka.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 55 (koszykówka – EuroChallenge, Play Offy) Gravelines-Dunkerque - Joensuun Kataja
typ: powyzej 152 ,5 kurs 1, 85 B win stawka 1j W tym meczu albo wysoki wynik, albo bardzo niski wynik. Pozorna sprzeczność?! Nie w żadnym wypadku, jeżeli drużyna Francuska zagra ofensywnie to Finowie swoje też wrzucą i powyżej 152 spokojnie wejdzie. Natomiast jeżeli Gravelines-Dunkerque postawi agresywną obronę to za przeproszeniem Finowie się „posrają” i rzucą jakieś 60 punktów.Ja tam z zasady wole overy bo wielokrotnie dogrywka psuła under, choć dogrywka w tym meczu bardzo mało prawdopodobna.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 5 6 (koszykówka – EuroChallenge, Play Offy) Krasnye Krylya - Bonn
typ: powyzej 15 1 ,5 kurs 1, 85 Betsson stawka 1j Typ 5 7 ( t enis – ATP - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda) Cilic M. (Cro) - Raonic M. (Can)
typ: Raonic M. (Can) kurs 1, 76 Pinnacle stawka 1j
 
Do góry Bottom