>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2009/10

Status
Zamknięty.
P 0

prytosan

Użytkownik
Ave

Czy jest gdzieś jakiś faq itp do zagrania sobie w yahoo nhl ? Same zasady gry sposób dobierania drużyn wyssałem raczej jako dziecko urodzone w Sanoku ???? .
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Ovca miał status IR dopiero wczoraj więc i tak nie mogłem nic więcej zrobić wcześniej miał DTD. Czegoś tu nie rozumiem dałeś mi fory klepiesz mnie w 16 to dlaczego nie jesteś na 1 miejscu ?? ???? zobaczymy na koniec ligi kto lepiej wyjdzie ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
prytosan teraz to już za późno na zaczęcie gry. Ale w przyszłym sezonie zawsze można gdzieś się &quot;zaczepić&quot;.
W Sanoku to chyba każde dziecko po urodzeniu dostaje krążek albo kij hokejowy ;)
botshek masz rację. Wcześniej Ovca był DTD. W jednej lidze go też mam. I zerkałem co i jak. Co do &quot;napinki&quot; Lupusa. Nie przejmuj się. Ciesz się, że nie rozmawiasz z nim na GG ???? Tam są dopiero napinki :]
Poniedziałki są najlepsze. Podsumowanie tygodnia. W tym tygodniu w każdej lidze mam bardzo dobre lub dobre wyniki to będzie miał mniej do napinania. Chociaż w jednej lidze dałem ciała bo posadziłem Ellisa wczoraj i przez to przegram mecz, który miałem wygrany... :|
W naszej lidze zanosi się pierwsza porażka lidera. Jedyny niepokonany przegra i to raczej dość wyraźnie. Czyli hit kolejki lider vs. vice lider dla tego ostatniego.
Trzeci w tabeli też idzie porażka. Czwarty na styku mecz.
Dziś tylko dwa mecze to już wielkich zmian nie będzie.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
To chyba jednak ja mam racje. Skoro Owca mial jednak od wczoraj status IR, to niech nie narzeka, ze wczesniej nie mogl nikogo dobrac.
Ja mam goscia na IR juz od ponad tygodnia i to nie jednego. ;)
Stad roznica w skladzie.
Czegoś tu nie rozumiem dałeś mi fory klepiesz mnie w 16 to dlaczego nie jesteś na 1 miejscu ??
Nie pekaj Boczuś, nie pekaj. Najpierw sobie trzeba awansowac do PO :]
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
To chyba jednak ja mam racje. Skoro Owca mial jednak od wczoraj status IR, to niech nie narzeka, ze wczesniej nie mogl nikogo dobrac.
Ja mam goscia na IR juz od ponad tygodnia i to nie jednego. ;)
Stad roznica w skladzie.



Nie pekaj Boczuś, nie pekaj. Najpierw sobie trzeba awansowac do PO :]
hehe z PO to nie chce mieć za wiele wspólnego ;) ;p, ale w Play Offs zagram chętnie, mam nadzieję, że trafimy na siebie ???? dobra koniec spinania ;) bez odbioru ;p
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kolejny tydzień za nami.
Wyniki tygodnia oraz tabela.

Hit kolejki lider kontra vice lider dla vice i tym samy wygrany jest nowym liderem. Lekkie zmiany w top5. Jak wyglądała tabela po ostatniej kolejce można zobaczyć kilka postów wstecz.
Patrząc na tabelę do ostatniego premiowanego awansem miejsca do PO teraz nawet 15 drużyna ma ledwo 6 pkt. straty. Wszystko dość wyrównane. Czołowa piątka trochę jednak odskoczyła. Ale kolejek sporo.
Najwyższa wygrana w tym tygodniu przypadła Błyskawiczym/Błyskającym Gwiazdom 8)
W tym tygodniu ciekawie wygląda mecz pierwszego w tabeli Gutka z JuanemRomanem.
Crowned White Wing jak już jestem po meczu z Tobą to Ci podpowiem, że jak masz kogoś z IR to możesz go dać na pozycję IR a dodać sobie kogoś. Tutaj już była mowa o tym. Ty masz trzech takich zawodników i mógłbyś jednego sobie wrzucić na IR.
Póki co widać, że każdy zmienia składy. Nie obijacie się :spokodfhgfh:
Chociaż część jeszcze pewnie nie załapała szczegółów.
Sam próbowałem wyrwać Huseliusa. Ale widać inni byli czujni i nie udało się... :|
-----
Lupek... It&#39;s time for you 8)
Przywitanie masz na czacie w odpowiedniej lidze
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Ogłoszenie!
Poszukuję dobrego goalie #1. W zamian oddam kogoś mocnego z pola, a jest w kim wybierać spośród moich Niebieskich Lisów, jak narazie chłopaki miażdżą ;). Zainteresowanych zapraszam na PW lub GG
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
hahah i tak Leafs na koniec sezonu będą wyżej od SENS ;p GO LEAFS GO !!! btw przeglądam właśnie terminarz i spotkamy się jeszcze raz w zasadniczym, czekam z niecierpliwością ????
 
sierhun 6

sierhun

Użytkownik
Jakbym nie zawalił i nie wstawił Ozziego na ostatnią kolejkę to byłoby jeszcze lepiej ???? No ale człowiek uczy się na błędach.. ;)
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Poszukuje dobrego C + jakiegos goli, wymienie sie za Anderson&#39;a... moj atak dostal zdziesiatkowany przez kontuzje...;/
 
sierhun 6

sierhun

Użytkownik
Orientuje się ktoś dlaczego Pavelec nie ma policzonego pkt za SHO w dzisiejszym meczu? Ewentualnie czy w innych ligach jest podobna sytuacja z nim.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
????
Ojjj tam mi to nie przeszkadza :p
Nie ciołek tylko nie ogarnął wszystkiego.
Już mu pisałem na czacie, że jest 6-6 a nie 4-8. Teraz dzięki GWG Kozlova jest 7-5 dla mnie. Madden decyduje w końcowym wyniku. Oby nie wygrał więcej niż 4 wznowienia ????
kukla trzeba być czujnym ;)
Inni też są słabo czujni patrząc po ruchach w składzie...
Jutro podsumowanie kolejki :]
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
...moglem wygrac 9-2, gdyby nie fakt, ze Colorado uwalilo 2-8! Anderson oddal 3 pkt ;/ Troche posepilem sadzac, ze Colorado pokona u siebie Vancouver, no nic czlowiek uczy sie na bledach;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Czemu jestem ciołek :|?
Czego nie ogarniam ;] ?

i czemu niby było 7-5 a jest 6-6? (bo rozumiem, że skoro Madden wespół z Nolanem mieli 14 FW to w tej kategorii wygrałem)


a tak się cieszyłem, że chociaż Vejdera pyknę ;(
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom