>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Fantasy Yahoo NHL 2009/10

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Lumpek nie terroryzuj mi userów na forum ;)
Ja u Ciebie się grzecznie zachowuje :|
Podsumowanie 6 kolejki.

Wyniki w tej kolejce bardzo wyrównane. Liga się wyrównała :]
Najlepiej póki co radzą sobie Niebieskie Lisy (pytałem o rodowód nazwy czy to aby nie z ligi duńskiej Herning Blue Fox, ale podobno to nie o to chodzi :p ) Lisy przegrały jeden mecz a pozostałe wygrały. Cisną fest :]
Niedawny lider- Dzikusy przegrały kolejny mecz i spadły na 3 pozycję w tabeli. Vice liderem został Lupus (coś mi mówił co to znaczy to &quot;T.I.P&quot; ale nie pamiętam... :-? ).
Ciekawie wyglądają wyniki &quot;Flyovers&#39;a&quot; (?). Na początku 2 porażki. A teraz wbił na streak&#39;a 4 wygranych. Jak wbił na strejk taki jak Carolina na lost to wkrótce On będzie liderem ;)
Ale w tym tygodniu czeka go przeprawa z Lupusem. To leTTko nie będzie.
Jak ktoś ma uwagi/komentarze to nie krępujcie się pisać ;)
Gramy dalej :spokodfhgfh:
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Ogółem to bardzo wyrównana kolejka. Nikt nie zrobił nikomu z d... &quot;jesieni średniowiecza&quot; :] tak jak się to zdarzało w poprzednich kolejkach. Zobaczymy czy to jakieś trwałe wyrównanie poziomu czy poprostu tak wyszło.
Walka jest na ostro co widać chociażby po prowokacjach medialnych Lupusa, który chce wykończyć psychicznie przeciwników ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Mam pytanie, po pierwszej kolejce mam swietny jak dla mnie wynik GAA i S% jesli teraz w nastepnym meczach bede sadzal bramkarzy na lawie to ich meczowe statystyki nie beda doliczane do tego co juz mam...?
pozdrawiam.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Jeśli ich posadzisz na ławce to nie będą doliczane, ale pamiętaj, że Twoi bramkarze muszą rozegrać w sumie 2 pełne mecze w tygodniu, inaczej przegrywasz wszystkie staty bramkarskie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
kukla wreszcie załapałeś o co chodzi z bramką. Samym Brodą ciężko grać... Biron lipa...
Seku(L)ar taki błąd zrobił ze mną kulka. Dlatego przegrał 5-0 w bramce. A bronił stanu 3-2.
Gutek84 dobrze Ci pisze.
Sam w tym tygodniu grałem w lupusem w jednej lidze. Przegrywałem chyba 8-3 czy 9-3. Mało kontrowałem ostatnimi dniami co się dzieje. Dobrałem sobie na niedzielny mecz Niemiego. Ten mi załatwił super wynik i skończyło się 6-5 dla lupusa.
Niemiego wziąłem a wywaliłem Leightona. Trener stawiał na ogórka Legace i jeszcze Michael coś mu się stało. Więc wybór idealny.
Wyniki kolejki i tabela 7 kolejki.

Rzeźnia była u Kukli. Przegrana 12-1 to fest wtopa. Ale ja miałem już w tym sezonie 13-0... jeden remis :|
Reszta wyników dość wyrównana. Gutek ponownie wygrywa i na pozycji lidera jest póki co niezagrożony. Chociaż idzie pogrom w tym tygodniu. Zacząłem lać Gutka 10-1 po pierwszym dniu :p Oby tak do końca :]
W lidze Białe Skrzydła i Diabły mocno odstają... ale może się ogarną ;)
Jedziemy kolejny week. Ja po ostatnich 2 tygodniach problemów z kontuzjami w różnych ligach wracam na dobre tory... Kilku grajków wróciło, kilku wróci na dniach.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Vader potrzebuje punktów, więc umówiliśmy się na fixa ;) Kurs na Vadera u buków był 4,20 więc elegancko do przodu w portfelu ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jeśli ich posadzisz na ławce to nie będą doliczane, ale pamiętaj, że Twoi bramkarze muszą rozegrać w sumie 2 pełne mecze w tygodniu, inaczej przegrywasz wszystkie staty bramkarskie.
Chyba, ze chcesz skonczyc jak Kukła ????
taa... ja mam traumatyczne przeżycia...
i nikt mi nie pomagał :|

kukla wreszcie załapałeś o co chodzi z bramką. Samym Brodą ciężko grać... Biron lipa...
Seku(L)ar taki błąd zrobił ze mną kulka. Dlatego przegrał 5-0 w bramce. A bronił stanu 3-2.

Rzeźnia była u Kukli. Przegrana 12-1 to fest wtopa. Ale ja miałem już w tym sezonie 13-0... jeden remis :|
No załapałem..
Szkoda, że nie przed draftem ;]
początkowo jeszcze sądziłem, że sobie poradzę ale te kilka tygodni zweryfikowało co nieco mój pogląd ;)


ale za tą KULKĘ to masz przewalone :zy3ou:
niech no ja Cię dorwę w plejofach :|
Vader// Literówka. Dobrze wiem Pawle, że kukla :p
Na PO mam nadzieję nie trafię na Ciebie. Bo ja chcę walczyć o w top8. A nie 9-16 ;)


a wynik z tamtego tygodnia?
Elis miał świetne wyniki w polu a u mnie totalnie zawalili bramkarze...
Z resztą w polu chyba nikt by nie miał szans z &quot;Debiutantami&quot; - zagrali świetny week.
26 A, 11+ i jak tu wygrać?

edit: Nie wspominając już o 3 SHP i 6 GWG
grrr....
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Jeśli ich posadzisz na ławce to nie będą doliczane, ale pamiętaj, że Twoi bramkarze muszą rozegrać w sumie 2 pełne mecze w tygodniu, inaczej przegrywasz wszystkie staty bramkarskie.
Spoko dzieki... moja obsada bramkarska rozegrala wczoraj wlasnie dwa mecze... Edki i Lawiny, obaj goli wykrecili super GAA i obrone, a z Lupus&#39;em nie mam szans w bramce wiec trzeba kombinowac;), tym bardziej przy kontuzji Ward&#39;a
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czas na wyniki 8 tygodnia i tabele po kolejnym tygodniu zmagań.

Z ciekawych wyników jest porażka lidera- Niebieskich Lisów. To dopiero druga przegrana. Gutek miał serię 4W i został pokonany przez Błyskające Gwiazdy. Od początku walczył o jak najmniejsze rozmiary porażki.
Odbył się mecz o przewodnictwo najgorszej drużyny ligi... Diabły okazały się lepsze od Białego Skrzydła.
Panowie brać przykład ze mnie... ja niedawno sięgałem dna. Kompromitujące porażki a teraz cisnę do góry :]
Musicie szukać jakiś rozwiązań. Zwłaszcza, że Crowned masz dużo grajków z IR.
Jedziemy dalej z koksem ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wyniki 9 tygodnia i tabela po kolejnym tygodniu zmagań.


No to mamy zmianę lidera ????
Po wyraźniej przegranej lidera- Gutka z Michael Ellisem. Liderem został JuanRoman, który zdeklasował Shena 11-1.
Ja zaczynałem od 3 porażek a teraz cisnę żeby być na premiowanym miejscu do PO. Wreszcie moi grajkowie grają lepiej. Kilka zmian pomogło.
Także mobilizować się panowie ????
Tak przy okazji zmian w dziale temat został odklejony. Ale pewnie niektórzy to już zauważyli ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
A ja powtórzę...
oddam WSZYSTKICH (prócz Martina - rzecz jasna) za ciekawego golkipera.
Tylko nie proponujcie zmiennika dla zmiennika ;)
Człowiek uczy się na błędach... wielbłąd w drafcie, potem głupota z Vaderem a teraz jeszcze Brodeur zalicza 5.07 i .808 z Vancouver. Nie dało się z tego podnieść choć w SV% do remisu zabrakło .004 a w strzałach Rekiny wygrały o 1. :|
Czas się w końcu odbić.
Już za mną dobry początek...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom