>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

[Fantasy] Baseball Yahoo 2008!

Status
Zamknięty.
escabar 24

escabar

Użytkownik
Hmm ale przecież to kazdego indywidualna sprawa co robi, po cholere trzymać kontuzjowanego kolesia który nie bedzie zdobywał statów :]





 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Tylko że można dobrać nowego grajka , a kontuzjowanego - jak jest dobry dac na DL.
A ty widze nie masz niekogo na DL. Za to masz wolne miejsce na pozycji Pitcher.
Każdego sprawa co robi , tylko że wywalać grajka z numerem 2 z draftu to jednak dziwna decyzja - Soriano też zęś wyrabal [numer 2 u ciebie w drafcie]. Bedard to samo.
Nie chce krytykować , ale Bedard i Soriano juz wrocili , a masz wolne miejsce na P.
Ale masz lidera i wygrywasz , wiec z drugiej strony jest fajnie :p
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP

Jestem pierwszą osobą , która pokonała Escobara , moi P dali najmniej BB w lidze , ale paradoksalnie przegrałem z liderem w BB.
U Vadera łacznie mahneli 3 Grand Slamy
Po 5 kolejce oczekiwałem na nieco więcej , ale jakby nie patrzeć do Beau trace 4 GB
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Ładnie ładnie, ja nadal liderem, ale już nie tak z przodu jak miałem zamiar. Zobaczymy co chłopaki zaprezentują w tym tygodniu.


Fajna zabawa w Fantasy Baseball ????
 
F 0

fessnic

Użytkownik
niezle to to. caly czas sie zastanawialem co to za fantasy staty i troche zaluje, ze nie zagladalem na to forum przez dlugi czas.
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Zrobiłem mały przesiew pitcherów. Tamten stan mnie trochę irytował. A tak wogóle to kto ma Brandon&#39;a Webb&#39;a. ? 8)





 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Vader RZĄDZI


BŁYSKAWICE Vadera wygrały mecz
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
Wygrałem z Grzesiem 9-7 w 7 tyogdniu :jupi:
Muszę donieść o tym fakcie do administracji, że mod od hokeja pokonał moda od MLB :jezora: Może jakiś awans dostanę :-D
Przesunąłem się nawet w tabeli na 9 miejsce. W tym tygodniu walczę z liderem. I pociskam go mocno :jupi:
Chyba nagana na GG jednego usera podziała na mnie mobilizująco. No i na moich grajków.
Vader Lightning :spokodfhgfh:
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
hehe, fakt faktem, dałeś ostatnio ostro, tylko tej ostatniej tabelki mogłeś (jeszcze) nie pokazywać:p
Mod moda pokonał, a ja userem jestem i modów pobiłem, no powiedzmy z Grzesiem przegrałem ale to była mała wpadka ; d
Zobaczymy co przyniesie ten tydzień.
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Vader Week 8 gramy teraz ???? więc wszytko możliwe :p
Ale od 1 miejsca do Dominica ciasno strasznie w tabeli - na 18 kategorii
no powiedzmy z Grzesiem przegrałem ale to była mała wpadka ; d
3-10 + mogles przegrac o wiele wyzej :p
 
beau 1

beau

Forum VIP
Pociskam mocno ???? Poniedziałek to dzień kiedy połowa moich graczy nie gra po dzisiejszym dniu to ja już prowadzę :p ale będzie ciężko wygrać.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ah lubie takie poranki :)
Jakie znowu poranki hy?
Dostałem od Ciebie w tym tygodniu...:kwasny4565:


Komarr
miałeś walczyć razem ze mną o ostatnie miejsce a TY co? 8? ????
Kto będzie 9 podczas gdy ja będę ostatni dostaje bana forum :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom