>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

[Fantasy] Baseball Yahoo 2008!

Status
Zamknięty.
escabar 24

escabar

Użytkownik
Hmm ale przecież to kazdego indywidualna sprawa co robi, po cholere trzymać kontuzjowanego kolesia który nie bedzie zdobywał statów :]





 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Tylko że można dobrać nowego grajka , a kontuzjowanego - jak jest dobry dac na DL.
A ty widze nie masz niekogo na DL. Za to masz wolne miejsce na pozycji Pitcher.
Każdego sprawa co robi , tylko że wywalać grajka z numerem 2 z draftu to jednak dziwna decyzja - Soriano też zęś wyrabal [numer 2 u ciebie w drafcie]. Bedard to samo.
Nie chce krytykować , ale Bedard i Soriano juz wrocili , a masz wolne miejsce na P.
Ale masz lidera i wygrywasz , wiec z drugiej strony jest fajnie :p
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP

Jestem pierwszą osobą , która pokonała Escobara , moi P dali najmniej BB w lidze , ale paradoksalnie przegrałem z liderem w BB.
U Vadera łacznie mahneli 3 Grand Slamy
Po 5 kolejce oczekiwałem na nieco więcej , ale jakby nie patrzeć do Beau trace 4 GB
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Ładnie ładnie, ja nadal liderem, ale już nie tak z przodu jak miałem zamiar. Zobaczymy co chłopaki zaprezentują w tym tygodniu.


Fajna zabawa w Fantasy Baseball ????
 
F 0

fessnic

Użytkownik
niezle to to. caly czas sie zastanawialem co to za fantasy staty i troche zaluje, ze nie zagladalem na to forum przez dlugi czas.
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Zrobiłem mały przesiew pitcherów. Tamten stan mnie trochę irytował. A tak wogóle to kto ma Brandon&#39;a Webb&#39;a. ? 8)





 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Vader RZĄDZI


BŁYSKAWICE Vadera wygrały mecz
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
Wygrałem z Grzesiem 9-7 w 7 tyogdniu :jupi:
Muszę donieść o tym fakcie do administracji, że mod od hokeja pokonał moda od MLB :jezora: Może jakiś awans dostanę :-D
Przesunąłem się nawet w tabeli na 9 miejsce. W tym tygodniu walczę z liderem. I pociskam go mocno :jupi:
Chyba nagana na GG jednego usera podziała na mnie mobilizująco. No i na moich grajków.
Vader Lightning :spokodfhgfh:
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
hehe, fakt faktem, dałeś ostatnio ostro, tylko tej ostatniej tabelki mogłeś (jeszcze) nie pokazywać:p
Mod moda pokonał, a ja userem jestem i modów pobiłem, no powiedzmy z Grzesiem przegrałem ale to była mała wpadka ; d
Zobaczymy co przyniesie ten tydzień.
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Vader Week 8 gramy teraz ???? więc wszytko możliwe :p
Ale od 1 miejsca do Dominica ciasno strasznie w tabeli - na 18 kategorii
no powiedzmy z Grzesiem przegrałem ale to była mała wpadka ; d
3-10 + mogles przegrac o wiele wyzej :p
 
beau 1

beau

Forum VIP
Pociskam mocno ???? Poniedziałek to dzień kiedy połowa moich graczy nie gra po dzisiejszym dniu to ja już prowadzę :p ale będzie ciężko wygrać.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ah lubie takie poranki :)
Jakie znowu poranki hy?
Dostałem od Ciebie w tym tygodniu...:kwasny4565:


Komarr
miałeś walczyć razem ze mną o ostatnie miejsce a TY co? 8? ????
Kto będzie 9 podczas gdy ja będę ostatni dostaje bana forum :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom