>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

[Fantasy] Baseball Yahoo 2008!

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP
Mi pasuje sobota i niedziela.Jeszcze ważne jest ile to będzie trwało bo jak wiecej niz 2 h to mogę mieć problemy z rodzeństwem.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
O tej porze bede w domu na 95% i jak ktos moze to przypomnijcie mi o 19:00 o drafcie zebym nie poszedl sie kompac przypadkiem ????

5839003 moje gg
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Nowy draft - Niedziela 16 III 19:00 - pol godziny wczesniej zmienilem , bo 4 osobom bedzie kolidowac z inna liga.
I sprawdzic czy dziala wam java !!
Mam nadzieje ze ostatni raz juz , 1h max moze trwac - mimo ze 27 wyborow kazdego czeka , jak beda wszyscy to w chwile sie uwiniemy.
Jak bedzie draft , prosze wszytkich o wlaczone GG
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja to mało się orientuje co i jak więc nie śmiać się ze mnie! Odpalone mam GG i czekam na cenne wskazówki, tymczasem staram się ogarnąć co i jak z tą techniką... bo pewnie jak zwykle wyskoczy mi jakiś ERROR.
Aha- BigPapi i Grzesiu o 20;15 macie draft na tamtym forum. Więc tutaj musicie się uwinąć.
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
W dzisiejszym losowaniu &#39;&#39;Twojego szczęśliwego numerka&#39;&#39; padły następujące liczby ????
1 Piecia
2 Escobar
3 Dominic
4 Barman
5 Lupus
6 Grzesio
7 Cerber
8 vader
9 Komarr
10 Beau
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
I po drafcie. Jak tak patrze to chyba najlepszych grajków ma Piecia. Choć ja to tam się za bardzo nie znam.
No to będziemy się bawić ????
Dzięki Grzesiu za pomoc ????
 
G 0

greg66

Użytkownik
Hey mozna do Was jeszcze wskoczyc?? Chcialem do Was juz wejsc ale wyskakuje mi przy logowaniu do Waszej ligi cos takiego ???? The league is not in pre-draft mode. (Error #209)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dobre pytanie!!! Jak ma się większe to dobrze czy źle? Bo ja mam 3. Ale czuje że im większe jest lepsze... bo Piiecia ma 10, Grzesiu 5... trzeba ogarnąć co i jak ????
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Nie nie mozna wskakiwac - i tak bym Cie nie przyjal
Vader - im wyzsze tym lepsze , np ktos wywali dobrego grajka i iles osob sie rzuci na niego to ten kto ma wyzsze waiver ten go bierze.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No to mamy panowie już ranking kto będzie wymiatał... Komar i Beau są tylko za mną... ???? Czułem, że Piecia jest za mocny. Jak patrzyłem na jego grajków to miał za dobrych. I dobre pytanie od czego to zależy.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Numer waiver jest odwrotnym numerem w drafcie.
I tak jesli Piecia mial nr 1 w drafcie, tak teraz ma ostatni nr waiver.
Jest to szansa dla tych, ktorym system wylosowal dalsze numery w drafcie.
Numer wavier zmienia sie przy kazdej zmianie zawodnikow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom