>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Fantasy] Baseball Yahoo 2008!

Status
Zamknięty.
escabar 24

escabar

Użytkownik
Dla mnie tak samo zwycięstwo, chociaż w tej grze to był mój pierwszy sezon. Zrobiłem sobie wakacje na wyspach i nie mogłem kontrolować co się dzieje na Fantasy.. ale za to jakie laski poznałem - bezcenne ????
 
beau 1

beau

Forum VIP
Pewnie dobrze odbijaja piłeczkami i posługują się pałką :p
Wszystko wróciło do normy i mój pogromca przegrywa:/
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Sukcesem to było znalezienie 10 osób tutaj , z takim podejściem na tym forum to jak napiszesz piłka nożna będzie masa chętnych , a jak napiszesz NBA , NHL czy MLB to mało kto sie zgłosi.
A jest jeszce kilka osób na tym forum co sie interesuje MLB.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Coś tutaj cicho... A ostatni tydzień został.
Wklejka mała...



Najwięksi znaFFcy MLB i fantasy przegrali w półfinałach i zmierzą się o 3 miejsce :]
Komar Tobie dam bana chyba :razz: miałeś walczyć o ostatnie miejsce ze mną a Ty w finale jesteś ????
Ale ja walczę o 7 miejsce :jupi: Nie będę ostatni :jupi: :jupi: :jupi:
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Najlepsze to jest to , że Barmana [z osób z tego forum] znam ja i Lupus , a on w finale :p
Przy remisie 8-8 , z tego co znalazłem decydowała niższa ERA. ERE zdecydowanie niższa miał Komarr.
Ja prowadziłem w CG 1-0 , ale Zambrano mahnął no-no i h*j bombki strzelił :p wygrałbym 9-8 pewnie , mimo , że miałem 2 GS ????
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Niestety, wiedzialem, ze przegram juz po koniec tygodnia, akurat moje asy mialy slaby tydzien, brakowalo W. Wczoraj moglem cos zdzialac, jesli wszyscy moi pitchery odniesli by zwyciestwa, i nie rozdawali walkow, a Barmana wrecz przeciwnie. ;-)
Pomarzyc mozna :)
A wykonczyly mnie tez dwumecze, Gomez pyknal wtedy 8 RBI i po ptokach.
Gratulacje dla finalistów
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP


Barman mistrzem
Komarr 2-gi
Ja 3-ci :p
Kolejny puchar ląduje w mojej skromnej kolekcji :p Dzięki Wielkie za mecz o 3-ci dla Lupusa - fantastyczny mecz. Nasi batterzy i piczerzy grali świetne mecze.
Znowu dwutygodniowy finał jednnostronny nieco - zawodnicy Komarra sie nie popisali. I poziom rewelacyjny jakiś nie był :p


Howarda , który miał najwięcej HR i RBI miał Dominic.
Cliffa Lee miał Barman.
Mecz zaległy CWS - DET nie będzie brany pod uwagę przez Yahoo.
Wielkie dzięki dla wszystkich za ciekawe pojedynki.
Policzyłbym rotisserie , ale póżno wróciłem do domu , więc może kiedy indziej to zrobie
Do przyszłego sezonu !??

P.S.
A co :p

I jeszce jedno
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tak na prawdę to ja jestem Mistrzem ????
Moje 8 miejsce uchroniło kogoś przed banem :]
Grzesiu w przyszłym roku załatw więcej ludzi. Najlepiej jeszcze mniej kumatych ode mnie żebym nie musiał się pocić aby nie być ostatni ????
Dzięki Panowie za zabawę :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom