>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

[Fantasy] Baseball Yahoo 2008!

Status
Zamknięty.
escabar 24

escabar

Użytkownik
Dla mnie tak samo zwycięstwo, chociaż w tej grze to był mój pierwszy sezon. Zrobiłem sobie wakacje na wyspach i nie mogłem kontrolować co się dzieje na Fantasy.. ale za to jakie laski poznałem - bezcenne ????
 
beau 1

beau

Forum VIP
Pewnie dobrze odbijaja piłeczkami i posługują się pałką :p
Wszystko wróciło do normy i mój pogromca przegrywa:/
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Sukcesem to było znalezienie 10 osób tutaj , z takim podejściem na tym forum to jak napiszesz piłka nożna będzie masa chętnych , a jak napiszesz NBA , NHL czy MLB to mało kto sie zgłosi.
A jest jeszce kilka osób na tym forum co sie interesuje MLB.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Coś tutaj cicho... A ostatni tydzień został.
Wklejka mała...



Najwięksi znaFFcy MLB i fantasy przegrali w półfinałach i zmierzą się o 3 miejsce :]
Komar Tobie dam bana chyba :razz: miałeś walczyć o ostatnie miejsce ze mną a Ty w finale jesteś ????
Ale ja walczę o 7 miejsce :jupi: Nie będę ostatni :jupi: :jupi: :jupi:
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Najlepsze to jest to , że Barmana [z osób z tego forum] znam ja i Lupus , a on w finale :p
Przy remisie 8-8 , z tego co znalazłem decydowała niższa ERA. ERE zdecydowanie niższa miał Komarr.
Ja prowadziłem w CG 1-0 , ale Zambrano mahnął no-no i h*j bombki strzelił :p wygrałbym 9-8 pewnie , mimo , że miałem 2 GS ????
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Niestety, wiedzialem, ze przegram juz po koniec tygodnia, akurat moje asy mialy slaby tydzien, brakowalo W. Wczoraj moglem cos zdzialac, jesli wszyscy moi pitchery odniesli by zwyciestwa, i nie rozdawali walkow, a Barmana wrecz przeciwnie. ;-)
Pomarzyc mozna :)
A wykonczyly mnie tez dwumecze, Gomez pyknal wtedy 8 RBI i po ptokach.
Gratulacje dla finalistów
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP


Barman mistrzem
Komarr 2-gi
Ja 3-ci :p
Kolejny puchar ląduje w mojej skromnej kolekcji :p Dzięki Wielkie za mecz o 3-ci dla Lupusa - fantastyczny mecz. Nasi batterzy i piczerzy grali świetne mecze.
Znowu dwutygodniowy finał jednnostronny nieco - zawodnicy Komarra sie nie popisali. I poziom rewelacyjny jakiś nie był :p


Howarda , który miał najwięcej HR i RBI miał Dominic.
Cliffa Lee miał Barman.
Mecz zaległy CWS - DET nie będzie brany pod uwagę przez Yahoo.
Wielkie dzięki dla wszystkich za ciekawe pojedynki.
Policzyłbym rotisserie , ale póżno wróciłem do domu , więc może kiedy indziej to zrobie
Do przyszłego sezonu !??

P.S.
A co :p

I jeszce jedno
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tak na prawdę to ja jestem Mistrzem ????
Moje 8 miejsce uchroniło kogoś przed banem :]
Grzesiu w przyszłym roku załatw więcej ludzi. Najlepiej jeszcze mniej kumatych ode mnie żebym nie musiał się pocić aby nie być ostatni ????
Dzięki Panowie za zabawę :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom