>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

[Fantasy] Baseball Yahoo 2008!

Status
Zamknięty.
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
My team -&gt; Edit team info [na koncu pod Draft central].
Ja osobiscie sie nieczpiam - szcegoly i tak lupus po pewnym czasie bedziesz pamietac kto czym gra.
Szuakm jeszce 2-3 osob.
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Done ????
W porzadku mi to obojętnie jaka nazwa.
Niedługo prosiłbym o dalsze instrukcje z podstaw tej gry ???? .
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Pierwszy post przeczytaj
Jestes managerem druzyny baseballowej , ktora wybierasz w drafcie [coś jak piłkarzyki ale tu masz draft a tam określoną sumę $]
Zapisałem się i co dalej ??
Czekamy na draft. , jeżeli tu jest draft , bo moze byc autopick [inny rodzaj draftu] , ale opisze H2H.
W ciagu sezonu rozgrywamy x spotkan [ponad 20] z kadym iles tam razy [zalezy ile jest]
My team
Zakładka My team służy do zmiany składu. Mamy tu graczy z pozycij C , 1B , 2B , 3B , SS , 3 outfielderów i 2 Until czyli dowch dowolnych graczy.
Wsrod piczerow mamy 3 SP , 3 RP i 2 P czyli piczerow z SP i RP [dowolni].
Zeby zmienic sklad nalzy podmienic graczy i kilknac Submit Changes.
Players
Tu mamy wszykich graczy , tych co graja codzienie i tych co wejda raz na miech odbic 2 pilki.
Po wejsciu przed draftem widzimy wszytkich , po wesjxciu po drafcie widzimy Free agents [graja ale niezdobywaja dla nikogo znas statystyk]
Po imeieniem i nazwiskiem jest pozycja i klub w skrocie
O-rank to pozycja przed draftem
Rank to aktulana forma
R , HR , RBI , AVG nietlumacze bo to lawte
3B to triple
SB to skardzione bazy
E to errors
SLAM to .. ehh tu beda remisy ale ciekawa stastyka . Gdy zaweodnik machnie HR i wszytkie bazy sa zajete czyli Grand Salm - 4 punkty za HR
U piczerow sa takie staty
W , L , ERA K , nietlumacze bo latwe
BB to walki - im mniej tym lepiej
SV to savy , zbieraja je closerzy , jest to utzrymanie wyniku
WHIP - to walks+hits/inning piczed - walki + ilosc danych uderzen/ilosc rzucanych inngow
k/9 - ilosc K prez 9 - dorzucilem bo bylo nierowno w statystykach
AVG , ERA , WHIP , K/9 to statsy gdzie bedzie malo remisow
Zwby zmienic zawodnika w players jest taki zielony kwadracik klikamy na niego i zmieniamy
Tredjy opisze jak ktos bedzie chial by wylumaczyc
Cos jeszce ??
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Brakuje mi minimalnie 2 osób - sezon startuje 27 marca bodajze a jeszce trzeba draft mahnąc.
Przy 8 ososbach bedą puchry i bedzie roznorodnosc skladow [Przy 6 bedzie sporo dobrych na Free Agents List , a tego niechce]
1.Grzesio
2.lupus
3.Beau
4.coned1
5.cerber
6.Barman
Z Rubenem pogadam jeszcze w pozniejszym terminie , narosdz napisal ze czasu niema i mu sie nieche :]
PW rozeslalem - maly odzew , na sile nibedzie bral jak ktos zna sie mało , a znowu z innych for niechce mi sie brac osob , BO TU JEST SPORO UŻYTKOWNIKÓW.
Na Draft sie zgadamy , poprostu jest za duzo osob by lige kasować
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam!
Jeżeli Grzesio zobowiąże się że będzie mnie prowadził dosłownie za rękę na początku zabawy ( sprawy techniczne itp.) to w akcie desperacji przyłącze się do Was ;)
Bo kompletnie jestem zielony jeśli chodzi o tego typu zabawy jak Fantasy. No ale może czegoś bym się nauczył to w przyszłym sezonie będę wymiatał &quot;twardzieli&quot; w NHL-u :-D
Jak będziesz Grzesio to zapodaj do mnie na GG.
pozdr.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No właśnie się obudziłem. Udało się rozwiązać problemy z zarejestrowaniem. Będę Was wszystkich kosił :-D
A tak na poważnie to mam nadzieję, że dam radę przebrnąć przez kłopoty techniczne. Będzie to mój debiut więc szału nie zrobię. Wstępnie mam już widzę pierwszy mecz z jakimś Lupus Red Sox. Ale nie wiem kto to jest...:jezora:
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Do 16 III chce mahnąc - pozniej swieta wiec nie , zalezy tez ile bedzie dat w systemie , im szybciej tym lepiej , moje propo - 12 III o 20 lub 15 tyz o 20
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
15 mi też lepiej pasuje. Ostatnio trochę zabiegany jestem. Ale pewnie i tak dam ciała, i zostaną mi sami słabeusze... Tylko nie nabijać się ze mnie panowie... ;)
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
chcecie robic to w sobote o 20? kto normalny o tej porze w domu siedzi. Mnie nie bedzie na 100000% chyba ze bylbym chory. A moze tak 16 marca o 20 ? niedziela :}
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom