>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

FAME MMA 8

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Tak napewno Betclic ma interes w tym aby teraz podać prawdziwe info.

Dla mnie sprawa do zbadania.

Gdyby to było faktycznie 2500 to dlaczego by obnizali kurs z 5.5 do ~2.5...
Widac, ze nie znasz reali gry u bukow tym bardziej u polskich smieciowych legalnych. Kurs ten mozna zbic chcac zagrac stawka podejrzewam 200zl. Wystarczy, ze ci za kazdym razem podczas recznej weryfikacji beda odrzucac taki kupon i za kazdym razem kurs by lecial w dol.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Widac, ze nie znasz reali gry u bukow tym bardziej u polskich smieciowych legalnych. Kurs ten mozna zbic chcac zagrac stawka podejrzewam 200zl. Wystarczy, ze ci za kazdym razem podczas recznej weryfikacji beda odrzucac taki kupon i za kazdym razem kurs by lecial w dol.
Nie wiem bo nie gram w takich gownianych miejscach. Natomiast dla mnie jest to skandal i utrata wiarygodnosci i dla buka i organizacji.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Najman postawil za 100k i wygral 350k. Jaką korzyść widzicie po stronie bukmachera Betclic. Tylko idiota może twierdzić że Bukmacher dał się ograbic z takich pieniędzy
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Rozpara w wywiadzie już powiedział, że mają podejrzenia że te kopnięcie to nie był to żaden przypadek, a już zaplanowane z góry :) Cała sytuacja przyniosła sporo złych słów i niezłe zamieszanie wokół organizacji i bukmachera. A skoro betclic jest oficjalnym sponsorem, to przypuszczam że zakład pewnie zostanie anulowany.

edit: tutaj link do tego wywiadu
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Nie wiem bo nie gram w takich gownianych miejscach. Natomiast dla mnie jest to skandal i utrata wiarygodnosci i dla buka i organizacji.

Kibic wiekszosc Polskich Bukmacherow a jak nie wszystkie to szambo, nie wiele wystarczy aby zbic kurs i takich przypadkow i bukmacherow jest mase , ja w William Hillu potrafilem tysiacem funtow zbic kurs z dwa razy i odrzucali mnie a u Polskich 100 PLN wystarczy :) , ten bukmacher krzywdy sobie nie zrobil , tak jak kolega wyzej napisal, zrobia zwroty bo kurs byl za wysoki albo cos innego wymysla :), na tym nikt nie zbil kokosow a napewno indiwidualnie.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie bedzie zwrotow bo wielkie nic na to zdarzenie przyjeli bo raptem lekko ponad 2500zl. Wystawili taki kurs wiec jest to ich ryzyko zawodowe. Poza tym to sa tylko domysly, ze on to celowo zrobil pod buka. Nie ma to zadnego sensu. Aha no i kurs 4 czy tam 5 to nie jest jakis mega wysoki kurs jak na jednak tak malo prawdopodobne zdarzenie.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Cena spokojnie warta całego marketingowego bełkotu i zamieszania na plus dla nich jakie wywołały te dodaktowe zdarzenia pewnie z limitem stawki 50złoty na jedno konto, nie ma się czym podniecać.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Cena spokojnie warta całego marketingowego bełkotu i zamieszania na plus dla nich jakie wywołały te dodaktowe zdarzenia pewnie z limitem stawki 50złoty na jedno konto, nie ma się czym podniecać.
Dobrze prawisz. 2533zl przyjete na 268 zakladow co daje zawrotne 9.45zl na jedno konto.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jest to kompromitacja tej federacji i mam nadzieję, że ostateczny koniec tej gimbazy i koniec hanbienia tego sportu przez tą całą patologie.
Paradoks tej organizacji polega na tym, że im więcej kompromitujących sytuacji tym lepiej dla nich. :)
Niektórzy po złamaniu nogi przez Magicala byli pewni, że to już jest koniec Fame MMA, a jak widać to tylko zwiększyło ich popularność.

Ludzie sobie ponarzekają, poobrażają zarówno Najmana jak i całą organizację, a sprzedaż PPV będzie jeszcze większa. To samo z Najmanem - on wróci i jeszcze więcej osób zapłaci, żeby go oglądać obojętnie z kim będzie walczyć.

Na Fame MMA 6 mieliśmy naszprycowaną czym popadnie Zusje, na Fame MMA 7 Ferrari o mało co nie zabił Polaka, teraz był skandal z udziałem Najmana. Ludzie już z niecierpliwością czekają na kolejną galę.

Jest to po prostu idealny biznes, którego nie da się zepsuć, a im więcej kompromitacji tym lepiej. To będzie popularne nawet za 100 lat, jedynie celebryci się będą zmieniać. Smutne, ale prawdziwe...
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
T 4,7K

trotodyl

Użytkownik
1. Przestań mnie obrażać bo widać tam byś się dobrze odnalazł w takim obrażanie ludzi.
2. Jeśli nie rozumiesz to trudno.
widze ze masz rozdwojenie jazni
od poczatku tematu pokazujesz tu prymitywne zachowanie i teorie spiskowe obnazajace twój intelekt i pojecie o zasadach działania bukmacherów i metodach robienia wałków
zadałem ci pytanie ignorancie jaki masz problem z kryptowalutami
odpowiesz foliarzu ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Z przerażeniem i zażenowaniem patrzę jak to całe "fejmemema" rozpala emocje w narodzie. Jakiś mocno napoczęty neurologicznie donkasjo i 40 letni pięsciarz bez charakteru i ambicji, obaj wulgarni, bez żadnej wiedzy i wykształcenia. A wy się tu podniecacie jak przekupki na targu. Nie rozumiecie że to nie oni są idiotami, tylko wy którzy to oglądacie! Dajecie takim debilom zarabiać a oni się z was śmieją!
Jaki przykład dają młodym pokoleniom takie bękarty. Kończąc, za Gogolem "Z czego sie śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!"
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom