>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

FAME MMA 8

Status
Zamknięty.
michu97 78

michu97

Użytkownik
Kacper Błoński - Marcin Dubiel
Kacper Błoński wygra w 1 [email protected]
Czuje spore value w tym becie. Do klatki wchodzi dwóch kompletnych amatorów, którzy nie maja żadnego doświadczenia. Spodziewam się ogromnej cepeliady od samego początku i myślę, że bardzo szybko się to zakończy. Dubiel sprawia wrażenie strasznie wystraszonego chłopaka z brakiem pewności siebie.Obstawiam, że jak dojdą do głowy dwa trzy ciosy to schowa się za podwójną gardą i będzie po walce. Warto zaznaczyć, że Kacper przygotowuje się z Anzorem co da mu szanse na liźnięcie chociaż podstaw. Na Marcina powinno wystarczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Mam pytanie do takich bardziej zaawansowanych obstawiaczy Fame MMA. Wiecie może którzy bukmacherzy maja oferte na fame mma ? Chodzi mi o tych Polskich jak i zagranicznych. Mieszkam zagranicą i mam ograniczone pole manewru w obstawianiu na Polskich bukach
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak

co myślicie o tej walce? Jak dla mnie Szeliga to bierze
zgadzam się. Szeli dużo bardziej dynamiczny, a Piechowiak rusza się jak wóz z węglem (co można zobaczyć na ostatnim vlogu ze Slodkiewiczem). Szeliga to tez taki typowy „charakterniak” czego nie można powiedzieć o „bestii” - nie zdziwię się jak schowa się za podwójna po kilku ciosach
 
R 47

rationalgambler

Użytkownik
Ogólnie zawsze odradzałbym stawianie u "naszych" bukmacherów z podatkiem ale myślę, że pomimo tego może się udać złapać jakieś value.

Dwie walki godne uwagi to wygrana Najmana i Dubiela. Niestety w obu przypadkach kurs poleciał już poniżej @3. Natomiast liczę na to, że może znów odbić do @3.3-3.4 jak to miało miejsce jeszcze kilka dni temu (lub KO @4). Gdyby tak się stało jest to na pewno opcja warta uwagi, jednak poniżej @3 w ogóle bym tego nie tykał.

Oprócz tego najciekawszym zestawieniem jak dla mnie jest walka Ferrari - Wiewiór. Wg mnie po tym kursie @2.35 można śmiało grać na Wiewióra. Nie mogę zrozumieć tak wysokich kursów. Jak zobaczymy na historyczne kursy, to otwarcie było na podobnym poziomie, a następnie kurs zaczął mocno spadać na Ferrariego. Wg mnie jest to spowodowane całą otoczką i masówką jaka na niego idzie, a także tym, że Wiewiór nie jest tak popularny i ma mniejszą grupę fanów.

Natomiast kursy są śmieszne i powinny być odwrotne na tę walkę. Wg mnie jest tutaj ogromne value na Wiewióra, którego umiejętności są co najmniej o 1 klasę wyższe. Polecam obejrzeć sobie wszystkie ich dotychczasowe walki, a także zwrócić uwagę na progres Wiewióra pomiędzy 1, a 2 walką z Hassanem.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Ogólnie zawsze odradzałbym stawianie u "naszych" bukmacherów z podatkiem ale myślę, że pomimo tego może się udać złapać jakieś value.

Dwie walki godne uwagi to wygrana Najmana i Dubiela. Niestety w obu przypadkach kurs poleciał już poniżej @3. Natomiast liczę na to, że może znów odbić do @3.3-3.4 jak to miało miejsce jeszcze kilka dni temu (lub KO @4). Gdyby tak się stało jest to na pewno opcja warta uwagi, jednak poniżej @3 w ogóle bym tego nie tykał.

Oprócz tego najciekawszym zestawieniem jak dla mnie jest walka Ferrari - Wiewiór. Wg mnie po tym kursie @2.35 można śmiało grać na Wiewióra. Nie mogę zrozumieć tak wysokich kursów. Jak zobaczymy na historyczne kursy, to otwarcie było na podobnym poziomie, a następnie kurs zaczął mocno spadać na Ferrariego. Wg mnie jest to spowodowane całą otoczką i masówką jaka na niego idzie, a także tym, że Wiewiór nie jest tak popularny i ma mniejszą grupę fanów.

Natomiast kursy są śmieszne i powinny być odwrotne na tę walkę. Wg mnie jest tutaj ogromne value na Wiewióra, którego umiejętności są co najmniej o 1 klasę wyższe. Polecam obejrzeć sobie wszystkie ich dotychczasowe walki, a także zwrócić uwagę na progres Wiewióra pomiędzy 1, a 2 walką z Hassanem.
Jesteś w błędzie. Ferrari jest faworytem bo walka odbędzie się w formule k1 albo boksie juz nie pamiętam a nie w formule mma. Dlatego wiewiór jest underdogiem bo jego główna domena jest parter, który tutaj mu się nie przyda.. Walka odbywać będzie się w stójce
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Niesamowite. Dwóch jakiś patusow a tu rozkminka, kto będzie underdogiem...
Żenada jest jakiekolwiek stawianie pieniędzy w tym cyrku. Równie dobrze wpłaccie na kryptowaluty.
I jeszcze famemma w dziale sport. 🤣🤣🤣
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Niesamowite. Dwóch jakiś patusow a tu rozkminka, kto będzie underdogiem...
Żenada jest jakiekolwiek stawianie pieniędzy w tym cyrku. Równie dobrze wpłaccie na kryptowaluty.
I jeszcze famemma w dziale sport. 🤣🤣🤣
Po co kolejne głupie komentarze w Twoim wykonaniu? Nie pasuje to nie śledź wątku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 47

rationalgambler

Użytkownik
Jesteś w błędzie. Ferrari jest faworytem bo walka odbędzie się w formule k1 albo boksie juz nie pamiętam a nie w formule mma. Dlatego wiewiór jest underdogiem bo jego główna domena jest parter, który tutaj mu się nie przyda.. Walka odbywać będzie się w stójce
Oczywiście wiem, że walka odbędzie się w K1. Całość mojej wypowiedzi dotyczy właśnie stójki. Oglądałem sporo treningów (nie tylko tych ogólnodostępnych) i wszystkie walki i uważam, że kurs powinien być odwrotny na to zdarzenie. Wbrew pozorom Ferrari ma bardzo słabą stójkę, taka jest przynajmniej moja opinia. Oczywiście nie mówię tutaj, że Wiewiór to wygra ale, że moim zdaniem jest na niego duże value w kursie.


Niesamowite. Dwóch jakiś patusow a tu rozkminka, kto będzie underdogiem...
Żenada jest jakiekolwiek stawianie pieniędzy w tym cyrku. Równie dobrze wpłaccie na kryptowaluty.
I jeszcze famemma w dziale sport. 🤣🤣🤣
No niesamowite, bo właśnie na tych galach można łapać najlepsze kursy i value. W wielu przypadkach można mieć lepsze info, bo wiadomo kto w jakich klubach trenuje i czy w ogóle to robi. No ale możesz też obstawiać "prawdziwy sport" i oddawać kasę bukom. To czy byłaby to nawet największa "patologia" nie ma tu żadnego znaczenia.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Ogólnie zawsze odradzałbym stawianie u "naszych" bukmacherów z podatkiem ale myślę, że pomimo tego może się udać złapać jakieś value.

Dwie walki godne uwagi to wygrana Najmana i Dubiela. Niestety w obu przypadkach kurs poleciał już poniżej @3. Natomiast liczę na to, że może znów odbić do @3.3-3.4 jak to miało miejsce jeszcze kilka dni temu (lub KO @4). Gdyby tak się stało jest to na pewno opcja warta uwagi, jednak poniżej @3 w ogóle bym tego nie tykał.

Oprócz tego najciekawszym zestawieniem jak dla mnie jest walka Ferrari - Wiewiór. Wg mnie po tym kursie @2.35 można śmiało grać na Wiewióra. Nie mogę zrozumieć tak wysokich kursów. Jak zobaczymy na historyczne kursy, to otwarcie było na podobnym poziomie, a następnie kurs zaczął mocno spadać na Ferrariego. Wg mnie jest to spowodowane całą otoczką i masówką jaka na niego idzie, a także tym, że Wiewiór nie jest tak popularny i ma mniejszą grupę fanów.

Natomiast kursy są śmieszne i powinny być odwrotne na tę walkę. Wg mnie jest tutaj ogromne value na Wiewióra, którego umiejętności są co najmniej o 1 klasę wyższe. Polecam obejrzeć sobie wszystkie ich dotychczasowe walki, a także zwrócić uwagę na progres Wiewióra pomiędzy 1, a 2 walką z Hassanem.
Co do walk Dubiela i Wiewiora pelna zgoda . Ale jak sobie wyobrazasz wygraną Marcina Najmana? Bo mi to sobie ciezko wyobrazic
 
R 47

rationalgambler

Użytkownik
Żeby była jasność nie obstawiłbym na Najmana ani złotówki po tym kursie. Jedyna opcja gdyby przed walką kursy wzrosły znów na @3.5 i KO na @4, to można by tę opcję rozważyć gdyż wg mnie kurs byłby wtedy dosyć opłacalny. Nie mniej jednak po aktualnym kursie nie polecam ani sam tego nie dotykam. Jeżeli chodzi o Dubiela mam dokładnie to samo zdanie gdyby kurs był [email protected].

Jedyną walkę, którą po aktualnych kursach bym dotykał to Wiewiór po kursie @2.35. Ciekawi mnie jedynie, w którą stronę pójdzie kurs gdyż wczoraj pojawiał się już @2.2. Jeżeli jednak pójdzie masówka przed galą może nawet warto jeszcze poczekać.
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Sobota - Filipek - Filipek przez decyzje 2,35
Zdecydowanym faworytem tej walki jest Fifi. Jest dużo młodszy i prowadzi według mnie bardziej sportowy tryb życia. Sobota dawniej znał się z Materlą i ponoć coś tam ćwiczył, ale jednak ma swoje lata. Fifi raczej nie jest w stanie znokautować Soboty, który będzie chciał swoich szans szukać w parterze. Sobota ma zszarganą opinię i jak odklepie tylko pogorszy ją. Myślę, że da z siebie wszystko i przegra przez decyzję sędziów na co jest fajny kurs.
Don Kasjo - Najman - Kasjo przez decyzję 3,75 lub Najman w I rundzie 5,50
Wbrew pozorom faworytem jest Don Kasjo. Jest młodszy, szybszy i według mnie po prostu lepszy. Najman ma dodatkowo swoje problemy zdrowotne. Ostatnio ich spina jeszcze bardziej się zazębiła, przez słowa Kasjo o rzekomym romansie Najmana z Godelwską. Myślę, że to może tylko i wyłącznie pomóc Kasjowi, który będzie musiał wytrzymać nawałnice ciosów Najmana, a później spokojnie punktować swojego oponenta. Kurs fajny. Można również próbować atakować Najmana w pierwszej rundzie, bo jak nie wtedy to wcale.
Tyborski - Arab - Tyborski przed czasem 1,55 lub Tyburski II runda
Według mnie pewniak gali. Tyburski jeżeli chodzi o stójkę wyrasta na jednego z najlepszych zawodników federacji. Dostał Araba, którego zniszczy. Tybori kopie niesamowicie mocno, co dość szybko powinno osłabić Araba. Dodatkowo chce udowodnić coś Kasjuszowi, więc musi to kończyć szybko i łatwo. Spodziewam się jego zwycięstwa. Zaryzykowałbym również wygraną Tyboriego w II rundzie z racji, że okopane nogi Araba, mogą właśnie na II runde po zejściu adrenaliny odmówić mu posłuszeństwa, a kurs 5,00 kusi.

To moje głównie propozycje. Dodatkowo Value szukałbym u Zusje przez decyzję (4,50) , Piotr Pająk przez decyzję (2,15) oraz Szeliga przed czasem (2,15 ewentualnie w II rundzie 6.00 ). Hejter - Mortalcio odpadają, Dubiel - Błoński tym bardziej, Ferrari - Wiewiór nie zdziwi mnie decyzja, Szewczyk powinien przegrać z Fallem.
Skrótowo opiszę: Zusje ma zadziorność i nic jej nie powstrzyma. Dagmara nawet jak będzie lepsza to może albo odklepać gdy zacznie krwawić i boleć, albo będzie dawała się obijać. Wzrok i zachowanie Zusje może dać jej handi w klatce i idę w jej stronę. Pająk jest zdecydowanym faworytem, ale Alan ponoć na treningach wygląda jak zawodowiec, tylko nie umie tego pokazać w klatce. Pająk to wygra, ale myślę, że Alan nie da się łatwo i powalczy do końca. Szeliga jest dynamicznym zawodnikiem z dużym sercem. Jeżeli nie ustrzeli go szybko Bestia to nie widzę go w kolejnych rundach z racji słabszej kondycji. Spodziewam się jako takiego wytrzymania pierwszej rundy przez obu i dzięki swojej dynamice Szeliga pokona Bestię w II rundzie.
Co do Ferrariego jest faworytem, ale Wiewiór zrobił duży postęp. Nie oszukujmy się, technicznie Wiewiór jest lepszy, ale Ferrari ma to coś co może pozwalać mu wygrywać te walki. Z pewnością zada więcej cisów od Wiewióra, a ten będzie czekał na swoje szanse. Jednak nie widzę Ferrariego na deskach, tak samo jak Wiewióra, ale może się pomylę. Fall powinien wygrać z Szewcem i myślę o zwycięstwie na decyzje. Jednak wydaje się dużo lepszy, ale nie przekonuje mnie w tej walce nokaut. Reszta dla mnie jest śmiesznymi walkami bez faworytów.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Niesamowite. Dwóch jakiś patusow a tu rozkminka, kto będzie underdogiem...
Żenada jest jakiekolwiek stawianie pieniędzy w tym cyrku. Równie dobrze wpłaccie na kryptowaluty.
I jeszcze famemma w dziale sport. 🤣🤣🤣
Tylko ta patologia ma większe zainteresowanie niż KSW(nie wspominając już o innych federacjach), zapewne więcej też zarabiają... Najlepsi zawodnicy/trenerzy w Polsce ich trenują, chociaż w wielu przypadkach nimi gardzą, ale muszą zacisnąć zęby i robić swoje, a w wywiadach wypowiadać się o nich w samych superlatywach. Dla mnie to też jest absurdalne, ale mówi się trudno. Czasy są jakie są i trzeba się dostosować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Tylko ta patologia ma większe zainteresowanie niż KSW(nie wspominając już o innych federacjach), zapewne więcej też zarabiają... Najlepsi zawodnicy/trenerzy w Polsce ich trenują, chociaż w wielu przypadkach nimi gardzą, ale muszą zacisnąć zęby i robić swoje, a w wywiadach wypowiadać się o nich w samych superlatywach. Dla mnie to też jest absurdalne, ale mówi się trudno. Czasy są jakie są i trzeba się dostosować.
To, że ma większe zainteresowanie to akurat jest dość oczywiste. Byłbym w szoku gdyby nie miała. Świadczy to chociażby o liczbie postów na galę natomiast nie przekłada się to w żaden sposób na to o czym mówię ja.
Czy najlepsi to nie wiem bo ciągle wiem, że niektórzy nawet jak prosili ich o pomoc to odmówili...mam na myśli konkretnie warszawskie, niektóre miejsca.

Owszem w niektórych klubach w Warszawie tych ludzi przyjęto... Poszli tam bo wcześniej ich z kilku wyproszono.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom