>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
mam pytanie co do bonusu:

Grasz już z nami i chcesz polecić nasz serwis znajomym? Nic prostszego.
Zaproś znajomych do nas a my wynagrodzimy Ciebie i Twoich przyjaciół bonusem, 50 PLN.

Oto jak skorzystac z oferty:
Zaproś przyjaciela do naszego serwisu.
Kiedy Twój przyjaciel już się zarejestruje, wpłaci depozyt i złoży zakłady na łączną kwotę 150 PLN wyślij do nas e-mail na adres [email protected] podając w treści maila wpisz swoję imię, nazwisko oraz swój numer ID. Wpisz także imię, nazwisko oraz ID poleconego gracza.
Bonus dla Ciebie za polecenie przyjaciela i dla nowego gracza, będą dopisywane w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.
Możesz polecić dowolną liczbę przyjaciół.

Bonus wymaga trzykrotnego obrotu w zakładach sportowych przed dokonaniem wypłaty środków z konta gracza.



Przepisy i Warunki

- Oferta jest ważna jest w terminie od 1 do 30 kwietnia 2007r.
- Aby bonus został przyznany polecony przyjaciel musi zarejestrować się w kwietniu 2007 i dokonać w tym miesiącu obrotu w zakładach sportowych na kwotę łączną 150PLN.
- Bonus jest przyznawany jednorazowo osobie poleconej.
- Osoba polecająca może zdobyć dowolną liczbę poleconych i bonusów.
- Bonusy przyznawane są jednorazowo na jedno domostwo/adres IP.
- Promocji nie można łączyć z jakimikolwiek innymi promocjami.
- Wartość bonusa to 50 PLN.
- Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu trzykrotnie, inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim, po kursie min. 1.5
Z kwoty bonusu nie można także korzystać w Supertoto, Kasynie bądź Pokerze dopóki nie zostanie dokonany wymagany obrót.
- Łamanie zasad promocji będzie skutkowało zamknięciem konta gracza. Gracz nie ma prawa domagania się rekompensaty złożonego depozytu w takich przypadkach.
Sa refelinki czy bez tego da sie to zrobic?
Czyli wystarczy ze powiem komus ze ma sie zarejestrowac w expekcie, on to zrobi, postawi zaklady za 150 PLN i wystarczy ze wysle maila i dostaniemy oboje po 50 PLN ?
 
G 0

gallanonim

Użytkownik
odpowiedź dla urban33pl
Nie wiem czy dostałeś odpowiedź od buka, ale Expekt nie wlicza bonsowych punktów w żużle. Sprawdź sobie na forum pod żużlem jak rozliczają buki. Daj znać jak rozliczyli Ci kupon.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
boje sie slac w net dowod osobisty
Raczej nie masz się czego obawiać bo Expekt jest moim zdaniem najbezpieczniejszym bukmacherem internetowym. Co do Indexu ze studiów to jeśli są tam wszystkie dane (data ur., imię, nazwisko etc.) to na pewno bez problemu przyjmą.

Pozdrawiam

Alex76
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Czy &quot;długi weekend&quot; jest traktowany jakoś specjalnie ? Tzn. chodzi mi o postrzeganie 1. / 3. maja jako dzień roboczy bądź nieroboczy ?

Dokonam depozytu (przelew) w poniedziałek (30.04), więc do piątku powinno zagrać. No chyba że buki sobie wolne robią. Hmmm ?
 
L 0

lukaszzxc

Użytkownik
witam
wiem ze expekt zwracal stawke z zakladow live na mecz Portsmouth - Liverpool (So 28/04/07 16:00)

Dlaczego nie zostala zwrocona mi stawka??
lukaszzxc (5807478)

prosze o szybkie dzialanie panie Expekt_Expert
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
witam
wiem ze Expekt zwracal stawke z zakladow live na mecz Portsmouth - Liverpool (So 28/04/07 16:00)

Dlaczego nie zostala zwrocona mi stawka??
lukaszzxc (5807478)

prosze o szybkie dzialanie panie Expekt_Expert
może dlatego że mecz nie zakończył sie rezutatem 0-0 jak mówiła promocja 8)
 
J 0

jayjay

Użytkownik
czemu wpisując adres strony expekt.com wystwietla mi sie treść:
As you might be aware of the Dutch lower court has ordered one of our competitors to seize to offer its services to residents of the Netherlands. Expekt.com completely disagrees with this decision which we belive is wrong in its interpretations of the laws and against the most fundamental ideas of the European Union. This is indeed also the opinion of the Advocate General of the European Court of Justice.

Expekt.com has decided to temporarily stop offering our services while these unclarities are beeing sorted out, which we belive will be done very shortly.

This means that you as a customer can still use our free service and you can of course deposit or withdraw money as usual.
We are sorry for the inconvenience that this might cause you. We will of cause act to prevent this unjustice and will keep you informed of the progress.

Best Regards

Per-Ivan Selinder
Managing Director
Expekt.com
i dopiero po odswiezeniu dziala normalnie , podobnie ma sie rzecz z funkcjami w kliencie pokera gdzie obojetnie na co by sie nie weszlo to &quot;strona wygasla&quot;
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Panie lukaszzxc

Stawka zwracana z tego typów zakładów/promocji odbywa się w ciągu 48 godzin, a czasami nawet dłużej. Po prostu należy uzbroić się w cierpliwość.

Panie JayJay

Trudno mi napisać dlaczego, gdyż pierwszy raz się spotkałem z tego typu błędem. Może pomoże zmiana przeglądarki lub poczyszczenie ciasteczek.

Panie sawas

Dużo zależy od banków, kiedy pracują. 1 i 3 maj support nie pracował.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom