>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

mariantsw 0

mariantsw

Użytkownik
Spytałem ponieważ, gdzieś na tym forum ktoś zadał podobne pytanie i zobaczyłem odpowiedz ze kasa przez poczte idzie do 14 dni :O i chciałem się upewnić. THX za odpowiedź
 
B 0

b_abel

Użytkownik
Mam takie pytanie.Czy można zawierać zakłady na Expekt przez telefon np.[ logując się przez przeglądarkę internetowa zainstalowaną w telefonie &quot;operemini&quot; lub inną]. I czy potem były by problemy z wypłatą kasy.
 
X 0

xsior

Użytkownik
Witam,
Czy jak wpłaciłem 50 złotych w zeszły poniedziałek (19.01) i jeszcze nie ma kasy u mnie w depozycie to sie powinienem już zaczac martwic?
 
mariantsw 0

mariantsw

Użytkownik
Witam,
Czy jak wpłaciłem 50 złotych w zeszły poniedziałek (19.01) i jeszcze nie ma kasy u mnie w depozycie to sie powinienem już zaczac martwic?
Jak robiłeś przelew bankowy (nie to co idziesz do banku czy na poczte, wypełniasz blankiet i wpłacasz) tylko przelew w domu przez internet to powinienes sie martwic, bo podobno idzie do 5dni max.
A jezeli wpłacałes w banku lub na poczcie to podobno kasa idzie do 14 dni....
Też o to spytałem kilka postów wyżej ale otrzymałem inną odpowiedź, błędną jak sie okazało i okazuje...
 
S 0

sportele

Użytkownik
Witam

Mam ogromne problemy z wypłatą moich pieniędzy z konta expekt.Support prosi mnie o wysłanie skanu dowodu osobistego .Wysyłałam już skan dowodu wielokrotnie na adresy supportu polskiego i angielskiego i nic w kółku odpowiadają że dokumenty nie doszły.
Nadmieniam ,iż wysyłam dokumenty z różnych kont pocztowych i nie przekraczają one wymaganej wielkości podanej przez support expekta.Czy ktoś ma podobne problemy z tym bukmacherem?
Mam dokładnie ten sam problem. Wygrałem troszkę kasy na zakładach sportowych i chciałem wypłacić.
Expekt żąda przesłania skanu dokumentów, a kiedy im wysyłasz to rżną głupa, że nic nie doszło, plik jest uszkodzony, żeby sprawdzić, czy nie ma powyżej 5mb (a nie ma nawet 500kB), wysłać z innego maila, spróbować na support angielski, itp. Support angielski jest tak samo głupi, wsadzasz im w końcu pliki na rapidshare, to Ci odpisują, że link nie działa, a licznik rs pokazuje, że było ściągnięcie. Nie mają nawet telefonu, żeby zadzwonić i wyjaśnić sprawę, tylko czekasz 2h na mail, w którym Piotr Chojnacki, Małgorzata Radecka i Marcin Wilk słodko pierdzą i przepraszają za czas oczekiwania.
 
xael 83

xael

Użytkownik
mam pytanie , czy przy każdej wypłacie trzeba okazac skan dowodu ? czy tylko przy pierwszej ?

prosze o szybką odpowiedż , z góry dziękuje
 
X 41

xradzix

Użytkownik
I to nie zawsze nawet przy pierwszej.
Z reszta kazdy buchmacher ma prawo od CIebie zarzadac sanu dowodu obojetnie czy jest to pierwsza czy sto pierwsza wyplata ????
 
L 0

lukasz.wr

Użytkownik
Wpłaciłem dziś na expekta 800zł za pomocą przelewy 24.Pieniądze zostały przelane z banku ale nie ma ich ma koncie expekta (zawsze pojawiały sie w chwili transakcji). Wysłalem pismo do suporta pl i do przelewów 24 z potwierdzeniami transakcji (narazie bez odpowiedzi)
Czy jest jakakolwiek szansa na odzyskanie pieniędzy?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Wpłaciłem dziś na expekta 800zł za pomocą przelewy 24.Pieniądze zostały przelane z banku ale nie ma ich ma koncie expekta (zawsze pojawiały sie w chwili transakcji). Wysłalem pismo do suporta pl i do przelewów 24 z potwierdzeniami transakcji (narazie bez odpowiedzi)
Czy jest jakakolwiek szansa na odzyskanie pieniędzy?
tez tak raz mialem, pieniadze utknely na drodze przekazywania do odbiorcy, napisalem do obu stron zeby bylo szybciej i pieniadze doszly i dostalem odpowiedz od przelewow24 tak samo ????
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Mam dokładnie ten sam problem. Wygrałem troszkę kasy na zakładach sportowych i chciałem wypłacić.
Expekt żąda przesłania skanu dokumentów, a kiedy im wysyłasz to rżną głupa, że nic nie doszło, plik jest uszkodzony, żeby sprawdzić, czy nie ma powyżej 5mb (a nie ma nawet 500kB), wysłać z innego maila, spróbować na support angielski, itp. Support angielski jest tak samo głupi, wsadzasz im w końcu pliki na rapidshare, to Ci odpisują, że link nie działa, a licznik rs pokazuje, że było ściągnięcie. Nie mają nawet telefonu, żeby zadzwonić i wyjaśnić sprawę, tylko czekasz 2h na mail, w którym Piotr Chojnacki, Małgorzata Radecka i Marcin Wilk słodko pierdzą i przepraszają za czas oczekiwania.
ta firma schodzi na psy.zablkowali mi konto bez dania przyczyny na kolejne emaile juz nie odpisywali dałem sobie spokuj z taką żenadą.podobną oferte ma unibet i scandicbokmaher polecam sie tam przenieść a tego pseudo bukmahera olać może jak straća klijentów to sie opamietają
 
M 0

macio317

Użytkownik
Witam w poniedziałek założyłem sobie konto na Expekt.com mam pytanie w tytule przelewu napisałem tylko nr.Referencyjny bez usługi buchmacherskie!!!!. Czy piniądze dojdą normalnie PROSZĘ O ODP
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Witam. Chcę przelać pieniądze do Expekta poprzez przelew bankowy internetowy. Wpisuje numer konta, tytuł, kwotę i nazwę odbiorcy, ale nie za bardzo wiem co wpisać pod &quot; ulica, miejscowość, kod pocztowy&quot; Proszę o pomoc. Jakie dokładnie dane mają się tam znaleźć
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nic tam nie wpisujesz, zostawiasz puste. Milion pięćset sto dziewięćset razy było o tym pisane na forum
Używać opcji szukaj na forum!
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Też mi się tak wydawało, ale nie mogę wykonać przelewu... Pisze wyraźnie, że muszę wpisać coś pod &quot;ulica&quot; Konto mam w Banku Zachodnim WBK
 
Do góry Bottom