>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

R 0

ra9om1ak

Użytkownik
Konto w PLN, wyplata na karte kredytowa. Transkacje kartowe VISA sa rozliczane w USD, wiec jestem ciekaw, czy nie dostane w tylek przy przewalutowaniu, czy dostane rowno 80 zl. Potestuje.
 
maxx4 0

maxx4

Użytkownik
Witam,
Ja mam taki problem że wpłacałem już 40zł, dostałem bonus 40zł ale wszystko straciłem.
I teraz takie pytanko:
Czy jeśli teraz wpłacę załóżmy 120zł to będę musiał obrócić 120*3=360zł czy jeszcze poprzedni czyli 120zł+80zł = 200*3 = 600zł .... Dzięki za odpowiedź.
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Kurcze przed chwila wplacilem tzn chcialem wplacic 150zł do expekt przez przelewy24 wszystko było ok jak zywkle a tu nagle jakis bład wyskoczyl no i ani kasy nie ma w mbanku ani w expekcie pisało ze depozyt nie został zaakceptowany. Co w tej sytuacji mam zrobić?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
A jak myślisz? Chyba oczywiste, że trzeba zadzwonić do przelewy24 zapytać w jakim punkcie utknęła Twoja wpłata, reszty się dowiesz albo sam domyślisz.
 
C 0

chomik123

Użytkownik
Witam
Zleciłem wypłate dosyć dużej sumy. Dostałem od expekta maila z treścią:

Szanowny Kliencie,
Aby zapewnić wysokie standardy bezpieczeństwa transakcji, jak również ochronić Twoje fundusze przed użyciem ich przez nieuprawnioną stronę trzecią zwracamy się z prośbą (postępując stosownie do odpowiednich przepisów legislacyjnych) o przesłanie następujących dokumentów:
1. Dowodu tożsamości
Kopię paszportu lub dowodu osobistego ze zdjęciem
2. Potwierdzenia płatności
Wyraźną kopię Twoich kart/-y kredytowej lub debetowej
LUB
screen z Twojego konta Moneybookers/ClickandBuy/NETELLER z widocznym potwierdzeniem dokonanego depozytu do naszego serwisu, w zależności od wybranej formy wpłaty.
3. Potwierdzenie danych adresowych
Kopia aktualnego wyciągu z banku/opłaty za użytkowanie mieszkania, na której zamieszczone będą dane osobowe, adres zamieszkania i numer konta.


Pierwsze dwa punkty rozumiem, jednak trzeci nie wiem skąd mam wziąć, gdyż za mieszkanie nie płacę ja tylko rodzice. Chyba że wystarczy screen z konta bankowego internetowego gdzie będzie podany numer konta i moje dane?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Witam
Zleciłem wypłate dosyć dużej sumy. Dostałem od expekta maila z treścią:


Szanowny Kliencie,

Aby zapewnić wysokie standardy bezpieczeństwa transakcji, jak również ochronić Twoje fundusze przed użyciem ich przez nieuprawnioną stronę trzecią zwracamy się z prośbą (postępując stosownie do odpowiednich przepisów legislacyjnych) o przesłanie następujących dokumentów:

1. Dowodu tożsamości
Kopię paszportu lub dowodu osobistego ze zdjęciem

2. Potwierdzenia płatności
Wyraźną kopię Twoich kart/-y kredytowej lub debetowej
LUB
screen z Twojego konta Moneybookers/ClickandBuy/NETELLER z widocznym potwierdzeniem dokonanego depozytu do naszego serwisu, w zależności od wybranej formy wpłaty.

3. Potwierdzenie danych adresowych
Kopia aktualnego wyciągu z banku/opłaty za użytkowanie mieszkania, na której zamieszczone będą dane osobowe, adres zamieszkania i numer konta.


Pierwsze dwa punkty rozumiem, jednak trzeci nie wiem skąd mam wziąć, gdyż za mieszkanie nie płacę ja tylko rodzice. Chyba że wystarczy screen z konta bankowego internetowego gdzie będzie podany numer konta i moje dane?
Zapytaj czy nie wystarczy jakiś drugi dowód tożsamości (prawko lub paszport), przeważnie wystarcza.
 
L 72

loozer21

Użytkownik
a to expekt teraz co wyplate tak robi czy tylko przy wiekszych sumach a przy wiekszych tzn tak mniej wiecej przy jakiej wielkosci???
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
A ja mam takie pytanie: czy w Ekspekcie można tak samo jak chociażby w bah-u, że wpłacamy kase przez bank, robimy skan/zdjecie dowodu wpłaty i wysyłamy i mamy kase czy Ekspekt nie przewiduje takiej możliwości?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
W dobie informatyzacji i XXI wieku nie mam konta bankowego :p to da sie wysłać maila z dowodem wpłaty czy nie?
A nie doczytałem widze ze nie... to dzięki
 
-riddick- 0

-riddick-

Użytkownik
Witam wszystkich
opis problemu...
Mam póki co internet radiowy i z nim jest taki fant, że to IP co ja mam jest chyba takie samo na większości odbiorców wokół mnie korzystających z usług tego dostawcy, różni się tylko jakimś tam szczegółem bramą czy coś takiego. Zamierzam zarejestrować się w expekcie tylko czy nie będe miał z tym problemów, a co gdy przejde przykładowo na neostrade i zmieni cię IP??. Druga sprawa bonusa już obczaiłem. Tylko właśnie obawiam się również o wypłacanie kasy, bo czytając wasze posty sporo jest z tym problemów, narazie korzystam z pomocy brata który ma konto w inteligo(bo ja co tylko skończyłem 18 lat i jeszcze nie posiadam konta) oczywiście w rejestracji zamierzam podać jego dane tzn imię nazwisko adres i wiek powinno tyle wystarczyć.
Jeśli odradzacie mi tego buka to podajcie inną opcje, póki co jestem zainteresowany expekem.
 
B 0

bekier

Użytkownik
witam mam pytanie. Dokonałem pierwszej wplaty poprzez przelewy 24.
Ponoć wplata ta zajmuje &quot;kilka, zwykle 1-2 minuty.&quot;
Aktualnie minelo 1,5 godziny od wplaty, a pieniedzy nadal nie ma na koncie gracza. Orientujecie sie moze jak dlugo idzie wplata poprzez &quot;przelewy24&quot; ?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
witam mam pytanie. Dokonałem pierwszej wplaty poprzez przelewy 24.
Ponoć wplata ta zajmuje &quot;kilka, zwykle 1-2 minuty.&quot;
Aktualnie minelo 1,5 godziny od wplaty, a pieniedzy nadal nie ma na koncie gracza. Orientujecie sie moze jak dlugo idzie wplata poprzez &quot;przelewy24&quot; ?
do 15 minut idzie wpłata przez przelewy24, napisz meila do expekta w tej sprawie jesli nie pomogą, zadzwoń do przelewy24
 
P 0

phobeus

Użytkownik
Zlecilem wczoraj wyplate na mooneybookers do tej pory nie otrzymalem pieniedzy. To normalne, ze tak dlugo musze czekac na pieniadzE?
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
Wpłaciłem wczoraj pieniądze przez MB i zaraz zleciłem wypłatę na mBank zostawiłem 5zł a resztę na mBank ale dziś wchodzę i widzę cofniętą wypłatę, będą jakieś przypały teraz?? z ich strony myśle coś postawić za 50zł i znowu zlecić wypłatę na mBank.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Wpłaciłem wczoraj pieniądze przez MB i zaraz zleciłem wypłatę na mBank zostawiłem 5zł a resztę na mBank ale dziś wchodzę i widzę cofniętą wypłatę, będą jakieś przypały teraz?? z ich strony myśle coś postawić za 50zł i znowu zlecić wypłatę na mBank.
postaw za wszytko jakiś kurs1,01 ja tak miałem! ja tak miałem jak Jeszce nie miałem w mb zweryfikowanego konta! i miałem kasę na MB i nie miałem jak wypłacić, wpłaciłem na b win! pościłem jakaś piłkę ręczna za 1,01 i siadło i potem poszło bez problemu
 
Do góry Bottom