>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Hmm, wpłaciłem depo kartą, a teraz chcem wypłacić i wyskakuje że teraz nie mogę bo sa problemy techniczne, i to już chyba od miesiąca. Macie też takie coś?
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
ja wczoraj wieczorem zlecilem wyplate na moneybookers. Na pierwszej stronie tego tematu pisze ze są realizowane natychmiastowo. Wypłacał ktoś ostatnio pieniądze na moneybookers ? Ile sie czeka na wypłate? Czy w soboty też wypłacają ? Z góry dzieki.
 
urodzonyzwyciezca 0

urodzonyzwyciezca

Użytkownik
witam mam takie pytanie, jesli zleciłem wypłatę a expekt nie przekazał jej jeszcze do realizacji to jeśli kliknę opcję SKASUJ to pieniążki zostaną przywrócone na konto??
 
michau 84

michau

Forum VIP
witam mam takie pytanie, jesli zleciłem wypłatę a expekt nie przekazał jej jeszcze do realizacji to jeśli kliknę opcję SKASUJ to pieniążki zostaną przywrócone na konto??
Jeżeli taka opcja jeszcze widnieje, to jak najbardziej...
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
Jak to jest ? Zalozyłem konto w expekt kilka miesiecy temu . Wplacalem pieniadze i niebyło problemu z jakims skanem dowodu. Teraz po miesiacu bez grania chce wplacic pieniadze i .....bede musiał pokazywac skan dowodu ?
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Jak to jest ? Zalozyłem konto w expekt kilka miesiecy temu . Wplacalem pieniadze i niebyło problemu z jakims skanem dowodu. Teraz po miesiacu bez grania chce wplacic pieniadze i .....bede musiał pokazywac skan dowodu ?
Bukmacher w każdej chwili może poprosić Cię o przesłanie skanu dowodu osobistego.
 
B 2

batik

Użytkownik
witam mam pytanie czy jesli mam konto w expekt na dane &quot;Kan Kowalski&quot; dokonywalem wplaty i wyplaty z konta w banku zarejestrowane na &quot;Jan Kowalski&quot;
i wszystko ok ale teraz czy mogę dokonać wplaty na konto &quot;jan Kowalski&quot; z konta bankowego mojego kumpla &quot;adam Adamek&quot;???
czyli po prostu czy moge dokonać depozytu przez osobę 3 dodam ze ewentualną wypłatę będę chciał zlecić na konto &quot;Jan Kowalski&quot;
 
michau 84

michau

Forum VIP
witam mam pytanie czy jesli mam konto w expekt na dane &quot;Kan Kowalski&quot; dokonywalem wplaty i wyplaty z konta w banku zarejestrowane na &quot;Jan Kowalski&quot;
i wszystko ok ale teraz czy mogę dokonać wplaty na konto &quot;jan Kowalski&quot; z konta bankowego mojego kumpla &quot;adam Adamek&quot;???

czyli po prostu czy moge dokonać depozytu przez osobę 3 dodam ze ewentualną wypłatę będę chciał zlecić na konto &quot;Jan Kowalski&quot;
Wpłacić możesz od osoby trzeciej, ale wypłacą Ci na konto posiadacza.
 
D 0

damianos_17

Użytkownik
Witam,
Przygodę z expektem rozpocząłem 5 maja 2009 r. wpłacając 50 zł i korzystając z 100% bonusa mając ostatecznie 100 zł w depozycie. Wiem, że muszę obrócić 300 zł po kursie minimalnym 1,50 nim będę miał możliwość wypłaty pieniędzy. Gram bardziej dla własnej przyjemności (dlatego za małe stawki) niż z chęci czerpania korzyści. Do tej pory zliczając od maja do sierpnia postawiłem 395 zł po kursie nie mniejszym niż 1,50 i czy teraz mogę wypłacić już sobie pieniądze, które udało mi się zgromadzić ?, a jest ich ponad 200 zł Podam jeszcze screeny i proszę bardzo osoby, które są dobrze zorientowane w temacie o upewnienie mnie . Czy muszę grać jednorazowo 300 zł * 1,50 , a i czy te 1,50 to jest AKO czy tylko pojedynczy mecz muszę grać by móc wypłacić ? A może tak jak grałem do tej pory jest dobrze. Mnie się wydaje, że już powinienem móc zrobić wypłatę, ale nie jestem 100 % pewien, a nie chcę stracić tego co mi się udało uzbierać.
Maj:


Czerwiec:


Lipiec:


Sierpień:
 
michau 84

michau

Forum VIP
Możesz spokojnie wypłacać. Obrót to jest suma stawek po tym min kursie 1.50 za które musisz postawić, aby ubiegać się o wypłatę.

pozdrawiam
 
D 0

damianos_17

Użytkownik
Możesz spokojnie wypłacać. Obrót to jest suma stawek po tym min kursie 1.50 za które musisz postawić, aby ubiegać się o wypłatę.
pozdrawiam
Dziękuję bardzo kolego za upewnienie i również pozdrawiam.

EDIT: Wysłałem im kopię dowodu osobistego i screena, że to ja jestem właścicielem konta w banku ( a nie mój pies ;) ) na które będę chciał zrobić później przelew. Teraz mam tylko czekać na jakiś sygnał od expekt, że te kopie dotarły i będę mógł już wypłacać ? Prawda ?
 
B 2

batik

Użytkownik
Dziękuję bardzo kolego za upewnienie i również pozdrawiam.


EDIT: Wysłałem im kopię dowodu osobistego i screena, że to ja jestem właścicielem konta w banku ( a nie mój pies ;) ) na które będę chciał zrobić później przelew. Teraz mam tylko czekać na jakiś sygnał od expekt, że te kopie dotarły i będę mógł już wypłacać ? Prawda ?
a po co im to wysylasz??? posili Cię o to??
ja jak wyplacalem to nawet dowodu nie chcieli
 
D 0

damianos_17

Użytkownik
&quot;Aby wypłacić środki z konta gracza należy wybrać jedną z dostępnych form wypłaty z menu poniżej.

Jeżeli nie przesłałeś jeszcze do tej chwili kopii ważnego (ustawowo) i aktualnego dowodu osobistego/paszportu (kopie) - możesz dokonać tego przesyłają je na serwer...&quot; Ten cytat skłonił mnie do tego. Nigdy nie wypłacałem pieniędzy od żadnego internetowego bukmachera, więc nie wiem jak to się ma w praktyce, czy trzeba czy nie trzeba, ale zapis taki widnieje na expekcie. Może faktycznie jestem przewrażliwiony :jezora:
 
travism 190

travism

Forum VIP
Damianos zrobil jak uwazal mogl im wyslac pozniej jakby o to poprosili ale zapewne byloby wiecej zamieszania i nie wyplacilby kasy na ten czas na ktory mu potrzeba a tak ma z głowy wszystko i moze sobie grac spokojnie... każdy robi tak jak woli świat sie od tego nie wali ;) pZdr. ????
 
T 0

typerlbn

Użytkownik
a właśnie znalazłem to czego od godziny szukałem... czyli według expekta obrót to suma stawek? a nie dochody i rozchody razem? :/ bo juz z 5 lat gram w sts i wlasnie zamierzam ten sezon zaczac w zakladach internetowych ???? więc jak wpłace 150 i dostane 150 bonus (tak jak jest teraz) to dopiero jak postawie za 900zł bede mógł wypłacać jakieś pieniądze??
 
michau 84

michau

Forum VIP
a właśnie znalazłem to czego od godziny szukałem... czyli według expekta obrót to suma stawek? a nie dochody i rozchody razem? :/ bo juz z 5 lat gram w sts i wlasnie zamierzam ten sezon zaczac w zakladach internetowych ???? więc jak wpłace 150 i dostane 150 bonus (tak jak jest teraz) to dopiero jak postawie za 900zł bede mógł wypłacać jakieś pieniądze??
Dokładnie tak.
 
Do góry Bottom