>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Wczoraj poznym wieczorem zlecilem wyplate na konto bankowe, mail ze jest w trakcie realizacji byl od nich o 12, a teraz patrze a juz pieniadze na koncie. Jak widac bardzo szybko realizuja wyplaty ;) duzy plus bo jestem milo zaskoczony, bo niespodziewalem sie tego, myslalem ze dojdzie w okolicach piatku ????
 
E 0

eveler

Użytkownik
Witam
Chciałbym dokonać pierwszej wypłaty w expekcie Wcześniej przeczytałem forum i sporo się dowiedziałem, za co dziękuję wszystkim przedmówcom. Jako miejsce wypłaty wybrałem konto bankowe. Mam pytanie odnośnie kont w bankach... Jeśli posiadam ich kilka i z czasem chciałbym zmienić je do wypłat czy trzeba to gdzieś zgłaszać? Czy w ogóle jest to możliwie? Podawane konto musi być moją własnością (tzn nie siostry czy brata czy tam kogoś jeszcze)?
Z góry dziękuję za odpowiedź ???? .
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Eveler, nie musisz dawać im znać odnośnie tego że na inne konto będziesz chciał wypłacić pieniądze. Ja mam dwa konta i przelewam bez problemu nigdy nie miałem żadnego problemu jeśli chodzi o wypłatę. Jeśli chodzi o właściciela konta to dane muszą być takie same jak te na które jesteś zarejestrowany na expekt.
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Sporo tych wpisów w temacie.Więc zadam pytanie nie wiedząc czy było ono już tutaj zadawane.

Mam pytanie czy firma expekt realizuje wypłaty na konta moneybookers również w weekendy?Czy np. jeżeli wypłacam pieniądze w sobote to jest szansa ,że tego samego dnia znajdą się one na koncie w moneybookers?

Napisałem do nich do support ale znając ich godziny pracy (5 dni roboczych) to odpiszą w poniedziałek a mnie odp. jest potrzebna już dzisiaj.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Sporo tych wpisów w temacie.Więc zadam pytanie nie wiedząc czy było ono już tutaj zadawane.
Mam pytanie czy firma expekt realizuje wypłaty na konta moneybookers również w weekendy?Czy np. jeżeli wypłacam pieniądze w sobote to jest szansa ,że tego samego dnia znajdą się one na koncie w moneybookers?
Napisałem do nich do support ale znając ich godziny pracy (5 dni roboczych) to odpiszą w poniedziałek a mnie odp. jest potrzebna już dzisiaj.
W soboty wypłacają
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
jest 19.09 i nadal od 1.09 nie mam kasy na koncie , zero odzewu z ich strony , jak byli szybcy i kontaktowi to teraz totalna zlewka na mnie :p
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Ja dokonywałem wpłat i wypłat i nigdy nie było problemu , a teraz jak wspominałem wyżej 20+ dni i nie ma kasy , ale już to skierowali niby do działu finansowego.
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
jeśli wpłacę kasę na expekt, przykładowo te 150zł, wykorzystam bonus, będę miał na koncie 300zł, to po jakimś czasie, nie grając nic na tym koncie, będę mógł zrezygnować z bonusu, i wypłacić wcześniej wpłacone 150zł ?
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Podobno jest dla graczy co &#39; dawno nie grali&#39; bonus 100% do 200pln. W takim razie orientuje sie ktos ile minimalna kwot0a wynosi wpłaty ponownej?

A i czy w razie czego wpłata ponowna na konto gracza może byc z innego konta bankowego niz poprzednio z czyjegos innego poprostu.
Byc moze te pytania lub podobne byly wiele na necie nie gralem wiec pytam.
 
M 0

matthew90

Użytkownik
Czesc przed chwilą zalozylem konto na expekt.com i mialem wplacić 40zl ale pomylilem się i wplacilem 10zl i mam pytanie czy teraz musze wplacic jeszcze 30zl zebym mógł grać czy te 10zl juz przepadlo i musze wplacić całą kwote 40zl ? prosze o szybka odpowiedz ????
 
M 0

m4r1usz

Użytkownik
Ma kilka pytań.
Chcę wpłacić 100 PLN na konto przez internet.
Czy to na ten numer konta trzeba to wysłać : 15124059181111001023959106 ?
I co trzeba wpisać w te pola :
-Nazwisko (nazwa) odbiorcy
-Ulica odbiorcy
-Miasto i kod odbiorcy

Które pola są obowiązkowe a które nie?
 
Do góry Bottom