>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
postaw za wszytko jakiś kurs1,01 ja tak miałem! ja tak miałem jak Jeszce nie miałem w mb zweryfikowanego konta! i miałem kasę na MB i nie miałem jak wypłacić, wpłaciłem na b win! pościłem jakaś piłkę ręczna za 1,01 i siadło i potem poszło bez problemu
A jak z supportem Polski u nich odpisują na maile?

Zrobiłem tak postawiłem 3 kupony i zleciłem wypłatę jeśli nie przejdzie to będę żądał zwrotu pieniędzy na MB zależało mi na czasie, a znajomego z MB nie było...

w sumie nie raz tam wpłacałem wygrywałem i jak to życie przegrywałem.


Dla nie wtajemniczonych


Szanowny Kliencie, dzial finansowy naszego serwisu poinformowal nas, ze Pana ostatnio zlecona z konta gracza wyplata zostala anulowana poniewaz nie dokonal Pan obrotu wplaconym przez MB depozytem.
W takim przypadku - brak obrotu uprzednio wplaconymi srodkami - prosze o dokonanie wyplaty na powrot do konta MB. Polecam rowniez zapoznanie sie z informacjami zamieszczonymi na stronie w zakladce &quot; support&quot; - &quot;wplacac srodki&quot; oraz &quot;wyplacac srodki&quot;.
Dziekujemy za wspolprace


Trzeba raz kasę obrócić po wpłacie przez MB.
 
K 15

ksabi

Użytkownik
Witam, mam pytanie.Wysłałem mailem potwierdzenie przelewu na mail polskiego supportu, ponieważ zostałem o to poproszony (chciałem, aby wcześniej zdeponowali mi pieniądze i z takim też zapytaniem wysłałem im wcześniej maila). W odpowiedzi dostałem, że potwierdzenie zostało przesłane do działu finansowego. Po trzech godzinach znowu napisałem z pytaniem czemu tak długo, a po następnej godzinie dostałem odpowiedź, że &quot;pieniądze dotrą do nas najprawdopodobniej jutro&quot;.W związku z czym moje pytanie - nie mogli od razu tak napisać, tylko chcieli potwierdzenie przelewu? Liczyłem na to, że wcześniej będę mógł pograć, a tak płonne okazały się me nadzieje...
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
jeśli wpłace z MB na expekta pieniądze to ile mniej więcej musze postawić kuponów i czy stawka ma jakieś zanczenie jeśli będe chciał wypłacić później na konto bankowe, bo rozumiem że od razu nie moge by nie byc posądzonym o &quot;pranie kasy&quot;.
edit: sorry, nie doczytałem, widze że kolega wyżej już miał taki problem, czyli wystarczy wpłacić i za całość zagrać po kursie 1.01 i juz nie bedzie problemów? własnie tez nie mam zweryfikowanego konta MB, a mi zalezy na czasie...
prosiłbym o w miare szybka odpowiedź, bo dość pilna sprawa...
dzieki z góry chłopaki
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Całą sumę obróć raz i spokojnie będziesz mógł wypłacić.
Tylko musisz &quot;uaktywnić&quot; sobie wypłaty na konto bankowe poprzez wpłatę tą opcją. Było już temacie kilka razy mówione.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
grałem już na expekcie, wpłacałem i wypłacałem na konto także wszystko gra. mam nadzieje, że jaj nie bedzie kurs 1.01 nie udupi wszystkiego. dzieki wielkie za szybka odpowiedź. pozdrawiam
 
klepor 97

klepor

Użytkownik
na początku tego tematu pisze,że minimalna wypłata na konto bankowe wynosi 10zł,ale przy menu gdzie wykonuje sie wypłaty z depozytu pisze &quot;Min. 10 EUR albo równowartość w innej walucie&quot;.Więc jaka jest minimalna wypłata ?
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
na początku tego tematu pisze,że minimalna wypłata na konto bankowe wynosi 10zł,ale przy menu gdzie wykonuje sie wypłaty z depozytu pisze &quot;Min. 10 EUR albo równowartość w innej walucie&quot;.Więc jaka jest minimalna wypłata ?
Obecnie minimalna wpłata to 40zł.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Czytałem ostatnio regulamin expekt&#39;a, a wcześniej pojawiało się na forum pytanie odnośnie tego przy jakiej kwocie proszą o skan dokumentów. Oto odpowiedź :
(1) Expekt.com nie dokona wypłaty w kwocie przekraczającej 2500€ z konta gracza, do konta klienta, dopóki dane klienta, wiek, oraz miejsce zamieszkania nie zostaną potwierdzone.
 
L 72

loozer21

Użytkownik
ostatnio expekt nawet do mnie dzwonił przy wyplacie aby potwierdzic moje dane przez telefon no i oczywiscie wczesniej wysłałem im skan dowodu
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
jak dlugo mniej wiecej ida pieniadze z expekta na konto w banku? wyplacilem we wtorek..
W praktyce max. 2 dni. Jak wczoraj się pytałeś to już powinieneś mieć.
Mam nadzieję, że masz na myśli kolejną wypłatę. Masz zweryfikowane konto, uaktywnioną opcję wypłat na konto.
Na Inteligo mi szło jeden dzień ostatnio.
 
K 0

kudlaty_85

Użytkownik
Szanowny Kliencie, dzial finansowy naszego serwisu poinformowal nas, ze Pana ostatnio zlecona z konta gracza wyplata zostala anulowana poniewaz nie dokonal Pan obrotu wplaconym przez MB depozytem.
W takim przypadku - brak obrotu uprzednio wplaconymi srodkami - prosze o dokonanie wyplaty na powrot do konta MB. Polecam rowniez zapoznanie sie z informacjami zamieszczonymi na stronie w zakladce &quot; support&quot; - &quot;wplacac srodki&quot; oraz &quot;wyplacac srodki&quot;.
Dziekujemy za wspolprace
Trzeba raz kasę obrócić po wpłacie przez MB.
No dobra ale w takim razie jak ma się to do zapisu dziale support:
# Depozyty złóżone poprzez Moneybookers muszą zostać co najmniej jeden raz obrócone przed realizacją wypłaty z konta gracza. W innym przypadku wypłata środków zostanie obciążona prowizją w wysokości 3% id kwoty transakcji.
Wynika z tego ze mozna wyplacic bez obracania ale pobieraja 3%
 
_teo 1

_teo

Użytkownik
Jeżeli mój bank jest dziś zamknięty przy depozycie przez expekt poprzez przelewy24 (przy moim banku jest napisane (closed)), to znaczy, że jeśli złożę ten depozyt to przeleją mi to na expekt dopiero gdy otworzą bank czyli poniedziałek?
 
kuba121 0

kuba121

Użytkownik
Chciałbym dokonać depozytu do Expekta z mBanku. Zalogowalem sie na swoje konto, wszedlem w zakładkę depozyt i Konta Bankowe i tam pojawily mi sie dane 4 kont: dwoch w Pekao SA i dwoch w WBK. Czy Wy macie tak samo? Ktore z kont mam wybrac?
 
porky 104

porky

Użytkownik
Witam, nie jestem zorientowany dlatego pytam tutaj...

Jeżeli chodzi o wypłatę na MB to należy uprzednio dokonać wpłaty za pomocą MB i &quot;. Kwota, którą chcesz wypłacić musi być taka sama lub mniejsza niż kwota wpłacona przez MB na twoje konto gracza.&quot;
Czy to nadal jest aktualne?
Mam rozumieć, że wpłacę sobie pewną sumę przez MB na swoje konto w Expekcie, ugram coś i nie będę mógł wypłacić z powrotem na MB kwoty większej niż wpłacałem??
 
Do góry Bottom