>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Dziękuję ale wysłałem maila do supportu i wychodzi na to, że muszę tam wpisać adres i miejscowość w jakiej znajduje się bank, a nie firma Expekt.
Może komuś się przyda:
Odbiorca: Expekt.com Ltd
Adres (o ile wymagany jest przez Bank/Poczte w poleceniu wplaty):
Bank: PKO SA IV Mazowieckie Centrum Korporacyjne ul. Chmielna 132/134,
00-805 Warszawa
Numer konta: 32124059181111000049139840
Tytulem: numer gracza ID - unikalny przypisany do
kazdego konta, oraz tytul wplaty, jakim sa &quot;Uslugi bukmacherskie&quot; wraz z
danymi osobowymi (imie i nazwisko).
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie musisz, jak wpiszesz następujący adres:
114 The Strand
GZR02 Gzira, Malta
to również kasa dojdzie bez problemu.
To samo dotyczy się wypłat. Jedni piszą że w adresie należy podać adres banku, a inni wpisują własny adres i też dochodzi.
Wniosek: adres nie jest ważny ;)
 
M 0

masz

Użytkownik
Cześć, wpłaciłem kasę do expa w piątek popołudniu, dzisiaj jest poniedziałek a kasy jak nie było tak nie ma. Nie wiecie ile czasu może trwać wpłata?
 
X 0

xsior

Użytkownik
Chcę wypłacić kasę na konto w mbanku. Co mam wpisać w &quot;nazwa banku&quot;? mbank, BRE Bank czy jeszcze jakas inna, oficjalna nazwe? I jak prosza o adres to chodzi o moj adres czy adres siedziby banku?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
wszystko jedno, wystarczy mbank - jak chcesz nawet mozesz wpisac, mbank bankowosc detaliczna bre banku sa
adres banku
przeciez TWoj juz maja ;)
 
ronaldo-9 0

ronaldo-9

Użytkownik
Witam!
Mam taki problem chciałem wpłacic kaske na Expekt poprzez przelewy 24 i niestety nie udało sie pieniazki nie pojawiły sie na koncie a znikły z mojego konta bankowego po upływie 15 min wyskoczył mi komunikat o tresci:
Transakcja niekompletna do chwili obecnej nie otrzymalismy potwierdzenia poprawnej wpłaty.
opis błędu: przekraczony czas na dokonanie transakcji ! err
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Musisz pisać maila do expekt i przelew24. Najlepiej zrób screen, że Ci kasę wzięło z konta i czekaj na odp.
Wystarczy telefon do przelewy24 i podaj im numer transakcji który znajdziesz w historii transakcji konta bankowego.
 
T 0

tasman

Użytkownik
moze mi ktos podac dokladne dane do wplaty na konto expekt bo zarejestrowalem sie chce dokonac przelewu z wbk znalazlem numer konta ale adresu na jaki mam wplacic nie widze
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
moze mi ktos podac dokladne dane do wplaty na konto expekt bo zarejestrowalem sie chce dokonac przelewu z wbk znalazlem numer konta ale adresu na jaki mam wplacic nie widze
Znajdziesz je logując się na konto w Expekt, potem przy stanie konta wejdź w DEPOZYT, następnie Konta bankowe. Wszystkie dane, których potrzebujesz tam będą.
 
T 0

tasman

Użytkownik
Znajdziesz je logując się na konto w Expekt, potem przy stanie konta wejdź w DEPOZYT, następnie Konta bankowe. Wszystkie dane, których potrzebujesz tam będą.
no ok
Numer Referencyjny Opłaty
Nazwa banku .
Właściciel konta
Waluta PLN
Minimalna kwota depozytu
Numer konta
IBAN
SWIFT

i gdzie tu adres?? a bez tego z wbk nie zrobie przelewu
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
no ok
Numer Referencyjny Opłaty
Nazwa banku .
Właściciel konta
Waluta PLN
Minimalna kwota depozytu
Numer konta
IBAN
SWIFT
i gdzie tu adres?? a bez tego z wbk nie zrobie przelewu
cytuję moderatora Gusto:
W pole ulica po prostu wpisz &quot;-&quot; a kod pocztowy np. 00-000, przelew i tak dojdzie do adresata. W inne wymagane miejsca w adresie też możesz &quot;-&quot; po prostu wpisać. :wink:
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
ile można wypłacić z tego buka ???? robią problemy przy wygranej parę K jak np. wpłaciło się 100zł i wygrało 10k
będą robić problemy przy wypłacie ?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
wolałbym nie ryzykowac i cos pewnego wpisac jak na przyklad prawidłowy adres
No więc jakby Ci tu powiedzieć, raczej nie ma takiego gdyby był lub był konieczny jestem pewien że Expekt umieściłby go na swojej stronie.
ile można wypłacić z tego buka ???? robią problemy przy wygranej parę K jak np. wpłaciło się 100zł i wygrało 10k
będą robić problemy przy wypłacie ?
Jeśli z Twoim kontem wszystko okej to nei powinni, Expekt to bardzo szanowany buk i przypadki problemów z wypłaceniem od nich pieniędzy mozna policzyc na palcach jednej reki, jednak wiadomo, że Oni moga wszystko ;)
 
R 0

ra9om1ak

Użytkownik
Witam

Mam takie pytanko. Chce wyplacic wygrane 80 zl na karte kredytowa. Czy na saldo karty wplynie 80 zl, czy np. 72 - bo przelicza mi w euro po niekorzystnym przeliczniku ?

Ktora metoda wyplaty najmniej &quot;boli&quot; finansowo - karta, przelew bankowy ?

Slicznie dziekuje.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie bardzo rozumiem... Z tego wynika, że masz chyba konto w expekcie w Euro. Bez względu jaką metodę wypłaty wybierzesz przewalutowanie będzie takie samo.
Coś jednak czuję, że masz konto w PLN. Jeśli masz konto w PLN i wypłacasz na konto bankowe polskie to otrzymasz 80 zł bez żadnego przewalutowania.
 
Do góry Bottom