>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

neoshan3 0

neoshan3

Użytkownik
Witam
Chciałbym dowiedziec sie czy sa jakiekolwiek problemy z wypłata wiekszej gotówki.Przypuscmy dziś robie przelew na 2tys zł zaczynam grac...Po kilku miesiacach uzbierałem 10tys i zamierzam ta gotówke przelac na swoje konto czy bede mial problemy z przelaniem tych pieniedzy na własne konto?
 
P 0

piotrek_kg

Użytkownik
3.9
(1) Expekt.com nie dokona wypłaty w kwocie przekraczającej 2500€ z konta gracza, do konta klienta, dopóki dane klienta, wiek, oraz miejsce zamieszkania nie zostaną potwierdzone.

Wynika z tego że problemów nie będzię, ale na pewno dogłębnie sprawdzą prawdziwość Twoich danych.
 
J 0

jopecek

Użytkownik
Witam ja mam taki problem założyłem konto w expekt i dałem ojcu dane żeby zrobił mi przelew na konto gracza. W banku powiedziano mu ,że przelew będzie bardzo dużo kosztował i to chyba przez to że w tytule bylo expekt LTD to możliwe ? Ktoś miał podobny problem ? Czy to LTD ma jakies znaczenie ?
 
G 0

grege01

Użytkownik
Czy dla potwierdzenia danych osobowych musze im pokazać skan dowodu czy może to tez byc po prostu zrobine zdjecie dowodu osobistego?
 
F 0

fox22

Użytkownik
Jeśli wpłacę kasę, to muszę ją obrócić przed wypłatą? Bonus już mnie nie dotyczy, wpłacam przelewem.

Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam. ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli wpłacę kasę, to muszę ją obrócić przed wypłatą? Bonus już mnie nie dotyczy, wpłacam przelewem.
Musisz dokonać jeden raz obrót sumy. Jeśli tego nie zrobisz to możesz wypłacić ale zabiorą Ci prowizję w wysokości 3%.
Czyli np. wpłacasz 1000 pln, nie robisz obrotu, wypłacasz to na konto przyjdzie 970 pln.
Tak wygląda to w przypadku nie korzystania z żadnego bonusu.
Pozdr.
 
F 0

fox22

Użytkownik
I wpłacam pod ten numer konta: 32124059181111000049139840, pekao podany na stronie Expa, pytam, bo w kwietniu wpłacałem na inne konto.
Pozdrawiam
 
kamono 0

kamono

Użytkownik
Mam takie pytanie, czy jak już wcześniej dokonałem depozytu 40 zł, to za drugim razem musze także wpłacać 40 zł, czy mogę np. 5 zł ? ;)
 
Do góry Bottom