>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

L 237

lookash

Użytkownik
witam!
wpłaciłem wczoraj przelewem kasę i dziś powinna dojść...spodziewam się że zaksięgują jutro.chcę jednak skorzystać z bonusu 100%, ale meila dopiero mogę wysłać jak kasa będzie na koncie w expekcie...i tu takie pytanie : czy mogę grać za depozyt zanim dojdzie bonus bez żadnych problemów? coś mi się kojarzy że robiłem tak ale u innych buków...i na ten bonus czeka się chyba do 48h więc już chciałbym zacząć grać...z góry dzięki za odp ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
witam!
wpłaciłem wczoraj przelewem kasę i dziś powinna dojść...spodziewam się że zaksięgują jutro.chcę jednak skorzystać z bonusu 100%, ale meila dopiero mogę wysłać jak kasa będzie na koncie w expekcie...i tu takie pytanie : czy mogę grać za depozyt zanim dojdzie bonus bez żadnych problemów? coś mi się kojarzy że robiłem tak ale u innych buków...i na ten bonus czeka się chyba do 48h więc już chciałbym zacząć grać...z góry dzięki za odp ????
Tak, można grać przed dopisaniem bonusa.
 
B 0

brany

Użytkownik
Pytanie
Mam pytanie. Jesli zarejestrowałem się na siebie, a pieniadze wpłace z matki konta (i wypłacałbym równiez NA TE konto) to nie bedzie zadnych problemów?
 
L 72

loozer21

Użytkownik
wpłacic wplacisz napewno a wyplacic napewno nie wyplacisz na jej konto botaki jest regulamin ze ty musisz byc wlascicielem konta w banku
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Obawiam się że będą. Wpłaty i wypłaty muszą być na konto tej samej osoby która jest zarejestrowana na buku. Przy wpłacie nie będzie problemu, bo i czemu... kasę wpłacisz to może ją przegrasz ( tak myśli buk). Ale przy wypłacie będzie problem.
 
B 0

bif

Użytkownik
witam wszytskich i mam pytanko :0
Jak przelac z moneybookers pieniądze na przelewy24 aby tam uzyskac dostep do rejestracji gdyz w moneybookers nie mam formularza do wpisania numeru rachynku taki jaki podaje przelewy24 tylko jest tak jak na zdjeciu http://img353.imageshack.us/img353/9076/tatuanaplecyrv0.jpg .Jak mam przelac im te pieniadze prubowalem wypelnic jak podaja czyli meilem i nic zero odpowiedzi ????

help
pzdr
 
joseppe 0

joseppe

Użytkownik
Zleciłem wypłate z expekt.com na INTELIGO w tą sobote. Pieniędzy jeszcze na koncie nie mam. Nie wiecie ile jeszcze bede musiał czekać?
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Mam pytanie czy wyplata z expa bedzie mozliwa na moneybookers(oczywiscie wplacilem przez mb) gdy beda sie zgadzac adresy email a dane na moneybookers i na expie beda sie roznily od siebie. Na bwin mozna byla tak zrobic nie wiem jak sprawa wyglada w expekcie? WIe ktos moze??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam pytanie czy wyplata z expa bedzie mozliwa na moneybookers(oczywiscie wplacilem przez mb) gdy beda sie zgadzac adresy email a dane na moneybookers i na expie beda sie roznily od siebie. Na bwin mozna byla tak zrobic nie wiem jak sprawa wyglada w expekcie? WIe ktos moze??
Dane jakie są na Moneybookers nie obchodzą expekta.
Ważne aby e_mail MB był taki sam jak e_mail w expekcie.
A wtedy kasę Ci wypłacą.
Pozdr.
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Vader jestes pewny???? BO chodzi mi o to ze mam maly limit na mb a troche wygralem na expie i jak wyplace na mb to jzu nie bede mogl wyplacic tej kasy bo mi sie limit skonczy wiem ze mozna wiekszyc ale w tym przypadku nei moge. Vader jestes pewien ze jedynie adresy musze sie zgadzac??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Vader jestes pewny???? BO chodzi mi o to ze mam maly limit na mb a troche wygralem na expie i jak wyplace na mb to jzu nie bede mogl wyplacic tej kasy bo mi sie limit skonczy wiem ze mozna wiekszyc ale w tym przypadku nei moge. Vader jestes pewien ze jedynie adresy musze sie zgadzac??
Tak jak Ci napisałem... Adres mail musi się zgadzać. Co mam Ci więcej napisać? Że sam mam kilka kont MB, kilkanaście adresów mail, kilka kont na expekcie i tak robię?
Weryfikację danych MB z tego co wiem to na rynku robi Scandicbook.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie expekta, a wiec chciałbym wpłacic kase i dostac bonus 100% od wpłaty oraz zostac poleconym. Problem w tym ze kiedys juz zakładałem dwa konta w tym buku(było to juz dawno i nawet nie pamietam po co to zrobilem) i chciałbym sie dowiediec czy problemem byłoby załozenie nowego konta i normalne granie na nim, jesli tak to czy jest mozliwosc zamkniecia tych kont lub jakies inne wyjscie z sytuacji
Bardzo prosze o pomoc
 
michau 84

michau

Forum VIP
Mam pytanie odnosnie expekta, a wiec chciałbym wpłacic kase i dostac bonus 100% od wpłaty oraz zostac poleconym. Problem w tym ze kiedys juz zakładałem dwa konta w tym buku(było to juz dawno i nawet nie pamietam po co to zrobilem) i chciałbym sie dowiediec czy problemem byłoby załozenie nowego konta i normalne granie na nim, jesli tak to czy jest mozliwosc zamkniecia tych kont lub jakies inne wyjscie z sytuacji
Bardzo prosze o pomoc
Support...
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Jeśli kogoś by interesowała ile obecnie mniej więcej trwa wypłata z expekta na konto bankowe, to w moim wypadku trwało to ok. 24godzin, o 15 wczoraj zlecona została wypłata, dzisiaj o 17 pieniądze już były na moim koncie - za to niewątpliwy plus dla expekta :spokodfhgfh:
ktoś pytał czy będą problemy z wypłatą na konto matki ?
W moim przypadku nie było żadnych problemów (brat wypłacał na moje konto), nazwiska się zgadzały, jedynie imiona inne i bez problemów expekt to realizował, a kilka wypłat już było ;)
 
Do góry Bottom