>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

mati_tupac 0

mati_tupac

Użytkownik
????

Przeczytaj sobie w spokoju co napisałeś i zastanów się CZY TO MA SENS? Wpłaciłeś pieniądze na poczcie czy poprzez przelewy24? Jak nie wiesz to opisz po kolej co dokładnie zrobiłeś i wtedy może ktoś będzie w stanie Ci pomóc...
wplacilem na przelewy24 tylko że jako przelew pocztowy a nie przez bank..!!
widocznie będą szły tak jak zwykle czyli 2-4 dni..jakbym wiedział wplaciłbym normalnie na expekt... ???? :kwasny4565:
Data przyjęcia: 2008-04-30 10:29
Data potwierdzenia: brak
Aktualny status: Nie otrzymano jeszcze potwierdzenia dokonania tej transakcji
 
colok 0

colok

Użytkownik
czy jak grałem kiedyś w expekcie i nie obruciłem bonusu i mam zerowe konto to czy jak teraz wpłace kase to też bede musiał obracać ten bonus co go kiedyś dali??
 
gorbi99 0

gorbi99

Użytkownik
takie pytanie czy mozliwe jest zlozenie deozytu z konta MB ktore jest na inne dane osobowe ? i jeśli tak to czy moge potem wypłacić na to konto ??
 
L 0

lex-luthor

Użytkownik
jak chce wyplacic srodki z konta na expekcie to w adresie mam wpisac adres banku czy miejsca zamieszkania? a w nazwie banku to tylko np. Bank PKO czy bank pko oddzial.... ?
 
L 147

luminat

Użytkownik
Adres zamieszkania
Taa, to jest miejsce na wpisanie adresu banku. A tak naprawdę nie jest w ogóle brane pod uwagę, najważniejsze jest prawidłowe wpisanie numeru konta (z PL na początku) i numeru SWIFT. To wszystko, reszty nie musisz wypełniać.
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Od ilu złotych można wpłacać bo piszę że 40 zł, a jak będę wpłacał dajmy na to z konta internetowego Inteligo, izzy konto w mbanku lub multibank internetowe to zaliczy mi to jako przelewy24 i moge wpłacić wtedy 5 zł (bo piszę na stronce ze przelewy24 od 5 zł depozyt) Proszę o w miare szybką pomoc poniewaz chce wpłacic do konca maja.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Jeżeli wpłacasz przez Przelewy24 to mininalny depozyt to 5 zł.
Jeżeli normalnie przez swoje konto bankowe to bodaj 40 zł tak jak piszesz.
 
M 0

maksiu4

Użytkownik
taka sytuacja: wyplacilem z expekt na mb pieniadze kilka dni temu, jesli teraz przerzuce je spowrotem na expekt i bede chcial wyplacic na konto bankowe to nie ebdzie zadnego problemu? czy bede musial obracac tym? no i jesli nie ma problemu to jaki SWIFT do WBKu? ????
 
munez 0

munez

Użytkownik
Mam pytanie ws. wypłat w expekcie....Czy jeżeli konto w expekcie jest na osobe X to moge wyplacic na konto bankowe osoby Y?Czy trzeba wyplacic na ta sama osobe co zostala podana przy rejestracji?
Z gory dzieki za pomoc ????
 
markus 0

markus

Użytkownik
Wplacilem pieniadze do expekt, w tytule przelewu nie napisalem,,Uslugi bukmacherskie&quot; [przyzwyczajenie] tylko sam numer konta. Beda jakies problemy z zaksięgowaniem depozytu?
 
A 2

algorytm

Użytkownik
Panowie jak ostatnio stojki expekt z wyplatami na MB zwlaszcza w wekendy ?? zlecona wczorja w sobote okolo 18:00. wyplacal ktos ostatnio. czxy cos sie zmienilo ??
 
Do góry Bottom