>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
mam pytanie.
Konto na expekt mam zalozone na inna osobe z rodziny a konto bankowe mam na siebie. Czy jezeli przeleje ze swojego konta to zaksieguja mi kase czy nie?? bo np na MB pisze ze dane musza byc te same ://
prosze o szybka odp.
 
G 0

grobel

Użytkownik
Słuchajcie, mam pytanko dotyczące obrotu bonusem.
Przy wpłacie 40zł i bonusie 40zł muszę w sumie obrócić 3x80. No i pytanko sie nasuwa, czy muszę stworzyć kupon za 80zł czy też kwoty zakładów się sumują (czyli np zakład za 5zł+15zl+6zl itd)?
 
L 237

lookash

Użytkownik
mam pytanie.
Konto na expekt mam zalozone na inna osobe z rodziny a konto bankowe mam na siebie. Czy jezeli przeleje ze swojego konta to zaksieguja mi kase czy nie?? bo np na MB pisze ze dane musza byc te same ://
prosze o szybka odp.
Dane muszą się zgadzać z tymi na które masz założone konto...inaczej nie ruszysz tej kasy...
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
przelewy24
Ja mam pytanie odnośnie tych przelewów24 . Na czym to w ogóle polega i co trzeba mieć, żeby dokonać takiego przelewu. Bo ja na razie nie posiadam konta w banku. Jeśli nie posiadam konta, to mogę iść do jakiegoś banku i zrobić ten przelew24? Albo od kogoś zrobić? A jeśli już będę miał konto załóżmy eKonto w MBanku to mogę robić przelew24 przez internet?? I jak to robić? ;/
Jak będę miał kartę Visa Electron to mogę nią dokonywać wpłaty?? Ale ona jest obciążona 2,5 % podatkiem??
Okazanie dowodu jest potrzebne tylko przy wypłacie??
 
michau 84

michau

Forum VIP
Przelewy 24 jest to firma, która pośredniczy w szybkich transakcjach bankowych. Musisz mieć swoje konto bankowe/moneybookers etc (w zależności od tego jakie opcje przyjmuje dany buk). W innym banku nie możesz zrobić Przelewu 24 ???? Od kogoś możesz, ale tylko wtedy gdy ma pieniądze na wymienionym koncie u buka z którego możesz wpłacić kase. Jeżeli będziesz mięc konto w mBanku to nic prostszego, komunikaty są bardzo przejrzyste, więc spokojnie sobie poradzisz. Kartą też możesz nie wiem u kogo się płaci za przelew kartą). Skany najczęściej przy wypłacie ;)

pozdrawiam
 
D 0

dj_tiesto

Użytkownik
mam pytanie:
Darmową wypłate można dokonać raz w miesiącu, jaka jest prowizja przy drugiej, trzeciej, czwartej....wypłacie ? czy to jakiś % od wypłacanej sumy ? z góry dziękuje za odpowiedż.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Darmowa wypłata jest wtedy gdy obrócisz wpłaconą kwotą. Jeżeli wpłacisz 500, postawisz za 200 i bd chciał wypłacić to Ci urżną prowizję, jeżeli zrobisz obrót &gt;500 to bez prowizji ;)

pozdrawiam
 
D 0

dj_tiesto

Użytkownik
tak ale chodzi mi o to że jeśli już obróce tą kwote i moge ją wypłacić, to raz w miesiącu moge wypłacić za darmo, a niewiem jaki procent wypłacanej kwoty będą mi ucinać jeżeli będę chciał wypłacić jakąś kwote częściej niż raz w miesiącu ? to chyba pytanie do experta;]
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
pytanko mam takie
ostatnio zrobilem wplate przez MB ktore nie nalezalo do mnie tylko do kolegi
i zablokowali mi konto bo stwierdzili ze juz ktos uzywal tego konta mb itd.
po rozmowie z supportem i wyjasnieniu dlaczego dokonalem depozytu nie ze swojego konta i odblokowali mi konto... i jest okey
ale
usuneli mi adres e-mail konta mb z ktorego dokonalem wplaty
i teraz chca zebym dokonal wplaty ze swojego konta
ale moje konto ma limity i nie bede mogl tego uczynic;/
czy jak wpisze nowy e-mail na konto kolegi i dokonam znowu z tego konta wplaty ALE innym adresem e-mail to czy bedzie dobrze? czy przy przelewie im sie wyswietla kto wplaca? ( imie nazwisko posiadacza konta )
please help
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Muszę pochwalić Expekt

Dziś się zalogowałem i zobaczyłem 100 pln na koncie. A oczywiście myślałem, że mam 0.
Krótko o co chodzi.
Kasa jest za ten bonus co rozsyłali listy, tutaj jest link:
http://www.expekt.com/promo/oferta/
List do mnie Expekt wysłał gdy poczta strajkowała i dostałem przesyłkę po 20 czerwca... Więc dałem sobie spokój z wpłatą kasy. Ale zapomniałem, że w okresie promocji wpłaciłem kasę, zagrałem i wypłaciłem od nich. Czyli standard. Bo kasy tam nie trzymam na stałe.
Dziś dokładnie taka sama sytuacja, wpłaciłem, zagrałem i chcę wypłacić.
W regulaminie promocji jest napisane: Przed możliwością dokonania jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza bądź transferem środków (kwota depozytu + kwota bonusu skredytowana przez expekt.com) do innych produktów - wartość bonusu musi zostać pięciokrotnie obrócona w zakładach sportowych po kursie co najmniej 1.50.
Pytanie: muszę zrobić obrót 5 razy po kursie 1.50. Dziś zagrałem bet wielokrotnie większy od obrotu po kursie powyżej 2. Ale za kasę którą dziś wpłaciłem plus ta stówka z bonusu.
Czy będą mi liczyli to jako obrót? Chyba nie powinni mi robić problemów przy wypłacie.
Jest tu sporo bonus hunterów to pewnie ktoś będzie wiedział

Może expert_expekt się wypowie.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
ja mam takie pytanie:

w Expekcie przy wypłacie trzeba podać takie dane:
*nazwa banku
*adres

i właśnie mam pytanie odnośnie tego adresu: to ma być MÓJ adres czy adres banku?????
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
Muszę pochwalić Expekt

Dziś się zalogowałem i zobaczyłem 100 pln na koncie. A oczywiście myślałem, że mam 0.
Krótko o co chodzi.
Kasa jest za ten bonus co rozsyłali listy, tutaj jest link:
http://www.expekt.com/promo/oferta/
List do mnie Expekt wysłał gdy poczta strajkowała i dostałem przesyłkę po 20 czerwca... Więc dałem sobie spokój z wpłatą kasy. Ale zapomniałem, że w okresie promocji wpłaciłem kasę, zagrałem i wypłaciłem od nich. Czyli standard. Bo kasy tam nie trzymam na stałe.
Dziś dokładnie taka sama sytuacja, wpłaciłem, zagrałem i chcę wypłacić.
W regulaminie promocji jest napisane: Przed możliwością dokonania jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza bądź transferem środków (kwota depozytu + kwota bonusu skredytowana przez expekt.com) do innych produktów - wartość bonusu musi zostać pięciokrotnie obrócona w zakładach sportowych po kursie co najmniej 1.50.
Pytanie: muszę zrobić obrót 5 razy po kursie 1.50. Dziś zagrałem bet wielokrotnie większy od obrotu po kursie powyżej 2. Ale za kasę którą dziś wpłaciłem plus ta stówka z bonusu.
Czy będą mi liczyli to jako obrót? Chyba nie powinni mi robić problemów przy wypłacie.
Jest tu sporo bonus hunterów to pewnie ktoś będzie wiedział

Może expert_expekt się wypowie.
obrót to obrót :p
jeżeli masz obrocic 100 pieciokrotnie to masz poprosu zagrac za 500 zl.
i wtedymozesz wyplacic
 
xxpaulxx 0

xxpaulxx

Użytkownik
Możesz wpłacić z jakiego konta chcesz. Za każdym razem mozesz wpłacać z innego. Nie jest powiedziane w regulaminie, że musi to być twoje osobiste konto. Tak samo jest z wypłatą.
 
A 2

algorytm

Użytkownik
hehe po co sie odzywasz jak glupoty piszesz ?&gt;&gt;? hmm
wyplacic musi na swoje konto tzn ze musi byc pelna zgodnosc danych na koncie bankowym z tymi z zarejestrowanymi u bukmachera. Co do wplat to one przejda z konta np siostry mamy itp ale wyplaty juz nie.
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Wypłacał ktos ostatnio pieniądze na MB z Expect? Ile to trwa?

Wczoraj zleciłem wypłate około godziny 23:00 i aż do teraz nic nie przyszło.
W gamebookers działa to błyskawicznie, tylko Expect nawala.
 
L 237

lookash

Użytkownik
no fakt w expekcie trzeba trochę odczekać...nie wiem jak z weekendami ale pamiętam że około 24 h kasa szła w tygodniu ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wypłacał ktos ostatnio pieniądze na MB z Expect? Ile to trwa?
Wczoraj zleciłem wypłate około godziny 23:00 i aż do teraz nic nie przyszło.
W gamebookers działa to błyskawicznie, tylko Expect nawala.

To moja ostatni wypłata. Z reguły po 15-ej jest kasa. Na MB tak 24h. W weekendy to wiadomo.
 
Do góry Bottom