>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

kebap 0

kebap

Użytkownik
Czy mogę w expect wpłacić na depozyt paysafecard 20zł ?
i od jakiej sumy mogę wypłacać ewentualną wygraną po wpłaceniu paysafecard?
PRoszę o odpowiedź ????
Wpłaty można dokonywać od 15 zł czyli jak najbardziej ???? wypłacać można od kwoty 30 zł
 
K 0

kuuba128

Użytkownik
Witam.Wyslalem zdjecie do weryfikacji danych ale przy rejestracji podałem tylko miejscowosc ale bez ulicy i numeru domu. Czy w tej sytuacji status bedzie zrealizowany ??Reszta danych jest taka sama jak na dowodzie.Czy ktoś już był w takiej sytuacji ?? Proszę o pomoc
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam.Wyslalem zdjecie do weryfikacji danych ale przy rejestracji podałem tylko miejscowosc ale bez ulicy i numeru domu. Czy w tej sytuacji status bedzie zrealizowany ??Reszta danych jest taka sama jak na dowodzie.Czy ktoś już był w takiej sytuacji ?? Proszę o pomoc

Napewno będzie zrealizowany. Po to im wysłałeś dowód żeby potwierdzili twoje dane jak byś miał inne dane na koncie niż te w dowodzie to byłby problem. A twoje dane się zgadzają, to że nie napisałes ulicy w niczym nie przeszkadza.
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Zdarzyło Wam się kiedyś podać niewłaściwy numer konta bankowego podczas wypłaty wygranej? Mi niestety to się zdarzyło, przez pomyłkę, kasa zniknęła i nie chce powrócić na moje konto w Expekt, trwa to już 7 dni! Przecież te pieniądze nie mogą wyparować, skoro podany numer konta jest nie prawidłowy to kasa powinna odbić się jak bumerang i wrócić do Expekt.
Identyczny błąd popełniłem w Betclick, jednak wtedy nie było takiego problemu, pieniądze wróciły po dwóch dniach. Natomiast w Expekt trwa to już 7 dni i nic, żadnego maila z ich strony. Co robić, poczekać jeszcze do regulaminowych 10 dni? Suma jest dość duża i nie chciałbym aby wyparowała gdzieś w internetowych przestworzach.
rozmawiałem dzisiaj na czacie, ale nie wiele z tej rozmowy wynikło, facet napisał jedynie, że moich pieniądzy nie ma ich koncie.
 
detros 3

detros

Użytkownik
Witam. Mam konto w expekcie, które założyłem w Polsce, jednak obecnie przebywam za granicą. Wpłaciłem kasę i postawiłem zakład. Gdy chciałem wypłacić wygraną dostałem takiego maila:
Uprzejmie prosimy o przesłanie następujących dokumentów :
• dokument potwierdzający tożsamość – wydany przez orany państwowe dokument ze zdjęciem: passport, dowód osobisty lub prawo jazdy. Dokument musi zawierać zdjęcie, imię i nazwisko oraz datę urodzenia.
• wyjasnienie dotyczace rozbieznosci adresu IP, pomiedzy krajem zarejstrowanym na koncie gracza, a krajem w jakim obecnie przebywasz.
Czy jeśli tymczasowo jestem poza granicami Polski, to expekt anuluje mi zakład i zarobioną kasę?
 
J 3

jogurt78

Użytkownik
Witam dnia 13 wrzesnia wpłaciłem do nich 400 zł, z racji promocji cashback, zakład wygralem, wyszło prawie 1000 zł , kase wypłaciłem 18 wrzesnia.
Dzisiaj napisalem do kobiety na czacie ze minelo 11 dni roboczych, a ja nie mam pieniedzy, po dluzszej rozmowie okazało sie iz nr konta ktory rzekomo podalem nie jest moj, ze niby zle podalem nr konta, calkowicie inne liczby.
To nie jest mozliwe, mam jedno konto, moglem pomylic cyferki, jakos poprzestawiac, ale nie podac calkowicie inny numer konta.
Pani poprosila o skan wyciagu z konta z moimi danymi, oraz z widoczna wplata do nich i ze sie odezwa, oraz ze kase mozna odzyskac, bedzie to kosztowało 25 euro i trwało 3-6 tygodni.
Czy ktos mial podobna sytulacje???
Co mam zrobic???? Jak odzyskac uczciwie wygrana kase???
 
A 0

astalavista88

Użytkownik
Witam dnia 13 wrzesnia wpłaciłem do nich 400 zł, z racji promocji cashback, zakład wygralem, wyszło prawie 1000 zł , kase wypłaciłem 18 wrzesnia.
Dzisiaj napisalem do kobiety na czacie ze minelo 11 dni roboczych, a ja nie mam pieniedzy, po dluzszej rozmowie okazało sie iz nr konta ktory rzekomo podalem nie jest moj, ze niby zle podalem nr konta, calkowicie inne liczby.
To nie jest mozliwe, mam jedno konto, moglem pomylic cyferki, jakos poprzestawiac, ale nie podac calkowicie inny numer konta.
Pani poprosila o skan wyciagu z konta z moimi danymi, oraz z widoczna wplata do nich i ze sie odezwa, oraz ze kase mozna odzyskac, bedzie to kosztowało 25 euro i trwało 3-6 tygodni.

Czy ktos mial podobna sytulacje???
Co mam zrobic???? Jak odzyskac uczciwie wygrana kase???
Ja mam podobny problem. Też wpłaciłem środki ze względu na cashback. Wygrana 1116 zł, zleciłem wypłatę środków i czekam. Kontaktuję się z chatem i okazuje się, że oprócz dowodu potrzebują jeszcze rachunku np. za wodę, na którym widnieją moje dane wraz z adresem (niestety żadne rachunki na mnie nie przychodzą tylko na rodziców) i wyciąg z konta bankowego (muszę zaznaczyć, że wpłatę robiłem z innego rachunku niż na ten, na który wypłacam). Absurdalne w tym wszystkim jest to, ze gdybym ja się do nich nie odezwał, to bym takiej informacji nie otrzymał, bo nie wysłali mi żadnego maila w tej sprawie. Widzę, że w przypadku większych wygranych jest problem. Czy ma ktoś jakiś skuteczny i szybki sposób na rozwiązywanie tego typu problemów?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy ma ktoś jakiś skuteczny i szybki sposób na rozwiązywanie tego typu problemów?
Tak, dostarczyć wymagane dokumenty i szybko dostaniesz kasę.
Jak nie masz rachunku to może być faktura (paliwo, materiały budowlane etc).
Twój wyciąg z konta bankowego powinien wystarczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 15

protazy

Użytkownik
Na liście &quot;Top 100 Bookmakers&quot; Expekt dołuje coraz bardziej,obecnie jest na 40 miejscu z wyraźną tendencją spadkową.Po ostatnim &quot;unowocześnieniu&quot; portalu powinien być na 99 miejscu.Jak się zatrudnia kowali i kołodziejów zamiast informatyków to tak jest.
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Witam dnia 13 wrzesnia wpłaciłem do nich 400 zł, z racji promocji cashback, zakład wygralem, wyszło prawie 1000 zł , kase wypłaciłem 18 wrzesnia.
Dzisiaj napisalem do kobiety na czacie ze minelo 11 dni roboczych, a ja nie mam pieniedzy, po dluzszej rozmowie okazało sie iz nr konta ktory rzekomo podalem nie jest moj, ze niby zle podalem nr konta, calkowicie inne liczby.
To nie jest mozliwe, mam jedno konto, moglem pomylic cyferki, jakos poprzestawiac, ale nie podac calkowicie inny numer konta.
Pani poprosila o skan wyciagu z konta z moimi danymi, oraz z widoczna wplata do nich i ze sie odezwa, oraz ze kase mozna odzyskac, bedzie to kosztowało 25 euro i trwało 3-6 tygodni.
Czy ktos mial podobna sytulacje???
Co mam zrobic???? Jak odzyskac uczciwie wygrana kase???
Miałem to samo, z tym, że miałem rzekomo zapłacić 25 funtów ???? Nie warto sobie zawracać głowę rozmowami na czacie, bo oni o niczym nie mają pojęcia. Pisz od razu do Centrum Obsługi Klietna, ja tak zrobiłem i kasę odzyskałem po jednym dniu, i nic nie musiałem płacić za odzyskanie pieniędzy. Napawdę Expekt to porządna firma, ale w razie jaichkolwiek problemów należy od razu pisać maila do supportu, oni błyskawicznie rozwiazą nasz problem. Na czaty szkoda czasu ????
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Jak podajecie nr konta bankowego do wypłaty to kopiujcie nr rachunku po zalogowaniu się do swojego banku i wklejajcie go do formularza wypłaty.

Ameryki pewno nie odkryję jak powiem,że jest to najprostsza i najpewniejsza metoda aby uniknąć błędu przy podawaniu numeru swego konta.
 
domel19842 1

domel19842

Użytkownik
Grałem dużo w expekt przed zmianami, wypłacałem też kilkanaście razy i nigdy nie miałem problemów. Teraz po tych wszystkich rewolucjach i wpisach na forach zmieniłem buka. Jednak wpłaciłem stówkę po długim czasie i jakoś udało mi się ugrać kwotę 4- cyfrową to wypłacam. I co!!?? rano w czwartek robię wypłatę na mój rachunek, a w piątek przed południem kasa jest! ????
 
Q 0

qorts

Użytkownik
Nie szukałem odpowiedzi, ale... przelałem 1000zł i rozumiem to normalne, że od 20 minut nie widzę tego na stronie, wydaje mi się że trochę trwa przetwarzanie takiej kwoty. Ktoś może mnie &#39;&#39;uspokoić&#39;&#39; ;)?
Pozdrawiam
 
D 0

dancyk

Użytkownik
Witam,
Mój problem wygląda następująco,
8 października założyłem konto na expekt.pl, tego samego dnia wysłałem pieniądze przekazem pocztowym za pośrednictwem strony przelewy24.pl, do dnia dzisiejszego kwota jeszcze nie wpłynęła na konto w expekt. Czy to jest normalne że tyle to trwa? Dziś mija 8 dzień od wpłaty na poczcie i nic.
Dodam że machnąłem się w nazwie odbiorcy, zamiast ul. Kanclerska wpisałem ul. Kancelarska, ale to chyba nie ma większego znaczenia gdyż priorytetem jest nr rachunku odbiorcy i w tytule przelewu podanie nr transakcji.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Wpłać sobie następnym razem kuponem Ukash lub Paysafecard,które to kupisz np: w każdym saloniku prasowym Inmedio( listę gdzie kupisz masz też na stronach internetowych tych dwóch operatorów),które sa zlokalizowane przeważnie w każdym centrum handlowym lub galerii.
Kasa na koncie pojawia się on-line.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Witam,
Mój problem wygląda następująco,
8 października założyłem konto na expekt.pl, tego samego dnia wysłałem pieniądze przekazem pocztowym za pośrednictwem strony przelewy24.pl, do dnia dzisiejszego kwota jeszcze nie wpłynęła na konto w expekt. Czy to jest normalne że tyle to trwa? Dziś mija 8 dzień od wpłaty na poczcie i nic.
Dodam że machnąłem się w nazwie odbiorcy, zamiast ul. Kanclerska wpisałem ul. Kancelarska, ale to chyba nie ma większego znaczenia gdyż priorytetem jest nr rachunku odbiorcy i w tytule przelewu podanie nr transakcji.
Przekazy pocztowe niestety tak długo &#39;&#39;chodzą&#39;&#39; lepiej już iść do banku i zrobić przelew, za który dodatkowo zapłacisz grosze ale masz pewność że przelew będzie już szybciej niż przez poczte
 
Do góry Bottom