>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

matejo 9

matejo

Użytkownik
Mam małe pytanko, mianowicie, czy można włapcić kase na Expekta na poczcie ?? Tzn zrobić przekaz, czy trzeba zlecić przelew w banku ?
 
M 0

machozgr

Użytkownik
czesc problem mam wyplacilem kas na mb z expekta na poczatek tak dla sprawdzenia 50 zł no i czekam juz ze 2 dni a kasa powinna chyba odrazu przyjsc. I jeszcze ejst taka sprawa bo wyczytalem ze wyplacic mozna rownowartosc tego co sie wplacilo czy cos takiego a wplacilem 40 wiec nie wiem czy przyjdzie mi ta kasa czy nie ..... pozdro
 
H 0

hukubuskur

Użytkownik
Po ilu dniach w praktyce dochodzą pieniądze z mbanku na konto w expekcie?

Pytam bo nie mogę się już doczekać aż zacznę pomnażać moje pieniądze ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
A, racja ;) Ja raz wpłacałem z m zwykłym przelewem, więc dlatego tak. Z tego co kojarze to Przelewy24 pośredniczą w transferze kasy ;)
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
no tak ????
ale bezposrednio idzie i nie pobiera mb prowizji tak jakbys wplacal najpierw przelewami24 na mb a pozniej na expka ;p bo wtedy pobieraja jakies groszaki ????
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Jakby nie patrzeć jeden z moich ulubionych bukmacherów do dziś!!! Po tym jak potraktowali klienta!
Otóż poprosiłem support o zmiane danych na koncie (wczesniej gral brat, ale zeby nie zakladac wielu kont postanowilem zmienić dane). Dostałem odpowiedź że są bardzo zadowoleni że znowu na tym koncie gracza będzie ktoś grał. Poproszono mnie o skan dowodu i wszystko będzie ok. Wyslalem tak jak prosili. Trwało to dwa tygodnie!!! Ciągle skan dla nich nie byl czytelny choć był wyraźny jak prawdziwy dowód! Dziś napisano mi iż będąc niepełnoletni założyłem kiedyś u nich konto (o czym poprzedni Pan z Expekta mnie poinformował i powiedział że dlatego że nie grałem tam konto zostanie i będe mógł na nim grać po wyslaniu skanu dokumentu) i dlatego że posiadam te konto blokują mi moje konta dożywotnio a proba zalozenia nowego skonczy sie zablokowaniem i konfiskatą depozytu.
Moim zdaniem jest tu coś nie tak skoro najpierw jeden czlowiek mowi mi ze nic wielkiego sie nie stalo, prosze wyslac skan dowodu a drugi pisze ze oszukałem firme Expekt robiąc ze mnie nie wiem kogo!
Nie sądziłem że taka firma może mieć tak nieodpowiedzialne osoby w dziale doradców

POST DO USUNIĘCIA - POMYLIŁEM TEMATY MIAŁO BYĆ W OPINIACH O EXPEKT - POST SKOPIOWALEM TAM WIĘC TEN MOŻNA USUNĄĆ
 
Do góry Bottom