>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

S 37

sowa24

Użytkownik
Witam
Mam niecodzienne pytanie, a mianowicie, konto na expekt zalozylem z 5-6 lat temu ( napewno bylem wtedy pełnoletni ) przez ten czas nigdy tam nie wplacalem, dzisiaj pierwszy raz wplacilem KK, udało mi sie cos tam ugrac na kasynie, zlecilem wyplate, a teraz widze ze w danych mam prawidlowy adres, mam prawidlowy dzien i miesiac urodzenia a jakims cudem inny rok. Jak teraz im przesle skan dowodu, karty, rachunek to nie bedzie problemu z wyplata przez blad w dacie ur.? podkreslam ze gdy konto tam zakladalem bylem napewno pelnoletni, mial moze ktos podobny problem?
Pozdrawiam
 
W 0

wislak23

Użytkownik
jeżeli wpłaciłem na buka ( chodzi o Expekt) 1000 zł i chce to z miejsca wypłacić bo rozmyśliłem się to musze to obrócić czy jak? Czy wystarczy jeden zakład za np 10 zł po najmniejszym kursie i później wypłacam całość na konto bankowe?
 
thierryhenry 6

thierryhenry

Użytkownik
ten expekt jest niepowazny.. na bonus czekam juz 3 tyg.. wyslalem im skany dowodu prawka i zrzuty z konta bankowego a za kazdym razem pisza mi dziekujemy serdecznie prosimy o jakis rachunek za gaz prad czy telefon.. 10 razy pisalem im ze wszystkie rachunki sa na rodzicow bo z nimi mieszkam to raz mi napisali zebym wyslal zrzut z konta zamiast tego zrobilem to a oni znowu o tym gazie przeciez to rece opadaja ile razy mozna powtarzac ze mieszka sie z rodzicami... :/ zenada tyle czasu prosic sie o glupia stówe
 
R 0

redbaron

Użytkownik
wypłata expekt
jutro minie tydzien jak czekam na wypłate ... kazali czekac i jak nic tak nic ... Nigdy nie bylo problemów o wyniku dam znać.
 
C 3

cedric

Użytkownik
Mam pytanko, a nawet kilka ???? Jestem ogólnie zielony w temacie buków internetowych. Czytałem trochę opinie o firmach i postanowilem wybrać Expekt. To jedyne co wiem.

1 Jeżeli obstawiam 1 spotkanie za całą kwotę którą wpłaciłem to czy jeśli zakład nie siądzie, dostaje zwrot kasy?
2 Jeśli wygram i chcę wypłacic jakiekolwiek pieniądze muszę obrócić nimi przynjamniej raz, o kursie AKO 2.00? Co to znaczy obrócić? Czy to znaczy że muszę obstawić za np 100 zł - (kwota bonusu) jeden kupon; czy 100 PLN moge podzielić na kilka zakładów, kuponów?
3 Czy konto na moneybookers badz w banku musi być na to same imię i nazwisko jakie podalem przy rejestracji w portalu?
4 Ile się czeka na wypłaty? Czy to prawda że są duże opóźnienia? Czy trzeba mieć skany dowodów, rachunków?

Proszę o prawdziwe odpowiedzi
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@cedric
1. Wpłacasz 100 i po zagraniu całej kwoty dopisują do konta drugą stówę. Expekt nie ma oferty zakładu bez ryzyka tylko zwykły bonus.
2. Musisz obrócić depozytem + bonusem raz po kursie @2,00. Może być to i kupon i singiel. Nie musisz grać jednego zakładu za wszystko, możesz sobie dzielić jak Ci się podoba.
3. Jeśli biega o konta bankowe to muszą być na te same dane co Twoje konto. Co do MB teoretycznie nie, ale lepiej abyś też miał na siebie.
4. Różnie! Tutaj nikt nie może Ci dokładnie określić i tyle. Czasami zrobisz duże oczy bo przyjdą w jeden dzień, a następnego razu będziesz się pieklił przez czekanie.
Jakbyś jeszcze miał jakieś pytania, pisz w ciemno.
+ mile widziany ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 0

loxxie

Użytkownik
Witajcie! Mam pytanie dotyczące wpłaty. Czy wpłacanie przez P24 i wypłacanie przez P24 jest całkowicie darmowe tzn nie pobierana jest prowizja? Inna sprawa wygląda tak. Załóżmy ze wplace depozyt przez p24. Czy konto z ktorego wplacam lub musi byc na to samo nazwisko co konto u buka? Czy expekt może chcieć mojego wyciągu bankowego?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
1. Tak, obie transakcję są darmowe.
2. Teoretycznie musi być i najlepiej żeby było. Owszem każdy buk może chcieć wyciąg, to zależy od ich humoru. Raz dowód, raz rachunek, raz wyciąg.
Pozdro ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
777 28

777

Użytkownik
O co chodzi z tym live czatem na expekt. Jest info iz działa w ciągu dnia tymczasem od wczoraj próbuje co 2 h się połączyć i nic. Po wpisaniu danych i wiadomosci klikam w start czat i wszystko znika. Pisalem też maila do supportu ale żadnej odpowiedzi. Zleciłem dwie wypłaty na konto bankowe, czekam już 4 dni i nic - żadnego info. Do tego w historii wypłat te dwie wypłaty, które były oznaczone jako oczekujace zniknęły teraz całkowicie i nie ma żadnego info co się z nimi stało, wysłali je czy jak - to normalne na expekt - taki kompletny brak info i odpowiedzi?
 
krzysiek74 127,4K

krzysiek74

Użytkownik
Ja zazwyczaj dostawałem odpowiedzi na maila w ciągu góra 24 godzin.Expekt nie robił też nigdy problemu z wypłatami a gram już tam od wielu lat.
 
777 28

777

Użytkownik
A na wypłatę na konto bankowe ile czekasz zazwyczaj? Ja juz 6ty dzień, rozumiem że w weekendy nie działają ale to i tak juz sporo... we wcześniejszych postach czytałem że 1-2 dni od daty zlecenia ale widzę już że tak nie jest...
 
D 3

drapek

Użytkownik
Wypłata
Witam,
mam takie pytanie
Jak wypłacę pieniądze z Expekt na konto czy nie muszę się martwić o żaden podatek od tego czy ewentualne nieprzyjemności związane z US.
Buki stacjonarne typu STS czy Totomix mają zawarty podatek w zakładzie a online chyba nie bardzo. Czy jest się czego obawiać??
 
Do góry Bottom