>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
witam mam pytanie jakie sumy można wypłacać jednorazowo są jakieś limity ?może ktoś odpowiedzieć ,mniej więcej do ilu
 
P 0

pulpet04017@

Użytkownik
Ja mam pytanie skoro mam zalozone konto na moja siostre np Malwine Kowalska a ona nie posiada konta bankowego to moge robic wplaty i wyplaty na mojeg konto np. Michala Kowalskiego? Dodam ze nie posiadam 18 lat!!
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Zgodnie z regulaminem wypłata jest możliwa tylko na konto bankowe użytkownika (muszą być zgodne dane).

Jeśli będziesz kombinował i założysz w expekt konto na swoje dane i zmienisz datę urodzenia to nie przejdziesz weryfikacji, bo do tego będzie potrzebny skan dokumentu tożsamości osoby pełnoletniej.

Jeśli będziesz kombinował i spróbujesz wypłacić pieniądze na inne konto bankowe (nie zgodne dane) to również nie przejdziesz weryfikacji, gdy poproszą o skan wyciągu bankowego.

Możesz zawsze liczyć na to, że nie będzie potrzebna weryfikacja, ale wtedy podejmujesz ryzyko. Jeśli będziesz korzystał z jakiejkolwiek promocji lub będziesz chciał wypłacić większą kwotę to ryzyko weryfikacji rośnie. Bukmacherzy większą uwagę przykładają do weryfikacji tożsamości, niż do weryfikacji konta bankowego, ale głupio byłoby wygrać jakieś pieniądze, a później nie móc ich wypłacić.

Najlepiej jeśli ktoś pełnoletni użyczy Ci potrzebnych dokumentów i dostępu do konta bankowego. To najmniej ryzykowne rozwiązanie.
 
P 0

pulpet04017@

Użytkownik
Heh, a moze byc tak ze zrobie konto na dane siostry, wplate zrobie z wlasnego a wyplate juz na jej konto gdy sobie zalozy? Czy po zarejestrowaniu w panelu swoim mozna potem zmienic nr konta itp?
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
Nie radziłbym tak robić. Jeśli koniecznie chcesz teraz wpłacić pieniądze to albo przez PaySafeCard albo na poczcie (ale w rubryce nadawca musisz podać dane siostry).
Niemniej w każdym wypadku przy wypłacie i tak będzie niezbędne konto bankowe twojej siostry. Inaczej nie wypłacisz.
Pamiętaj, że to co chcesz zrobić jest nielegalne i musisz liczyć się z ryzykiem.
 
P 0

pulpet04017@

Użytkownik
Pisałem na czacie expekta z konsultantką powiedziała że można wpłacać pieniądze z innych kont, lecz przy wypłacaniu trzeba na swoje osobiste. Dogadałem się z kumplem który ma konto bankowe że on zrobi na siebie konto w Expekcie a ja będę na nim grał i sobie wpłacę początkowy fundusz. A przy wypłacie bedzie wszystko do niego leciec.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Z wpłatą nie będzie problemu. Ważne, żeby przy wypłacie zgadzało się imię i nazwisko właściciela. Jeśli kolega jest pełnoletni, pozwoli Ci grać na swoje dane, użyczy Ci skanów dokumentów i dostępu do konta to nie ma problemu. Pamiętaj tylko, żeby samemu się nie wkopać - np. rozmawiając na czacie używaj jego danych. Jest pewna szansa, że dostaniesz wypłatę bez żadnych weryfikacji, ale to kwestia szczęścia. Oczywiście kolega nie może mieć konta w expekt.

A kiedy sam skończysz 18 lat najlepiej załóż konto na swoje dane i korzystaj ze swojego konta w expekcie i swojego konta bankowego.
 
P 0

pulpet04017@

Użytkownik
Z wpłatą nie będzie problemu. Ważne, żeby przy wypłacie zgadzało się imię i nazwisko właściciela. Jeśli kolega jest pełnoletni, pozwoli Ci grać na swoje dane, użyczy Ci skanów dokumentów i dostępu do konta to nie ma problemu. Pamiętaj tylko, żeby samemu się nie wkopać - np. rozmawiając na czacie używaj jego danych. Jest pewna szansa, że dostaniesz wypłatę bez żadnych weryfikacji, ale to kwestia szczęścia. Oczywiście kolega nie może mieć konta w expekt.
A kiedy sam skończysz 18 lat najlepiej załóż konto na swoje dane i korzystaj ze swojego konta w expekcie i swojego konta bankowego.
A wiesz moze ile max mozna wyplacic?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Jeśli chodzi Ci o max wypłaty na konto bankowe to wystarczy wejść na ich stronę i sprawdzić. Zajmuje to dwie minuty i już wiesz, że nie ma maksimum wypłaty na konto bankowe.

https://www.expekt.com:443/pagecontent.do?pageid=8888#withdrawal

Jeśli chodzi Ci o max wypłaty bez weryfikacji to tu nie ma zasady. Wiadomo tylko, że:

Expekt.com nie dokona wypłaty w kwocie przekraczającej 2500€ z konta gracza, do konta klienta, dopóki dane klienta, wiek, oraz miejsce zamieszkania nie zostaną potwierdzone.
Czyli przy wypłatach powyżej 2500€ koniecznie trzeba przejść całą weryfikację. Jednak nawet przy wypłacie 100 zł możesz być poproszony o np. skan dowodu. Im większa wypłata, tym większe prawdopodobieństwo, że poproszą o więcej skanów.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Bardzo się dziś zawiodłem na tym bukmacherze. Czekam na przelew już od 7 dni, w końcu postanowiłem napisać do nich i zapytać się, co się dzieje. W odpowiedzi napisali, że wypłata została wstrzymana i muszę przejść weryfikację. Co ciekawe, weryfikację przeszedłem już dawno i, co więcej, wypłacałem środki na konto bankowe. Bardzo zaskoczyła mnie ta sytuacja, nawet nic nie napisali o wstrzymaniu wypłaty i cały czas czekałem na pieniądze. Przesłałem im po raz kolejny kopię dowodu osobistego i chyba wszystko będzie już ok.
 
M 10

meec

Użytkownik
Zleciłem przed chwilą wypłatę pieniędzy i mam nadzieje że ta transakcja przebiegnie pomyślnie bez żadnych zbędnych komplikacji ;)
 
K 0

kacper57

Użytkownik
Witam , mam problem odnosnie wpłaty pieniązkow na konto Expekt , mianowicie 5 dni temu wyslalem przelewem internetowym 40 zł i do tej pory stan depozytu wynosi 0 zł...czy to az tak dlugo trwa ? wybralem pierwszy bank z listy przelewow bankowych i taki tez podalem numer konta...w czym tkwi problem ?
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Ile razy można wypłacić pieniądze z expekt w ciagu miesiąca?
Czytałem, że pierwszy raz jest bezplatny. A na kolejne wyplaty w ciagu miesiąca nakladane sa jekieś prowizje dla expekt ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Każda wypłata jest bezpłatna.
Zakładając, że nie robisz takich operacji jak np. wpłata gotówki, brak obrotu i wypłata. Jeśli normalnie grasz, wygrywasz i wypłacasz to każda wypłata jest darmowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Muszę przyznać,że zostałem niesamowicie mile zaskoczony przez Expekt:]Zleciłem przed chwilą wypłatę na MB(do tej pory zawsze była realizowana koło 11 następnego dnia) a dzisiaj poczekałem 30 sekund i kasa już na MB ???? WIELKI PLUS DLA EXPEKT✅✅✅✅
 
Do góry Bottom