>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

kanas 400

kanas

"Gram grubo"
a ja jestem niemile zaskoczony , na konto bankowe jak wypłacałem jednego dnia , tak zawsze następnego były środki już u mnie na koncie w banku. Teraz wypłata oczywiście zaakceptowana, a środki nie dotarły.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Ile Wam idzie teraz w 2011 roku kaska z Expektu na konto bankowe ?? Mail dostalem ,ze expekt zatwierdził wypłatę, 2.06 a teraz jest 6,06 po 15.00 i dalej nie ma ??? Tearz to idzie 4-5 dni, zmieniłol się coś??
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
I znowu Expekt wprowadzil realizowanie wyplat na MB do 2 dni roboczych zamiast wypłat natychmiastowych :;/:Bez sensu ta ich polityka????
 
K 5

ksa

Użytkownik
Expekt wykonuje wyplaty do 24 godzin jesli chodzi o mb. Weekendy nie realizuja wyplat to ogromny minus wedlug mnie
 
X 41

xradzix

Użytkownik
Wyplacal ktos od nich pieniadze w ostatnich 4-5 dniach?
wyplacalem od nich juz kilkadziesiat razy i zawsze po maks 24godzinach znikala pieniadze z oczekujacyh na przekazane do realizacji czy jakois tak. A tymczasem od czwartku rano mam dalej dwie wyplaty w oczekujacych?
Maja ostatnio jakies problemy z plynoscia?
 
davidek 0

davidek

Użytkownik
Jak to jest wreszcie z tą wpłatą ? Jaka może byc minimalna kwota? Bo na pierwszej stronie jest że 10€ czyli 40zł, ale post jest z 2007r i nie wiem czy się coś zmieniło. Ogólnie szukam dobrego buka gdzie można wpłacić na początku 10-15zł.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Cały czas aktualne.
Minimalny depozyt za pomocą przelewu bankowego, Moneybookers 40 zł.
Minimalny depozyt za pomocą karty debetowej/kredytowej to 25 zł.
Myślę, że to jeden z lepszych bukmacherów na dobry początek. Z depozytem 10-15 zł to rzadkość z taką minimalną kwotą.
Przy okazji jeśli się zdecydujesz na expekt, polecam poczytać:
http://forum.bukmacherskie.com/f36/promocja-expekt-free-bet-50-zl-41055.html
http://forum.bukmacherskie.com/f36/expekt-praktyczny-poradnik-krok-po-kroku-38216.html
http://forum.bukmacherskie.com/f36/expekt-praktyczny-poradnik-krok-po-kroku-38216.html
 
B 0

bagidm

Użytkownik
Mam pytanie czy jak mam konto w euro,mogę je zmienić by było w złotych? i czy jak jest w euro to czy mogę wpłacać w złotówkach i na odwrót wypłacać?
 
B 0

bagidm

Użytkownik
Dzięki tyle że już pisałem,dostałem odpowiedz że nie można zmienić waluty!!! a czy tak jest?, miał ktoś taki problemik???
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Skoro support tak odpisał to raczej tak jest ale...
Może spróbować napisać do angielskiego supportu, podając jakieś dodatkowe argumenty. Nie od dziś wiadomo, że angielskie supporty mogą i pozwalają na więcej.
Czy tak bedzie w tym przypadku? Nie sądzę ale spróbować możesz!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
swoorek 85

swoorek

Użytkownik
Mam pytanie czy jak mam konto w euro,mogę je zmienić by było w złotych? i czy jak jest w euro to czy mogę wpłacać w złotówkach i na odwrót wypłacać?
Możesz .
Dokonując przelewów za pomocą MB będzie to wyglądało tak ,że przy wpłacie i wypłacie zostanie potrącone 1.99% od kwoty transakcji . Żeby za każdą wpłatą i wypłatą nie tracić tych 1.99% najlepszym rozwiązaniem będzie napisanie do supportu ( najlepiej angielskiego ) o zmianę waluty twojego konta w buku na takie jak w MB czy na twoim koncie bankowym , pozdrawiam ;)
 
loozak 24

loozak

Użytkownik
Witam

Czy jeśli zleciłem wypłatę na konto bankowe i dostałem informację na e-mail, że

Wypłata w trakcie Drogi Kliencie,

Twoja wyplata dla sumy ----- zostala przekazana do realizacji przez expekt.com.

I później dane na jakie wysłano pieniążki to znaczy, że już mogę tylko cierpliwie czekać na przelew czy mogą to jeszcze cofnąć i nie zrealizować wypłaty??
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
To jest informacja, że polecenie wypłaty &quot;zostało przekazane dalej&quot;.
Jeśli jest to wypłata na konto to mogą ją jeszcze cofnąć.
Domyślam się, czemu możesz obawiać się cofnięcia i niestety Cię nie uspokoję - nadal mogą to zrobić gdyby &quot;coś im nie pasowało&quot;
 
loozak 24

loozak

Użytkownik
Nie ja się niczego nie obawiam ???? Tylko tak pytam ponieważ zleciłem wypłatę w sobotę i e-mail przyszedł w ten sam dzień a czytałem tutaj na forum, że przelew idzie 2 dni robocze czyli niedziela odpada poniedziałek no i dzisiaj wtorek i miałem nadzieje, że już będą ale jeszcze muszę cierpliwie poczekać hehe ???? Dzięki za konkretną odpowiedź ????

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom