>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - opinie

pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
smieszny jestes, piszesz ze grałes surbety czyli okradales ich i masz jakis zal? w sportignbet masz chyba to samo bo pisalismy tam o podobnej sytuacji ????
Śmieszny człowieczku,dlaczego granie surebetów nazywasz okradaniem?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Ktoś tu chyba z wacławem na łby się pozamieniał.Aż strach pomyśleć jakbyś nazwał wykorzystanie ewidentnej pomyłki buka...
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
Ktoś tu chyba z wacławem na łby się pozamieniał.Aż strach pomyśleć jakbyś nazwał wykorzystanie ewidentnej pomyłki buka...
widzisz... to powiedz mi tak, Pani wychodzi z kiosku po 18:00 zapomina zamykac drzwi i zostaja otwarte na noc... Ty przechodzisz obok i wchodzisz (bo Pani sie pomylila ewidentnie i nie zamknela drzwi na klucz) bierzesz (kradniesz) co chcesz i uwazasz ze nic sie nie stało? bo przeciez Pani sie pomylila... złodziej będzie złodziejem...
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
widzisz... to powiedz mi tak, Pani wychodzi z kiosku po 18:00 zapomina zamykac drzwi i zostaja otwarte na noc... Ty przechodzisz obok i wchodzisz (bo Pani sie pomylila ewidentnie i nie zamknela drzwi na klucz) bierzesz (kradniesz) co chcesz i uwazasz ze nic sie nie stało? bo przeciez Pani sie pomylila... złodziej będzie złodziejem...
Rozumiem,że nie grasz w bukach internetowych?
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
Rozumiem,że nie grasz w bukach internetowych?
Niestey źle rozumiesz... gram i to duzo, ale gre opieram na wiedzy i statystykach, a nie na kombinowaniu i liczeniu na czyjąś pomyłkę. Ale widze czesc graczy woli kombinowac, coz takie wychowanie, to sie z domu wynosi niestety....
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Niestey źle rozumiesz... gram i to duzo, ale gre opieram na wiedzy i statystykach, a nie na kombinowaniu i liczeniu na czyjąś pomyłkę. Ale widze czesc graczy woli kombinowac, coz takie wychowanie, to sie z domu wynosi niestety....
To w takim razie powiedz mi jak odprowadzasz podatek od swoich wygranych?Czy może grasz nielegalnie ZŁODZIEJU i okradasz państwo?
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
To w takim razie powiedz mi jak odprowadzasz podatek od swoich wygranych?Czy może grasz nielegalnie ZŁODZIEJU i okradasz państwo?
O widzisz.... nerwy ponosiły Cie troche.... to poczytaj wiecej zanim cos napiszesz.. gram tam gdzie moge sobie wybrac miedzy podatek przed zakładem, podatek po wygranej... akurat jestem w granicach &quot;na zero&quot; wiec zawsze wybieram po wygranej i bukmacher jest zobowiazany przelac podatek do urzedu w którym ma lokalizacje... Jestem na pozmiomie 2% + wiec co roku dostaje od bumachera zaswiadczenie iz podatek od moich wygranych został odprowadzony...
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
A i jeszcze zebyś miał co czytac wiedz że na chwilę obecną status prawny dotyczący zakładów i gier on-line w Polsce nie jest w pełni uregulowany i usankcjonowany. Nowa ustawa dotycząca gier i zakładów wzajemnych, która weszła w życie z dniem 1 stycznia 2010 nie dotyczy zakładów i gier online – reguluje wyłącznie tzw. ‘tradycyjny’ hazard – jedeny zapis dotyczący gier i zakładów online to generalny zakaz reklamy na terytorium Polski. Zgodnie z zapisamy traktatu Unii Europ. zadna firma w PL nie łamie prawa poniewaz dziala na zasadzie swiadczenia usług w granicach Unii. Wszystkie zakłady są zawierane i akceptowane „na serwerach” zlokalizowanych na Wyspach Normandzkich w Wielkiej Brytanii lub Malcie, Giblartarze etc. i jako takie nie podlegają jurysdykcji Sądów Rzeczpospolitej Polskiej ????
 
domel19842 1

domel19842

Użytkownik
Mam konto w expekt już ładne parę lat - właściwie to mój główny bukmacher - do tej pory byłem bardzo zadowolony.. teraz pierwszy dzień po zmianach na betclic i już trzeba czekać na przelew 24... za pierwszym razem pół godz. teraz jeszcze dłużej.. trochę żal - wcześniej 5 min i było zatwierdzone.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
teraz pierwszy dzień po zmianach na Betclic i już trzeba czekać na przelew 24
Expekt nie zmienił się na Betclic. Expekt to nadal osobna marka.
już trzeba czekać na przelew 24... za pierwszym razem pół godz. teraz jeszcze dłużej.. trochę żal - wcześniej 5 min i było zatwierdzone.
Problem leży po stronie serwisu przelewy24, a nie Expekt. Sprawa jest w trakcie &quot;naprawiania&quot;
 
S 0

sicguy

Użytkownik
Chciałbym dowiedzieć co się stało z kuponami supertoto?
Zarówno z tymi które były już grane (np. jeden w wtorek wysłałem)?
Jak i w ogóle z całym działem supertoto ? Po zmianach nie widzę żadnego odnośnika to zakładów supertoto.

Pozdrawiam serdecznie
 
H 92

hagi

Użytkownik
Lekka bida po tych zmianach.
Tak jak na faworytow mieli jedne z lepszych kursow na sieci tak teraz mega zanizone.
Nie wiem kto wpadl na tak genialny pomysl w tej firmie, nie moja sprawa, przy obecnym wachlarzu bukow jest w czym wybierac.
 
domel19842 1

domel19842

Użytkownik
Expekt nie zmienił się na Betclic. Expekt to nadal osobna marka.

Może i osobna marka - tylko kopia Betclic - i strona i oferta i kursy.. i nawet potwierdzenie na meila przelewu 24, po dłuuuugim oczekiwaniu, od betclic przyszło!! w expekt w ogóle nie przychodziło potwierdzenie - przynajmniej u mnie. Także fajnie by było jednak jak by ktoś to uporządkował - mało ważne kogo to wina - i przelewy 24 do piętnastu min. żeby dochodziły - bo o to chyba chodzi i po to chyba jest ta opcja!
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Przepraszam Panie Expekt, czemu macie taką słabą ofertę z żużla?
Oferta na żużel pojawia się zazwyczaj w dzień zawodów.
Chciałbym dowiedzieć co się stało z kuponami supertoto?
Zarówno z tymi które były już grane (np. jeden w wtorek wysłałem)?
Jak i w ogóle z całym działem supertoto ? Po zmianach nie widzę żadnego odnośnika to zakładów supertoto.
Supertoto prawdopodobnie wroci za jakis czas do oferty, ale nie w ciagu najblizszego miesiaca na pewno. Zaklady powinny byc rozliczone i wyplacone jesli byly wygrane. Gdyby ktos mial konkretny przyklad, ze nie ma takiej wygranej czy rozliczonego zakladu to prosze podac login na pw - sprawdzimy to indywidualnie.
@domel19842
Pisałem wcześniej, że ten problem jest już rozwiązywany. Jest to efekt uboczny zmian do jakich doszło w ostatnim czasie. Proszę więc o cierpliwość.
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Bardzo smutne, że wraz z przejęciem lepszego softu Betclicka, Expekt równiez przyjął beznadziejną ofertę Betclicka, której z powodu marży absolutnie nie opłaca się tykać nawet kijem od szczotki.
 
W 6

willy7

Użytkownik
Podpisuje się pod przedmówcą.
A do tego ja mam problem taki, że maile nie dochodzą z wynikami zakładów. Musze sam szukać w kuponach, czy został rozliczony i jak został rozliczony.
Wcześniej miałem wszystko w mailu, wynik meczu i jak został rozliczony... teraz nie ma, szukaj se sam człowieku, na piechotkę ????
Poważnie myślę nad zmianą buka, bo tak się nie da grać.
Co do kursów, to też zauważyłem, jakby coś ciut niższe były. A z tego względy stawiam mniej zakładów.
...bo jak kurs nieopłacalny, to po co grać?
 
A 10

abel

Użytkownik
Expekcie chcialem dokonac wyplaty i juz pierwszy problem bo nie mozna wpisac numeru konta, po drugie musialem zmienic email i mieliscie mi wyslac kod aktywujacy do konta. Kodu nie otrzymalem nie moge sie zalogowac na wlasne konto. Katastrofa!!!
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
@abel
Najlepiej napisz na czacie i opisz sytuacje. Na pewno pomogą. Możesz też poprosić o rozmowę telefoniczną, aby sprawę rozwiązać.
@Willy7
Problem jest w trakcie rozwiązywania.
Napisz na PW swój e-mail, pomoże nam to w sprawdzeniu na jakie domeny są problemy z mailami.
 
Do góry Bottom