>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Krótko bez rozpisywania.

Gryszpiński over 2,5 @ 1,70 STS 7(3,2*,1*,1) Jeden z bohaterów tego spotkania

Piotr na swoim owalu notuje nie najgorsze występy. Oczekiwania wobec większości młodzieżowców, których szkoli się na ilość, a nie na jakość są takie aby płynnie przejeżdżali kółka i dorzucali pojedyncze oczka do dorobku drużyny. No i Gryszpiński rolę swoją spełnia. Ostatnie spotkania ligowe w Gdańsku to 6+2 z Gnieznem, 5+1 Z Krosnem, 2+2 z Ostrowem.
Młodzież z Tarnowa jak najbardziej w zasięgu Piotra, do tego dwukrotnie pojawi się przeciwko Boberowi - jeśli ten akurat pojedzie po kontuzji. Linia na tyle niska, że wchodzę w nią.

Pozdro

Edit/
Przebieg spotkania w Ostrowie pozwala mieć nadzieję na pozytywne rozliczenie wszystkich długoterminówek z działu już dzisiaj :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +383
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Krótko bez rozpisywania.

Gryszpiński over 2,5 @ 1,70 STS

Piotr na swoim owalu notuje nie najgorsze występy. Oczekiwania wobec większości młodzieżowców, których szkoli się na ilość, a nie na jakość są takie aby płynnie przejeżdżali kółka i dorzucali pojedyncze oczka do dorobku drużyny. No i Gryszpiński rolę swoją spełnia. Ostatnie spotkania ligowe w Gdańsku to 6+2 z Gnieznem, 5+1 Z Krosnem, 2+2 z Ostrowem.
Młodzież z Tarnowa jak najbardziej w zasięgu Piotra, do tego dwukrotnie pojawi się przeciwko Boberowi - jeśli ten akurat pojedzie po kontuzji. Linia na tyle niska, że wchodzę w nią.

Pozdro
Dokładnie to junior własnego toru. Może przegrać z Rempała ale poobijany jest konieczny.

P.s Bober dziś w domu jedzie Woentin

Kompletny brak czasu
Bydgoszcz 2.65 Adrian 2 ligowy a i Jeleń spadł z tonu, wynik jak i błędy tqaktyczne poszły w świat. Szkoda polonii bo prześladowana kontuzjami jak Tarnów
Forbet

Gdańsk za trzy więc Bydgoszcz ma wszystko w swoich rękach. Rywal trudny ale wiele zależy od Adriana który musi zastąpić Zengiego

Po takim kursie to grzech nie zagrać skoro to mecz o wszystko
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Uważam ze iversen będzie lepszy od jamroga kurs 2.00. Powinien zakończyć z klasa rozgrywki, zreszta 6 razy pojedzie. Iversen ma pecha ale myśle ze w Gdańsku pojedzie, tam zazwyczaj każdy dobrze jedzie.
bydgoszcz +4.5myśle ze wynik będzie rozstrzygał się w 15 biegu, lepiej z podpórka, aczkolwiek powinni wygrać
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Bydgoszcz pograna...ale bedzie meczycho...dawno nie bylo meczu o takim cisnieniu...
Dodatkowo fajnie wyglada Bydgoszcz +4.5 kurs 1.75 sts
Berntzon under 7.5 kurs 2.16 sts zaryzykuje kurs fajny,a chlop jedzie beznadziejny sezon i jeszcze po GP
Mroczka over 5.5 kurs 1.88 sts
Jacobsen over 6.5 kurs 1.8 sts
Jeleniewski over 6.5 kurs 1.75 sts

Ciekawy typ tez i mily kurs Ostrów mniej 2.5 podwójnych zwyciestw kurs 2.22 Sts tu zaryzykuje grubiej
Typ ryzykowny ale zagram Tarnów +14.5 kurs 1.75 sts
Unii zawsze fajnie sie jezdzilo na tym torze,i jesli Kemp nie zaliczy jakiegos mega meczu to moze to wejsc ale warunkiem jest pelny sklad Unii bo z nimi to roznie jest
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +355
I 24,7K

iti

Użytkownik
Już wcześniej o tym pisałem, ale niestety moderacja jest jak prezydent - nic nie robią. Niby są, ale jednak tak jakby ich nie było.
Odklejeniec. W dodatku mam wrażenie, że bardzo niezrównoważony.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Napisał 42893823 wersji, więc faktycznie prawda mu wyszła. Poczytaj sobie w piaskownicy co płodził. Jeżeli uważasz, że to normalne to współczuje.
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Już wcześniej o tym pisałem, ale niestety moderacja jest jak prezydent - nic nie robią. Niby są, ale jednak tak jakby ich nie było.
Odklejeniec. W dodatku mam wrażenie, że bardzo niezrównoważony.
A czego Ty oczekujesz od moderacji? Od kiedy jest piaskownica nie widzę w dziale wielkich kłótni, więc co mam go zbanować, bo raz na jakiś czas rzuci tekst, jakich na forum dziennie jest pewnie kilkanaście? Nie pierwszy raz zwracasz odwagę moderatorom, że nic nie robią. Po pierwszych teoriach dział został wyczyszczony, a rondaniemu została zwrócona uwaga.
Wydaje mi się, że to było w porządku względem zarówno Was, jak i naszego spiskowicza. Chyba że życzysz sobie bana dla niego to proszę napisz do administratora, może on postąpi inaczej, bo według mnie zrobiłem, to co powinienem, aczkolwiek mogę się mylić.
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Wczoraj Ostrów wielu znawcom utarł nosa, spodziewałem się takiego scenariusza.
Polonia zasłużenie kończy sezon, to co wczoraj jechali plus momenty kiedy ratowali się taktykami to bardziej przypominało Wittstock.
Ja dziś gram over 8,5 Aspgrena we wszystkich startach , kurs 1.75 forbet
i dodatkowo para Szczepaniak - Aspgren 2 1.90 etoto
I wcale nie jestem przekonany, że Krosno sobie łatwo poradzi dziś, Rybnik się postawi więc do dubla handi można próbować
Rybnik +8,5 w sts po kursie 1.72 dołożone
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Odklejeniec bo Wam dzieciaki napisał prawdę?
Po czym wnosisz że użytkownicy tego działu to dzieciaki? TO gdzieś widać jest napisane? Przepraszamy Panie dorosły. Co do Rondaniego neutralny już kiedyś napisał że nie ma na niego obecnie paragrafu ale myślę że osoby będące dłużej na forum wiedzą co sobą prezentuję ten user

Krosno - Rybnik
Rybnik
Forbet
Kurs 3.00

Nie posiadam żadnych informacji co jest w głowie Marka, ale ja na jego miejscu walczyłbym jak lew(rekin) dziś z Wilkami o 1 miejsce. Gdańsk to idealny rywal co pokazał dwumecz. Dodatkowo jadą słabo co pokazał wczorajszy mecz. Ostrów jest dośc niewygodny tym bardziej że posiadają na ten moment lepszych juniorów a takich nie ma choćby Gdańsk gdzie jeden to statysta. Ale dziś nie o Gdańsku. Dziś o Krośnie z Rybnikiem.

Moją opinią koronawirus Sergieja to nie jest osłabienie Ryboli. Za niego wkskakuję MJJ, który jakby juz najgorsze miał za sobą. Do tego za Flinta przyjeżdza Pontus i dokładając Holtę mamy trójkę liderów. W Krośnie moim okiem obecnie najsłabiej wygląda Waszka więc wiele zostaję na brakach Tofika i Andrzeja. Gomólski z Trofimowem to są rakiety albo odpalona wystrzeli albo zostanie tylko spalony lont. Jednak Rekiny mają coś co mówię w każdej analizie Krosna. Mają juniorów to bardzo dużo. ZTo może ustawić poczatek meczu a potem bujasz się z amatorami co pare biegów aż do biegu numer 12. O Tudzież jestem spokojny, mam nadzieję że Paweł pojedzie tak jak ostatnio bez strachu na obcym torze. O ile drugi bieg to "formalność" Ich obowiązkiem to wygrana biegu 2 i pokonanie amatorów w swoich późniejszych biegach.

Krosno zapewne wierzy w Szczepaniaka i Kvecha pomimo że ostatnio oboję dowiedli że się mylę i nie śa słabi tak dalej twierdzę że że mogą mecz Wilkom położyć

Krosno ma swoje PO. To dobry grunt na walkę o awans za rok i rozmowy ze sponsorami. Rybnik celuję w PGEE od początku i myślę że to im bardziej zależy na wyborze rywala i wygraniu zasadniczej.
 
donald-young 17,4K

donald-young

Użytkownik
Jepsen Jensen over 6.5 STS 1.57

Do jakiegoś dubelka fantastyczna opcja, w innych bukach linia już wskakuje na poziom 8.5. Liglad został spoliczkowany przez Cieślaka odstawieniem od składu i od tamtego momentu zaczął jechać czy to w Szwecji czy Danii. Widziałem w tamtym tygodniu jego dwa występy i widać, że ten sprzęt chce jechać do przodu. W Krośnie podobno wczoraj padało, dzisiaj przed meczem też ma popadać więc tor może się zrobić cięższy co dla Duńczyka jest fantastyczną wiadomością. Dla niego im trudniej, tym lepiej. Dodatkowo dla niego jest to mecz o wszystko, zawali to nie pojedzie w play-offach, więc spięty będzie na 100%(przed sezonem wielu fachowców wypowiadało się, że może być najlepszym zawodnikiem 1 ligi). Kolejnym argumentem przemawiającym za tym, że to będzie dobre spotkanie w wykonaniu Michaela jest to, że on co sezon praktycznie jedzie tak samo. 3/4 sezonu bardzo przeciętnie, a jak zaczynają się decydujące spotkania, pogoda zaczyna się ochładzać to jego silniki(nie jest tajemnicą, że jego silniki lubią chłodną aure, dzisiaj będzie około 24 stopni) i dyspozycja pikują w górę.(W kluczowym momencie chociażby sam utrzymał Falubaz) Sprawę 7 punktów powinien załatwić bez problemu już przed nominowanymi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +416
K 137

Karion22

Użytkownik
Ostrów zainwestował w sprzęt, szczególnie mówilo się o Nicolaiu, ale i pewne inwestycje poczynił Berntzon. Wyglądaja bardzo dobrze. Do tego pobawili się z nawierzchnią i wczoraj mieli niesamowity handicap.

Gdańsk nie ma juniorów, może i tak, ale nie jest takie pewne, że nie pojedzie Żupinski, bo on chyba 12 punktów w Ekstralidze nie zdobył.

Poza tym.. Play offy to już będzie zupełnie inne ściganie. Zaczną się wsparcia sprzętowe, tor.. A może Cieślak będzie chciał odprawić z kwitkiem Ostrów na dzień dobry, tak jak kiedyś w Ostrowie zrobił to z Rybnikiem :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Ostrów zainwestował w sprzęt, szczególnie mówilo się o Nicolaiu, ale i pewne inwestycje poczynił Berntzon. Wyglądaja bardzo dobrze. Do tego pobawili się z nawierzchnią i wczoraj mieli niesamowity handicap.

Gdańsk nie ma juniorów, może i tak, ale nie jest takie pewne, że nie pojedzie Żupinski, bo on chyba 12 punktów w Ekstralidze nie zdobył.

Poza tym.. Play offy to już będzie zupełnie inne ściganie. Zaczną się wsparcia sprzętowe, tor.. A może Cieślak będzie chciał odprawić z kwitkiem Ostrów na dzień dobry, tak jak kiedyś w Ostrowie zrobił to z Rybnikiem :)
Bertzon przed GP zakupił dwa całkiem nowe silniki czym niestety położył mi zakład Aspgren-Oli, wczoraj oddał cześc w 1 biegu po kursie 7 , ale i tak całościowo na nim plecy zaliczyłem :)

Patrick chce koniecznie do Eligi i jedyną opcją , że zostanie w Ostrowie to ...ich awans , albo kompletny brak propozycji z klubów ekstraligi

Klind nowa jednostka , która powinna wytrzymać kolejne spotkania - ale ciągle chyba widac w jego jeżdzie efekty kontuzji

Gapa i Greg - tu wiadomo , im lepiej jeżdzić w pierwszej lidze niż w Ekstralidze

Marek ma jakąś strategię bankowo - ale czy od razu chciałbym trafić na Ostrów.... możliwe , że masz rację ze względu na to , że Klindt może być tylko lepszy co spotkanie , ale ja chyba wolałbym jednak trafic na Gdańsk i zbudować trochę zespół a nie jechac od razu z ewidentnie będącym w gazie Ostrowem
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Typ: Krosno wygra
Kurs: 1.45 Forbet

A więc tak Krosno u siebie przegrało tylko jeden mecz (Jeśli by ten mecz wygrali to Bydgoszcz weszła by do PO a nie powiem dziwnie ten mecz wyglądał). Więc za bardzo nie rozumiem grania w stronę Rybnika który przyjeżdza dziś bez Łogacheva który ma drugą średnią w swojej drużynie. Dodatkowo Aspgren nie pojedzie na swoim sprzęcie a wiadomo że nie zawsze kogos sprzęt musi mu pasować. Oczywiście przewaga Rybnika jeśli chodzi o formacje juniorską może być widoczna natomiast mam nadzieję że u24 zrobi przewagę na korzyść Krosna, tym bardziej że najprawdopodbniej do dyspozycji Krosno będzie miało Kvecha oraz Wojdyłę, więc jesli nawet któremuś zawodnikowi może nie iść to zmiennik może tutaj pomóc.
 
K 137

Karion22

Użytkownik
Nie neguję, ale.. przede wszystkim na pozycjach juniorskich Rybnik powinien mieć tu przewagę. Chyba, że młody jednak nie wytrzyma. Bądź co bądź te wyniki i punkty Krosna u siebie (jak jechali rywale też można prześledzić - ilu zawodników punktowało na dobrym poziomie) i kręcili +/- te 40. tu juniorka i 3 punktujących na poziomie wystarczy.

Piszesz, że Krosno przegrało jeden mecz, no spoko. Weź też pod uwagę od razu to, że Rybnik na wyjazdach średnio też robi ponad 44 punkty.

Jensen, Holta, Pontus.. Gomólski, Trofimow + juniorzy i opłacalne 1.45 na gospodarzy?

Nie jestem przekonany. Chyba, że Cieślak chce Ostrów :D value na gości jednak jest mimo wszystko. Milik w kratkę lubi pojechać, a szkoda, że to nie PO, bo Szczepan też głowy nie ma
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
No nic po wczorajszej Bydgoszczy trzeba posypac glowe popiołem😉ja dzis gram...
Rybnik +10.5 kurs 1.45
Rybnik +8.5 kurs 1.55
Dla mnie bet dnia Jensen over 6.5 kurs 1.57 potem zdjeli i uwazam ze Jensen over 7.5 kurs 1.75 tez do gry...w Szwecji wyglada naprawde niezle ostatnio i licze ze to dzis bedzie jego mecz
Rydlewski under 1.5 kurs 1.8 typ ryzykowny ale jesli nie bedzie literek to powinno wejsc😉bo sportowo nie widze podstaw zadnych
Wszystkie typy sts
Uff Brawo Jensen...wczorajsza Bydgoszcz odrobiona😊😀
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +378
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Krosno (1) - Gdańsk (4)
Ostrów (2) - Rybnik (3)


Myślicie, że buki jeszcze będą wystawiać kursy na zwycięzcę 1. ligi?
Jakie przewidujecie kursy i szanse drużyn?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom