>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Dlaczego Gniezno jest faworytem tego meczu? Jakaś absencja w Ostrowie poza Klindtem?
Ponieważ Gniezno u siebie to nie chłopcy do bicia. U siebie przegrali tylko z Krosnem oraz minimalnie z Bydgoszczą. Patrząc na ich skład wygląda całkiem nieżle. Natomiast Ostrów tak jak wspomniałeś bez Klindta oraz kompletna nie wiadoma Bertzon.

Ja z tego meczu pograłem Jabłkoński -4.5 po 1.84 na Fortunie jednak kurs już spadł do 1.60. Patrząc na jego ostatnią formę oraz brak jazdy przez 2 miesiące myślę że powinno spokojnie wejść. Tym bardziej ze swój 1 bieg ma bardzo trudny i liczę że tam wpadnie okrągłe 0 a pózniej już możliwe zmiany za niego ;)
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Sęk w tym, że dla nich to mecz kompletnie bez znaczenia, bo mogą aż wyprzedzić Łódź w tabeli, a Ostrów walczy o PO, o wygraną w lidze, bo w ostatniej kolejce jadą z mającą nóż przy tętnicy Bydgoszczą. No i kluby z Wielkopolski, więc jedni drugim mogą pomóc.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Sęk w tym, że dla nich to mecz kompletnie bez znaczenia, bo mogą aż wyprzedzić Łódź w tabeli, a Ostrów walczy o PO, o wygraną w lidze, bo w ostatniej kolejce jadą z mającą nóż przy tętnicy Bydgoszczą. No i kluby z Wielkopolski, więc jedni drugim mogą pomóc.
Więc tak po pierwsze Gniezno jedzie po wypłatę, nikt nie będzie odpuszczał meczu bo na tym straci. Po drugie Ostrów juz ma PO nawet gdyby przegrali te 2 ostatnie mecze więc te argumenty nie mają sensu. Oczywiście Ostrów ten mecz może wygrać ale takie argumenty są bez znaczenia.
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Według mnie Gniezno to bierze,Ostrów bonus,zawodnicy Gniezna jadą o kontrakty na przyszly sezon i czysto sportowo maja 3 wyrazistych liderow...Ostrovia z tego co slysze moze nie do konca jechac na maxa...obym sie mylił ale zaczynaja sie testy i kamuflaź przed PO...
Więc typ głowny
Gniezno win juz ok 1.6 na sts
Lahti over 10.5 lvbet kurs 1.75
Jacobsen over 9.5 kurs 1.84 Fortuna bet dnia dla mnie,to bedzie jego mecz😉😉
Gapinski under 8.5 kurs 1.94 sts bet dnia bo Tomek nie lubi tam jezdzic o czym mowil kilka razy, poza 12 biegiem pozostale ciezkie biegi...
Walasek under 10.5 typ ryzykowny tylko za drobne....kurs 1.9 sts
W druzynie gospodarzy niepewny wystep Studzinkiego wiec warto to wziasc pod uwage na bieg mlodziezowy choc ja to odpuszcze bo Poczta moze cos wywinac...ale np over Czapli gdyby sie pojawil gdzies to bym zagral...😉
TŁUSTO😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Dobre pytanie, też się zastanawiam nad tym. Spodziewałem sie handi dodatniego na Gniezno, a tu na ich czysty win kursy w granicach 1,60. Gniezno niby u siebie, ale wiadomo o co jedzie Ostrów. Jak dzisiaj przegrają to tez postawia się w trudnej sytuacji i mogą wypaść poza play-off.
Ostrów nie wypadnie za PO. W małej ewentualnej tabelce są wyżej niż Wybrzeże
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Mecz już trwa, jest 5-7, ale nie o to chodzi. Wydaje mi się, że sprzętowo Ostrów jest lepszy od Gniezna. Zobaczymy czy to się potwierdzi na torze w dalszej części meczu.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Moje przeoczenie. Ostrów juz ma play-off bo mają praktycznie bonusa z urzędu (musieliby przegrac 30pkt co jest niemozliwe). Na live wchodze w win Gniezna bo Ostrów ma olewke na ten mecz.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dlaczego Gniezno jest faworytem tego meczu? Jakaś absencja w Ostrowie poza Klindtem?
Bo wygra. Ostrowia sie na Polonie przyszykuje i zloi im tyłki

I to bedzie koniec planow pewneych panow spod ciemnej gwiazdy co zwietrzyli interes przypudruja trupa wezma znak graficzny i jazda kurki z kasa od Canalu + i samorzadu i chcieli sobie eldorado urzadzic . Oczywiscie zapominajac o starych poniesplacanych sprawach.

Cos jak Lech tylko ze Lech/Amica nie ciagnie kasy z samorzadu
 
Ostatnia edycja:
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Dla mnie nie do grania spotkanie z Ostrovią. Raz że bez Zengoty, dwa że nie wiadomo jak podejdą gospodarze do zawodów. Czy chcą kogoś bardziej w rundzie finałowej czy nie...
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
OK ale na ile ta wygrana jest realna skoro się nie popisali u siebie z Wilkami?
Według mnie Ostrów jeśli tylko myśli o awansie to ten mecz musi pojechać na 110%. Niestety nie wiadomo w tej chwili czy Klindt wystąpi w meczu więc nie da się określić jakie szanse ma Bydgoscz. Ale bardzo możliwe że w roli faworyta w tym meczu będzie jechała Bydzia.
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Według mnie Polonia to bierze nawet bez Zengoty...zwyciezý determinacja tak uważam..ostrovia z tylu glowy bedzie miala ze najwaznijesze mecze przed nimi...dla nich to dobry sparing...nawet jesli wpuszczą Polonie to zrobią na zlosc Krosnu czy Rybnikowi a sami ewentualnie meczyc sie beda z Polonia w finale...dopiero
Do tego dochodzi forma sportowa Klindta(na90 procent ma jechac) i Bertznona ora sporo upadkow w ostatnim czasie czy to Poczty czy Krawczyka juniorzy troche bez swiezosci i poobijani...
I najwazniejszy argument to mecz z Polonia jest w niedziele...krosno z rybnikiem jadą w poniedzialek...wiec to oni bedą wybierac sobie przeciwnika i sądze ze dojdzie do kuriozalnej sytuacji ze po wygranej Polonii zarówno Krosno jak i Rybnik bedą chcieli przegrac aby nie trafic na Polonie...wiec nawet spina Ostrovii nic nie da bo i tak moga nie trafic na tych co chca bo ostanie slowo nalezec bedzie do tych z poniedzialkowego meczu...
Swoją drogą nie uważacie ze te 2 mecze powinny byc rozgrywane tego samego dnia o tej samej godzinie?
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Chętnie bym pograł teraz win Bydzi na wygranie ligi, pewnie buki sami nie wiedzą jakie wystawić kursy bo pachnie kombinacjami. Ostrów jakie ma podejście to już pokazało w ostatnim meczu. Nie pisze ze odpuszczą ostatni mecz, ale na pewno Polonia będzie bardziej zdeterminowana. Sam jestem ciekawy kursów na sam mecz tych drużyn w niedziele. Swoja droga jeżeli Bydzia to wygra to będzie niezła parodia żużla na następny dzień bo jestem przekonany ze Rybnik ani Krosno mimo ostatniej wygranej nie chcieliby na nich trafić w półfinale.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Bo to akurat Bydgoszcz grozny, ze hoho, ostatnio nawet grozili ze sie pozabijaja na wlasnym torze :D

W sumie nawet tak, t oco ostatnio wyprawiali to malo przyjemne do ogladania, nawet jesli sie zdarza rywalowi wiec nikt nie chce ogladac ich 'pokazow'

Nie bedzie zadnych kalkulacji Ostrow rozjedzie ich, tak t oja twierdzilem chyba jako jedyny tutaj ze Krosno pojedzie i ich trzasnie, gdyz to papierowy kogut, wygrai 3 mecze z rzedu i robili z nich zuzlowy Real Madryt

Ciekawszy bedzie mecz w grudziadzu, ale Czestochowa tez nie odpusci, co nie znaczy ze Gruziadz jak sie przylozy tego nie wygra, a tutaj bez hisorii, nie dajcie sie zmylic ze Bydgoszcz pokonal trzech ogokow z rzedu

Napradze nie wiem czego jada tam szuka, Ostrow sie wylozy ale dopiero w play off
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Łapać Panowie Bydgoszcz po kursie 3.07 na Fortunie.....szybciutko...do meczu zostanie okolo 2.1...w razie czego jakies drobne na remis zeby byla podpórka....mecz na styk bedzie ale Bydzia to bierze
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom