>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Ja powiem tylko tyle, że wygrać ligę, a do niej awansować i wystartować to dwie różne rzeczy. Jestem z Krosna, jestem w miarę blisko klubu i wiem, że Wilki wygrać ligę na pewno chcą i zatrzymywać się nie będą czy odpuszczać jakikolwiek mecz. Druga kwiestia jest taka czy Krosno w Ekstralidze ewentualnie by wystartowało, tego jeszcze nie wie nikt. Bukmacher pyta kto wygra ligę, a nie kto wystartuje w przyszłym roku w Ekstralidze ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 137

Karion22

Użytkownik
Widziałem gdzieś tutaj post analizujący, kto chce awansować do Ekstraligi, a kto niekoniecznie. Czy ktoś słyszał jakieś głosy z ośrodków żużlowych na ten temat? Bo kurs na wygraną ligę przez Rybnik wydaje się w tym momencie mocno zawyżony. Przecież Ostrów z Walaskiem i Gapińskim w Ekstralidze nie ma czego szukać, ich juniorzy też moim zdaniem potrzebują jeszcze z rok, żeby móc wskoczyć na poziom Ekstraligi. Z drugiej strony, Hansen chociażby mówi, że on chce jeździć w przyszłym sezonie w Ekstralidze. Czy mogą sobie pozwolić na stratę takiego zawodnika? Ale czy mają pieniądze, żeby wyciągnąć chociaż dwóch zawodników na poziom Ekstraligi? Fricke, Bellego, Kułakow, Lebiediew, Musielak, Kurtz?
Jeśli odpuszczą i Rybnik awansuje, to czy Krosno chce awansować? Bez juniorki będzie baaardzo ciężko się utrzymać, za Szczepaniaka albo Wojdyłę musiałby wskoczyć jakiś mocny lider pokroju Emila i mocny U24. Jeśli odpuszczą, no to dla mnie Gdańsk, który psim swędem dostał się do tych PO nie ma szans z Rybnikiem.
Dajcie znać, co o tym myślicie, a najlepiej to podzielcie się informacjami z tych ośrodków, jeśli coś do Was dochodzi. ;)
Z tego co można wyczytać w niektórych wpisach w Ostrowie na ich fb, albo bardziej ogarniętych ludzi na forum, coraz głośniej w przypadku awansu mówi się o nowym, dużym sponsorze i przy okazji.. o zawodniku, który miał trafić do Torunia :) Gapa i Walasek nie dadzą rady w Elidze? A kto Ci to powiedział? Sprzęt od Pana Ryszarda i spokojnie tę średnią 1.6 są w stanie wykręcić jak na przykład Woryna.

No ale Rybnik przyjeżdża na wojnę. Dosprzętowieni, no zobaczymy
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Kazdy chce awansowac.

W perspektywie spadku Zielonej gory mozna miec awans i zwiekszony budzet z glowy w perspektywie dwoch najblizszych lat, bo nie mozna liczyc ze Zielona ugrzeznnie jak Cruzeiro w Braylii

Ale chyba mozliwe ze bedzie powiekszenie lii, w tym sezonie raczej napweno ale za rok bardzo mozliwe ze 3 druzyny awansuja.

I to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz, teraz beniaminek nie ma czego szukac, ale trzech to juz by sie bilo miedzy soba kto nie spanie i Krosno czy Rybnik nie musza byc na straconej pozycji. Wszyscy beda lobbowac za powiekszeniem
 
K 137

Karion22

Użytkownik
Ty chyba nie wiesz, że te 6 baniek z telewizji to nie można rozdać na swoje widzimisię? Poza tym każdy dostanie tę kasę, więc żadnego handicapu nie ma. A o powiększeniu ligi to mowa od kilku sezonów jest i prawdopodobnie będzie to sezon 2023. Śmiem twierdzić, że prędzej żadna nie spadnie w następnym sezonie niż 3 awansują w kolejnym
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Z tego co można wyczytać w niektórych wpisach w Ostrowie na ich fb, albo bardziej ogarniętych ludzi na forum, coraz głośniej w przypadku awansu mówi się o nowym, dużym sponsorze i przy okazji.. o zawodniku, który miał trafić do Torunia :)
Ten, którego babcia mieszka w Toruniu czy ten zameldowany w Bydgoszczy? ;)

Gapa i Walasek nie dadzą rady w Elidze? A kto Ci to powiedział?
Nikt mi nie musiał mówić, po prostu jest to widoczne gołym okiem. Metryki nie oszukasz.

No ale Rybnik przyjeżdża na wojnę. Dosprzętowieni, no zobaczymy
Właśnie dlatego kusi mnie i tak, bo według mnie to własnie w tej parze rozstrzyga się kwestia zwycięzcy ligi. Więc @8 traktuję praktycznie jako zwycięstwo Rybnika w Ostrowie. Ale chciałem się dowiedzieć, czy są może jeszcze jakieś argumenty pozasportowe.

Choć tak generalnie to Ostrowowi za to, jak fajnie szkoli młodzież i jakiego ma ogarniętego trenera życzę jak najlepiej.
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Ty chyba nie wiesz, że te 6 baniek z telewizji to nie można rozdać na swoje widzimisię? Poza tym każdy dostanie tę kasę, więc żadnego handicapu nie ma. A o powiększeniu ligi to mowa od kilku sezonów jest i prawdopodobnie będzie to sezon 2023. Śmiem twierdzić, że prędzej żadna nie spadnie w następnym sezonie niż 3 awansują w kolejnym
nie dostana ci co nie awansuja na przyklad
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Akurat co do kursu na Rybnik to powiem szok i niedowierzanie...kurs 8?
Mimo wszystko za duzo,jestem z Ostrowa i oczywiscie wierze w sukces ale to sa takie druzyny ze zaden wynik mnie nie zdziwi...jeden defekt upadek lub tez start Bertzona w sobote w gp moze pokrzyzowac Ovii szanse awansu...
Co do samego awansu to Ostrów chce awansowac tzn wygrac lige narazie i wcale nie sa w takiej zlej sytuacji bo maja juniorow czego kompletnie nie maja Rybnik i Gdansk oraz Krosno ,pamietajmy ze Tudziez bedzie seniorem za rok...wiec skad tu wziasc kupic od razu 2 juniorow?ok jest Trzesniewski ale zgodzimy sie ze to melodia przyszlosci...
Do tego najlepszy zawodnik u24 z tej czwórki to Hansen....wiec tu bez zmian,rybnik tym bardziej gdansk nie maja takiego zawodnika....krosno hmmm powiedzmy w polowie choc uwazam ze dla Wojdyly za wysokie progi...
W realnych nazwiskach bo mowimy o realnych to tacy zawodnicy wtedy jak Lebiediew,Kulakow,Musielak,Fajfer byliby spokojnie do wyciagniecia oraz Holder i Bjerre zapewne ,moze Zagar,Fricke w zasiegu...beniaminka...
Walasek wiekowy ale co ma powiedziec Rybnik z Holta?w sumie pozanim to nikt juz na Elige sie nie lapie z Rybnika,Jensen mnie osobiscie mocno zawiodl w tym sezonie,w Gdansku Kulakow tylko a w Krosnie tu chyba najlepiej z seniorów bo Lebiediew i Musielak mogliby zostac tak uwazam...
Takze zwyciezca pary Ostrów-Rybnik wygra lige tak uwazam i wcale byn do konca Rybnika nie skreslal bedzie stykowo...
 
K 137

Karion22

Użytkownik
Woryna ma być w parku maszyn. Mrozek za wszelką cenę chce awansować, więc robią co mogą w tej kwestii. Ostrów też chce awansować, nie oszukujmy się. Zapowiada się na komplet publiczności, a więc i ogień na trybunach jak i w parku maszyn. Chociaż w Ostrowie Bydgoszczy też się obawiali, a było spokojne zwycięstwo
 
K 137

Karion22

Użytkownik
Akurat co do kursu na Rybnik to powiem szok i niedowierzanie...kurs 8?
Mimo wszystko za duzo,jestem z Ostrowa i oczywiscie wierze w sukces ale to sa takie druzyny ze zaden wynik mnie nie zdziwi...jeden defekt upadek lub tez start Bertzona w sobote w gp moze pokrzyzowac Ovii szanse awansu...
Co do samego awansu to Ostrów chce awansowac tzn wygrac lige narazie i wcale nie sa w takiej zlej sytuacji bo maja juniorow czego kompletnie nie maja Rybnik i Gdansk oraz Krosno ,pamietajmy ze Tudziez bedzie seniorem za rok...wiec skad tu wziasc kupic od razu 2 juniorow?ok jest Trzesniewski ale zgodzimy sie ze to melodia przyszlosci...
Do tego najlepszy zawodnik u24 z tej czwórki to Hansen....wiec tu bez zmian,rybnik tym bardziej gdansk nie maja takiego zawodnika....krosno hmmm powiedzmy w polowie choc uwazam ze dla Wojdyly za wysokie progi...
W realnych nazwiskach bo mowimy o realnych to tacy zawodnicy wtedy jak Lebiediew,Kulakow,Musielak,Fajfer byliby spokojnie do wyciagniecia oraz Holder i Bjerre zapewne ,moze Zagar,Fricke w zasiegu...beniaminka...
Walasek wiekowy ale co ma powiedziec Rybnik z Holta?w sumie pozanim to nikt juz na Elige sie nie lapie z Rybnika,Jensen mnie osobiscie mocno zawiodl w tym sezonie,w Gdansku Kulakow tylko a w Krosnie tu chyba najlepiej z seniorów bo Lebiediew i Musielak mogliby zostac tak uwazam...
Takze zwyciezca pary Ostrów-Rybnik wygra lige tak uwazam i wcale byn do konca Rybnika nie skreslal bedzie stykowo...
Rybnik 42 punkty to w Ostrowie zrobił bez udziału Trofimowa swoją drogą, choć na dużą zdobycz bym nie liczył wtedy. Ale Holta, Jensen, Łogaczow, do tego Gomólski na sprzęcie Woryny? Będzie ciekawie na pewno. Oby tylko nie padało, choć na to się aż tak nie zanosi.. Co do kontraktów myślisz, że Garcarki już nie prowadziły rozmów w razie W? Oj prowadzili :)

Edit: ale że Lindgren też ma wspierać gości. To ciekawe akurat, będzie wojna. Dzis jeszcze trening, czy Holta na tym torze da radę? Oby tylko nie lało
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Według mnie Rybnik bez szans w Ostrowie. Duża przewaga juniorów i to jeszcze jadą u siebie. Myślę ze Gomólski i Trofimov to tam bedą walczyć z Szostakiem i Krawczykiem a nie seniorami drużyny przeciwnej. Dodatkowo Walasek i Gapiński którzy u siebie robią show. A więc do wygrania ligi według mnie zostaje Ostrów,Krosno i Gdańsk. Gdańsk jeśli nawet przejdzie Krosno to polegnie z Ostrowem. Ale myślę że walka rostrzygnie się między Ostrowem i Krosnem, a moc juniorów przechyli minimalne szale zwycięstwa na stronę Ostrowa, taka jest moja opinia ;) A co do chęci wygrania ligi to myślę że każda drużyna chce to zrobić, a awansować jak wiadomo nie trzeba ;)
 
K 137

Karion22

Użytkownik
Miej na uwadze to, że Mrozek zrobi wszystko żeby awansować. Stąd Woryna i prawdopodobnie Lindgren w parku maszyn będą wspomagać Rybnik. Ostrów znając życie też pewnie nie śpi. Tor również będzie zupełnie inny niż ten, który był w rundzie zasadniczej. Rybniczanie silniki będą mieć podstawione, ale też trzeba umieć je wykorzystać. Jak będzie? Zobaczymy.

Komplet na trybunach się szykuje, oby pogoda dopisała. Krosno? Niby tak, ale Milik mnie nie przekonuje. Strasznie w kratkę potrafi jechać, juniorów brak, u24.. na wyjeździe szczególnie może być widoczna różnica. Rybnik albo Ostrów
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Miej na uwadze to, że Mrozek zrobi wszystko żeby awansować. Stąd Woryna i prawdopodobnie Lindgren w parku maszyn będą wspomagać Rybnik. Ostrów znając życie też pewnie nie śpi. Tor również będzie zupełnie inny niż ten, który był w rundzie zasadniczej. Rybniczanie silniki będą mieć podstawione, ale też trzeba umieć je wykorzystać. Jak będzie? Zobaczymy.

Komplet na trybunach się szykuje, oby pogoda dopisała. Krosno? Niby tak, ale Milik mnie nie przekonuje. Strasznie w kratkę potrafi jechać, juniorów brak, u24.. na wyjeździe szczególnie może być widoczna różnica. Rybnik albo Ostrów
Jutro Krosno powinno wygrać ale tak jak mówisz. Z Ostrowem i Rybnikiem dwumecz w dupe. Również mnie Milik nie przekonuje, co do juniorki to u siebie jutro powinni jakieś punkty ukułać ale dalej to już będzie ciężej. Wojdyło u siebie powinien z 6,7 punktów zrobić czyli to na co każdy od niego oczekuje. A przewagę Krosna w meczu z Gdańskiem widzę w u24 oraz Szczepaniaku i Lebiedievie

Co do meczu z Ostrowem to nie wiem czy ten Woryna i Lindgren coś dadzą, oni na motocykle nie wsiądą tylko nadal będzie tam słaby Gomólski oraz Trofiomov, to samo juniorka nie widzę tu szans Rybnika. Hansen, Bertzon, Klindt, Walasek, Gapiński każdy tu może zrobić 10pkt.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Miej na uwadze to, że Mrozek zrobi wszystko żeby awansować. Stąd Woryna i prawdopodobnie Lindgren w parku maszyn będą wspomagać Rybnik. Ostrów znając życie też pewnie nie śpi. Tor również będzie zupełnie inny niż ten, który był w rundzie zasadniczej. Rybniczanie silniki będą mieć podstawione, ale też trzeba umieć je wykorzystać. Jak będzie? Zobaczymy.

Komplet na trybunach się szykuje, oby pogoda dopisała. Krosno? Niby tak, ale Milik mnie nie przekonuje. Strasznie w kratkę potrafi jechać, juniorów brak, u24.. na wyjeździe szczególnie może być widoczna różnica. Rybnik albo Ostrów
I skąd masz takie informacje o Worynie i Lindgrenie ? Pytam ludzi z Rybnika i pierwsze o tym słyszą, dodatkowo przecież Lidngren ma w sobotę GP. XD
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Szczotka under 4.5 kurs 1.5 sts
Na dzien dobry do dubelka,przeciez aby tu byl over to musi ograc jakiegos seniora plus wygrac bieg juniorski co nie jest takie pewne takze dla mnie fajny bet na starcie i pewny under
 
Ostatnia edycja:
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Szczepaniak over 8,5 ptk @1.8 13pkt (a z bonusami komplet)

Ja sie nie znam, ale chlop osttanio dobrze jezdzi i przeklada sie to na punkty.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Szczepaniak over 8,5 ptk @1.8

Ja sie nie znam, ale chlop osttanio dobrze jezdzi i przeklada sie to na punkty.
Popieram typ. Szczepaniak od kąd zakupił nowe silniki jeździ bardzo dobrze. I myślę że dzisiaj zakręci się koło dwucyfrowki.
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Siedze i mysle i z 2 ligi nic nie wymyslilem,rano oprocz Szczotkiale juz linia zdjeta i nie do gry...pogralem grubo przeciwko zawodnikom którzy maja problem z psychiką w takich meczach a wiec...
Milik under 9.5 kurs 1.8 sts
Pieszczek zlapany under 7.5 sts kurs 1.7
Oboje lubią nie wytrzymac cisnienia😉
Oprócz tego Kułakow over 9.5 kurs 1.7 Fortuna wydaje sie tez spoko opcja bo kiedy jak nie teraz😉i tor powinien mu pasoowac
Kulakow-milik(+1) 1 kurs 1.8 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Krosno - Gdańsk
Gdańsk +8.5
Forbet Dno Panie Zdunek więcej gadania niż walki na torze

Nie zdziwi mnie jutro zwycięstwo Rybnika tak samo jak nie zdziwi mnie dziś zwycięstwo Gdańska. Jednak zagram sobie za więcej bezpiecznie z handi. Nie da się pogromic kogoś bez juniorów i z równą kadra seniorów. Mój typ leży w u24 bo bez Gruchy to się nie uda. Dziś krótko bo czasu brał po prostu biorę ten mecz jako na styku jak w Gdansku
 
Ostatnia edycja:
S 108

slawek-80

Użytkownik
Pytanie na szybko bo bet365 wystawił kursy na mecz Ostrovia-Rybnik i co mnie zaskoczyło z wysokim handi +10pkt na Rybnik po kursie 1,90. Ostrów jest dla mnie faworytem ale handi według mnie trochę przesadzone. Dlatego pytanie z mojej strony czy są jakieś absencje w tym meczu w ostatniej chwili?
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Pytanie na szybko bo bet365 wystawił kursy na mecz Ostrovia-Rybnik i co mnie zaskoczyło z wysokim handi +10pkt na Rybnik po kursie 1,90. Ostrów jest dla mnie faworytem ale handi według mnie trochę przesadzone. Dlatego pytanie z mojej strony czy są jakieś absencje w tym meczu w ostatniej chwili?
Sądzę, że zagraniczny buk sprawdził rundę zasadniczą, pierwszy wynik fazy PO i ustawił tak linię. Nasze ziemniaki nic nie zmieniły i kurs 1,5-1,55 na to zdarzenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom