>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Typu nie neguję, bo sam twierdzę, że łatwo z Łodzią mieć nie będziemy, ale wczorajszy występ Wojdyło to uwierz mi, że to nie był jednorazowy wyskok i przypadek. Patryk uwielbia tor w Krośnie, kolejny raz pobił rekord. W teamie ma takiego jednego człowieka dzięki któremu dosłownie lata po naszym torze - Ryszarda Pielę. Wojdyło zdecydowanie może powtórzyć wczorajszy występ.
Wojdyło w pierwszym biegu przyjął 25 kg szprycy. 1 ptk
Drugi bieg 0 ptk
Pojechał chłopak
 
K 137

Karion22

Użytkownik
Szczepan kapitalne zawody dziś. Jak mówił, tak odrobił z nawiązką wczorajszy słabszy występ.

Ten under 1.5 podwójnych zwycięstw, mimo, że Musielak dał ciała na dzień dobry bardzo możliwy :)
 
donald-young 17,4K

donald-young

Użytkownik
Nie wiem czy można to nazwać fatum, brakiem szczęścia czy po prostu pechem, ale w tym sezonie handicapy grane przed samym meczem po wypłynięciu informacji o braku kluczowego zawodnika u drużyny przeciwnej nie wchodzą. Bieg spotkania obraca się kompletnie przeciw logice. W każdym razie w końcu musi się to odwrócić na korzyść logiki. Do następnego panowie.
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Jaki rollercoaster ten mecz dzisiaj, dobrze, że najmneijsze handi -8.5 co rano na triple łapałem, to weszło, bo masakra jakaś...
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Taśma Musielaka, defekt Milika, wykluczenie Milika w momencie gdy Musielak prowadził, trójka Dula i na koniec jeszcze wyjście na 5-1 w ostatnim gdzie ostatecznie Becker dwójkę zwozi przed Szczepaniakiem, no masakra jeśli chodzi o pech w jednym meczu.
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Wojdyło strasznie rozczarował dzisiaj chyba wszystkich, na plus za to Szczepaniak, no i fajnie się patrzyło dzisiaj na tego Beckera. Moim zdaniem trochę wynik niższy niż powinien być przez początek Musielaka i pieniacza Milika. Trener Orła TOP. Nie wiem czy fuks czy czutka z tą rezerwą Dula ale chłop wygrał bieg. Btw Orzeł może się śmiać w twarz osobom spisującym ich na spadek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Nie wiem jak wy to robicie, że niczym Nostradamus typujecie tych Szczepaniaków, wczoraj Zengoty. Nic tylko czapki z głów.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Nie wiem jak wy to robicie, że niczym Nostradamus typujecie tych Szczepaniaków, wczoraj Zengoty. Nic tylko czapki z głów.
Hehe Zengota to Zengota 😁. Pisałem ze kusi mnie dax na Łódź +16.5 praz wojdylo poniżej 8.5. Dużo szczęścia z tym handi dzisiaj ale udało się. Wszyscy byli praktycznie napaleni na te Krosno, a ja mówiłem ze +12.5 to bardzo dużo przy braku juniorów. Gdyby był Loktajev? Kto wie.. super !
Jak popada deszcz przed meczem Wojdylo można grać w ciemno. to nie jest jeszcze solidna marka, wszystko przeplata. Odnośnie Milika tez miałem racje, jakie ten gość popełnia błędy to aż razi w oczy, już doświadczony zawodnik
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Hehe Zengota to Zengota 😁. Pisałem ze kusi mnie dax na Łódź +16.5 praz wojdylo poniżej 8.5. Dużo szczęścia z tym handi dzisiaj ale udało się. Wszyscy byli praktycznie napaleni na te Krosno, a ja mówiłem ze +12.5 to bardzo dużo przy braku juniorów. Gdyby był Loktajev? Kto wie.. super !
Jak popada deszcz przed meczem Wojdylo można grać w ciemno. to nie jest jeszcze solidna marka, wszystko przeplata. Odnośnie Milika tez miałem racje, jakie ten gość popełnia błędy to aż razi w oczy, już doświadczony zawodnik
Raczej tu nie chodziło o deszcz ;) Wojdyło w wywiadzie powiedział że wczoraj padł silnik i jeżdzi dziś na drugim.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Nowy dzień, nowe możliwości. Do Gniezna przyjeżdża świeżo zdetronizowany lider tabeli z Gdańska. O drużynie przyjezdnych, która na papierze w moich przedsezonowych analizach stała bardzo wysoko wiemy tyle, że nie jest to maszyna do wygrywania. Bilans 2-1-0 i 5/6 możliwych zdobytych punktów nie odzwierciedla męczarni na torze i dziur w składzie jakie można tam znaleźć. O gospodarzach wiemy jeszcze mniej. Jedno odjechane spotkanie na wyjeździe w Tarnowie i wygrana z Jaskółkami, które są oklepywane wszędzie i przez wszystkich.

Posiadłszy umiejętność grania przeciw sercu - zagryzając oczywiście zęby - stawiam dzisiaj

Start -2,5 @ 1,60 forBet
Start -4,5 @ 1,90 forBet

Fajfer over 9,5 @ 1,80 STS (3,3,3,3,3)
Start -1,5 po 4 biegach @ 1,75 STS 15:9
Pieszczek suma wykluczeń over 0,5 @ 2,85 forBet

Słabsza na obcym torze juniorka, wyrwa na pozycji U24 i gorsze występy poszczególnych zawodników w dotychczasowych spotkaniach wg mnie przechylą szalę zwycięstwa w kierunku gospodarzy. Start wygląda na drużynę dość równo jeżdżącą, z liderem w postaci Oskara, który po powrocie do macierzy rozwinął skrzydła. Jednocześnie potrafi się pozytywnie nakręcić na spotkania przeciwko byłej drużynie. Patrząc w rozpiskę biegową powinien dość spokojnie pokryć linię jeśli nie pojawią się jakieś literki.

Kulakov, Jabloński, Jamróg, Fajfer
Fajfer, Jamróg, Studziński, Jensen
Fienhage, Fajfer, Pieszczek, Czapla
Jakobsen, Kulakov, Fajfer, Fienhage

Uważam, że zawodnicy Wybrzeża zaczną odrabiać straty z początku spotkania dopiero w końcowej części zawodów stosując rezerwy taktyczne. Lepsza juniorka, i Fienhage, który w pierwszej serii będzie zmuszony wystartować (sądzę, że zmiana nastąpi dopiero w XIII wyścigu) powoduje, że stawiam na handi 1,5 po czterech wyścigach. Taktyki, taktykami. Na papierze jest kim robić. Kulakov jednak w zeszłym sezonie zdobył 8 punktów w 6! startach, Pieszczek również 8(5), a Rasser 7(5). Sezon 2019 był lepszy - Wiktor i Krystian po 13 - Kulakov w (6). Wiktor na 12 wyścigów tylko dwa wygrał - nie mówię, że dziś nie zrobi kompletu, ale nie jest to jego ulubiony owal. Kuba ma problemy na starcie, a nie wiadomo jaki tor zobaczymy. Jeśli on odpali i reszta seniorów pojedzie na swoim najwyższym poziomie to i zwycięstwo gości mnie nie zdziwi. We wspaniałe odrodzenie wszystkich jednak nie wierzę.

Na koniec zakład z tych specjalnych na sumę wykluczeń Krystiana. Naoglądał się chłopak cyrkowców w EL i sam stosuje sztuczki, które mi się bardzo nie podobają - mówię to z pełnym przekonaniem jako kibic Wybrzeża. W spotkaniu z ROW sędzia interpretował przeciw Pieszczkowi, z Polonią dwa razy ukarał przeciwnika. Sam nawyk jednak ewakuacji z motocykla po szukaniu kontaktu powoduje, że delikatnie wejdę w to zdarzenie. Są jeszcze taśmy i wykluczenia za moment startowy, a Krystian na starcie też nie zawsze trzyma ciśnienie...

To tyle z dzisiejszych przemyśleń.
Pomyślności.
Nie zachęcam do grania bo serce mówi...
Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +129
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Lahti zdobędzie minimum punkt w każdym swoim biegu upadek, wykluczenie i po zawodniku...
1,45 w eWinner

Fin ma łatwe biegi:

1. Jensen, Kildemand, Fienhage, Lahti
5. Lahti, Fienhage, Jabłoński, Pieszczek
10. Szczotka, Lahti, Kułakow, Jabłoński
12. Jamróg, Studziński, Gryszpiński, Lahti
14/15 ?

Praktycznie co bieg junior albo Fienhage. 5 bieg to za wcześnie na taktyczne raczej więc nie sądzę by obsada tych 4 biegów się zmieniła. Jedyne zagrożenie to ewentualne nominowane, ale myślę, że rozpędzony Lahti sobie poradzi.

Do tego w obliczu tego co pisał o Kułakowie kolega wyżej:

Lahti (+2) lepszy niż Kułakow (pierwsze 5 startów)
1,8 w Fortuna

Do tego:

Fienhage under 2,5
1,88 w STS

U24 w Gdańsku to jeden gorszy od drugiego. Nie zdziwię się jak będzie przegrywał z juniorami. Przy prowadzeniu Gniezna +6 Fienhage będzie pierwszy do zmian. Ewentualne punkty jedynie na wykluczeniach i defektach rywali.

1. Jensen, Kildemand, Fienhage, Lahti
5. Lahti, Fienhage, Jabłoński, Pieszczek
8. Fienhage, Fajfer, Pieszczek, Czapla(?)
13. Jakobsen, Kułakow, Fajfer, Fienhage
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Gniezno niby nie ma luk, moim zdaniem kogą być czarnym koniem 1 ligi. Natomiast; wybrzeze lepiej jezdzi niż u siebie, ale ma luki. Uważam, ze start dziś wygra :)))✅✅✅

jedynie co mi się rzuciło w oczy to para Jamrog-Jensen typ1 kurs 1.75 zwrot
oraz typ Jakobsen-Jensen typ 1 kurs 1.80.✅✅✅✅ Nie przekonuje mnie jazda Jensena, jazda przeplatana. Jamrog dość pewny, solidny, filar „Gdanska” bo na razie to on ciągnie zespół bez jakiś gaf.
Jakobsen dla mnie to Walczak, trochę chłodniejszej głowy i chłop będzie śmigać aż miło. Atut swojego toru zrobi swoje, tak uważam. Życzę zieloności
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Gniezno -4,5 kurs 1,9 forbet 50:39

Gniezno u siebie na betonie powinno sobie poradzić z paką z Gdańska. Jeżeli miałbym typować to idę max wynik Gdańska 42. Fienhage dziura z numerem 3 i myślę , że Start to dzis wykorzysta. Nawet Jabol dorzuci coś koło 8 punktów, w Tarnowie miał prędkość.

Kildemand poniżej 9,5 kurs 1,75 forbet zgodnie z przewidywaniami 9 pkt

Peter stary wyga, kto interesuję się żużlem wie, że chłop ma jaja i jeździć potrafi,lecz nie o tym dziś teraz. W parze z Jakobsenem dzisiaj i w pierwszym biegu razem z Lahtim i w ostatnim regulaminowym ma Jabłońskiego, może potracić punkty na swoich, a nie wydaję mi się , żeby wygrywał wszystko z rywalami, więc stawiam na 9 punktów dziś ze strony Petera.

Jakobsen vs Jensen 1 @1,7 forbet 10-8

W parze Duńczyków dziś stawiam na tego młodszego. Numer 10 to zawsze łatwiejszy pierwszy bieg niż lider z numerem 1.Zeszły rok Jakobsen 10 zaś Jensen 7. W tym roku stawiam,że Jakobsen może zrobić podobny wynik , lecz Jensen trochę słabszy gdyż ma cięższy numer i w parze Jamroga.

Jeżeli ktoś ostatnim razem się poczuł urażony to serdecznie przepraszam i życzę każdemu trafionych typów. Jesteśmy tutaj, aby sobie pomagać i przybliżyć mniej rozgarniętym graczom tą piękna dyscyplinę. Wczoraj na live -9 Krosno w dupę, choć w ostatnim biegu po wyjściu spod taśmy się uśmiechnąłem to widząc jak Szczepan poszedł w tą samą ścieżkę co Andriej wiedziałem , że nic dobrego to nie przyniesie. :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jak dla mnie dzisiaj super bombowo wygląda zakład z Betclic

Fajfer i Kulakov zdobędą minimum po 10 pkt - 2,20
Edit: Fajfer rewelacja, Kulakov niestety głupie wykluczenie przez co ma bieg mniej a do tego 2x na trasie objezdza go Oskar. Szkoda.

Dla mnie bomba. Dwóch liderów swoich drużyn . W dobrej dyspozycji. Oskar na torze gnieźnieńskim zna ścieżki i ma piekielnie szybkie motory. Kulakov w formie i gdzie nie jedzie tam dwucyfrowe wyniki osiąga. Ktoś wcześniej pisał że miał troszkę słabsze wyniki na tym torze w poprzednich występach ale bez przesady. Może nie zdobędzie kompletu ale pewnie pod te 12-14oczek pojedzie. Oskar też spokojnie ok 12 wykreci. Mi się podoba ten zakład i gram. POLECAM
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dzis skromnie bez szalenstw bo zaciekawych typów nie widze ale....😉
Pieszczek over 7.5 sts kurs 1.84 maly bet dnia jak dla mnie,oczywiscie pod warunkiem jesli nie bedzie literek bo niestety krycha ma to w zwyczaju,tak patrzac na tor i uklad biegow to ja w to wchodze zobaczymy jeszcze po takim kursie...zal nie spróbowac😉
Ogolnie co do zwyciestwa jakiegos Startu nie jestem przekonany ale sam mecz odpuszcze i zgram w dublach z tennisem
Jablonski under 5.5 sts kurs 1.57oraz Jamrog under 8.5 Fortuna kurs 1.65
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +139
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Nie wiadomo czy mecz się odbędzie, w Poznaniu od rana padało więc pewnie w Gnieźnie też, do tego ciągle chmury niepokoją więc może być różnie.
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Jakobsen vs Jensen 1 @1,7 forbet

W parze Duńczyków dziś stawiam na tego młodszego. Numer 10 to zawsze łatwiejszy pierwszy bieg niż lider z numerem 1.Zeszły rok Jakobsen 10 zaś Jensen 7. W tym roku stawiam,że Jakobsen może zrobić podobny wynik , lecz Jensen trochę słabszy gdyż ma cięższy numer i w parze Jamroga.
Jensen jedzie z 2.
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Pogoda w Gnieźnie przez większą część dnia w porządku. Teraz się rozpadało, choć opady nie są duże. Ale tor pewnie będzie trochę pod koło 🤪
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom