>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2020

Status
Zamknięty.
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Toruń - 22
Kurs 2.61
Sts

Na to czekałem Sts nie ogarnia że dziś Unia bez Cierniaka czyli zawodnika ktoróty mógłby robić 3-3 lub być na zmianę
Ponadto Torun dziś jedzie o awans i myślę że nie będzie litości Krótko bo czasu mało a zaraz spadnie

Nie mrozić kasy na Cierniaka o/u
 
Otrzymane punkty reputacji: +92
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
skąd te bzdury bierzesz???
Wszystko czego nie wiesz lub nie sprawdzisz uważasz za bzdurę? Nie wiem skąd ten atak bo gdybyś bez atakowania mnie normalnie spytał normalnie bym Ci odpowiedział. Niestety na tym forum jest wiele jadu a szkoda. Poczytaj doczytaj jakie jeszcze są dziś planowane zawody i czy może tam pojechać Cieeniak i wróć do mnie z odpowiedzią

Nie pozdrawiam
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Wszystko czego nie wiesz lub nie sprawdzisz uważasz za bzdurę? Nie wiem skąd ten atak bo gdybyś bez atakowania mnie normalnie spytał normalnie bym Ci odpowiedział. Niestety na tym forum jest wiele jadu a szkoda. Poczytaj doczytaj jakie jeszcze są dziś planowane zawody i czy może tam pojechać Cieeniak i wróć do mnie z odpowiedzią

Nie pozdrawiam
żaden buk o tym nie wie a taki janusz jak ty wie ,gościu zachowaj te idiotyzmy dla siebie i nie siej głupot
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ale cierniak jest wystawiony w punktach przez bet365 i sts - dziwne, co by nie wiedzieli. no ale na SF nie ma go w skladzie.
Juz sciagneli ten zaklad na bieg mlodziezowy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +117
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Na SF pojawiła się informacja o tych zawodach. Skoro Nie ma Cierniaka to na szybkości

Igor Kopeć Sobczyński over 2,5 @ 1,57 STS
IKS over 2,5 @ 1,70 eWinner

Do dubelka w sam raz. IKS u siebie na prawdę dobrze rozgrywa wyścigi młodzieżowe, a i potrafi przewieźć bardziej doświadczonego rywala. Linia 2,5 wydaje się mocno niedoszacowana
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
żaden buk o tym nie wie a taki janusz jak ty wie ,gościu zachowaj te idiotyzmy dla siebie i nie siej głupot
Zapewne głupiego przepraszam nie usłyszę bo zamilkniesz w sumie to go nawet nie potrzebuje skoro dla Ciebie wyznacznikiem jest to że bukmacher wie bo tak wystawił kursy. To są ludzie którzy też się mylą i myślałem że to forum po to jest by ubiec buków. Wiesz dlaczego buki nie wiedziały? Bo to jest nizszowy turniej który nie jest opisywany w portalach internetowych. Zresztą dalej moje handii jest ryzykowne dalej Toruń może jechać na pół gwizdka jednak uważam że taka informacja była znaczącą. Na przyszłość życzę Ci mniej ataków na kogoś kto ma jakąś wiedzę.

Za Janusza się nie uważam. A Twoja opinia mi powiewa.

P.s nie dziwię się że to forum tak teraz wygląda. Parę lat wstecz gdy ktoś rzucił takie info to było podpatrywanie na PW, dyskusja i szybkie działanie. Dziś po tej sytuacji odechcirwa się dzielić jakakolwiek informacja
 
Otrzymane punkty reputacji: +202
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Zapewne głupiego przepraszam nie usłyszę bo zamilkniesz w sumie to go nawet nie potrzebuje skoro dla Ciebie wyznacznikiem jest to że bukmacher wie bo tak wystawił kursy. To są ludzie którzy też się mylą i myślałem że to forum po to jest by ubiec buków. Wiesz dlaczego buki nie wiedziały? Bo to jest nizszowy turniej który nie jest opisywany w portalach internetowych. Zresztą dalej moje handii jest ryzykowne dalej Toruń może jechać na pół gwizdka jednak uważam że taka informacja była znaczącą. Na przyszłość życzę Ci mniej ataków na kogoś kto ma jakąś wiedzę.

Za Janusza się nie uważam. A Twoja opinia mi powiewa.

P.s nie dziwię się że to forum tak teraz wygląda. Parę lat wstecz gdy ktoś rzucił takie info to było podpatrywanie na PW, dyskusja i szybkie działanie. Dziś po tej sytuacji odechcirwa się dzielić jakakolwiek informacja
przepraszam :( chowam głowę w piasek
 
Otrzymane punkty reputacji: +91
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Sandor Brawo !!!!!!

ciężko coś wiecej napisać - Maraspec ...przecież znalezienie składów to jest 30sek w wyszukiwarce - ale mega mega szacun za zrozumienie swojego błedu - jesli z góry jednak załozysz, ze buki za Ciebie odwala swoja robotę to daj sobie spokój z bukami - przeciez tam analityk zajmuje sie tylko tym , więc jak go masz pokonac po pracy , po aferze z zona i położeniu spać dzieci ....nie masz szans.

Widzę Twoje tytuły na forum i aż strach - prosze nie opierdzielaj mnie niegodnego :)

PoZdro dla Was obu jednak - do 15:00 szło upychac w bieg juniorów mocno przeszacowany kurs na Toruń. Jednak nie zdziwi mnie wcale jak Konieczny to wygra zwłaszcza jesli dostanie 1 pole (teraz uwaga dla Mary :) - startuje z takim numerem , ze w swoim pierwszym biegu będzie miał wewnętrzne pole - tadam!! - takie rzeczy dowiadujemy sie właśnie czytając składy :))) )

a korzystając z infa Sandora - jak wrzucą live na bieg juniorski to kursy będą około 1,8-1,8 - łatwa kontra i jest plus :) (Marciniec z wewnętrznego) - więc toruń idzie na ryzyko , albo przygotowali tor na początek na zewnętrzne :)
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Toruń - 22
Kurs 2.61
Sts

Na to czekałem Sts nie ogarnia że dziś Unia bez Cierniaka czyli zawodnika ktoróty mógłby robić 3-3 lub być na zmianę
Ponadto Torun dziś jedzie o awans i myślę że nie będzie litości Krótko bo czasu mało a zaraz spadnie

Nie mrozić kasy na Cierniaka o/u

Szacun za to info o absencji Cierniaka. Na sportowych faktach tez ktos napisal ze Cierniak nie jedzie dlatego pobralem w ciemno grubo -18pkt za 1,85 w bet365. Po podaniu oficjalnej informacji spadlo do 1,44 i juz mamy surbet. Do tego mozna bylo zlapac over 2,5pkt Kopcia co moze zalatwic jednym biegiem juniorskim.

Moim zdaniem handi -22 tez powinno wejść. Mój typ to okolice 60-30.
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Maraspec było minęło. W sumie to też Ci się nie dziwię, bo po pierwsze dużo takich co wchodzą z super fixem i potem cisza po drugie moj nick Ci może nic nie mówić pod tym nickiem jestem w tym roku a może ktoś mnie bardziej kojarzyć pod innym nickiem ale jakim to już zostawie dla siebie jeszcze z czasów gdy zuzel na forum to było coś, jeszcze wtedy kiedy tobet robił takie babole ze nic tylko grać.Celowo nie napisałem konkretnej informacjui że chodzi o taki turniej bo wiem że buki żerują na takich informacjach i tak mogłem sobie jeszcze dograć bez wahań kursów gdyż info pojawiło się na SF jakoś po 17 a oierwsze ruchy kursów koło 15. Ponadto to co mi się na tym forum nie podoba i tego unikam to rozmów na forach przed wystawieniem kursów bo żużel to niszowy sport i nie każdy analityk go ogarnia że szukają wszędzie nawet w luźnych dyskusjach jak wystawić kurs.

Cieszę się ze mogłem pomóc, Następny mecz Unii to brak Kima Nilssona jakby coś ale to już każdy będzie wiedział:)
Polecam się na przyszłość i teraz łatwiej będzie o zaufanie:)

P.S Tyrion Sts na live na juniorskim dawał 1,3:)
Cierniak to druga średnia zespołu i dziś Kopcia i Marcinca by woził i nie odważyłbym się zagrać takiego handi które zapewne i tak by weszło

Do zgadania
 
Otrzymane punkty reputacji: +231
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Powoli ostatki dzis szybiutko takie typy pograne
Gała over 4.5 kurs 1.7 Fortuna
Typ glowny dla mnie wczoraj liczylem na linie 6.5 moze 5.5 mowie wystawią...Gala himeryczny ale i
Uuderzam,w 1 stqrcie szansa na 1 pole i moze 2pkt tak licze...
Klindt under 12.5 kurs 1.8 Fortuna
Czemu nie?duzo startow Klindta ostatnio IM Danii potem szwecja...w gnjeznie Berntzon Fajfer czy Jacobsen spokojnie moge urwac punkty a nawet Jepesen 13 oczek to napraede duzo zeby zdobyc
Gniezno +14.5 kurs 1.6 w dublu z legia kosz +10.5 kurs 1.29 fortuna daje to Ako 2.06
PYKŁO😊
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +42
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Buki dzis ladnie przysneli pograne
Bydgoszcz-Ovia 1 -8.5 kurs 2.1 sts
Bydzia 1 - 6.5 kurs 1.7 sts
Bydzia win 1.25 sts to do tasmy dorzucone
Walasek under 6.5 kurs 1.88 sts

Gapinski under 9.5 kurs 1.8 sts

Klindt under 11.5 kurs 1.7 Fortuna

Jepesen over 5.5 kurs 1.75 Fortuna bet dnia dla mnie

Pieszczek over 5.5 kurs 1.7 Fortuna

Tarnów-Gdansk 2 -10.5 kurs 1.6 to z wygrana bydzi w dublu

Kostygow under 7.5 kurs 1.8 Fortuna

Oraz za drobne win Gdanska po kursie 5.25 Fortuna oraz dla ryzykownych Zengota over 6.5 kurs 1.94 sts
Troche tego jest ale gram twardo w.kierunku polonii dzis jesli pogoda nie przeszkodzi....wiekszosc Ostrovii juz na wakacjach do tego mecz dzien po dniu..widac ze brakuje sprzetu i pieniedzy oraz Grzesiu wczoraj maly benefis odwalil na torze dzis sadze ze bedzie podobnie....i bez spiny pojedzie sobie....Gdansk i Pieszczek wielkie niewiadome....ale takie mam przeczucie co do nich....kostygow ma najgorszy uklad biegow...normalnie bym go nie gral ale dzis sproboje...zobaczymy jak to wyjdzie😉😉😉powoli konczymy sezon wiec trzeba dobic troche....wczoraj sie ladnie udalo 3/3 dzis mam nadzieje ze bez strat

Gdansk po kursie 5.25 trafione ale ciesza takie kursy😊mimo ze solo za 150 tylko ale zawsze taki kurs cieszy bardziej niz kasa😉😉
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom