>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

eWinner 1. Liga Żużlowa w szonie 2022

Status
Zamknięty.
donald-young 17,4K

donald-young

Użytkownik
Bardzo mi przykro i trzymam kciuki za Adriana, ale może to zabrzmieć źle, to musiało się kiedyś wydarzyć. Oby z tego wyszedł zdrowy, ale już bez powrotu do żużla
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Bardzo mi przykro i trzymam kciuki za Adriana, ale może to zabrzmieć źle, to musiało się kiedyś wydarzyć. Oby z tego wyszedł zdrowy, ale już bez powrotu do żużla

To prawda Adrian z czego sam się nie raz śmiałem to jeździec bez głowy, choćby dzis pokazał to z czego jest znany. Jednak w takiej chwili nie ma o czym dyskutować, dziś walczymy o życie a nie o powrót na tor bo po tym co dziś usłyszałem z Bydgoszczy to jego powrót do żużla czy nawet normalnego życia jest bardzo wątpliwy
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Bydgoszcz - Zielona Góra
Bydgoszcz -8.5
Kurs 2.01
Sts

Bydgoszcz na przegranej pozycji. Wręcz niemożliwej ale to nas nie interesuje. Dla nas liczy się to by podjęli rękawice. I oczywiście mają kim a Zielona nie musi się dziś zabijać o korzystny wynik. Bjerre to w ostatnich meczach maestro. Jemu wtórować musi Zagar. Jako trzeci lider Wiktor który nie może pojechać jak ostatnio pomimo wieku musi być liderem. Od koniecznego koniecznie wymaga się pokonania Mencela jak i Borowiaka. O ile o powyższa trójkę liderów jestem dziwnie spokojny to reszta w rękach Olega i Jelenia. No po prostu muszą pojechać na swoim poziomie a nieraz pokazywali że u siebie ważne punkt dorzucają. I na koniec czarny koń młody Ben który czuje że przebojem wjedzie do naszej ligi. To co gość jedzie w ostatnim czasie to nie jest przypadek. Choć nie raz nasza liga to negatywnie weryfikowała tak dziś czuje że zaskoczy zastępując kewlar. Wiadomo że po drugiej stronie nie przyjedza ogórki jednak no ciężko uwierzyć w kolejny doskonały występ Piotra czy Borowiaka na 7 co zrobiło różnice. Ciężko też wierzyć na wyjedzie i mieć go za pewnik w postaci dobrego wyniku w Krzysia czy Rohana. Gdyby nos mnie zawiodl mamy jeszcze deskę ratunku po awansie z.g może sobie trochę poluzować co jest szansa dla Bydgoszczy. Bo wygrana 50-40 z Zieloną Góra która być może wcześniej zapieczetuje awans nie jest jakimś kosmosem


Na dokladke oczywiście Win Częstochowy:)
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Milika bym nie ruszał...
Jak dla mnie dobrze wygląda Kvech over 4.5 kurs 1.5 Sts ,ma dwa fajne biegi w których powinien mieć już te 3 może 4 oczka...
Przyjemski under 10.5 kurs 2.22 Sts
Przy takim kursie to bet dnia pobrałem...będzie pod dużą presją do tego po tym wypadku ewidentnie gorsza forma
 
Ostatnia edycja:
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Ja mam i typ i zapytanie.

Mam dlugoterminowy zaklad jeszcze gdzies tam postawiony, że Bydgoszcz lepsza od Krosna. Co prawda szanse powodzenia uwazam, ze sa znikome już, ale tak sie zastanawiam hipotetycznie. Czy gdyby awansowała Zielona Gora i Łódz to o tej klasyfikacji bedzie decydowac miejsce w tabeli sezonu regularnego czy jakies bilanse punktowe meczow polfinalowch (duzych punktow, ewentualnie malych punktow) ? Zawsze mozna jeszcze liczyc, ze Bydgoszcz przynajmniej wygra u siebie, a Lodz zrobi niespodzianke i przegrywajac awansuje. Malo realne, ale taka kombinacja istnieje.

Typ z kolei to taki:

Zmarzlik powyzej 11,5

Co prawda nie wroze Gorzowowi powodzenia, ale to calkiem mozliwe bedzie mecz Czestochowa kontra Zmarzlik. Zmarzlik w Gorzowie wypadl srednio jak na niego, ale dzis sadze ze zapuntuje duzo lepiej, a linia az tak wygorowana mi sie nie wydaje.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Wilki Krosno - Orzeł Łódź
Meczycho szykuje nam się w Krośnie. Mega cieszy mnie postawa Orła. Z resztą jako jedyny typowałem w przedsezonowej ankiecie, że Orzeł awansuje do Ekstraligi. Do tego oczywiście droga daleka, jednak łodzianie już wyciągają z tego sezonu co tylko się da i według mnie sprawa awansu nie jest przesądzona, jak twierdzą bukmacherzy, bo przecież goście mają zaliczkę, którą mogą trzymać rezerwami taktycznymi, a to według mnie jest duży handicap. Bacznie obserwuję Orła od początku sezonu i mam również swoje przemyślenia na temat tego meczu.

Sadurski powyżej 2.5 pkt. w pierwszych pięciu startach @2.22 STS
Play offy mają to do siebie, że często mają nieoczywistych bohaterów. Dziś linia na Krzyśka wydaje mi się, że albo punkcik za niska, a na podaną kurs jednak za wysoki, bo krośnianina stać na pokrycie już w biegu juniorskim. Co do drugiego biegu właśnie gospdoarze będą tu faworytem do wygrania 5-1, więc wydaje mi się, iż dobro drużyny będzie ponad wszystkim i kluczem do sukcesu będzie start przed Karczewskim, który powinien mojego faworyta poprowadzić do mety na prowadzeniu. W razie niepowodzenia jest jeszcze bieg szósty z Kościuchem i Grygolcem. W dwunastym na rozkładzie ponownie Kościuch i Bartoch. No nie wiem, ale dla mnie to bet dnia i Sadurski zrobi dziś wszystko, aby odbić sobie niepowodzenie z Łodzi.

Kościuch powyżej 3.5 pkt. w pierwszych pięciu startach @2.68 STS
Niska linia, wysoki kurs, wysoka stawka meczu. Norbi powinien zacząć punktować od drugiej serii, gdy ma na rozkładzie dwóch juniorów. Trzecia seria to ponownie junior plus Rew. Czwarta seria to ponownie rywalizacja z dwoma juniorami. Jeśli Orzeł myśli o finale, czy nawet przywoitym wyniku w rewanżu to senior łodzian musi pokryć tak banalną linię. Co prawda istnieje ryzyko, iż nie odjedzie nawet czterech biegów, jednak uważam, że taktyki na juniorów nie będą optymalnym wyjściem na to spotkanie dla gości.

Biegi nominowane Orzeł +3.5 pkt. @1.70 STS
Ostatni z moich typów. Patrząc tu na liderów drużyn układa mi się tu na maks 7-5 dla Krosna. Nie wiem, czy to będę biegi decydujące, czy nie, ale jakby nie było to Kurtz, Iversen, Nowak i Becker są spokojnie w stanie zrobić pięć oczek. W Łodzi Orzeł przegrał w nominowanych 5-7 i to przy wykluczeniu Iversena. Dziś stawiam na podobny scenariusz i trzymam kciuki, aby były to decydujące biegi na korzyść gości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +207
power30 18K

power30

Forum VIP
Sadurski powyżej 2.5 pkt. w pierwszych pięciu startach @2.22 STS
Play offy mają to do siebie, że często mają nieoczywistych bohaterów. Dziś linia na Krzyśka wydaje mi się, że albo punkcik za niska, a na podaną kurs jednak za wysoki, bo krośnianina stać na pokrycie już w biegu juniorskim. Co do drugiego biegu właśnie gospdoarze będą tu faworytem do wygrania 5-1, więc wydaje mi się, iż dobro drużyny będzie ponad wszystkim i kluczem do sukcesu będzie start przed Karczewskim, który powinien mojego faworyta poprowadzić do mety na prowadzeniu. W razie niepowodzenia jest jeszcze bieg szósty z Kościuchem i Grygolcem. W dwunastym na rozkładzie ponownie Kościuch i Bartoch. No nie wiem, ale dla mnie to bet dnia i Sadurski zrobi dziś wszystko, aby odbić sobie niepowodzenie z Łodzi.
Mimo wszystko sądzę, iż w 6 biegu to będzie para Kościuch-Becker :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +255
I 24,7K

iti

Użytkownik
Bardzo optymistyczna analiza.
Zielona Góra nie tylko
Bydgoszcz - Zielona Góra
Bydgoszcz -8.5
Kurs 2.01
Sts

Bydgoszcz na przegranej pozycji. Wręcz niemożliwej ale to nas nie interesuje. Dla nas liczy się to by podjęli rękawice. I oczywiście mają kim a Zielona nie musi się dziś zabijać o korzystny wynik. Bjerre to w ostatnich meczach maestro. Jemu wtórować musi Zagar. Jako trzeci lider Wiktor który nie może pojechać jak ostatnio pomimo wieku musi być liderem. Od koniecznego koniecznie wymaga się pokonania Mencela jak i Borowiaka. O ile o powyższa trójkę liderów jestem dziwnie spokojny to reszta w rękach Olega i Jelenia. No po prostu muszą pojechać na swoim poziomie a nieraz pokazywali że u siebie ważne punkt dorzucają. I na koniec czarny koń młody Ben który czuje że przebojem wjedzie do naszej ligi. To co gość jedzie w ostatnim czasie to nie jest przypadek. Choć nie raz nasza liga to negatywnie weryfikowała tak dziś czuje że zaskoczy zastępując kewlar. Wiadomo że po drugiej stronie nie przyjedza ogórki jednak no ciężko uwierzyć w kolejny doskonały występ Piotra czy Borowiaka na 7 co zrobiło różnice. Ciężko też wierzyć na wyjedzie i mieć go za pewnik w postaci dobrego wyniku w Krzysia czy Rohana. Gdyby nos mnie zawiodl mamy jeszcze deskę ratunku po awansie z.g może sobie trochę poluzować co jest szansa dla Bydgoszczy. Bo wygrana 50-40 z Zieloną Góra która być może wcześniej zapieczetuje awans nie jest jakimś kosmosem


Na dokladke oczywiście Win Częstochowy:)
Totalbet ma -8.5 po 2.55... Czysta wygrana 1.53, nawet -6.5 mają po 2.25
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Wilki - Orzeł

Zespół z Krosna dzielnie trzymał się w pierwszym spotkaniu do połowy zawodów. Później dość nieoczekiwanie (dla mnie) Orzeł zaczął mocno odjeżdżać i wypracował dość solidną zaliczkę. Czy wystarczy ona aby Łódź wywaliła za burtę rozgrywek podrażnione Wilki? Chyba nie aczkolwiek sport lubi niespodzianki i np taką dla mnie jest wynik w drugiej parze półfinałów. Myślę, że dzisiaj zobaczymy ciekawe zawody, po których więcej powodów do radości będą mieli gospodarze. Skoro o nich mowa to rzucił mi się w oczy zakład

K. Rew over 5,5 @ 1,70 forBet ✅

Zawodnik naklepał statystyki co prawda na osłabionym Wybrzeżu i zespole z Landshut, ale i w pierwszym spotkaniu w Łodzi pokrył taką niewygórowaną linię.

W meczach domowych osiągnął średnią 2,364 pkt/bieg zdobywając
14 w spotkaniu z Wybrzeżem w 6 startach i 9 w meczu rewanżowym z Landshut w 5 biegach.
Dodatkowo na wyjeździe odpowiednio 5 i 6 oczek w czterech biegach.

Dzisiaj zmieniając Karczmarza ma biegi i rywali
IV - Nowak, Karczewski, Dul
VII - Bartoch, Kurtz, Musielak
IX - Musielak, Grygolec, Kościuch
XIII - Kurtz, Lebiediew, PUK

U siebie młodzieżowców Łodzi, Kościucha czy Nowaka powinien "golić" jeśli chce coś poważnego osiągnąć. Iversen na wyjeździe to też żaden AS, a niewykluczone, że kangur dojedzie przed kolegą z pary. Dodatkowo ew dodatkowy bieg nominowany. Uważam, że linia do pokrycia.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +255
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Bardzo optymistyczna analiza.
Zielona Góra nie tylko

Totalbet ma -8.5 po 2.55... Czysta wygrana 1.53, nawet -6.5 mają po 2.25
Oczywiście że optymistyczna tak samo nikt się nie spodziewał wyniku z 1 meczu. Bydgoszcz powalczyć może a wygrać 8-10 jeśli dwumecz będzie rozstrzygnięty to nie jest niewykonalne.

Podajesz kursy z teraz Gdy ja brałem się za analizę to STS wystawił 1.25 na Bydgoszcz i nic już nie zrobię:)
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Szybka próba pary
Szczepaniak,Milik--Kurtz,Becker 2 kurs 2.01 Sts
Po takim kursie wejdę grubiej,mecz za chwilę warto zaryzykować...Milik coś dołuje,z kolei Becker zaczął zwyżkowac
Post automatycznie złączony:

Najlepszy zawodnik Łodzi zdobędzie przynajmniej 10 pkt TAK kurs 1.52 Sts
No tu chyba jakaś pomyłka buka...niewierze że ktoś nie dociagnie do 10 pkt ,mało tego na zakładach dodatkowych chyba wszystkie starty się liczyły...
Iversen over 6.5 Sts kurs 1.62
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +255
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Polonia - Falubaz

Najważniejszą sprawę w tym dwumeczu już znamy. Adi się wybudził, rozmawia, rusza kończynami - wygląda, że oszukał przeznaczenie.

Reszta zeszła niejako na drugi plan, ale dzisiaj spotkanie może być na żyletki. Gospodarze liczą na kolejny cud, goście powoli zastanawiają się jakie okruchy spadną z ekstraligowego stołu do zakontraktowania. Osobiście uderzę w over jednego z najrówniej jeżdżącego w tym sezonie zawodnika na pierwszoligowych owalach.

Buczkowski over 9,5 @ 1,75 forBet

Krzychu w całych dotychczasowych rozgrywkach zajmuje siódme miejsce wśród najskuteczniejszych zawodników.
Średnia 2,139 pkt/bieg. Podobna u siebie jak i na wyjazdach. Tylko 5 razy nie zdobył punktu - dwukrotnie dojechał ostatni, po razie zaliczył defekt, taśmę i upadek. Reszta biegów z jego udziałem kończyła się zdobyczą punktową. Dziś jedzie na swój były domowy owal, gdzie w rundzie zasadniczej zdobył 13 oczek w sześciu wyścigach (2,3,2,3,2,1). Będzie zapewne jednym z pierwszych do ewentualnej rezerwy taktycznej.

Biegi z jego udziałem i rywale
IV - Przyjemski, Mencel, Basso?
V - Jeleniewski, Tungate, Michailov(Przyjemski)
VIII - Tungate, Zagar, Przyjemski
XI - Michailov(Przyjemski), Bjerre, Protasiewicz

W zależności od zmian może za każdym razem trafić na młodą gwiazdę gospodarzy (lekko jednak nadal poobijaną i zmęczoną po podróży). Tak po prawdzie Buczek z każdym może wygrać, a punktów gubić przynajmniej na swoich kolegach z drużyny nie powinien. Ogólnie to Krzysiek nie lubi przegrywać z kolegą z pary (tylko osiem bonusów w całym sezonie).
Liczę na fajne zawody i oczywiście dobre spotkanie Krzycha.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Ja mam i typ i zapytanie.

Mam dlugoterminowy zaklad jeszcze gdzies tam postawiony, że Bydgoszcz lepsza od Krosna. Co prawda szanse powodzenia uwazam, ze sa znikome już, ale tak sie zastanawiam hipotetycznie. Czy gdyby awansowała Zielona Gora i Łódz to o tej klasyfikacji bedzie decydowac miejsce w tabeli sezonu regularnego czy jakies bilanse punktowe meczow polfinalowch (duzych punktow, ewentualnie malych punktow) ? Zawsze mozna jeszcze liczyc, ze Bydgoszcz przynajmniej wygra u siebie, a Lodz zrobi niespodzianke i przegrywajac awansuje. Malo realne, ale taka kombinacja istnieje.

Typ z kolei to taki:

Zmarzlik powyzej 11,5

Co prawda nie wroze Gorzowowi powodzenia, ale to calkiem mozliwe bedzie mecz Czestochowa kontra Zmarzlik. Zmarzlik w Gorzowie wypadl srednio jak na niego, ale dzis sadze ze zapuntuje duzo lepiej, a linia az tak wygorowana mi sie nie wydaje.
Jesteśmy w tej samej sytuacji mam dużo długoterminowych kuponów gdzie elementem jest zakład Bydgoszcz Lepszy od Krosna razem z Playoff po pierwszych meczach rozmawiałem na czacie z konsultantami( Bukmacher STS) i odpowiedź była że w tej sytuacji gdy obie drużyny odpadną na tym samym etapie Playoff będzie liczona pozycja z tabeli sezonu zasadniczego ale głowy za to nie daje:cool:
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Protasiewicz over 6 2.60 bet365 duzo pecha, 4 starty i 6 punktow

Protasiewicz i tor w Bydgoszczy... mozna powiedziec powrot na stare smieci. W parze z Kvechem, nie widze tutaj faworyta, chociaz Pepe ostatnim kompletem udowodnil wyzsza forme. Bydgoszcz oslabiona brakiem Miedzinskiego. Biegi przyzwoite, zaczyna od kredy, potem obok siebie bedzie mial Koniecznego, kolejny start znowu z Basso i Kvechem.. nie do konca kumam takiej niskiej linii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +441
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Krosno-Zielona Góra (+8,5) 2 @1.45

Pomyslec, ze jeszcze jakies 3 tygodnie temu wlasni kibice wieszali psy na druzynei spod znaku Myszki Miki... I nagle wszystko sie zmienilo po meczu z Bydgoszcza. Zielona Gora ma rowny sklad, Fricke z duzym prawdopodobienstwem zrobi swoje i bedzie tu liderem, Buczkowski i Tungate prawdopodobnie bede przeplatac dobre biegi ze slabszymi, ale punkty z tego beda. Protasiewicz jedzie dwa ostatnie spotkania i kogos tam objedzie i zrobi punkty na juniorach rywali. Kevech jest nieobliczalny, ale jeden-moze dwa wyscigi sie mu uloza. Gorzej bedzie z juniorami, ale to nie bedzie decydujace.
Teraz to juz wszyscy wietrza awans Zielonej Gory. Mysle, z mecz bedzie wyrowanany i handicap wejdzie, a w rewaznu faworyt bedzie juz wyrazny.

Milik-Musielak 1 @1.6

Milik to ciagnal wynik druzyni eKrosna wraz z Lebiedevem w polfinale. Widac u niego chyba tendecnje zwyzkowa. Musielak wrecz przeciwnie. W ubieglym roku Musielak byl liderem z Lebiedevem przez wieksza czesc sezonu, mimo slabszej koncowki, a wtym sezonie juz spuscil z tonu i wyniki sa slabsze. Po prostu Milik wydaje mi sie w lepszej dyspozycji i lepiej dogadany z motorami obecnie.
 
Ostatnia edycja:
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Mecz przełożony na jutro, lecz i tak cały dzień ma padać, a więc ciężko będzie go objechać, tym bardziej, że gospodarzom nie będzie zbytnio zależało na jechaniu na takim torze.W Etoto są fajne kursy na drugoplanowych zawodników (Rew i Pepe overki 4,5 z kursami 1,55),lecz warunki mogą dużo namieszać nawet w tak niskich liniach. Rew ma nowego doparowego(Musielak zamieniony na Milika) i będzie mu z nim dużo ciężej o punktowanie, do tego goście też są mocni. Co do Pepe to ostatnio fajne wyniki(14 i 6 w czterech startach z Bydgoszczą), ale tu ma same ciężkie biegi i jeśli niezapunktuje w pierwszym biegu, to już do końca może być zmieniany na Tondera. A Wy jak zamierzacie uderzyć w to spotkanie?
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Ja juz przed przelozeniem spotkania zagralem grubiej na awans Krosna @3,00. Wstrzymywalem sie z podawaniem typu, bo rynki na ten final sa obecnie pozamykane, ale z drugiej strony co moze sie zmienic przez noc. Generalnie punkt widzenia "fachowcow" na temat finalu 1. ligi bardzo mocno sie zmienil po polfinale z Bydgoszcza. Pamietajmy, ze to byl tylko dwumecz, w ktorym z reszta koszmarna kontuzja Miedzinskiego dosc mocno odcisnela pietno na ostatecznym wyniku. Bydgoszcz ma swoje slabosci, podobnie jak i Krosno, i Zielona Gora. Papierowo po nazwiskach faworytem jest pewnie Falubaz, ale ja moge tylko napisac, ze ta druzyna jest w rozsypce. Na pewno bedzie zalezec Buczkowskiemu, pewnie Tungatowi. Zakladam tez, ze Protas bedzie chcial sie pozegnac z Falubazem awansujac do Ekstraligi. Realnie jednak, poza Buczkowskim, zadnemu z zawodnikow nie zalezy szczegolnie na awansie, bo po prostu nie beda czescia tego projektu w kolejnym sezonie. W Krosnie sytuacja wyglada z grubsza podobnie, z tym ze juz pojawiaja sie konkretne nazwiska w kontekscie zastepcow. To, co jest istotne dla mnie, to ze w meczach finalowych juniorka powinna byc po stronie Wilkow. Borowiak namieszal ludziom w glowie glownie fajnym meczem u siebie w polfinale. Widzialem juz niejednego takiego kozaka, ktory na konkretne spotkanie na wlasnym obiekcie potrafil wspiac sie o dwa poziomy wyzej niz realna forma, a potem przychodzila normalizacja osiagniec. Z dwojki Rew - Kvech solidniej wyglada oczywiscie ten drugi, ale Keynan ma swoje ambicje, a od momentu przenosin regularnie pokazywal lepsze biegi. Do tego jeszcze jedna sprawa - Krosno musi oczywiscie wygrac wyraznie u siebie, bo w rewanzu Wilki beda bardziej bronic, niz cokolwiek atakowac. ALE. Doswiadczenie zuzlowcow Falubazu z krosnienskiego owalu, to torowy walkower, zas na wyjezdzie Wilki przyjechaly z Szopa, Karczmarzem i ZZ. To troche kalka z dzisiejszego finalu Ekstraligi. Mamy zatarty kontuzjami obraz, nie watpie ze po efektownej wygranej z Polonia, to ZG jest faworytem, ale mozna znalezc szereg argumentow za Krosnem. Wracajac jeszcze do znajomosci toru - Fricke czy Protasiewicz o torze w Krosnie slyszeli z opowiadan (ten drugi zakladam, ze przy kilku okazjach wystepowal), zas Lebedev i Musielak w ZG startowali regularnie. To sa niuanse jakich w kontekscie tego dwumeczu jest mnostwo, ale kazdy z nich bedzie wplywal na wynik koncowy. Moja konkluzja z nich jest taka, ze to jednak Krosno ma o ciut wieksze szanse na awans.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom