>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

eWinner 1. Liga Żużlowa w szonie 2022

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
A więc zaczynamy sezon!

Orzeł Łódz - ROW Rybnik - Odwołany
Bardzo słaby skład jeśli chodzi o drużynę z Rybnika na ten moment, brak jakiegokolwiek juniora który mógłby powalczyć chociaż o 1 punkt, mogą liczyć na Pieszczka czy też Zengote ale to również jest spora niewiadoma bo obaj nie jeżdzili w tamtym roku stabilnie.
Ja jednak w tym meczu chce się skupić na Patryku Wojdyło, który jak wszyscy wiemy w tamtym sezonie najlepsze swoje starty miał na torze w Krośnie a na wyjazdach wyglądał dużo gorzej. Dziś sts wystawił na niego linię 6.5 według mnie tej lini nie przekroczy a kurs na to zdarzenie to 1.70. W tamtym sezonie na wyjazdach zaledwie raz mu się udało tą linię przekroczyć i dziś myślę że będzie miał bardzo cięzko ponieważ tylko w jednym biegu zmierzy się z juniorem, a reszta zawodników myślę ze na ten moment jest lepsza od niego i o punkty będzie mu ciężko tym bardziej że Łódz ma mocną ekipę.

Patryk Wojdyło poniżej 6.5 pkt - @1.70 STS

Wybrzeże Gdańsk - Wilki Krosno
Trochę niewiadomych w tym spotkaniu z pewnością jest, Wilki w sparingach spisywały się słabo jednak Gdańsk również. W ostatnim wywiadzie Milik powiedział że na sparingach jeżdził na starych motocyklach i uspokajał kibiców że z ich formą jest wszystko ok. To samo mówił trener drużyny z Krosna. Patrząc na oba składy to dużą przewagę Krosno powinno mieć na formacji juniorskiej oraz drużynie z Gdańska napewno będzie brakować Kułakowa za którego będzie stosowana Z/Z a więc dziś każdy z seniorów musi pojechac wybitnie aby powalczyć o dobry rezultat, według mnie tak się nie stanie a drużyna z Krosna jest na tyle silna że wynik zakręci się w okolicy 40-50 a więc typuje idę w kierunku Wilków.

Wilki Krosno -6.5 - @2.30 Forbet 39:51
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Już miałem gotową analize na Andres Lyager under 13.5 w ETOTO po 1.9 gdzie inni mają 10.5 i cyk akurat zdjęli ofertę... Skorygowali na 11.0. No nic. Działamy dalej.

Niels Kristian Iversen under 11.5 eWinner @ 1,6 ZWROT

Duża linia na PUKa, kiedy on ostatnio tyle zrobił... Poprzedni sezon fatalny ze względu na kilka kontuzji, jak już wreszcie wrócił to cień zawodnika, który kiedyś kapitalnie jeździł w Gorzowie i SGP. Na papierze ma być on liderem z Kurtzem ale nie wiadomo czego spodziewać się po 40 latku, który ostatnie 2 sezony ciągle leczy kontuzję i brak mu regularnej jazdy. Sezon w Anglii dla jego zespołu King Lynn Stars jeszcze nie ruszył więc nie za sobą za dużo jazdy. Rybnik bez Łogaczowa mocno osłabiony ale startowcy Pieszczek, Zengota czy nieobliczalni Lyager i Wojdyło jakieś pkt mogą mu urwać, do tego koledzy z pary Kurtz, x2 Nowak i bieg nominowany bo w 12 z juniorami nie przegra. Myślę, że PUK nie będzie miał tak łatwego wejścia w sezon jak wydaję się bukmacherom.

Patryk Wojdyło over 4 ETOTO @ 1,70 ZWROT

Ja pójdę trochę inaczej niż kolega wyżej. Linia niższa o 2.5pkt względem STS i dodatkowy ewentualny bieg w postaci ZZ za Łogaczowa. Fakt, Patryk ma bardzo trudnych rywali, do tego ustawiony pod bardzo ciężki numer i x3 z liderem Orła Kurtzem tak myślę, że przy dobrym starcie jest on w stanie zrobić jakieś niespodzianki i te 5 oczek uciuła. Początek sezonu lubi niespodzianki, nikt nie jest jeszcze na 100% wjeżdżony w sezon i na Nowaku bądź Kościuchu może pkt przywieźć. Bardzo liczę na bieg 6 z Pieszczkiem vs Kościuch i junior, jeśli będzie miał 4 pole to może po szerokiej objechać stawkę.
 
Ostatnia edycja:
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Orzeł Łódź - Row Rybnik (+18,5) 2. 1.60 ewinner

Jak dla mnie spoko do dubla. To pierwszy mecz sezonu, obu drużynom nie wszystko będzie wychodzić ale myślę że masakry nie będzie. Dużo zależy od tego co pokażą Gdańscy juniorzy bo na tych z Rybnika w ogóle nie ma co liczyć. Pieszczek, Zengi czy Lyager będą robić punkty a że mają do wykorzystania ZZ i do tego zmiany taktyczne to myślę że spokojnie będą trzymać się w okolicy 10-15 punktów straty. Linia zbyt wysoka.


Gdańsk - Krosno -4,5 2 1.8 STS

Krosno mega mocne w tym sezonie. Musielak i Lebiedew będą regularnie przywozić dwucyfrówki, do tego mocna druga linia z Milikiem, Karczmarzem i Szczepaniakiem. Jak jeden będzie miał słabszy dzień to inny może zrobić wynik. W ekipie gospodarzy więcej dziur i niepewności. Brak wyraźnego lidera, każdy z zawodników może być solidna druga linia ale nie wiem czy będą w stanie pokonywać najlepszych.

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Orzeł Łódź - Row Rybnik (+18,5) 2. 1.45 STS

Jak dla mnie spoko do dubla. To pierwszy mecz sezonu, obu drużynom nie wszystko będzie wychodzić ale myślę że masakry nie będzie. Dużo zależy od tego co pokażą Gdańscy juniorzy bo na tych z Rybnika w ogóle nie ma co liczyć. Pieszczek, Zengi czy Lyager będą robić punkty a że mają do wykorzystania ZZ i do tego zmiany taktyczne to myślę że spokojnie będą trzymać się w okolicy 10-15 punktów straty. Linia zbyt wysoka.


Gdańsk - Krosno -4,5 2 1.8 STS

Krosno mega mocne w tym sezonie. Musielak i Lebiedew będą regularnie przywozić dwucyfrówki, do tego mocna druga linia z Milikiem, Karczmarzem i Szczepaniakiem. Jak jeden będzie miał słabszy dzień to inny może zrobić wynik. W ekipie gospodarzy więcej dziur i niepewności. Brak wyraźnego lidera, każdy z zawodników może być solidna druga linia ale nie wiem czy będą w stanie pokonywać najlepszych.

Powodzenia
nie zebym pisał coś złośliwie czy coś ale na ewinner masz kurs na rybnik plus 18.5 handicap po kursie 1.6
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Albo złapałem się na podpuchę buka, albo jest to dobry typ jak w przypadku Lyagera under 13.0 w Etoto. Kolega wyżej wspomina o fatalnym poprzednim sezonie PUKa, facet bije się o skład z Timo Lahtim i nie wiadomo czy zagrzeje miejsce w składzie Skrzydlewskiego na dłużej, debiut ligowy Iversena na torze w Łodzi i od razu jest ustawiony z Kurtzem jako top scorer. Australijczyk ma sporą przewagę w postaci znajomości toru, Rybnik nie będzie stanowił oporu jakiegoś, może Nowak urwie Duńczykowi jakieś punkty ale wszystko powinno rozstrzygnąć się moim zdaniem w 15tym biegu między parą gospodarzy o to kto będzie lepszy w parze.
Kurtz > Iversen @ 1.95 Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +268
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Gała under 8,5 @1,85 Betfan / @2,22 STS 13 bieg zgodnie z planem

Inne buki wystawiają po 9,5-10,5, ale dla wszystkich biegów Gały, który może pojechać w 6-7 biegach. Tu mamy tylko 5. Gała poprzedni sezon w Bydgoszczy całkiem niezły, ale na wyjazdach (poza Gnieznem), było bardzo kiepsko, przez co (i generalnie kiepski charakter) zrezygnowano z niego. Tutaj pierwszy mecz w Gdańsku w roli gospodarza, a na przeciwko mocny rywal. Biegi:
Lebiediew, Szczepaniak, ZZ (Jensen?)
Szczepaniak, Musielak, Krzykowski
Milik, Karczmarz, Marciniec
Jamróg, Lebiediew, Milik
Z 2 łatwe punkty na juniorach, może jak Szczepaniak/Karczmarz będzie jechał słabo to tu będą z kolejne 2-3, ale tu dalej potrzeba 4, gdzie ten 13 to dla mnie wygląda na 0. Dochodzi jeszcze bieg z ZZ pewnie, strzelam że 11, czyli znowu Musielak i Karczmarz. Jak dla mnie tutaj linia jest przynajmniej o punkt za niska.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +335
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Orzeł Łódź - Row Rybnik (+18,5) 2. 1.60 ewinner

Jak dla mnie spoko do dubla. To pierwszy mecz sezonu, obu drużynom nie wszystko będzie wychodzić ale myślę że masakry nie będzie. Dużo zależy od tego co pokażą Gdańscy juniorzy bo na tych z Rybnika w ogóle nie ma co liczyć. Pieszczek, Zengi czy Lyager będą robić punkty a że mają do wykorzystania ZZ i do tego zmiany taktyczne to myślę że spokojnie będą trzymać się w okolicy 10-15 punktów straty. Linia zbyt wysoka.
No w Rybniku Paweł Trześniewski więc spokojnie może postawić się Łódzkim juniorom

Edit - mój błąd gdzieś uleciałą informacja o kontuzji Pawła


Gała under 8,5 @1,85 Betfan

Inne buki wystawiają po 9,5-10,5, ale dla wszystkich biegów Gały, który może pojechać w 6-7 biegach. Tu mamy tylko 5. Gała poprzedni sezon w Bydgoszczy całkiem niezły, ale na wyjazdach (poza Gnieznem), było bardzo kiepsko, przez co (i generalnie kiepski charakter) zrezygnowano z niego. Tutaj pierwszy mecz w Gdańsku w roli gospodarza, a na przeciwko mocny rywal. Biegi:
Lebiediew, Szczepaniak, ZZ (Jensen?)
Szczepaniak, Musielak, Krzykowski
Milik, Karczmarz, Marciniec
Jamróg, Lebiediew, Milik
Z 2 łatwe punkty na juniorach, może jak Szczepaniak/Karczmarz będzie jechał słabo to tu będą z kolejne 2-3, ale tu dalej potrzeba 4, gdzie ten 13 to dla mnie wygląda na 0. Dochodzi jeszcze bieg z ZZ pewnie, strzelam że 11, czyli znowu Musielak i Karczmarz. Jak dla mnie tutaj linia jest przynajmniej o punkt za niska.
Gała jest nieobliczalny ale też bym się skłaniał do undera. Obecnie w sts under 8,5 wisi po 2.22

Łódz odwłoana
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +117
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
No w Rybniku Paweł Trześniewski więc spokojnie może postawić się Łódzkim juniorom




Gała jest nieobliczalny ale też bym się skłaniał do undera. Obecnie w sts under 8,5 wisi po 2.22

Łódz odwłoana
Co do Trześniewskiego to przecież ma kontuzję, i był wpisany bo inaczej by nie mogli jechac.
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Jeśli pojadą w Gdańsku to rano złapałem Gdańsk +6.5 po kursie 1.84 Sts...teraz jeszcze w miarę bo około 1.6 stoi ten zakład...
Idzie masówka na Krosno nawet w handi widzę...ja czuję że Gdańsk sprawi psikusa i w końcu zaskoczy...te 42 pkt w zasięgu....
Krosno fatalnie na sparingach i zobaczymy czy to nie trafiony sprzęt forma czy coś innego...
W Gdańsku trochę tak jakby bez presji w końcu skład mają taki jaki mają, ale są chłopaki którzy chcą wyjść z cienia i przy dobrym ZZ i taktykach są w stanie mocno powalczyć...tak czuję zobaczymy...
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Jeśli pojadą w Gdańsku to rano złapałem Gdańsk +6.5 po kursie 1.84 Sts...teraz jeszcze w miarę bo około 1.6 stoi ten zakład...
Idzie masówka na Krosno nawet w handi widzę...ja czuję że Gdańsk sprawi psikusa i w końcu zaskoczy...te 42 pkt w zasięgu....
Krosno fatalnie na sparingach i zobaczymy czy to nie trafiony sprzęt forma czy coś innego...
W Gdańsku trochę tak jakby bez presji w końcu skład mają taki jaki mają, ale są chłopaki którzy chcą wyjść z cienia i przy dobrym ZZ i taktykach są w stanie mocno powalczyć...tak czuję zobaczymy...
Przecież ZZ to jest argument przeciwko Gdańskowi, jeden zawodnik nie jedzie i mają totalną dziurę.
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Jeśli pojadą w Gdańsku to rano złapałem Gdańsk +6.5 po kursie 1.84 Sts...teraz jeszcze w miarę bo około 1.6 stoi ten zakład...
Idzie masówka na Krosno nawet w handi widzę...ja czuję że Gdańsk sprawi psikusa i w końcu zaskoczy...te 42 pkt w zasięgu....
Krosno fatalnie na sparingach i zobaczymy czy to nie trafiony sprzęt forma czy coś innego...
W Gdańsku trochę tak jakby bez presji w końcu skład mają taki jaki mają, ale są chłopaki którzy chcą wyjść z cienia i przy dobrym ZZ i taktykach są w stanie mocno powalczyć...tak czuję zobaczymy...
Jedzie Joergensen zamiast ZZ, ale to i tak punktowo może wyjść podobnie
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Akurat ZZ jest dobre bo kto inny czy Jorgensen nawet to są słabsi zawodnicy...umówmy się Gala Jensen Jamrog w miarę sprawdzeni plus Trofimow mogą wycisnąc te 7oczek na ZZ inni czy Jorgensen już bardzo watpie...ale nadal liczę na 42 Gdańska choć jak pokazują wczorajsze mecze tu może zdarzyć się wszystko
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Bieg juniorski Zielona - Gniezno +3,5 2 kurs 2,8
Chyba ciut przeszacowany jest kurs na juniorów Zielonki, Ragus i D, Rempała to nie są aż takie kozaki żeby dawać na ich podwójne zwycięstwo taki kurs. U rywali mamy Czaplę (w zeszłym roku fajnie pojechał jakiś memoriał w Zielonej), a w wywiadach twierdzi, że pasują mu ścieżki na tym torze. Studziński za to w sparingu przed ligą pokonał nawet Gustsa, a więc nie są oni na straconej pozycji w walce z Ragusem, bo to na niego bardziej liczę że nie udźwignie tego biegu i mój typ będzie trafny. Po takim kursie myślę że warto.
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Jóźwiak to chyba był pijany wczoraj...ani ZZ ani taktyka Jamroga...Gdańsk to stan umysłu jednak...
Dziś Jensen over 6.5 kurs 1.57 sts
Gdzie jak nie w Zielonej?tyle kółek co on tam najeździl...myślę że on walnie ponad 10 w 6 ale zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
D.Rempala over 3.5 kurs 1.57 sts
Rempala na sparingach prezentował się bardzo dobrze myślę że może śkubnac któregoś z seniorów gości...
Protas under 8.5 kurs 1.94 sts a na fortunie tylko 1.6 więc tu warto
1 start po kontuzji i tyle w zasadzie wiadomo....może nie będzie forsowany 5 biegow jeśli inni dobrze będą jechali...
Gniezno +22.5 kurs 1.5 Fortuna do dubla do tenisa można podjąć....Jensen i Fajfer liczę pojadą...jeden bieg Lindbeckowi powinien wyjść w końcu też trochę kółek tam pojeździł....do tego Koza który ma dobre starty i może ugryźć...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +650
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Wczoraj się udało więc lecimy dalej.

Zielona Góra - Gniezno
Mecz w którym większość spodziewa się pogromu a linie idą coraz bardziej do góry, myślę jednak że Gniezno da radę się dziś postawić, Fajfer czy MJJ to zawodnicy którzy powinni się postawić a z taktycznymi wynik nie będzie wyglądał aż tak żle. Ja w tym meczu chce się skupić na Erneście Koza, linia jaką wystawił na niego STS to 4.5, według mnie dziś ją pokona i zrobi około 6 pkt. W pierwszym swoim biegu będzie mu bardzo cięzko o jakikolwiek punkt, jednak już w drugim biegu zmierzy się z Rempałą oraz pojedzie z Lindbeackiem tutaj myślę ze powinien ich dwóch objechac i zdobyć 2 pkt. 3 bieg to Buczkowski, Lindbeack, Kvech również myślę ze ma szansę na 2 pkt, 4 bieg to Rempała, Czapla , Tungate czyli szansa na kolejne 2 pkt. Więc bez biegów nominowanych już może zrobić 6 pkt. Poprzedni sezon Kozy był w miarę dobry zazywczaj kręcił się koło 7,8 punktów.

Ernest Koza +4.5 punktów - @2.22 STS dla porówniania @1.85 Ewinner 6 pkt po 4 biegach ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Protasiewicz- Fajfer
Typ Fajfer
Kurs 2.38 Lekko i przyjemnie. Myślę że nie ma już gadania o fajferze jako jednotorowcu
Sts

No troszkę za duży kurs bo według mnie powinno być na równo. zresztą czy Protas to weźmie? Początek sezonu myślę że też będzie wolniej wjeżdżał w sezonie tym bardziej w meczu do jednej bramki. młody faja to dość ambitny grajek i myślę że może dziś zaskoczyć. Jedynie obawiam się łatwego biegu 11 pepety ale myślę że fajfer ogarnie ta parę.
Post automatycznie złączony:

Zielona Góra - Gniezno
Typ Gniezno +20
Sts MJJ super Falubaz upokorzony a my trochę zarobilismy
Kurs 1.94

Ma być do jednej bramki i będzie ale na początku sezonu wywalić ponad 20 pkt to dość sporo tym bardziej że Gniezno źle nie wygląda a i obecni zawodnicy w z.g kolowali. Liczę na MJJ który ma coś do udowodnienia ale boje Lindbecka no ale jak wygryzł Pająka to chyba nie jedzie na podwójnym gazie. Juniorzy też nie ogórki i Ragus powinni objechać także taki kontrolowany mecz na + 14-16 ale nie 22 i więcej
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +539
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom