>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner 1. Liga Żużlowa w szonie 2022

Status
Zamknięty.
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Polonia (-8,5) - Wybrzeże @ 1,70 eWinner

Przyjemski under 9,5 @ 1,52 STS

Jamróg over 5,5 @ 1,70 STS

W moim odczuciu sezon dla zespołu z Gdańska dzisiaj się zakończy. Wiem, że jeszcze tydzień oczekiwania na wyłonienie LL i czysto teoretycznie dzisiaj zespoły mogłyby się układać co do wyniku, ale Wybrzeże nie jest jakoś szczególnie zainteresowane bawieniem się w brudne gierki gdzie nie ma parcia na EL. Gdańsk w tym sezonie ma mnóstwo swoich problemów i tak po prawdzie zbliżył się już do maksa tego co mógł zrobić. Odpadnięcie na tym etapie rozgrywek czy następnym nic nie zmieni. Z taką formacją juniorską nie podskoczą wyżej niż mają dupę. Nawet wypożyczenie na ostatnią chwilę Rafalskiego jest wydaje mi się zagraniem pod kątem przyszłego sezonu. Uważam, że w dzisiejszym spotkaniu gospodarze od pierwszych wyścigów będą budować przewagę i nawet rezerwy taktyczne niewiele pomogą oprócz minimalizowania strat. Liczę również na kolejne oszczędzanie Wiktora. Owszem wystartuje w biegach 2 i 4 gdzie swoje przywiezie, ale dalej przy bezpiecznej przewadze nie ma co się szarpać. Linia na Jamroga wracającego do zdrowia po kontuzji dość niska. W rundzie zasadniczej był liderem zespołu ( wtedy nie było o to jakoś szczególnie trudno) i przywiózł 15 oczek plus bonus w 7 startach. Dziś wystarczy do pokrycia linii praktycznie punktowanie na poziomie ciut wyższej niż punkt na bieg.
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Przyjemski - Lahti 2 kurs 1,75 Betclik⛔⛔⛔⛔Timo dziś bez błysku
Idąc tropem kolegi wyżej, Wiktor powinien być dziś oszczędzany i prawdopodobnie pojedzie dziś 3-4 razy, w 2 pierwszych biegach na pewne 3 pkt, choć jeśli w juniorskim Konieczny by ładnie wyszedł spod taśmy to Wiktorek może go tylko asekurować. Bydzia to dziś wygrywa i przechodzi dalej, ale liczę że Gdańsk będzie się ratował taktykami i Lahti wskoczy za kogoś i do zdobytych punktów nie wliczy mu się bieg nominowany. Przyjemski realnie może dziś mieć 7-8,pkt, a Lahti jeśli nie pogubi sie w ustawieniach motorku to spokojnie strzeli coś ok 10
 
Ostatnia edycja:
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Przyjemski - Lahti 2 kurs 1,75 Betclik
Idąc tropem kolegi wyżej, Wiktor powinien być dziś oszczędzany i prawdopodobnie pojedzie dziś 3-4 razy, w 2 pierwszych biegach na pewne 3 pkt, choć jeśli w juniorskim Konieczny by ładnie wyszedł spod taśmy to Wiktorek może go tylko asekurować. Bydzia to dziś wygrywa i przechodzi dalej, ale liczę że Gdańsk będzie się ratował taktykami i Lahti wskoczy za kogoś i do zdobytych punktów nie wliczy mu się bieg nominowany. Przyjemski realnie może dziś mieć 7-8,pkt, a Lahti jeśli nie pogubi sie w ustawieniach motorku to spokojnie strzeli coś ok 10
I tak mu się nie wliczy bo pojedzie jako ZZ za Gałę
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Mikhailovs-Trofimov 1 @1.62

Po tym pierwszym meczu takie mam odczucie. Mikhailovs w Gdansku calkiem dobrze, cos punktowal, jezdzil w kontakcie z liderami Wybrzeza, bodajze zdobyl na wyjezdzie wiecej punktow niz Troifimov, wiec na swoim torze sadze, ze to powinien podtrzymac. Dzis mobilzacja, Bydgoszcz po 2 mecuz jest delikatne w plecy, Wybrzeze ma dwoch obcokrajocow, ktorzy ostatnio bardzo dobra forme prezentuja, liderzy Bydgoszczy musza sie tu poprawic i pociagnac, wiec Trofimovowi o punkty bedzie ciezko, wiec taki skladowy bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +254
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Kvech - poniżej 6,5 punktów - totalbet 1.95


Niestety typ na minus, przepraszam wszystkich grających

Czech w ostatnim młodzieżowym grand prix pokazał się z dobrej strony, wbrew temu co pewien farmazon próbował tutaj wszystkim wmawiać. Kvech ma bardzo trudny wyścig numer 3, potem już jest lżej, ale jednak zrobić 7 punktów w meczu o taką stawkę nie będzie łatwo, nawet jak pojedzie 4 razy. Ponadto, w tym roku w meczach z Orłem ani razu nie przekroczył tej linii.
Stawka 300, bo typ obarczony dość dużym ryzykiem, poza tym ja nie znam się tak na bukmacherce jak jeden znaffca z tego działu "który hazard uprawia od 20 lat" ;):ROFLMAO:

I nie chętnie ale jednak falubaz -8,5 po 1.60 w forbet też trzeba wziąć...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +673
B 38K

bosky

Użytkownik
To generalnie będzie bardzo dziwny mecz, bo Łódź już na 98% awansowała do PO, Falubaz z kolei musi mecz jakkolwiek wygrać. Z drugiej strony żadna z drużyn nie chce wygrać powyżej 10 punktami, bo wtedy trafiają na Polonię Bydgoszcz. Obstawianie jest trochę jak losowanie, no chyba że ktoś ma wuja w zarządzie któregoś z klubów i wie czy będzie im zależeć na wysokiej wygranej niezależnie od konsekwencji :)

Najzabawniejsze jest to, że Krosno jest dokładnie tak samo groźne jak Polonia, no ale jednak panuje takie powszechne przekonanie, ze to właśnie Bydgoszcz awansuje. Łódź może chcieć wygrać i wyeliminować Falubaz, ale raczej korzystniejszego wyniku dwumeczu niż Krosno z Landshut nie wywalczą.

Jako kibic z lubuskiego mogę podpowiedzieć, że Falubazy kombinują przynajmniej od ery Dowhana, a już na pewno Fratczaka, mają to wpisane w geny więc spodziewam się dzisiaj ich kontrolowania wyniku, aby nie skończyło się więcej niż +8, dlatego raczej skłaniam się w stronę handi na gości

Edit: bet365 wystawiło linie +12 na gości i kurs 2,05 . Pobieram to, bo tak jak napisałem wyżej - Falubaz moim zdaniem będzie się łapał każdej brzytwy, byle by tylko mieć łatwiej w drodze do finału.
 
Ostatnia edycja:
maniek81 323,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Becker poniżej 6.5 pkt @1.85 betclic

Poza stosunkowo łatwym 12 biegiem (choć i ten nie musi być pokaźną zdobyczą punktową), to pozostałe biegi trudne. Będzie ciężko o punkty, więc przywieść 7 punktów w tym spotkaniu będzie chyba nieosiągalne. Z łatwiejszych punktów, to powinno być 1 punkt w 6 biegu na Tuffcie i w 12 na Tuffcie i Grygolcu. To daje 3 punkty, a tu żeby typ nie wszedł trzeba jeszcze wyszarpać 4 w co wątpię. Kurs przyjemny, więc próbuję.
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
M.Hansen under 8.5 kurs 1.7 Sts
Lekko można spróbować...w sumie to pewnie 8-10 się zakręci ale w 6 może 7 startach i liczę na odrobinę szczęścia że pierwsze 5 startów wyjdzie under 8.5
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Milik - Rew
Typ Rew
STS
2.22

Kurs bardzo do gry. Milik po trasie i co najważniejsze dla typu po ostrym dzwonię. Obyło się bez złamań ale jest poobijany. Dodatkowo parę godzin w drodze i w samolocie który wylądował w Krakowie całkiem niedawno. Na przeciwko młody głodny jazdy kangur który pokazał się z dobrej strony i idealnie wszedł do drużyny. Wynik i wygrany tej pary jest już znany nie ma sensu nadwyrężać Wacka przed pofinalami i wcale się nie zdziwię jak będzie za niego juniorska zmiana. Sam zawodnik też musi czuć skutki upadku i zabijał się o punkty dziś nie będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +432
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Panowie co tu taka cisza?liczyłem na jakieś inspiracje a tu nic....ciężko coś ugryźć naprawdę...ja dziś taki strzał jeden konkretny wybrałem
Przyjemski under 8.5 kurs 1.84 Fortuna
Typ trochę pod prąd...ale tak waga czyli ranga spotkania,inny tor niż w rundzie zasadniczej chyba Falubaz coś znalazł oraz ostatnia kontuzja Wiktora....to mi się złożyło na under...choć to nic pewnego ale takie mam przeczucie...para Mencel Borowika też może zaskoczyć w młodzieżowym...
Z drugiego meczu chyba under Milika bym próbował linia 8.5 kurs ok 1.7 bodaj na Sts ale zobaczę najpierw jak pójdzie z Przyjemski😉
Oraz do dubla próbowałbym win Łodzi po kursie 1.5 Fortunamimo wszystko...ostatnie upadki wybiły Krosno z rytmu do tego doszedł mocno poobijany Rew....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1748
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
Kościuch under 5.5 | 1.85 | betclic
Krosno +6.5 | 1.65 | etoto


Ciężko, aczkolwiek ja próbuje under Kościucha 5.5 oraz Krosno +6.5.
Próbuje ten mecz porównać do tego z rundy zasadniczej, który Łódź wygrała 50-40 oraz odnieść się do tego dzisiejszego spotkania.
Wtedy Kościuch(7pkt) tak jak dzisiaj zestawiony z Nowakiem(13pkt), jednakże forma obydwu poszła zdecydowanie w dół, Kościuch ostatnio bardzo wolny, natomiast Nowak po tym meczu również zjazd 6,6,6,5,8 to jego zdobycze punktowe po meczu z Krosnem.
Wilki w porównaniu do tamtego meczu są wzmocnione Sadurskim, który pojedzie za Kacpra Szopę, który tamten mecz zakończył bez zdobyczy punktowej, a także z K. Rew, który lekko poobijany, ale mimo wszystko powinien pojechać lepiej niż Karczmarz(2pkt) czy Szczepaniak(0pkt) w tamtym meczu.
Te minimalne minusy na niekorzyść Łodzi oraz minimalne plusy na korzyść Krosna, w moim mniemaniu przekładają się, że Łodzianie nie powinni tego meczu wygrać większą różnicą niż 6 oczek.

edit: Niestety obydwa typy na minus, Kościuch 6 punktów. Porażka Krosna 8pkt. Bardzo pechowo, szczególnie boli 11 bieg, w którym Krosno jechało na 4:2, błąd Rew i upadek w powtórce, porażka 5:1
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Można go nie lubić można wyśmiewać ale teraz walka toczy się poza torem, toczy się o jego dalszą przyszłość.

Adrian Miedziński po fatalnym upadku walczy w szpitalu o to by jeszcze kiedykolwiek stanąć o własnych siłach na nogach

Trzymamy kciuki Adrian! Wałcz!
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Stan Adriana pogarsza się. Jest na OIOM z urazem mózgu oraz kręgosłupa najbliższe godziny będą decydujące

To są takie chwile kiedy odechciało się tego sportu, ale trzeba wierzyć że będzie dobrze bo to jeden z nas.

Walczysz Adrian!
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Stan Adriana pogarsza się. Jest na OIOM z urazem mózgu oraz kręgosłupa najbliższe godziny będą decydujące

To są takie chwile kiedy odechciało się tego sportu, ale trzeba wierzyć że będzie dobrze bo to jeden z nas.

Walczysz Adrian!
Informuj na bieżąco Sandor jak będą jakieś informacje, bądźmy dobrej myśli...
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Informuj na bieżąco Sandor jak będą jakieś informacje, bądźmy dobrej myśli...
Oficjalnie podana jest informacja o śpiączce. Poza mediami dowiedziałem się że sytuacja jest bardzo złą by nie powiedzieć krytyczna. Pozostaje wiara że będzie lepiej.

Karygodne jest zachowanie Pana Kanclerza, który w takich chwilach gdzie w grę wchodzi życie człowieka i jego zawodnika bawi się w śmieszne protesty i nagonkę na kibiców Zielonej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom