>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Everizon - System !

P 18

pawelz

Użytkownik
Everizon w jednym ze swoich postów napisał, że Dalembert nie potrzebuje 48% jakie statystycznie przyjmuja np. kolory. Zakładając, że proporcje między kolorami w końcu się wyrównają próbował ktoś z was grać da;embertem jednocześnie na dwa kolory. Wczoraj trochę pograłem tak for fun. Nie czekałem na minima tylko stawiałem od razu na obydwa kolory w przypadku przegranej odejmując a w przypadku wygranej dodając jeden żeton. Raz udało mi się dojść z 1000 do 1400 zaczynając od 1 na każdym polu. Z kolei innym razem spłukałem się też bo różnica między kolorami była tak duża.
Czy waszym zdaniem granie na dwa kolory ma sens a jeśli tak to czy większy sens niż na 1 ?
Próbowałem grać też na tuziny dalembertem, też od razu bez czekania na minima. Grałem na jeden lub dwa za każdym razem w przypadku przegranej podwyższając o jeden żeton. W przypadku gry na jeden bankroll efektownie potrafił się piąć w górę ale i ryzyko było większe bo średnio w 2 na 3 rundach dodawałem jeden żeton.
Ktoś napisał też że w przypadku ruletki live wyrównanie proporcji w np. kolorach następuje po kilkudziesięciu spinach a w ruletce online trwa to często dłużej. Czy ktoś z was próbował grać dalembertem live tylko też obstawiając od razu bez czekania na minima i ciągnięcie do końca aż do wygranej ?
Co do grania na dwa kolory jednocześnie mi się wydaje że w przypadku niekorzystnej serii na jeden kolor np. ten drugi częściowo amortyzuje nam straty nawet jeśli zejdzie do 1 i daje tylko jeden żeton zysku z kręcenia tzn. ja grałem tak że jak kolor spadł do 1 to obstawiałem cały czas 1.
Co myślicie o graniu na dwa kolory jednocześnie dalembertem ? Wydaje się to trochę absurdalne ale skoro na jeden działa czemu nie użyć dwóch naraz. Jedyny minus to taki że trzeba grać cały czas bez czekania na minima.
 
M 0

masiejoo

Użytkownik
Też tak próbowałem ale stawki stopniowo lecą w górę, bo przecież &quot;0&quot; i oba zakłady lecą w górę i tak co jakiś czas. Jeśli grać to tylko na jeden kolor chociaz jakby logicznie pomyslec to moze byc cos ciekawszego w obstawianiu na dwa.
Co do tego ze jak dochodzisz do jednego zetonu to dalej stawiasz jeden. Takie obstawianie to juz nie jest istota stawkowania Dalemberta. Np. :
zwiekszamy o 1 zeton jak przegramy/zmniejszamy o 1 zeton jak wygramy
zaczynamy od 5 zetonow stawkowanie
na poczatku wygrywamy 10x wiec jestesmy 20 zetonow do przodu
pozniej przegrywamy 10x wiec jestesmy juz 35 zetonow w tyl
System Dalemberta po 10 porazkach i 10 wygranych powinien byc 10 w przod.
Albo duzy zaklad poczatkowy albo konczymy jak dojdziemy do 1 zetonu i na jakis czas przerwa.
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Co do tego ze jak dochodzisz do jednego zetonu to dalej stawiasz jeden. Takie obstawianie to juz nie jest istota stawkowania Dalemberta. Np. :
Przykład:
Grasz na dwa kolory na raz dalembertem. Jeden wszedł na przykład na 5 poziom drugi jest na 1. Pierwszy kolor wchodzi co raz wyżej np. 6,8,10 poziom.
wariant 1: Stawiasz tylko na pierwszy kolor bo drugi zszedł na 1.
wariant 2: stawiasz cały czas na obydwa. W drugim wariancie pierwszy kolor wchodzi co raz wyżej ale drugi w tych kręceniach zarabia po 1 żetonie i to miałem na myśli pisząc że drugi kolor częściowo rekompensuje nam straty gdy pierwszy wchodzi coraz wyżej jak cały czas gramy na oba. Mimo, że nie jest to istota dalemberta takie granie moim zdaniem ma sens.
Ostatnio zacząłem testować taki system. Granie na 2 kolory jednocześnie dalembertem ale stawianie na 1. Np. czerwony jest na 4 poziomie, czarny na 2 poziomie to zamiast stawiać 4 żetony na czerwone i 2 na czarne stawiam 2 na czerwone. Z matematycznego punktu widzenia wychodzi na to samo ale oszczędzam w przypadku zera. Tracę wtedy mniej żetonów. W testach wyglądało to bardzo fajnie ale w grze na pieniądze już nie jest tak różowo. Może tenedencja się odwróci. Muszę jeszcze pograć i zobaczyć jak to wyjdzie.
Pograłem też innym systemem. Gram w ruletkę live więc system everizona ciężej się stosuje ze względu na żółwie tempo. Wpadłem na taki pomysł aby grać dalembertem jednocześnie na np. czerwone, niskie i parzyste. Jak grałbym tylko na czerwone to jest większa szansa że zmaleje ich procent i będę tracił niż na to że jednocześnie wszystkie 3 zdarzenia polecą w dół. Co myślicie o takim systemie ? Trochę nim też pograłem , nie pamiętam czy wspominałem już o nim wcześniej. Czarne serie też się zdarzają zwłaszcza że nie czekam na minima. Jak jedno zdarzenie spadanie na niski procent to pozostałe dwa mogą nie odrobić strat ale ogólnie wygląda obiecująco. Zauważyłem tylko że po zarobieniu 20-30 stawki początkowej najlepiej zacząć od początku niezależnie od tego na jakim poziomie są zdarzenia bo wtedy już są wysokie wahnięcie jak np. 2 zdarzenia są np. na 8-10 poziomie a niekorzystna liczba powtórzy się 2-3 razy pod rząd.
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Potestowałem trochę na sucho trochę pograłem i zdarzały się duże minusy. Gram live dlatego próbuje modyfikować system Everizona bo granie live trochę mija się z celem dla kilku żetonów na godz. Muszę jeszcze potestować może coś wymyślę innego. Założyłem że bardzo mało prawdopodobne jest aby 3 zdarzenia jednocześnie Potestowałem trochę na sucho trochę pograłem i zdarzały się duże minusy. Gram live dlatego próbuje modyfikować system Everizona bo granie live trochę mija się z celem dla kilku żetonów na godz. Muszę jeszcze potestować może coś wymyślę innego. Założyłem że bardzo mało prawdopodobne jest aby 3 zdarzenia jednocześnie [poleciały procentowo w dół ale jednak i takie serie się zdarzają. Niemniej moim zdaniem to jakiś punkt wyjścia. Pomyślałem żeby czekać na minima ale nie takie np. jak u Everizona, np. poczekać na spadek jednego ze zdarzeń i dobrać dwa inne z minimami takie akurat jakie będą. For fun wyglądało to tak pięknie, nie wiem czy te algorytmy są nie do końca uczciwe czy akurat miałem szczęście.
Ty grasz w ruletce live czy softwarowej? Ja jakoś nie mam pełnego zaufania do softwarowej.
 
jabba 36

jabba

Użytkownik
Kiedyś grałem na live na 3 zdarzenia dalembertem. Obstawiałem zawsze to co wypadło w poprzednim spinie, w ten sposób wszystkie serie są wygrane ???? . Problemem są serie naprzemienne wtedy dupa ???? Statystycznie liczb w seriach i pojedyńczych jest tyle samo więc szanse jak zawsze takie same ;)
Ruletce rng też nie wierzę. gram czasami na drobne na ruletce bez zera bf (testuje sobie jakieś systemy), zawsze wpisuje wyniki do arkusza i jakoś dziwnym trafem w 90% przypadków odchylenie jest na moją niekorzyść ;)
Nigdy nie zagrałbym na poważnie na ruletce RNG i nikomu nie radzę. Szkoda kasy.
I jeszcze jedno:
Z dalembertem jak tylko wychodzisz na plus to resetuj stawki, jak wejdziesz za wysoko to po zawodach ;)
 
kamyk76 2

kamyk76

Użytkownik
Strona Everizona coś nie działa. Ktoś mówił że miał ją na dysku zapisaną. Może ktoś podrzucić ?
to chyba nic nie da że jest zapisana na dysku bo obliczenia i tak dokonywane są na serwerze, więc nie da się grać gdy jest niedostępna na serwerze albo jest się offline:-(
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Ja używam ostatnio roulette master. Darmowy program, też podaje procentowe udziały poszczególnych zdarzeń. Podpowiada też kiedy i na co stawiać ale nie bardzo wiem na jakiej podstawie więc się tym nie sugeruje. Wolałem stronę Everizona ale jakby ktoś chciał coś zamiennego to dobre i to.
 
P 0

przezorny

Użytkownik
Czy ktoś może napisać albo podeslać system Perseusza,interesuje mnie glównie stawkowanie na: piniorek(at)interia.pl
Będę wdzięczny za trud wyslania ???? :jupisdfgdfg:????
 
K 2

kaysersoze

Użytkownik
Wzorowałem się na everizonie, tylko moja strona nie przeładowuje się co każde kliknięcie dlatego dobra jest do grania na quick spinach
to jest bardzo pomocne narzędzie, jedyne co bym dodał to możliwość podawania procentów z ostatnich 50 spinów a nie z 25 i obstawianie delambertem. szakunec za progs bez ładowania się strony. fajna sprawa, dzięki ????
 
jiraiya245 0

jiraiya245

Użytkownik
to jest bardzo pomocne narzędzie, jedyne co bym dodał to możliwość podawania procentów z ostatnich 50 spinów a nie z 25 i obstawianie delambertem. szakunec za progs bez ładowania się strony. fajna sprawa, dzięki ????
niestety program jest niedokończony i ma błędy (z co przepraszam).
Wcześniej nie miałem czasu żeby poprawić ale teraz wziąłem się za poprawki.
Program liczy procent ze wszystkich spinów które zrobisz a nie z 25. dodam możliwość wybrania ilości spinów z których wyliczy procent ale to za kilka dni.
Pozdrawiam
Czy ktoś może napisać albo podeslać system Perseusza,interesuje mnie glównie stawkowanie na: piniorek(at)interia.pl
Będę wdzięczny za trud wyslania ???? :jupisdfgdfg:????
Zapraszam na baciallius.eu - tu masz opis perseusza
 
K 2

kaysersoze

Użytkownik
niestety program jest niedokończony i ma błędy (z co przepraszam).
Wcześniej nie miałem czasu żeby poprawić ale teraz wziąłem się za poprawki.
Program liczy procent ze wszystkich spinów które zrobisz a nie z 25. dodam możliwość wybrania ilości spinów z których wyliczy procent ale to za kilka dni.
Pozdrawiam

Zapraszam na baciallius.eu - tu masz opis perseusza
to jeszcze przyjacielu jakbyś dorzucił delamberta to byłbym dźwięczny. i pewnie nie tylko ja ???? a dla takiego speca jak Ty to pewnie 5 minut roboty ????
 
jiraiya245 0

jiraiya245

Użytkownik
to jeszcze przyjacielu jakbyś dorzucił delamberta to byłbym dźwięczny. i pewnie nie tylko ja ???? a dla takiego speca jak Ty to pewnie 5 minut roboty ????
Kurcze wjechałeś mi na ambicję i musiałem Ci to zrobić. d&#39;Alembert dodany, dodatkowo możecie sprawdzać procent danego eventu w dowolnej liczbie ostatnich spinów.
 
K 2

kaysersoze

Użytkownik
Kurcze wjechałeś mi na ambicję i musiałem Ci to zrobić. d&#39;Alembert dodany, dodatkowo możecie sprawdzać procent danego eventu w dowolnej liczbie ostatnich spinów.
bardzo dziękuję. Widzę, że się nie pomyliłem co do tego specjalisty ???? super, na prawdę dzięki raz jeszcze. wszystko działa jak należy. co prawda dziś umoczyłem ???? ale tylko ze względu na niewielki budżet, który myślałem że wystarczy. ale królowa kasyn była dziś lepsza he he. powodzenia wszystkim!
 
jiraiya245 0

jiraiya245

Użytkownik
bardzo dziękuję. Widzę, że się nie pomyliłem co do tego specjalisty ???? super, na prawdę dzięki raz jeszcze. wszystko działa jak należy. co prawda dziś umoczyłem ???? ale tylko ze względu na niewielki budżet, który myślałem że wystarczy. ale królowa kasyn była dziś lepsza he he. powodzenia wszystkim!
No niestety, chyba dzień jest pechowy, ja też umoczyłem i też ze względu na małą ilość żetonów.
Gdyby ktoś zauważył błędy na mojej stronie to niech pisze
 
S 0

slowik-52162

Użytkownik
No niestety ja też wtopiłem 20eu grając perseuszem A zapowiadało się tak pięknie mając już 55eu ruletka zaczęła wariować a mi chyba rozumek odjęło no i wtopa
Może to z gorąca hi hi
jiraiya245 stronka fajna no i pomocna chociaż przegrałem
Pozdrawiam wszystkich
 
K 2

kaysersoze

Użytkownik
No niestety, chyba dzień jest pechowy, ja też umoczyłem i też ze względu na małą ilość żetonów.
Gdyby ktoś zauważył błędy na mojej stronie to niech pisze
panowie to jest tak moim zdaniem - cieszymy się jak się uda wygrać. mało komu udaje się wtedy odejść od stołu. to zaleta ludzi mądrych (pracuję nad tym ???? ) nie bez powodu wytrawni gracze piszą, że po godzinie odchodzimy od stołu bez względu na wynik. zmniejszamy wtedy szansę na niechcianą serię. ona pewnie i tak przyjdzie ale może dużo rzadziej i może w porę przestaniemy grać. najgorsza jest pazerność - czytaj chęć odkucia. testuję system grania po godzinie i na razie jest ok. podejrzewam że to tylko kwestia czasu bo przecież wszyscy wiemy, że nie ma sposobu na ruletkę - inaczej kasyna by nie istniały. ale można w odpowiedniej chwili przestać i zminimalizować ryzyko zastawienia domu, samochodu.... powodzenia. ćwiczcie siłę woli ????
 
C 0

chelsa

Użytkownik
Po pierwsze to kto powiedział że w d&#39;alembert trzeba zejść spowrotem do 1 ? ???? ?
To jedna z moich modyfikacji.
Otóż: jak dobrze policzysz to zauważysz że by wyjść na plus nie trzeba wracać do 1. A w dodatku im dłużej grasz serią w tym systemie tym mniej musisz schodzić by odrobić zakład.
Po drugie d&#39;alembertem nie gra się odczekując np do 6 czerwonych !! To jest bez sensu !! Kto powiedział że to jedyna jakaś możliwość to oczekiwanie na kilka z rzędu? Jest parę innych sytuacji których należy wypatrywać, w których należy rozpocząć grę. I to druga moja modyfikacja a brzmi najogólniej: jeżeli średnia procentowa z ostatnich 50 numerów dla danego systemu (np. dla koloru:czarne) spadła poniżej określonego procentu to należy rozpocząć grę systemową.
Zauważ że średnia zawsze dąży dla systemów kolor, górne/dolne, par/npar do 47% (a to ze względu na zero). Tak więc jeżeli np średnia dla czerwone z ostatnich 50 spinów spadnie poniżej np... 30% możesz zacząć grać (ostatnio zniżyłem ją do 28% dla systemów kolor itd.)
Po trzecie: jak już rozpoczniesz grać d&#39;alembert i gra ci się przedłuża to... obserwujesz aktualny procent tego systemu np koloru, bo jeżeli wzrósł do np. więcej niż 38% ... przerywasz grę !! ???? ale zapamiętujesz stan w chwili przerwania. I jak procent dla danego koloru (albo i dowolnego innego) spadnie znów poniżej granicy (30-28%) grasz dalej jakby nie było przerwy (nie od 1 tylko od momentu przerwania). Gwarantuję ci że ten system działa.
To trzy najważniejsze z moich modyfikacji d&#39;alemnberta, w szczegółach jest trochę więcej niuansów, mniej znaczących.
W dodatku przeskakuję (program mi to wylicza co jak i kiedy) pomiędzy systemami tak by zachować ciągłość kasy ale nie grać jak ten wół w jeden np. kolor czy tuzin. To eliminuje efekt trafienia na 32 czy 25 np czerwonych z rzędu.
I nigdzie nie napisałem że tyle razy progresją obstawiałem. Jasno chyba napisałem że w symulacjach setek milionów spinów program symulacji trafiał na tak kosmiczne ciągi. To oczywiste że w takiej sytuacji progresją przegrywasz. Przegrana jest wkalkulowana przecież w ten system. Sam o tym pisałeś.
I jak to jak mnie zmusili ? no przecież napisałem że poprzedni mój sposób gry po wypłacie środków czemuś przestał być owocny... Więc albo wdupię albo coś zmienię. Tak mnie &quot;zmusili&quot; do zmiany podejścia do gry systemowej.
Acha ! no i nie wiem co chciałeś udowodnić tym ciągiem 1+2+3+4...+32=? nie jest różowy ? spróbuj go policzyć progresją podwajaną dla kolorów 1+2+4+8...+2147483648=? to dopiero w tej twojej progresji kosmiczna liczba !! Dalej uważasz że d&#39;alembert &quot;nie jest taki różowy&quot; ? ????
Pozdrawiam
Rok temu wygrałam pare złotych z systemem giga kasa, planowałam zrobic to ponownie ale pewna osoba poleciła mi pana system. chciałabym spytać gdzie moge go dostać i w jakim kasynie najlepiej przetestować??
 
Do góry Bottom