>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
  • Przypomnienie i prośba o zapoznanie oraz stosowanie się do wymienionych wytycznych odnośnie rozliczania swoich typów na forum!
    TUTAJ!

Everizon - System !

O 98

ozon1

Użytkownik
Tak , ta progresja jest scisle polaczona z tym , ze zaczynasz stawiac dopiero w favoryzowanych warunkach jakiem jest odchylenie , ze w pierwszych 20 spinach jest tylko 5 lub mniej trafien , inaczej nie ma ona prawa bytu.
Jezeli bedzie sie gralo kazdy spin , ona polegnie szybko , bo jest za agresywna ,zreszta jak prawie kazda.
 
O 98

ozon1

Użytkownik
D&#39;alambert nie sprawdza sie dlatego , ze stawki rosna nierownomiernie , na poczatku szybko , pozniej coraz wolniej i wolniej , co powoduje, ze jak na poczatku zlapiesz czarna serie musisz czekac na korekte , a moze ona nie nadejsc.
W tej agresywnej progresji , ktora przedstawilem mnoznik wynosil 1.5 , zobacz , ze stawki rosna o 1.5 do poprzedniej.
Nigdy i prawie nigdy , progresja nie bedzie dzialac , bez warunkow uprzywilejowanych , poniewaz z selekcja jak przedstawilem , ociera sie ona o wirtualne limity i tedy jest droga , ze masz juz w zanadrzu , kilka przegranych bez obstawiania.
Dlaczego gram pierwsze 20 spinow i testy robie na rng , poniewaz w systemie Everizona nie koniecznie musi miec przewage nawet po malej ilosci wypadniec , moze to byc korekta poprzednich spinow , dlatego powinno grac sie tylko poczatkowe spiny , bo gdy gramy ciagi liczb jako ciaglosc nie wiemy czy to nie tylko korekta i na wstepie mozemy pakowac sie w bagno.
Co do lagodniejszych progresji , to eksperymentowalbym , np. takie z mnoznikiem 1.33 1.25 i stoplosem na 200-300 jednostek.
np. dla 1.33 bedzie to
1 1 2 2 3 4 6 7 10 13 17 23.... itd do stoplosa np. 300
 
tommyy 33

tommyy

Użytkownik
Do ozon1:
Mógłbyś napisać jak obliczasz progresję z mnożnikiem np: 1.25 czy 1.33 ?
Używasz jakichś kalkulatorów stawkowania czy Excela?
Pytam bo jeszcze nie obliczałem i nie przerabiałem progresji z tego typu mnożnikiem.
Będę Ci wdzięczny za informację.
Jakiś czas temu napisałem dla siebie stawkowanie do wszystkich (oprócz 2:1) układów:
3:1 6:1 9:1 12:1 18:1 36:1.
Poniżej udostępniam je Wam w załącznikach. Mam nadzieję że komuś to pomoże i ułatwi stawkowanie.
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Poprostu uzywam normalnego kalkulatora i robie x1.33 , liczby jak sa niepelne to jak jest ponizej 0,50 to idzie do liczby nizej ,jak powyzej 0,50 to do liczby wyzej.
Mam nadzieje , ze jakos wytlumaczylem .
Za wygrywajaca progresja idzie bardziej zlozona matemtyka.
Czasami jednak warto szukac w prostych rozwiazaniach i nie komplikowac wszystkiego.
Kilka dni gralem tak jak opisalem , czekajac na mala liczbe wypadniec w 20 spinach , wygenerowalem profit okolo 200 jednostek , najdalej bedac na 8 poziomie progresji , to narazie nic nie oznacza , ale profit wygenerowany jest wyzszy niz liczba jednostk uzytych, ta progresja napewno kiedys przegra , ale pytanie jest czy profit bedzie dodatni po kilkunastu tysiacach spinow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tommyy 33

tommyy

Użytkownik
Wypuszczam Wam do testowania moją drugą, ulepszoną wersję znanego tu systemu Everizon. Tak jak pisałem wcześniej, do tej wersji dodałem dwie pozostałe pary oraz Stop Loss.
Uwaga odnośnie Stop Loss: Podana tu wartość Stop Loss odnosi się do ogólnej wartości wszystkich par a nie każdej indywidualnie. Mówiąc prościej jeśli podałeś w Stop Loss wartość np. -57 i wybrałeś przykładowo dwie pary to Stop Loss zostanie osiągnięty gdy obydwie pary łącznie osiągną tą wartość np. RED zeszło do -50 a ODD do -7. ( -50 -7 = -57) Po osiągnięciu Stop Loss zostanie wyświetlony komunikat (w PL oczywiście :wink ???? .
W następnej wersji mogę zrobić że wartość Stop Loss będzie liczona indywidualnie dla każdej z par.
W następnej trzeciej wersji dodam opcję: Wyświetlaj lub nie komunikaty takie jak: Wygrałeś, Osiągnięto Stop Loss.
I co najważniejsze chyba: Everizon chciał to chyba umieścić w swojej drugiej, tej niedoszłej wersji programu na serwerze mianowicie wybór jaki procent danego układu miałby wypaść w danej ilości spinów czyli coś jak opisał:
Testowane. I to nie tylko na przewadze powiedzmy 15-5, ale i 18-2, praktycznie każdej, jaką sobie wymyśliłem. Testowałem mnóstwo wariacji. Mnóstwo pułapów. Do 1 jednostki zysku, do wielokrotności, ze stoplossem na 100, 200. W konsekwencji - nawet gdy na początku wyglądało dobrze - po kilku tysiącach spinów szło w minus. Ale polecam sprawdzić samemu, wszakże na własnych błędach uczymy się najszybciej
 
tommyy 33

tommyy

Użytkownik
Po pierwszym uruchomieniu systemu &quot;Everizon system v2&quot; ukaże się wam okienko z różnymi opcjami. Jeśli później klikniecie na &quot;Nowa sesja&quot; zobaczycie, iż to okienko zmieniło się i jest bajzel. Dzieje się tak dlatego iż program po wybraniu opcji &quot;New session&quot; nie resetuje całkowicie systemu stąd taki cyrk. Aby całkowicie zresetować system aby ten poprawnie wyświetlił okno z opcjami należy zdezaktywować i ponownie aktywować system (Ctrl+D). Błąd ten pojawia się również w innych systemach które posiadają opcję input checkbox czyli małe okienko do zaznaczania z prawej strony okna.
Jest to kolejny (nie liczę już nawet który) błąd programu który wykryłem i przesłałem do supportu RX.
Poniżej umieściłem screena jak to wygląda. Jeśli ktoś chce zobaczyć jak to wygląda także na innych systemach, niech pobierze poniżej w załączniku plik &quot;Error initial system&quot;. Jest to zarazem list który wysłałem do RX.
Bug ten opublikowałem także na mojej stronie tutaj w punkcie 8:
http://tomasztester.wixsite.com/rx-bugs
 
tommyy 33

tommyy

Użytkownik
Mógłby ktoś z was ( lub nawet moderator czy administrator tego forum ) wyjaśnić mi jak usunąć niechciany mój post który przez przypadek utworzyłem pisząc lub dodając coś we wcześniejszym?
Z góry dzięki
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Mógłby ktoś z was ( lub nawet moderator czy administrator tego forum ) wyjaśnić mi jak usunąć niechciany mój post który przez przypadek utworzyłem pisząc lub dodając coś we wcześniejszym?
Z góry dzięki
Sam postów kasować nie możesz. Możesz zwrócić się do któregoś z moderatorów lub administracji o usunięcie postu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tommyy 33

tommyy

Użytkownik
Oto moja trzecia i ostatnia już wersja systemu Everizona. Ostatnia bo dodałem już tam wszystko co chciałem dodać.
Krótki opis opcji:
Jakie koło i podaj bankroll to raczej wiadomo o co chodzi.

Włącz/Wyłącz Stop Loss: Jeśli ta opcja jest niezaznaczona to program nie uwzględni wartości Stop Loss podanej niżej w okienku i leci w dół do - nieskończoności.

Podaj Stop Loss: Tu podajemy wartość Stop Loss. Jeśli program osiągnie tą wartość, wówczas (jeśli opcja Wyświetlaj komunikaty jest włączona) program wyświetli komunikat z zapytaniem czy kontynuować sesję czy zakończyć. Jeśli wybierzemy kontynuuj (Yes), program zresetuje stawkę i będzie kontynuował grę. Jeśli opcja Wyświetlaj komunikaty jest wyłączona, to program automatycznie zresetuje stawkę po osiągnięciu Stop Loss i będzie kontynuował grę bez powiadomienia.
Uwaga: W poprzedniej wersji v2 (tam opisałem) Stop Loss był osiągnięty jeśli suma wszystkich stawkowań dawała łączną ujemną wartość równą Stop Loss liczona od bankrolu początkowego:
Uwaga odnośnie Stop Loss: Podana tu wartość Stop Loss odnosi się do ogólnej wartości wszystkich par a nie każdej indywidualnie. Mówiąc prościej jeśli podałeś w Stop Loss wartość np. -57 i wybrałeś przykładowo dwie pary to Stop Loss zostanie osiągnięty gdy obydwie pary łącznie osiągną tą wartość np. RED zeszło do -50 a ODD do -7. ( -50 -7 = -57)
Było to złe posunięcie bo co ma jedno stawkowanie np. RED do stawkowania obok HIGH i sumowanie ich obu ujemnych dla wspólnego Stop Loss. W tej wersji v3 wartość Stop Loss odnosi się niezależnie i indywidualnie do każdej z par i układu. Przykład ten sam:
Jeśli teraz też podam Stop Loss -57 i RED zejdzie do -50 a ODD do -7 to żaden nie osiąga Stop Loss. RED osiągnie Stop Loss jeśli zejdzie do -57 i to samo tyczy się ODD i każdego innego układu. Może piszę to za bardzo szczegółowo, ale chcę aby każdy zrozumiał.

Graj: R/B E/O L/H tu zaznaczamy iloma parami chcemy grać w tym samym czasie.

Ilość ostatnich śledzonych spinów: oraz Ilość pojawienia się układu w ostatnich śledzonych spinach:
Everizon w swoim systemie podawał 7 wypadnięć tego samego evenu w ostatnich 25 spinach czyli 28% po czym następowało stawkowanie. Tutaj możemy sobie wprowadzać własne wartości dla ilości spinów i ilości wypadnięć według własnego uznania. Jednak dla przykładu podałem niżej na screenie ustawienia Everizona.
Wyświetlać komunikaty? Jeśli zamierzamy przetestować system na kilku lub kilkunastu tysiącach spinów, wtedy dobrze jest je wyłączyć aby zaoszczędzić czas.
I to tyle.
Mam nadzieję że ten system się komuś tu jeszcze przyda choć dużo ciszej tu teraz niż kiedyś. Miłego testowania. System jest do pobrania na dole w załączniku.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Witam . Pamietam jak kiedys rozmawialismy o odchyleniach standardowych jako triggerach , prawie wszystko sprowadza sie do odpowiedniej progresji , ktora przetrzyma wszystko i nie bedzie za wysoko wchodzic , po tylu latach , mam taka progresje gdzie gramy od pierwszego spinu i mamy przewage nad kasynem , ale tu jest ironia , ze kasyno znalazlo sposob na takie systemy poprostu rozlancza sesje, co calkowicie zabija przewage.

Ano kiedyś rozmawialiśmy. Ale czasu minęło tyle, że ho ho. Widziałem, że udzielasz się w temacie. Będę szczery: nie wierzę w uzyskanie przewagi nad ruletą w inny sposób niż biased wheel. Rozłącza sesję? Co za problem w takim układzie wyjść do kasyna naziemnego? Jeśli uważasz, że masz &quot;system&quot;, który daje przewagę matematyczną, progresję, jakkolwiek by tego nie określić - podaj. Nie chcesz tu - może być w formie prywatnej wiadomości. Przetestuję na swoich, realnych spinach. Z czystej ciekawości.
 
tommyy 33

tommyy

Użytkownik
Ostatnio wykryłem pewien błąd odpowiadający za bajzel w menu systemów opisany tu na tej stronie przeze mnie 7 postów wyżej - szczegóły tutaj:
forum.bukmacherskie.com/threads/roulette-xtreme-masa-bledow-w-programie.140141/#post-6607941
Jako że ostatnia tu wersja Everizona v3 napisana przeze mnie posiada takiego bakcyla, postanowiłem naprawić tą wersję tym samym dodając dwie nowe opcje:
Jakie stawkowanie: Są tu trzy stawkowania do wyboru: D&#39;Alembert, Płaska stawka i Superior:
D&#39;Alembert - po przegranej + 1, po wygranej -1
Płaska stawka - po przegranej 1, po wygranej 1
Superior - po przegranej + 1 i po wygranej + 1 aż do uzyskania +1 bankrolu.
Jaką stawką grać?: - Jest to pierwszy system tu na forum w którym zastosowałem to rozwiązanie. Możemy tutaj wybrać jaką stawką chcemy grać: 10 stawek - od 0.10 do 25. Odświeżony, bez pomieszanych w menu opcji system wrzuciłem poniżej.
 
tommyy 33

tommyy

Użytkownik
Tak jak i inne systemy tak i ten system Everizona postanowiłem w końcu przetestować przepuszczając go przez Roulette Xtreme na RNG. Do testu użyłem ustawień:
Koło z jednym zerem.
Bankroll początkowy 0
. To jest najlepsze ustawienie gdyż po testach od razu widać przejrzyście ile jesteśmy na plus lub minus jeśli zaczęliśmy w punkcie 0. Nie trzeba później nic dodawać czy odejmować od początkowego bankrolu jeśli ustawiliśmy np. 1250.
Do testów użyłem wszystkie trzy stawkowania obecne w nowej wersji 4:
Stawka to 1.
Podstawowa, całkowita, najprostsza do obliczeń.
Przetestowałem wszystkie trzy stawkowania ze stoplosem -200 jak i bez stop loss.
Zagrałem wszystkimi trzema parami naraz.
Ilość ostatnich śledzonych spinów = 25
Ilość pojawienia się układu w ostatnich śledzonych spinach = 7
(28% według założeń Everizona)
Przetestowałem system na 50 tysiącach spinów. Na większej ilości nie było potrzeby bo system ciągle idzie w dół. Co ciekawe w dół idą równocześnie oba zdarzenia tej samej pary np. czerwony -959 a czarny -645 (zdjęcie 1 i 4).
Niestety ale i system Everizona leży w RNG niezależnie od stawkowania czy użycia stop loss. Poniżej trendy.
Do administracji:
Wraz z nowym interfejsem tego forum można dodawać więcej niż cztery załączniki w jednym poście. Dobra robota i duży + dla Was.
 
tommyy 33

tommyy

Użytkownik
Jeśli ktoś używa Roulette Xtreme do testowania systemów na dużej ilości spinów np. w dziesiątkach czy setkach tysięcy to taka ciekawostka dla przyspieszenia obliczeń i tym samym oszczędzenia sobie czasu:
Program jak wiadomo posiada wiele okien, które można otworzyć i rozmieścić na pulpicie w tym samym czasie obserwując na nich np. trend czy inne parametry dotyczące testowanego systemu. Zauważyłem podczas testów na &quot;Auto spin&quot; i włączeniu &quot;Run&quot;, że im więcej okien jest otwartych, tym program wolniej oblicza, a co za tym idzie spiny lecą wolniej. Przeprowadziłem kiedyś test samego programu na jego szybkość. Na szybkość obliczeń wpływają dwie zasadnicze rzeczy (pomijam sprawy techniczne jak np. procesor):
1. System. Im bardziej rozbudowany i złożony tym szybkość spada, ale to raczej oczywiste.
2. Ilość otwartych okien podczas testów na &quot;Run&quot; (jak to wygląda zobacz na zdjęcie na dole).
Przeprowadziłem testy na 10 tysiącach spinów. Do testów użyłem system D&#39;Alemberta. Oto wyniki:
Przy 4 otwartych oknach program obliczył 10 tysięcy spinów w 2:57 minuty, co daje 57 spinów / sekundę.
Przy 3 otwartych oknach program obliczył 10 tysięcy spinów w 2:33 minuty, co daje 65 spinów / sekundę.
Przy 2 otwartych oknach program obliczył 10 tysięcy spinów w 2:22 minuty, co daje 70 spinów / sekundę.
Przy 1 gł. otwartym oknie program obliczył 10 tysięcy spinów w 1:57 minuty, co daje 85 spinów / sekundę.
Prawdziwego jednak powera program dostaje, jeśli się go zminimalizuje do pasku zadań.
1 okno gł. zminimalizowane na pasku zadań = 10 tysięcy spinów w 0:59 sekund, co daje 169 spinów / sekundę !!!
4 okna zminimalizowane na pasku zadań = 10 tysięcy spinów w 1:02 minuty, co daje 161 spinów / sekundę !!!
Jak sprawdzić czy program jeszcze oblicza skoro jest zminimalizowany do pasku zadań? Wystarczy mieć otwarte okienko menedżera zadań gdzieś z boku i śledzić pracę procesora. Jeśli procesor zwolnił, znaczy to że program skończył obliczanie. Oczywiście należy przed rozpoczęciem obliczeń sprawdzić na jakim poziomie pracował procesor bo mógł wykonywać w tym czasie też inne zadania.
Mam nadzieję, że ta ciekawostka się tu komuś przyda i przyspieszy znacząco pracę z programem.
Jeszcze jedna uwaga: W programie jest opcja &quot;Turbo mode&quot; która kosmicznie przyspiesza obliczanie, ale nie zalecam jej używać bo podaje błędne obliczenia. Nie będę tego tu wyjaśniał. W tym filmie pokazałem już kiedyś jak nie działa (przewiń do 18 minut i 30 sekund):


Owocnych i szybkich testów życzę.
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Witam .
Kupe czasu , nie rozmawialismy.
Wyslalem Ci jakos maila , ale pewnie nie zagladasz czesto na tamta skrzynke.
Napisze tutaj moj pomysl .Moze ktos tez wpadnie na jakas ciekawa inowacje , ktora polepszy strategie.
Kiedys testowalismy strategie 4 ostatnie numery z negatywna progresja i zachowywala sie ona lepiej niz 4 przypadkowe numery.
Na ktoryms forum tez natrafilem na symulacje ,ze 4 lub5 ostatnich numerow w jakis istotny sposob niweluje house edge.
Niestety grajac na kole z zerem nie osiagniemy przewagi grajac plasko.
Moim pomyslem jest odwrucenie sytuacji i dodanie bardzo agresywnej progresji pozytywnej.
Czyli zwiekszenie stawkie po wygranej.
Z tego zalozenia polujemy na 3 wygrane po sobie, w trzech spinach nastepujacych po sobie , grajac zawsze 4 ostatnie numery. W razie przegranej wracamy do pierwszego stopnia
Na pierwszy front ida 2 agresywne progresje.
1/3/9
Lub
1/5/25
To sa strategie tylko na rng , poniewaz czekanie na takie zdarzenia moze zajac tysiace spinow , przy negatywnych odchleniach.
Czego szukam , lepszego pozytywnego stawkowanie , ktore bedzie optymalne.
Jest w tym duzo obliczen i testow , ale moze , da rade cos osiagnac , nawet w zminimalizowaniu house edga.
 
Do góry Bottom