>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Europejskie Puchary w Piłce Ręcznej 2012/2013

Status
Zamknięty.
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
No to mamy 2 fajne waljuła, poza tym ciężko coś wykminić.
Gramy grupę &quot;polską&quot;. Jedyną. Szkoda, bo patrząc na to co umie Płock zrobić z Kielcami wydawać by się mogło, że 2 drużyny mogłyby podołać i grać tu zamiast Silkeborga np.
Petersburg powinien dziś powalczyć, buki wciąż mocno zaniżają kursy na Duńczyków. Działa magia typu mega skandynawska obrona, czołówka w Danii więc powinni być mocni, ale jak wygląda ta ekipa wszyscy wiemy.
Petersburg też nie jest specjalnie mocną drużyną i nie ma atutu własnego boiska, bo ciężko mowi się o takim jak gra się x-set km od domu.
Jak dotąd pomimo tego jak niezbyt mocne są te ekipy to obie popunktowały na Francuzach z Chambery. Wydaje mi się, że Rosjanie nie stoją na straconej pozycji, jeżeli zagrają na dobrym poziomie to powinni się uporać. W obronie na pewno sobie poradzą, bo Bjerringbro jakoś za bardzo atakiem nie kosi. Ważne będzie by Yannicka Greena za bardzo w bramce nie rozbudzić i powinno być OK.
Petersburg @ 3.7 Marathon ⛔ 23:35 ????

I jeszcze bet na Słoweńców. Fajnie się oglądało ich w każdym meczu, który oglądałem. Atak pozycyjny naprawdę dobry, umieli grać i do skrzydła i rzucić z tyłu i z kołem sobie pograć.
Francuzi umieli pograć z Vive, ale też prawdę mówiąc to Vive grało tam słabo z początku i naprawdę niewiele bronił Szmal no i jakoś to wyszło tak, że prawie do przerwy tam były nerwy.
Jakby nie patrzeć to Francuzi bez punktu co trochę dziwi patrząc, że mieli u siebie już Metalurg, grali w Danii i w Rosji. A teraz przyjeżdża bardzo mocne Gorenje, kurs dalej niski na Chambery na zasadzie &quot;na przełamanie&quot; pewno, bo jak inaczej może być. Ale tak jak mówię, naprawdę w stanie powalczyć jest Gorenje o korzystny lub bardzo korzystny rezultat. Kursy bałem się, że będą spadać, ale nie stało się tak, wręcz przeciwnie. Problemem jest na pewno fakt, że Gorenje zagra na wyjeździe, ale powinni sobie jako doświadczeni gracze poradzić. Sportowo znacznie lepsza ekipa ze Słowenii, sportowo i wizualnie patrzy się na nich OK.
Gorenje Velenje @ 3.5 Bet365 ✅ 20:31
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Dzisiaj przed nami ostatnie mecze z rundy grupowej LM kobiet. Najciekawsza sytuacja w grupie D.Szanse na awans mają 3 zespoły: Thuringer, Buducnost, Zvezda. Bezpośredno o awans powalczą: Krim - Podravka i Randers - Hypo. Krim z każdym meczem gra lepiej, wróciły ważne piłkarki po kontuzjach. Podravka gra bardzo dobrze, ale kontuzjowana jest najważniejsza piłkarka Tatari.


Zdarzenie: Randers - Hypo⛔(29:20)
Typ: Hypo+3,5
Kurs: 1,80
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Bet365 1,80
; Pinnacle 1,92, Tobet 1,85
Data spotkania: 18.11.2012 godz. 15:00

Mecz o awans z drugiego miejsca. Pierwszy mecz Hypo - Randers 32:25, więc Austriaczki mają 7 bramek przewagi. W pierwszym meczu po 10 minutach najlepsza zawodniczka Randers bramkarka Masson dostała czerwoną kartkę. Mistrz Danii w tym sezonie bardzo zmienił skład, zdecydowanie osłabiła się obrona. Teraz skład jest młodszy. Ogólnie Randers w LM radzi sobie dosyć słabo. Dla mnie goście to zdecydowanie lepsza drużyna. Dunki wyglądają słabo fizycznie. Hypo przed sezonem znacząco wzmocnione. W składzie najlepsze piłkarki z reprezentacji Brazylii. Do tego są jeszcze bardzo dobre: Acimović, Temes. Hypo prezentuje lepszą formę, wygląda bardzo dobrze fizycznie. Goście są po dobrej fazie przygotowawczej, mogą skupić się tylko na LM. Trzeba pamiętać o przewadze z pierwszego meczu, ale według mnie handicap jest za duży.
adqs: Mały chochlik się wkradł ;)

Duży błąd się wkradł, bo nie zagrała Gorica Acimović.
Język się zmienia, więc często stare formy są już niepoprawne.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy

W tej kolejce gramy rewanże meczów z poprzedniego tygodnia. Dzisiaj zaczynamy pojedynkiem Kiel - Celje. W poprzedniej kolejce Celje sensacyjnie pokonało mistrza Niemiec. Ten wynik to do tej pory największa niespodzianka tegorocznej LM. Ciekawie zapowiada się pojedynek Kadetten - Dinamo Minsk. Białorusini u siebie gładko wygrali. Świetnie zagrał bramkarz Bogdanov. Teraz mecz na wyjeździe. Kadetten ma problemy kadrowe, w ostatnim meczu ligowym nie zagrało z powodu urazów kilku bardzo ważnych zawodników.

Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Jak ogromną wg buków wartością dodaną są atuty własnych boisk niech świadczy chociażby powyższa tabela jak i poprzednia, z zeszłego tygodnia, z kursami.
Vive powinno gładko tym razem pocisnąć Metalurg, sędziowie teraz nie będą z Macedonią i na pewno to już jest spory minus. Stanić to bramkarz, któremu rozbujać dać się nie wolno i oby tak też zrobili gracze z Kielc. Cupić w dużej formie, chyba do zespołu powraca też najskuetczniejszy w Zabrzu Bartek Tomczak. Kielce, pomimo tego, że jest to tak finezyjnie potrafiąca grać drużyna, w obronie również bardzo daje radę, tracąc jakieś 23-24 gole średnio na mecz w LM. I to jest chyba rzecz, która dziś pozwoli im wygrać, bo nie wierzę, żeby Mojsovski (sam, bo nie ma do końca tam i tak z kim grać) ich tam jakoś szczególnie poranił. Do przodu czuję, że dobrze grą będzie kierował Zorman lub Tkaczyk i problemów z wygraną nie będzie.
Gorenje ma Doleneca i Malicia, którzy zabawili się po prostu z zespołem Chambery w niedzielę. Ciekawe jak będzie teraz? Jakoś nie wierzę w pozytywny dla Francuzów rezultat. Owszem, może teraz nie będzie dyszką w plecy, ale powinno Gorenje spokojnie wygrać. U siebie zdecydowanie bili już Silkeborg i Petersburg, czas na trochę, ale chyba tylko na papierze, bo przypominam, że i ci i ci ograli Chambery, mocniejsze Sząbri. Nie widzę w ogóle tutaj Francuzów.
z serii na podbitkę: Vive, Gorenje (różnawe kursy, różnawe konfiguracje) ✅

Do mocnego dubla: Gorenje -2.5 (1.5 Betcity np.) ✅
Do dubli spokojnie handicap &quot;normalny&quot; (3.5-4) na Gorenje. ✅


oprócz tego w meczu VTK jak najbardziej polecany livebetting.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
masilbn 61

masilbn

Użytkownik
A mi bardzo podoba sie kurs na Vive over 29.5 w Tobet za 1.85.
Kielczanie potęga z przodu, sam Cupic to maszyna do zdobywania goli, do tego z tyłu kapitalna paka, na kazdej pozycji dwóch albo trzech kolesi z topu. Nie ma ci sie rozpisywac zresztą, kazdy to wie.
Linia niska, bo mecz w Skopje bardzo underowy, i na to liczyłem, ze teraz wlasnie beda takie fajne linie. Dzisiaj moim zdaniem mecz będzie bardziej otwarty, Vive u siebie zagra na swoich warunkach czyli szybko i ofensywnie, nie beda przeszkadzac sedziowie i hala. W bramce Metalurga Stanic, ale 30 bramek to mozna mu wrzucic jak najbardziej, zwłaszcza ze jest kim ;) Szybki srodek, kontra, bo i Szmal cos pewnie odbije, czy obrona cos przechwyci, a wtedy Cupić juz bedzie na 7 m przed Staniciem ;)
Tak więc: Vive over 29.5 1.85 Tobet ⛔ Stanić ;/
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy



Przed nami ostatnia w tym roku kolejka LM mężczyzn. Tym razem na wyjeździe Vive Kielce zmierzy się Silkeborgiem. Dzisiaj najciekawszym spotkaniem jest Constanta - Savehof. Znacznie spadły kursy na Rumunów, ale może to być ciężki mecz dla nich. Bukmacherzy oprócz LM zaczęli oferować kursy na Puchar EHF, gdzie występuje Wisła Płock. Kursy na niektóre mecze wystawili już Bwin, Doxxbet.


Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń​
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Nie wyobrażam sobie absolutnie by Kielce miały problem z wygraną gdziekolwiek poza Velenje, gdzie na pewno Słoweńcy będą bardzo mocni i trudni do ogrania i przy formie z meczów z Metalurgiem o punkty będzie ciężko.
Tym razem przeciwnicy, w przypadku Kielc i Velenje znacznie łatwiejsi. Obie drużyny niezwykle daremne, wszystkie mecze pomiędzy tymi drużynami (wiele ich jednak nie było) easy dla Polaków i Słoweńców.
Wydaje mi się, że Atletico jest bardzo słabe i w tym momencie to zespół pokroju, hm... Montpellier bardziej niż Kilonii. Jak na skład jaki posiadają, grają niesamowitą padakę i męczą męczą te punkciki. Pewnie skończy się na 3. miejscu, bo ja ich w spotkaniu z Veszprem na wyjeździe nie widzę. Ale do tego akurat czasu sporo się może zmienić. Natomiast w przypadku niedzielnego spotkania w Kilonii nie widzę szans zupełnie. Kilonia w gazie, teraz parę łatwiejszych meczów w BL i do końca roku powinno się bez porażki skończyć. Spokojnie, piątką, dla Kilonii.
Veszprem przeciwko Pivovarnej powinien sobie poradzić. Wiadomo, że Celje to super fajna drużyna i pewnie postawią się. Handi bym się nie odważył stawiać, ale już win powinien być faktem. Pisałem o tym chyba już. Veszprem nie po to ogrywało Kiel i Atleti, by stracić ten duży przywilej 1. miejsca. Do tego wystarczy by ogrywali słabszych i Atletico w meczu na Węgrzech nie wygrało. Celje w pierwszym meczu na Węgrzech dyszkę dostało w plecy, ale tu atut boiska przechodzi na 2. stronę. Będzie więc ciężko, ale na pewno ten kurs 1,40 to nawet value. Bo Veszprem punktów nie powinno tracić, a drużyna z liderem w postaci Laszlo Nagy&#39;a jest mocna mega.
Gorenje ✅, Veszprem ✅, Kiel ✅, Kielce ✅ @ 2.62 Marathon ✅✅
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Dziś ważny mecz dla Fuchse, który pozwoli zdecydowanie zająć 2. miejsce na koniec w grupie.
Generalnie Dinamo kapitalnie się pokazuje jak dotąd, Atman robi grę, dziwne, że Czechowskie Niedźwiadki nie sięgnęły po gościa, bo słabi są, i wolą grać tymi samymi od 18482635 lat. no cóż
Fuchse w takiej sobie dyspozycji. Na wyjeździe jednak pyknęli Magdeburg i Croatię, walczyli z Lwami. Szkoda porażki z Wetzlar, bo czołówka BL jest hermetyczna i rzadko przegrywa. Wetzlar niby w czubie, ale w końcu ich zadyszka złapie
Pierwszy mecz w Berlinie kapitalny, duuża walka do ostatnich praktycznie minut i przy sporym udziale Jaszki udało się wygrać. Po stronie Lisów chyba zabraknie Svena Christophersena, ale zastąpi go Mark Bult, którego na pewno nie można oskarżać o błędy, ot, solidny zawodnik.
Więc generalnie. Fuchse znacznie znacznie lepsza drużyna, teraz sądzę, że inaczej podejdą do spotkania. Niby w środę mecz z Hamburgiem, ale ponad 3 dni to i tak całkiem sporo czasu. Rzeczy typu 3h opóźnienia, strata jakiejś części bagażu tylko zmotywują myślę Lisów. Nie ma naprawdę czego się ze strony Dinama obawiać, oczywiście przy odpowiednim podejściu do meczu. Bo tylko złe i naprawdę dobry mecz ze strony Białorusi mógłby tu oznaczać porażkę.
Fuchse Berlin @ 2.30 Expekt ⛔ 31:24
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Atman odmówił mistrzowi Rosji.

Fuchse bez Christophersena, Richwiena. Kursy znacząco spadły na Dinamo Minsk po informacji, że Stochl jest chory, a pod znakiem zapytania stoi występ Laena i Nincevicia. Dla mnie raczej pewny jest występ w pełnym wymiarze czasowym dwóch ostatnich. Fuchse ma za wąski skład, żeby kogokolwiek oszczędzać.
Bardzo ważny kołowy w Mińsku Babichev będzie grał ze złamanym nosem.

Dłuższy wywiad z Sevaljeviciem
http://www.pressball.by/articles/handball/legionnaire/79944
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Długi zastój w temacie...
W związku z tym, że już od stycznia rozpoczynają się MŚ, natrafiłem przypadkowo na zakłady długoterminowe ale Ligi Mistrzów (tj. zwycięzca LM)
Co ciekawe mam kilka niezłych typów:
-Vive Kielce 21 Bet365
Kielce na 95% zajmą pierwsze miejsce w grupie C, więc w 1/8 trafią na teoretycznie słabszego przeciwnika, więc jak najbardziej mają szanse na minimum ćwierćfinał, a dalej, to już może się wszystko wydarzyć, w końcu mają jeden z lepszych składów w europie.
-Veszprem 10 Unibet
Veszprem podobnie jak Kielce również zajmują pierwsze miejsce w grupie, jednak mają jeszcze mecze z Kiel i Atletico Madryt i wystarczy im minimum remis, żeby liderować w grupie.
W takiej sytuacji 1/8 finału wygląda podobnie jak w przypadku Kielczan.
-Flensburg 20 betcity
Obecnie 3 miejsce w najsilniejszej lidze świata Bundeslidze.
w grupie LM narazie również 3 miejsce ale z olbrzymimi szansami nawet na lidera/drugie miejsce
Fuchse Berlin 22 Unibet
W Bundeslidze 4 miejsce, w grupie LM 2 lub 3 bez szans na 1 i 4, więc w 1/8 któraś z drużyń &quot;średnich&quot; miejsc.
Kursy wyselekcjonowałem przeszukując większość znanych bukmacherów, wybrałem najwyższe z nich, stąd aż 3 różne buki.
Co sądzicie warto tak zagrać za kilkanaście złotych na którąś z ekip, być może poszczęści się i np. 2 z nich trafia do półfinału i wtedy będzie można coś &quot;po sure betować&quot; ?
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
wg mnie z tych ekip największe szansę zdecydowanie Węgrzy no i nasi piłkarze mają. Ciężko mi sobie wyobrazić triumfujeacych Niemców. Pewnie Ehf też stosuje jakieś zagrywki w losowaniach by drużyny z jednego kraju na siebie nie trafiły. Ale już np półfinał Lisy - Flensburg byłby ciekawym dla Ciebie rozwiązaniem.
Środki na transfery Veszprem były spore, ale przynosi to duży efekt. Nie wydaje mi się by stracili już pierwsze miejsce w grupie. I to takiej. Kielce grupę mają słabą, ale przypomnę tylko, że wychodziły nawet w swoim pierwszym sezonie z mocniejszej. Ostatni sezon też pamiętamy Teraz strach by nie trafili na Montpellier. Niby słabsze wyniki, straty punktów, ale jestem pewien, że zepna się na 1/8 i może być różnie. Kielce to aktualnie spokojnie 7-8 siła w Europie. Nie licząc Barcelony, Veszprem i Kielu, mogą regularnie wygrywać z każdym.

ja z tych czterech propozycji dalbym tylko Węgrów.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Gorenje - Metalurg Skopie --- Skopie (+1,5) @ 2,04
Ademar Leon - Montpellier --- X2 @ 1,79
Marathonbet 3,65
Z zespołu Gorenje odeszło do Montpellier dwóch podstawowych zawodników Jure Dolenec i Matej Gaber, co prawda przyszedł perspektywiczny Jernej Papez, ale póki co narazie nie sądze, by był w stanie godnie ich zastąpić
Spodziewam się minimum wyrównanego spotkania, a walka będzie bardzo zacięta, w końcu to niemal decydujący mecz o 2 miejsce w grupie.
A Macedończycy dwukrotnie w spotkaniu z Kielczanami (oba przegrane, ale tylko 1 i 2 bramkami) udowodnili, że jest to solidny zespół, dla porównania Słoweńcy ulegli w Polsce 6 golami.
Leon - Montepllier
Jak widzę skład Fancuzów, nawet biorąc pod uwagę, że odeszli Karabatic, Mamelund i Prost. To przecież pozostali w składzie świetni Słoweńcy Dragan Gajić, Vid Kavticnik, wzmocnieni są jeszcze 2 Słoweńcami Dolenecem, Gaberem.
Guigou, Joli, Accambray, Honrubia.
Dodatkowo jest to bardzo ważny mecz dla obu ekip, Francuzi wygrywając ten mecz zapewniają już sobie minimum 4 miejsce w tabeli, czyli wyjście z grupy, przegrywając komplikują sobie znacznie sytuację.
Jeśli chodzi o zawodników, którzy z tych 4 klubów grali na MŚ 2013, to w Ademar Leon było 3 po jednym w Argentynie, Brazylii, Hiszpanii. Z Metallurga 13 w Macedonii, 1 w Serbii świetny bramkarz Stanić i 1 w Brazylii, z Gorenje 1 z Brazylii, rezerwowy bramkarz w Serbii i tylko 3 zawodników z kadry Słowenii (obecnie już tylko Marko Bezjak, Dolenec i Gaber odeszli) . Z Montpellier 2 we Francji, 1 z Tunezji (obrotowy Isaam Tej ponad 270 meczów w kadrze), 2 ze Słowenii Kavticnik, Gajić
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Z zespołu Gorenje odeszło do Montpellier dwóch podstawowych zawodników Jure Dolenec i Matej Gaber, co prawda przyszedł perspektywiczny Jernej Papez, ale póki co narazie nie sądze, by był w stanie godnie ich zastąpić
Dolenec i Gaber grają w Gorenje, a dopiero od następnego sezonu przechodzą do francuskiego Montpellier, więc cała &quot;analiza&quot; chyba do kitu, bo Dolenec rzucił już 37 bramek dla Gorenje w tej edycji CL, a na MŚ pokazał, że jest w niesamowitej formie. Metalurg to drużyna własnego parkietu i w Słowenii będzie im bardzo ciężko. Nie zdziwię się, jeśli wyjadą z piątką w plecy, ale granie tego po 1.55 jest moim zdaniem zbyt ryzykowne.
Ja spróbuję bardzo ryzykownego typu na Celje. Zespół nieobliczalny, bo potrafił przegrać z rumuńską Constantą na wyjeździe. Jednak Atletico przeżywa ogromny kryzys i po cichu mówi się o odejściu wielu zawodników po sezonie, bo kasy tam za dużo nie ma. Po przerwie w ASOBAL zaczęli od porażki jedną bramką La Rioja, dwa dni temu przejechali się po zespole Guadalajara, który zajmuje dalsze miejsce w tabeli. Sądzę, że ten mecz może mieć różny przebieg i Słoweńcy są w stanie powalczyć. Kursy przesadzone. Celje musi szukać punktów, bo inaczej wszystko będzie się decydowało na wyjeździe w Szwecji, a tam może być różnie.
Celje @7.00 bwin ⛔ 24-26
i bezpieczniej: Celje +5,5 @1.72 bwin ✅ było blisko, hc siedzi na luzie
 
K 0

kmgema

Użytkownik
Orientuje sie ktos jak wyglada sytuacja kadrowa Kadetten i Fuchse Berlin? jakies braki?
e adqs: Fuchse w najmocniejszym zestawieniu, takim jak z Barca
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Fuchse w najmocniejszym zestawieniu, takim jak z Barca
JW ;)
Generalnie zdaje sie, ze Fuchse zlapaly forme, powinni bez problemowo wygrac na szwajcarskiej ziemi. Szwajcarzy wiadomo, ze niezla u siebie ekipa, dziwne jednak sa rzeczy typu porazki u siebie z Minskiem
Schaffhausen nie jest druzyna, ktora stac na cokolwiek poza awansem do top16, a ta walka rozegra sie w sumie korespondencyjnie mysle, bo w tej kolejce czolowa trojka powinna potwierdzic supremacje, a za tydzien walka na calego w Zagrzebiu.
Fuchse ma spora liczbe zawodnikow na poziomie absolutnie swiatowym, w ekipie ze Szwajcarii takich graczy nie ma. Niemcy radza sobie coraz lepiej, w LM nie zachwycaja, dlatego nie odwaze sie powziac handicapu, ale jak najbardziej jako pomysl na dubla, mozna sobie taki mecz wziac ;)
Fuchse @1.45 Marathon ✅ 35:40
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Nie szlo mi typowanie LM w srodku tygodnia, ale jak widac po Fuchse i po tym, ze chetnie tego typa graliscie, to bylo niezle.
Teraz propozycja znacznie ciekawsza i wydaje sie, ze jesli ktos chce zarobic, to powinien to zagrac w tej czy innej konfiguracji
Celje u siebie bardzo mocne, przegrali niestety w Constancy i dlatego musza bardzo mocno to wrazenie zatrzec, wygrac najlepiej z szescioma golami, bo az 17:22 przegrali z Rumunami na wyjezdzie, no i wygrac tez musza za tydzien w Szwecji. Celje jest druzyna o absolutnie sporym potencjale, Marguc, Skube, Toskic - 3 nazwiska na europejskim poziomie. Constanta na wyjazdach grac bardzo nie potrafi, nie dysponuje ciekawym skladem i z pewnoscia mozna zalozyc, ze bedzie miala niezwykle ciezko by powalczyc chociaz w jaskini lwa. Z ekipa Lasko w Slowenii polegl nie kto inny jak THW Kiel, wiec ja w to wjezdzam
Metalurg walczy o drugie miejsce w grupie, nie moze wiec sobie pozwalac na wpadki - Petersburg 2-krotnie na wyjazdach postraszyl: w Chambery i w Kielcach, ale nie potrafie za bardzo powiedziec, co tam sie w Kielcach wydarzylo, ze nerwowke Vive mialo. Nonszalancja. Takiej na pewno nie bedzie po stronie Macedonczykow. Generalnie jak patrze na 2 zespoly, to oba sa zdecydowanie grajacymi zespolowo, dysponujace znakomitym kolektywem. W Metalurgu jak wiemy gra zdecydowana wiekszosc kadry Macedonii, oprocz znanych Wam doskonale Ristowskiego i Lazarowa. Ale zamiast Ristowskiego jest on - Darko Stanic, ktory trzyma wynik nieraz i nie dwa - nieoceniony zawodnik. Petersburg w ataku jest druzyna naprawde slaba, nie maja dodatkowo atutu boiska, bo to pewnie z ekipa z Macedonii przyjedzie wiecej fanow niz Rosjan z Petersburga do Czechowa. Mojsovski jako bombardier, Stanic jako sciana - to na slabych Ruskich wystarczy.
Metalurg ✅ 14:32+ Celje (oba -1.5) ✅ 24:19 @ 1.92 B365
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Niektórzy są uzależnieni od typowania meczy Pingwinów w NHL, ja natomiast nie mogę przejść obojętnie gdy na parkiet wybiegają zawodnicy kieleckiego klubu. Iskra czy Vive jak kto woli, mimo osobiście bardziej odpowiada Iskra i niechaj tak pozostanie.
Odnośnie powyższych typów kolegi adqs można się jedynie zgodzić. Jedynie od siebie mogę dodać, że Zenit w ostatnim spotkaniu w Kielcach zaskoczył mnie na ✅. Muszę przyznać, że rozgrzewka w ich wykonaniu wyglądała dość dziwnie... Osoby siedzące w pierwszych rzędach musiały nie raz unikać piłki, gdyż ta zamiast w rękach szczypiornistów z Petersburga lądowała w trybunach. W meczu jednak pokazali trochę walki, zwłaszcza w drugiej połowie, w której doprowadzili nawet do remisu. nie ma znaczenia to, że podopieczni Bogdana Wenty wyszli zbyt pewni siebie. Zawodnicy z Rosji pokazali, że walczyć potrafią i prawdą było, że pozycja bramkarza jest u nich dość silnie obsadzona. Łatwo skóry nie oddadzą, jednak sportowo mimo wszystko są słabsi niż Metalurg, którego również miałem przyjemność oglądać na Hali Legionów i oni również doznali porażki jedną bramką. Jednak mecz meczowi nie równy. Skupmy się jednak na meczu jutrzejszym...
Wszyscy w Kielcach podkreślają, że jest to jedno z najważniejszych spotkań w tym roku. W sumie racja - mecz o pierwsze miejsce w grupie musi nosić takie znamiona. Przeciwnik wydaje się być ku temu idealny, Chambery, które przyjechało do stolicy województwa świętokrzyskiego z iluzorycznymi nadziejami na awans. Postawa zawodników Chambery w obecnym rozgrywkach LM jest dla mnie sporym zaskoczeniem. Przyznam szczerze, że przed startem sądziłem, że raczej spokojnie wywalczą awans. Jednak moja wiedza widocznie nie jest na tyle dobra na temat tej ekipy. Grają strasznie w kratkę. Po pierwszym zwycięstwie w LM w środę dość wyraźnie ulegli w ligowym starciu z Ivry - ekipą średnią jak wskazuje tabela. Tłumaczyć to można &quot;odpuszczeniem&quot; spotkania na rzecz jutrzejszego pojedynku, jednak nie należy zapominać, że w ten sam dzień w Mielcu Mistrzowie Polski dość pewnie wypunktowali mielecką Stal dokonując kilku rotacji w składzie, które bez dwóch zdań były podytkowane spotkaniem Ligi Mistrzów. Głównym zagrożeniem jest z pewnością trójka rozgrywających - G. Gille - N&#39;Guessan - D. Bicanić - to jak dla mnie naprawdę ciekawie wyglądająca druga linia. Nie raz z pewnością postraszą Sławka. Zawodnicy jak i trener Chambery podkreślają, że zdają sobie sprawę z osłabień w kieleckim klubie i to właśnie tu upatrują swoich szans w jutrzejszym pojedynku. Czy są w stanie to wykorzystać??? Wątpie. Mimo tych osłabień Iskra ma szeroką ławkę. Ivana Cupica godnie potrafi zastąpić Olafson, który w ostatnim czasie zmagał się z delikatnymi problemami z kolanem. Jutro jednak powinien już zagrać i do z pewnością bedzie na korzyść kielczan. Jego miejsc na prawym rozegraniu bardzo dobrze zastąpił w ostatnich spotkaniach Mateusz Jachlewski. Popularny Siwy mimo iż jest zawodnikiem praworęcznym udowodnił, że można z powodzeniem zagrać na prawym skrzydle i z pewnością będzie jutro alternatywą dla Islandczyka. Z drugiej strony dobrze radzący sobie Kopara i młody Mazur który mam nadzieję dostanie zowu kilka minut. Jak wspomniałem o drugiej linii Chambery to nie można zapominać iż w Kielcach wcale gorzej to nie wygląda pomimo braku Denisa. Lijek z Michałem wracają do dobrej dyspozycji po MŚ i są gwarancją kilku - kilkunastu bramek. Dobrze potrafią ich zastąpić Tkaczyk z Kolą. Sporą przewagę moim zdaniem Kielczanie mają na pozycji kołowego Musa z będącym w bardzo dobrej formie Rastko będą zapewne jutro dość często wykorzystywani. Bramka zdecydowanie po stronie Mistrzów Polski, a przy skuteczniej grze w defensywie Kasa powinien mieć ułatwione zadanie w uruchamianiu szybkich kontr co jest najgroźniejszą bronią. Podsumowując, jutro nie może się zdarzyć taki przestój jak tydzień temu i się nie przydarzy znając Bogdana. On już do tego nie dopuści. Linia na handi wystawiona w mojej opinii dość dobrze i wydaje się wysoka. Jednak zawodnicy z Kielc są w stanie ją pokryć bez większych problemów na co nie ukrywam gorąco liczę.
Dodam tylko, że na spotkanie wydano dodatkowych 50 biletów. Hala wypełni się po brzegi i dla tych kibiców wygrać trzeba pewnie, bez żadnych nerwów.
Kielce (-6.0) @ 1,85 lub do dubla (-4.0) @ 1,44 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Rozumiem ogromną sympatię do klubu, też im życzę jak najlepiej, ale dzisiaj średnio to widzę. Chambery na pewno do Polski nie przyjechało na wycieczkę i liczą na zwycięstwo. Wygrana da im awans, bo trudno spodziewać się, żeby ulegli w ostatniej kolejce u siebie drużynie Petersburga.
Mój typ będzie się opierał na następujących analizach:
Sławek Szmal/ Venio Loser(t) - obaj są bez formy. Szmal już podczas Mistrzostw w Hiszpanii nie radził sobie zbyt dobrze, na razie nie imponuje grą taką do jakiej nas przyzwyczaił, chociażby z LM przed przerwą. Na dzień dzisiejszy bramka Francuzów wygląda o wiele lepiej. Cyril Dumoulin to ograny bramkarz, 3 w kadrze Francji, po odejściu Karaboue powinien zacząć jeździć na duże imprezy z kadrą. Jak broni, można się było przekonać we Francji w meczu z Vive, gdzie mimo fatalnej gry całego zespołu, on potrafił trochę wyjąć. Można go też zobaczyć w filmach z najlepszymi obronami kolejek w LM.
Stojkovic wydaje się, że złapał formę, oby, ale to były tylko mecze z polskimi drużynami i dzisiaj szczerze wątpię w jego dobry występ. Detrez to też bardzo dobry kołowy.
Tradycyjnie, kielczanie zaczną pewnie w ustawieniu Bielecki-Zorman-Lijewski, bo dopiero w drugiej połowie pojawia się Dzidziuś. Muszę powiedzieć, że ostatnio Karol imponuje mi grą, warto na niego stawiać. Sądzę jednak, że dzisiaj skuteczne podwyższenie pod niego w obronie może go zneutralizować. Zorman na razie gra padakę, może jest zmęczony po MŚ, może mu się nie chce.
W jakiej formie będzie Olafsson nie wiadomo, może nie zagra całego meczu. Zakładam jednak, że to drugie i zagra przyzwoicie. Lijek - dużo zależy od formy dnia, ale sądzę, że Francuzi, których główną siłą jest obrona nie pozwolą mu rzucać np. tak jak w Mielcu.
W pierwszej połowie Chambery na pewno będzie szukać swojej szansy i nie odpuszczą. Sądzę, że linia jest ustawiona dosyć wysoko.
Chambery HT +3,5 @1.75 bwin @1.88 Marathonbet
✅ ✅ ✅ nie wiedziałem, że będzie aż tak izzi
PS Wątpię w ten handicap na Kielce. Jedyną opcją, by go pokryć to sytuacja, gdy kielczanie od razu odskoczą na kilka bramek i Francuzi dadzą sobie spokój. Jeśli będą trzymać się do 45-50 minuty, to nie ma opcji, żeby Kielce wygrały 7 bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego wszędzie (media,forum) piszą że dzisiaj Vive gra mecz o 1.miejsce w grupie? przecież jeżeli przegrają a Gorenje jutro wygra to i tak Vive będzie miało 2pkt przewagi jeszcze
potem w ostatnim spotkaniu grają z Gorenje i jak nie przegrają więcej niż 5 bramkami to i tak mają 1.miejsce nie? czy coś źle patrzę na tabelę?
wszyscy zakładają że tam takie baty Vive dostanie czy co?
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów mężczyzn
Spotkanie: KS Vive Kielce - Chambery Savoie HB
Typ: X2
Kurs: 5,60
Bukmacher: unibet
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 17 dojdzie do spotkania w ramach 9 kolejki Ligi Mistrzów mężczyzn w piłce ręcznej, gdzie zespół Mistrza Polski Vive Kielce podejmie francuskie Chambery Savoie. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest polski zespół, jednak w obecnej sytuacji nie jestem tego do końca przekonany, że to będzie spacerek dla naszego zespołu. Po pierwsze goście przyjeżdżają tutaj aby po prostu wygrać. Tylko takie rozwiązanie daje im realne jeszcze szanse na awans do następnej rundy. Vive obecnie z kompletem punktów lideruje w tabeli i w ostatnich 2 spotkaniach musi zdobyć jedynie 1 pkt aby mieć zapewnioną lokatę przed kolejną rundą. Dlatego swój dzisiejszy typ podeprę remisem, gdyż może to być niezwykle wyrównane spotkanie. Dochodzi jeszcze plaga kontuzji jaka panuje w kieleckim zespole. Na pewno dzisiaj nie wystąpią Strlek, Buntic i Cupic i najprawdopodobniej również Olaffson, a więc na prawym skrzydle po raz kolejny zagra zapewne praworęczny Jachlewski. Moim zdaniem warto zaryzykować dzisiaj taki typ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom