>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Europejskie Puchary w Piłce Ręcznej 2012/2013

Status
Zamknięty.
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Ktoś niech mi wytłumaczy czemu na Dinamo Mińsk kurs oscyluje w okolicach 2,50 ? Co prawda awans maja pewny ,a Szeged walczy o niego ale mimo wszystko roznica klas jest spora i mysle ze Dinamo powinno sobie śmiało poradzić. ???? chyba ze jakies kontuzje u gości ? prosze o szybkie info.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
W czasie gdy wiekszosc z Was pewnie raczy sie pojedynkiem w Kielcach, ja przygotowalem dla Was ciekawy bet.
Zastanawia mnie jak dobrze w obronie musial zagrac zespol z Velenje by powstrzymac Metalurg na tak niskiej skutecznosci i liczbie bramek - naprawde jest to sprawa godna podziwu.
Bjerringbro zgodnie z oczekiwaniami baty w Chambery i troszeczke oddalona perspektywa awansu - jednak chyba po tym wyniku w Kielcach, jaki mamy teraz - awans maja pewny. I to 4. miejsce takze jest pewne, i innego nie bedzie. Metalurg i Gorenje maja po 12 pkt, Silkeborg ledwie 6.
Nawet w normalnych okolicznosciach taki kurs na Slowencow odbieralbym jako prezent. Dunczycy nie prezentuja handballu na jakims ciekawym poziomie, wg mnie jest on mocno, mocno mialki. Lauge to oczywiscie jedyny klasowy w tym zespole zawodnik, niektorzy jeszcze wymieniaja za takiego Yannicka Greena, ale ja w zadnym razie nie uwazam tak. Gorenje ma naprawde fajna paczke, mlodzi zawodnicy, glownie miejscowi, jak Doleniec, Gaber, Miklavcic, stanowia o sile tego zespolu. W dotychczasowych spotkaniach, poza wyjazdami do Skopje i Kielc, pewne wygrane Velenje. Wygrana pozwoli Slowencom wciaz walczyc o wygrana w grupie, ale jest to niezwykle trudne zadanie. Prawdopodobnie i tak Slowency moga skonczyc na miejscu 3. - jesli nie zdobeda punktu z Kielcami, a Metalurg ogra Bjerringbro. Ale mimo wszystko uwazam, ze te zespoly dzieli zbyt duza przepasc, by Gorenje moglo miec tu problemy - waznym aspektem bedzie poczatek, oby szybko odskoczyli Slowency, to wowczas odniosa pewne zwyciestwo. Value.
Gorenje Velenje @1.95 Marathon/1.9 gdzie indziej ⛔
e: oczywiście Gorenje bez szans na wygraną grupy, mój błąd.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka ręczna Liga Mistrzów Mężczyźn
Spotkanie:Bjerringbro/Silkeborg-Gorenje Velenje
Typ:2
Kurs:1.87
Godz:17:00
Buk:Bwin
Jest to kluczowy mecz dla Gorenje o drugie miejsce w grupie. Muszą mieć więcej punktów niż Metalurg w dlatego, że mają gorszą różnicę bramkową.Można się spodziewać, że Metalurg wygra swój ostatni mecz(grają u siebie z Duńczykami), a Słoweńcy mają w ostatniej kolejce trudnego przeciwnika niepokonane Vive.Słoweńcy będą walczyć o 2 miejsce w grupie żeby trafić na łatwiejszego rywala w play-off,a duńczycy bez względu na ich kolejne wyniki i tak zostaną na 4 miejscu w grupie.Ze względu na czynnik motywacji jestem pewien tego typu.Gorenje ma dużo dobrych młodych graczy którzy z meczu na mecz są coraz bardziej doświadczeni: Dolenec, Gaber, Melic, Pucelj, Dobelsek.Silkeborg jak dla ma szczęście ,że w ogóle udało im sie wyjść z grupy.Wszyscy wiemy, że najlepsi duńscy gracze grają za granicą, a więc Silkeborg składa się z przeciętnych graczy.Spodziewam sie ze Słoweński zespół wróci z tego meczu z usmiechem na ustach.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Liga mistrzów mężczyzn
Chehowski M - Flensburg
Typ:X2
Kurs: 1,8
Buk: STS
Ostatni mecz fezy grupowej, który rozstrzyga o końcowej klasyfikacji w grupie. Flensburg przy zwycięstwie ma szansę na 1 miejsce, a więc i na lepsze rozstawienie. O pozycję lidera walczy z HSV, odwiecznym derbowym przeciwnikiem z ligi niemieckiej. Przy przegranej spada na 3 pozycję. Mimo, że niedźwiedzie to praktycznie reprezentacja Rosji potencjał jest po stronie Flensburga i tu raczej Rosjanie nie mają szans wygrać tego meczu. We Flensburgu zwycięstwo 10 bramkami - różnica klas. Wsparte remisem, ponieważ niedźwiedzie dość często remisują - 3 remisy na 9 spotkań, poza tym remis gwarantuje Niemcom 2 miejsce w grupie.Moim zdaniem to pewniak za niezły kurs.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Liga mistrzów mężczyzn
Chehowski M - Flensburg
Typ:X2
Kurs: 1,8
Buk: STS
Ostatni mecz fezy grupowej, który rozstrzyga o końcowej klasyfikacji w grupie. Flensburg przy zwycięstwie ma szansę na 1 miejsce, a więc i na lepsze rozstawienie. O pozycję lidera walczy z HSV, odwiecznym derbowym przeciwnikiem z ligi niemieckiej. Przy przegranej spada na 3 pozycję. Mimo, że niedźwiedzie to praktycznie reprezentacja Rosji potencjał jest po stronie Flensburga i tu raczej Rosjanie nie mają szans wygrać tego meczu. We Flensburgu zwycięstwo 10 bramkami - różnica klas. Wsparte remisem, ponieważ niedźwiedzie dość często remisują - 3 remisy na 9 spotkań, poza tym remis gwarantuje Niemcom 2 miejsce w grupie.Moim zdaniem to pewniak za niezły kurs.
Jaki pewniak ? Typu nie neguję, ale jak można nazwać takie coś pewniakiem po niezłym kursem ? Co gospodarze o nic nie walczą ? Flensburg ma iluzoryczne szanse na 1 miejsce bo Hamburg swojego meczu nie przegra u siebie... jeżeli już to walczą o 2 miejsce w bezpośrednim dzisiejszym meczu z rosyjską ekipą, która jest zdecydowanie ekipą własnego parkietu i bodajże już grubo ponad rok nie przegrali we własnej hali. A czy potencjał jest po stronie Flensburga ? Nie do końca, bo jak dobrze mi się wydaje to od tego meczu co wygrali 36:26 to stracili tam jakiś solidnych grajków ale to musiałby potwierdzić jakiś specjalista...
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Liga mistrzów mężczyzn ????
Chehowski M - Flensburg
Typ:X2
Kurs: 1,8
Buk: STS

Flensburg: Hansen, Eggert,Knudsen,Rasmusen, to tylko z Duńczyków. Pomijam inne narodowości
To pół reprezentacji Danii która gra obecnie.

29-29 ✅
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Z wyżej wymienionych zawodników gra tylko dwóch, a Svan Hansen to zmiennik Lindberga. Siłą Flensburga to przede wszystkim bramkarz, ale nie Sørenn Rasmussen, ale Mattias Andersson, szybkie kontrataki i Glandorf. Imponuje też od czasu do czasu Mogensen. W Czechowie nie wygrał od 3 sezonów nikt oprócz Pick Szeged (25:26) i Vive (30:31). Punkty traciły tam m.in: Veszprem, Atletico, Füchse, HSV Hamburg. Twierdza, trudna do zdobycia. Na papierze faworytem wydają się być Niemcy, ale spodziewam się trudnego spotkania i nie jestem skłonny do ryzyka. Stawka duża, Flensburg wydaje się być w gazie, ale ostatnio w BL grał 10 lutego. Za niewielką stawkę:
Flensburg @2.40 Bet365 ⛔ 29-29
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Gorenje walczy o awans, Vive jest pewne pierwszego miejsca ale 2,90 to chyba lekka przesada?
adqs: Gorenje nie gra o nic.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Teoretycznie Gorenje walczy o tą drugą lokatę, ale to tylko teoretycznie. Aby skończyć za kieleckim klubem muszą jutro wygrać, co samo w sobie nie będzie już takie łatwe i liczyć, że Metalurg u siebie przegra z Silkeborgiem, który to już o nic nie gra.
Kielczanie mają szansę zapisać się w historii rozgrywek LM odnosząc komplet wygranych w fazie grupowej jako druga drużyna po ekipie z Madrytu. Wiadomo, że za tydzień Święta Wojna z Płockiem w Kielcach co z pewnością wpłynęło na zachowanie kursów. Ale należy sobie postawić pytanie czy to Słoweńcy są aż takim faworytem tego spotkania, żeby dawać na Iskrę ponad 3,00?? Moim zdaniem NIE. Argumentów podawać nie ma co, bo i tak mało kto na nie zwróci uwagę z racji mojej sympatii do podopiecznych Bogdana Wenty.
Mnie cieszy, że wreszcie nie mówi się przed każdym meczem o osłabieniu spowodowanym kontuzjami. Kielecki zespół ma zmienników o czym udowodnił już nie raz. Kurs na Gorenje niski i nie ma się co oszukiwać. 3,20 jakie proponuje Bwin na gości to jak dla mnie delikatnie za dużo i trzeba spróbować ✅
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Vive bez Jachlewskiego czyli tak naprawdę jadą z dwoma skrzydłowymi. Wiadomo, że na zwiedzanie Słowenii nie jadą, ale w głowach na pewno jest to, że za tydzień bardzo ważny mecz w lidze. Gorenje nie zwraca uwagi na to, że może im to zwycięstwo nic nie dać, zapowiadają grę na maksa. Jednak rzeczywiście zgadzam się, że jeśli Vive nie będzie miało przestojów, to może ten mecz wygrać. Za małą stawkę:
Kielce @3.20 bwin ✅

A teraz EHF Cup, jak dla mnie bardzo value bet:
Maribor - Wisła Płock
Zawodnicy polskiego klubu jadą na arcyważny mecz. Po wpadce z TTH w poprzedniej kolejce margines błędu został ograniczony do minimum. Mam nadzieję, że wszystko w drużynie trybi, bo pojawiają się głosy o małym strajku graczy, którzy mają odejść. Ostatnio Nafciarze prezentują znaczny regres formy, jednak myślę, że ten mecz to będzie kres problemów Wisły. W ostatnim spotkaniu z Czuwajem szansę gry w ataku dostał wreszcie Ilyes i udowodnił, że stać go na wiele. Może być doskonałą alternatywą dla Nenadicia, który ostatnio gra &quot;like shit&quot;. Maribor to drużyna złożona z młodych, perspektywicznych graczy, ale do potencjału Nafciarzy im bardzo daleko. Z drugiej strony to nie ogórki, bo 2 lutego ograli na wyjeździe Cimos Koper 33:31. Polecam, za wysoką stawkę:
Wisła @1.80 bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 0

march100

Gość
Mimo, że jestem kibicem Wisły, to wstrzymałbym się jednak ze stawianiem na nich z uwagi na problemy z dojazdem spowodowane przez śnieżyce.
Kłopoty zaczęły się w sobotę rano. O godz. 7.40 piłkarze ręczni Orlen Wisły z lotniska Okęcie mieli wystartować do Wiednia i dalej przesiąść się na samolot do Grazu, skąd autokarem mieli dotrzeć do słoweńskiego Mariboru.
- Niestety, nasze plany skutecznie pokrzyżowała pogoda, bo jak się okazało, lotnisko w Wiedniu z powodu śnieżycy nie przyjmowało przylotów. Lot został odwołany - relacjonuje trener bramkarzy Orlen Wisły Artur Góral. - Musieliśmy przebukować bilety na lot do Frankfurtu, skąd mieliśmy kontynuować podróż do Grazu. Ale po dotarciu do Niemiec okazało się, że również lotnisko w Grazu zostało zamknięte z powodu śnieżycy i od godz. 14.30 koczujemy na lotnisku we Frankfurcie. Już nawet siedzieliśmy w samolocie do Grazu, ale po godzinie kazano nam go opuścić.
Co dalej? - Wyjścia są dwa. O godz. 21 możemy polecieć do Zagrzebia i stamtąd autokarem dotrzeć do Mariboru. Oznacza to, że jeśli pogoda nie pokrzyżowałaby nam planów, w Mariborze zameldowalibyśmy się około północy - odpowiada Artur Góral. - Drugie wyjście jest takie: zostajemy we Frankfurcie, prześpimy się w hotelu przy lotnisku, a do Mariboru wyruszymy w niedzielę rano, czyli w dniu meczu. Takie rozwiązanie sprawia, że na miejscu bylibyśmy półtorej godziny przed meczem, wyszlibyśmy na boisko niemalże z autokaru.
Artur Góral: - Mamy już dość tej podróży, wstaliśmy o 5 rano. Spodziewaliśmy się, że koło południa będziemy już na miejscu. A tu istny kocioł. Chłopaki są na suchym prowiancie, przez całe zamieszanie z odprawami na lotniskach nie było czasu, by zjeść normalny obiad. Jesteśmy potwornie zmęczeni.
EDIT: Właśnie znalazłem info, że lecą do Zagrzebia, wiec trochę lepiej. No ale jednak 19 godzin w podrózy, dzien przed meczem może wpłynąć na nich niekorzystnie
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Nafciarze dotarli do Mariboru o 1.30, na pewno są zmęczeni. Z Zagrzebia podróżowali autokarem. Moim zdaniem wyjdzie ich sportowa złość i wyjdą na parkiet jeszcze bardziej nabuzowani. Podróż podróżą, ale Maribor to słabsza drużyna i ten mecz powinni wygrać. Typ podtrzymuję, a jeśli kursy wzrosły to tylko lepiej.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Nafciarze dotarli do Mariboru o 1.30, na pewno są zmęczeni. Z Zagrzebia podróżowali autokarem. Moim zdaniem wyjdzie ich sportowa złość i wyjdą na parkiet jeszcze bardziej nabuzowani. Podróż podróżą, ale Maribor to słabsza drużyna i ten mecz powinni wygrać. Typ podtrzymuję, a jeśli kursy wzrosły to tylko lepiej.
Kursy o dziwo zmalały. Buki myślą podobnie jak Ty widocznie ;-) obecnie 1,55 jest nie do grania. Mam delikatnie pograne po 2,30 ;-) chciałem dziś mocniej dołożyć, ale nie po takim kursie. Poczekamy trochę. Muszą podskoczyć...
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Füchse Berlin - SC Pick Szeged 1 1,3 ✅
HC Metalurg Skopje - Bjerringbro-Silkeborg 1 1,2 ✅
AKO 1,56

HC Metalurg Skopje - Bjerringbro-Silkeborg(+4,5) 1 1,85 ✅
Füchse Berlin - SC Pick Szeged(+3,5) 1 1,85 ✅
AKO 3,42


Wszystko Tobet



Ja rozumiem, że kwestia końcowej klasyfikacji w grupach jest już wyjaśniona, ale to nie powód, by gospodarze dzisiejszych spotkań mieli te mecze przegrać. W moim odczuciu te kursy są zawyżone, bo jak porównać je do 1,2 na Chamberry, gdzie zdarzyć się może dosłownie wszystko ? Zarówno Berlin jak i Skopje to ekipy o co najmniej klasę lepsze i fakt grania o pietruchę tego nie zmieni. Nawet jeśli pojawią się zmiennicy na parkiecie spokojnie powinni sobie poradzić. Z resztą goście dzisiejszych spotkań też tak naprawdę o nic nie walczą. Nie jest to oczywiście żadna mega okazja, ale kursy na faworytów są jednak trochę zawyżone i myślę, że spokojnie można je atakować.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Dinamo Mińsk - Metalurg
Szybko, bo niestety mój wcześniejszy post poleciał w kosmos. Zdaję sobie sprawę z tego, że Mińsk jest bardzo trudny do pokonania na swoim terenie i stamtąd już berlińskie Lisy wywiozły bagaż siedmiu bramek, a i Barcelona miała problemy, ale sądzę, że na tym etapie rozgrywek bardzo ważne jest doświadczenie i ogranie, a to przemawia za Metalurgiem. Oczekuję twardego meczu, którego wynik będzie oscylował koło remisu, z niewielką ilością bramek. Moim zdaniem kursy są trochę źle wystawione i warto zaryzykować stawiając na Metalurg. Według mnie, powinni dzisiaj nieznacznie wygrać
Metalurg @3.20 bwin ✅ ✅ ✅
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Zgadzam się z typem nikkola jak i z usuniętym przez jednego z kolegów Modów postem na Kiel. Dopisz coś i posty nie będą wylatywać.
Dlaczego Kiel? Zdecydowanie mocny zespół, Czechowskie też w tym roku dobrze radzą sobie, czego pochodną była zdecydowanie całkiem fajna postawa drużyny narodowej w Hiszpanii. Po przerwie nie najgorsza postawa, bo bez zwycięstwa z podmoskiewskiego Czechowa wyjechały HSV i SGF. W ekipie z Rosji zdecydowanie wyróżniają się Dibirow, Harbok, a więc nazwiska, które bacznie obserwowaliście pewnie w styczniu. W Kiel mamy całą plejadę gwiazd, co oczywiste, bo mówimy o zdecydowanie najlepszym na świecie zespole ostatnich lat. Narcisse, Jicha, Sigurdsson, Ilić, Omeyer, Palicka. No dobra, koniec wyliczanek. Niedźwiedzie mają problem z obroną, bo dość sporo bramek tracą ogólnie (np. 31 Partizan). Niby to wynika z ofensywnego stylu. Ale z Kilonią obrona i bramkarz muszą sobie pomagać by utrzymywać wynik, a o to będzie ciężko. Dodać trzeba do tego runy Kilonii, które w większości meczów często się zdarzają. Dlatego Kilonia prędzej czy później odpali i można póki co pobrać win, a live nawet dołożyć, bo może trafi się fajny kurs.
Kiel @ 1.46 Betgun ⛔
 
D 10

dawid020707

Użytkownik
Dinamo Mińsk-Metalurg Skopje powyżej 23,5 goli do połowy
Dinamo Mińsk na swoim parkiecie jest bardzo bramkostrzelne. We wszystkich swoich meczach u siebie w tej edycji ligi mistrzów zawsze był osiągany over 23,5 bramki o przerwy więc ten typ polecam
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Veszprem to tak jak ktoś tam pytał mnie, główny faworyt do triumfu w całej LM, bo grają naprawdę fajny urozmaicony handball i nie mają żadnych dziur na żadnej pozycji, co za tym idzie mają szeroki skład,a w lidze nie grają praktycznie nic, bo grać nie ma z kim. Ademar nie jest ekipą o jakimś dużym potencjale,ta jak mówię, nie na ćwierćfinał LM. W zeszłym roku to właśnie Leon pozbawił marzeń o F4 ekipy z Węgier, i to chyba jest argument dla typu. Wówczas chyba doszło do jakichś tam lżejszych potraktowań ze strony Węgrów i niestety tak wyszło. Porażka trzema w Hiszpanii i wygrana ledwie dwiema bramkami w Veszprem Arena. Teraz trzeba to zmienić. Od tego czasu trochę się zmieniło, bo Veszprem znacznie się wzmocniło, a np. tacy gracze jak Cszaszar są w lepszej formie i decydują w dużej mierze o grze zespołu. Nie sądzę by jakiś zawodnik z Leon łapał sie do siódemki Veszprem. Jeszcze co do typu, to własna hala nie jest na pewno twierdzą dla gospodarzy. Ograli tu tylko osłabione Montpellier i Partizana.
Kielce też mają casus 1/8 z zeszłego roku, bo też odpadły ze słabszym personalnie zespołem, bo z Cimosem Koper, teraz trzeba to zmienić. Argumenty podobne. Rywal wg mnie słabszy od zeszłorocznego Cimosu, którego hala to jednak trochę łatwiejszy teren, a pamiętać należy, iż Kielce teraz to dużo lepiej grający zespół. Chyba na miarę potencjału. Z dwójką kapitalnych bramkarzy, szóstką rozgrywających... No właśnie. Bielecki wraca do gry! Dobra dyspozycja w meczach ligowych, ogranicza podania, wydaje się, że złapał wspólny język z Zormanem więc będzie łatwiej o jego bramki. Zorman to najlepszy rozgrywający w tej edycji LM. W Węgierskiej ekipie na pewno uważać należy na Larholma, bramkarzy Tatai-Mikler, ale groźny będzie też oczywiście Franciszek Szulc, który punktuje ze średnią 6.3/mecz. Nie dać się rozbujać bramce, krótko z niewysokim Sulcem i konsekwentnie w ataku, pójdą kontry, powinno skończyć się bardzo dobrze.
Veszprem + Vive @ 1.95 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 68

kovalainen

Użytkownik
Mecz rozstrzygnął się już tydzień temu Celje nie jest w stanie odrobić straty 9 bramek szczególnie na wyjeździe, czy dzisiaj Hamburg nie zniszczy tak przeciwnika jak ostatnio? W PS można było się dzisiaj dowiedzieć, że ten mecz był przykładem tego że gościom wyszło wszystko a Celje miało bardzo słaby i pechowy dzień. Reasumując handi +6.0 / + 6,5 oferowane za @1,80 / @1,76 (Tobet / Bet365 jest według mnie bardzo bezpieczną opcją a i granie na zwycięstwo Celje po @16 nie jest szaleństwem. Składów nie znam więc ze stawką nie szaleję ale na chłopski rozum handi za wysokie
Hamburg - Celje over 56,5 @ 1,47 bet365 28:31 = 59 ✅
Hamburg - Celje (+8) @ 1,41 bet365 ✅
AKO @ 2,08 4/10
✅✅✅
dla odważnych ryzykantów:
Hamburg - Celje 2 @ 16,00 bet365 0,3/10✅
Bilans: ✅ 9,12
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
THW Kiel - Czechowskie Niedźwiedzie
Jak dla mnie hit 1/8, nie wiem dlaczego wszyscy uznali za szlagier mecz Atletico Madryt z Lisami z Berlina. Drużyna rosyjska jest bardzo mocna, co udowodniła zwyciężając u siebie z mistrzem Niemiec tydzień temu. W lidze rosyjskiej nie mają sobie równych, więc wszystko podporządkowane jest osiągnięciu jak najlepszego rezultatu w Lidze Mistrzów. Kilonia grała wczoraj wyjazdowy mecz z Frisch Auf Goppingen i przegrała go! Z tego co mi wiadomo, nie było mowy o żadnym odpuszczaniu, z resztą sytuacja THW w tabeli nie jest aż tak komfortowa, by mogli sobie na coś takiego pozwolić. Bez formy wydają się być Omeyer, Jicha i Narcisse. Wątpię, by Niemcy urządzili pogrom Rosjanom. Handi zbyt wysokie.
Niedźwiedzie +5,5 @1.96 Marathon ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom