>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Europejskie Puchary w Piłce Ręcznej 2012/2013

Status
Zamknięty.
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Dla mnie dużego value na Zagrzeb to tutaj nie ma. Na Białorusi mamy duży postęp w piłce ręcznej. Pojawił się 2 lata temu Minsk w LM, kadra białoruska polepszyła wyniki, wrócił S. Rutenka. Ogólnie bardzo dobra atmosfera wokół tego sportu. Minsk to naprawdę bardzo dobry projekt. Sekcja piłki ręcznej współpracuje z sekcją hokejową, wszystko pod okiem prezydenta Białorusi. Klub wygląda dobrze finansowo. Atman przed sezonem odrzucił propozycję z Czechowa. Skład bardzo szeroki. Wielu reprezentantów Białorusi, Ukrainy, Rosji, Litwy, Czarnogóry. Dobrze wygląda atak: Atman Nikulenkau, Onufrienko. Problem jest z Onufrienką, który dzisiaj nie będzie używany w ataku. Polepszyła się obrona, jest kilka wariantów wysokiej obrony. Kontuzjowany jest pierwszy bramkarz Pejanović, ale w jego miejsce pozyskano Mijatovicia. Na pewno warto przyglądać nowemu graczowi Sevaljevic. To właśnie on najbardziej przyczynił się do wyeliminowania Szwecji w ostatnich kwalifikacjach.
Zagrzeb wygląda słabiej na wyjeździe. Bez wsparcia fanów myślę, że gorzej zagrają bramkarz Ivić i leworęczny Stepancic. Skład dosyć wąski, co na wyjeździe przeciwko aktywnej obronie Białorusinów i szybkim wznowieniom może być dużym problemem.
Ja osobiście nie grałem na gospodarzy, głównie z powodu Onufrienki i dużej marki przeciwnika.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Widać na załączonym wcześniej obrazku, że kursy na Chambery poszły w dół mocno. Chambery obronnie zagrało fatalnie z Metalurgiem, ale ten jak dla mnie ma duży potencjał z przodu i rzeczywiście udało im się rzucić aż 33 gole. Po stronie Silkeborga nie ma takiego zagrożenia absolutnie w mojej ocenie, wiemy jak wyglądał mecz Duńczyków w Kielcach, tak naprawdę to jakby Kielce nie szły z kontrami i słabo nie wracały to pewnie z 20 by nie wyszli goście z niedzieli.
Oba zespoły nieźle w lidze, ale ostatnio duuuuuża wtopa Dunów w Aalborgu, zatem nie jest to w żadnym razie ani kandydat na mistrza Danii (tz. faworyt no) czy tam do wyjścia z grupy LM (choć przy tej obsadzie, who knows, ten mecz może być ważny).
W takiej sytuacji trzeba odrabiać stracone u siebie punkty, okazja całkiem niezła - jeden ze słabszych rywali, dodatkowo nawet przy tej słabszej obronie powinni dać radę i nie tracić niewiadomo ile bramek. Jak Chambery zagra na poziomie z meczów ligowych to jak dla mnie jest szansa. Gram dziś, bo spadki - można było złapać 3.00, tak jak i ponad 3 było na Zagrzeb w czwartek. Oby w końcu valuebet (wcześniej Croatia właśnie i Niedźwiedzie zremisowały pechowo po 27) okazał się dobrym wyborem. Szanse co najmniej równe.
Chambery @ 2.58 Tobet ⛔

Zagram też lekko w stronę berlińskich Lisów. Wydaje mi się, że Barcelonę w końcu czeka jakiś mecz, w którym będą musieli się spocić, bo jak dotąd &quot;golili frajerów&quot; wysoko, nawet bardzo wysoko (34:15, 40:25).
Solidna na każdej pozycji, z gwiazdami na kilku ekipa Lisów weszła w sezon nieźle, ale ostatnich kilka spotkań to już słabsza znacznie gra tego zespołu, mecze na kontakcie w lidze, ledwo wygrany mecz z Dynamem.
W Hiszpanii na pewno łatwo nie będzie... Jedna postać, dla której mecz będzie bardzo prestiżowy, to Iker Romero, wieloletni zawodnik Barcelony. Może tu wyjdzie moje dyletanctwo, ale od długiego czasu, kiedy nie włączyłem meczu Fuchse, czy wcześniej Barcelony, a i kadry Espanii, to prawie zawsze Romero wchodził tylko na karne ;) Teraz gra już znacznie więcej, dobrze sobie radzi, fajnie wygląda współpraca z Jaszką i Christophersenem - taka druga linia jak najbardziej jest w stanie podjąć walkę. Bramka Stochl-Heinevetter, również dobry europejski poziom.
Jak to widzę, to na pewno Fuchse jest ekipą, która nie położy się przed było nie było wielką Barceloną. Barcelona u siebie miewała mecze w LM, gdzie się męczyła, nawet Vive Targi 2 sezony temu tam wyszarpało remis. Fuchse już z większą od Barcelony ekipą w tym sezonie ugrało punkt - Kiel wywiozło remis z Berlina. Mecz kolejki i oby duże emocje.
Fuchse +6 @ 1.64 B365 ⛔
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy​








W tym tygodniu razem z LM mężczyzn startuje LM Kobiet. Jutro zaczynamy meczami Kadetten - Zagrzeb, Kiel - Constanta. Na pewno bardzie ciekawy pojedynek w Szwajcarii. Gospodarze z każdym rokiem się osłabiają. Przed obecnymi rozgrywkami bardzo słabe wyniki w sparingach. Doszło kilka kontuzji. Kontuzjowany jest cały czas bardzo ważny gracz: rozgrywający Kukucka, po długiej kontuzji wrócił młody Dissinger. Szwajcarzy wzmocnili obronę Carlosem Prieto. Zagrzeb ze słabszym składem w tym roku, ale nadal to zespół bardzo groźny. W drugim meczu Kiel jest zdecydowanym faworytem. Rumuni w tym roku nie wyglądają tak słabo jak w poprzednich sezonach. Wcześniej wyjazdy były fatalne, a teraz z nowym trenerem, nowymi piłkarzami mogą zaprezentować się lepiej.



Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń​
 
V 0

vivetargikielc

Użytkownik
Kadetten Schaffhausen (SUI) vs. RK Osiguranje Zagreb (CRO) 28:27 (16:15)
Szczerze to jestem trochę zaskoczony tym wynikiem . Przed meczem zdecydowanie większe szanse dawałem ekipie gości mimo iż grali bez Kopljara . Ogólnie to bardzo dziwny mecz , Kadetten trzy razy w meczu ucieka na różnicę +5, +6 bramek i za każdym razem jest doganiana w małym odstępie czasowym . Jestem przekonany że gdyby nie tak duża liczba kar goście by to wygrali . Jednak tyle strat ile w tym meczu zaprezentowały obie ekipy to naprawdę nie powinno się zdarzać już na takim poziomie . Bardzo dobrze w ekipie gości zagrał Marino Maric ( 9 bramek ) , Zlatko Horvat ( 7 bramek ) i Josip Valcic ( 5 bramke ) . No ale niestety reszta zawiodła . Fatalny występ Domagoja Srena ( 1bramka ) i nie najwyższa dyspoozycja Kelentricia spowodowała według mnie niespodziewaną porażkę Chorwatów.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
W poprzedniej edycji Croatia w zdecydowanie mocniejszym składzie wygrała tylko jedną bramką w Szwajcarii. Do tego akurat przed tamtym meczem poważnej kontuzji doznał Dissinger.
Duża liczba strat na pewno była spowodowana brakiem podstawowych rozgrywających w drużynach. W Kadetten kontuzjowany jest Kukucka, a to najlepszy gracz tego zespołu. Ważny w ataku Dissinger niedawno wrócił po kontuzji. Croatia sprzedała wielu zawodników, w tym rozgrywającego Balicia.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Jak dla mnie sympatyczny kurs na Słoweńców w spotkaniu ze Szwedami, wg mnie takie mecze trzeba po prostu wygrywać. Tak jak Płock miał robić punkty na Petersburgach, tak Celje u siebie też musi je robić.
Jak dotąd Savehof zgodnie z oczekiwaniami ma te 2 punkty, ale ogranie Constancy u siebie nie jest specjalnym wyczynem. Wtedy bukmacherzy źle wystawili kursy, nie doceniając Szwedów, teraz niektóre buki dały już lekkie value na Celje.
Lubię Słowenię jako handballowy naród, co roku młode talenty szturmują europuchary, w dobrym stylu wchodzą do kadry i są zapisywani w notesach menedżerów czołowych drużyn (Rnić etc.). No i w Słowenii takim osobnikiem przede wszystkim jest Gasper Marguc, świetny środkowy Sebastian Skube no i wiadoma sprawa, Alem Toskić, gość jest bardzo solidnym europejskim zawodnikiem.
Savehof to głównie anonimy, szwedzcy młodzi zawodnicy... Roczniki 89-90. No ale ja na to patrzę w taki sposób, że jak ktoś się urodził du Rietzem to ma już porządny europejski klub, a ci są na razie w IKS. Słoweńcy mają znacznie większe możliwości rozwoju w swoim kraju, porządne drużyny w lidze i w ogóle. Gorący teren w Celje, wpierdzielu doznały tam już chociażby Vive Targi, wpierdzielem pachniało w meczu Lasko z Atletico. Savehof przez ostatnie 2 sezony w LM ugrał punkt w Preszowie i wygrał w Sarajewie, oprócz tego bez sukcesów. A dziś teren wyjątkowo trudny. Jak dla mnie oczywista rzecz to wygrana Słoweńców.
Celje @ 1.48 Bwin ✅ 32:25
 
M 14

michal777

Użytkownik
witam , moze to glupie pytanie ale skad taki kurs na Montpellier ? jakies kontuzje czy moze wykluczenia bo nie wiem jak to rozumiec , sory za glupie pytania ale nigdzie nie moge znaleźc odp
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Veszprem ma teraz niesamowity skład. Jak dla mnie, wraz z Barceloną, Kilonią i... Kielcami główni faworyci do Final Four.
Atletico to wielka marka, skład całkiem solidny, bo i Gojun i Balić i Barachet, Łazarow, Jurkiewicz, Kallmann i Hiszpanie jak Canellas, Parrondo, Aguinagalde i Hombrados. Ale sezon zaczęli strasznie słabo, męczą się w lidze, w LM w Celje też mało co nie przegrali, Kilonia ich rozbiła grając w mojej ocenie słabiutko (32:27 w Madrycie).
Veszprem 2 mecze, +20 goli, w lidze też komplet wygranych w tym wygrana z klubem Piotrka Wyszomirskiego 58:28. Skład bardzo mocny w tym roku: Czaszar, Ivancsik, Ivancsik, Nagy, Alilovic, Terzic itd. Wiadomo, że Alilović - Fazekas to jest mega duet, Fazekas i niektórzy Węgrzy pewnie są w życiowej formie. Wiadomo jak wpłynął na nich półfinał olimpiady.
Forma przede wszystkim jak dla mnie dla Węgrów, doświadczenie w większości też, bo myślę, że w decydujących momentach jedynie akcje Łazarowa z Aguinagalde uratowałyby Atleti, a Veszprem ma szerszy wachlarz rozwiązań, a ponadto ja osobiście czuję, że Alilović dziś dobrze pobroni ;)
Veszprem +3.5 @ 1.6 Bwin ✅ 26:27

Wysoki straszliwie kurs na Montpellier, w nagłówku artykułu od Hopkirka są wymienione nazwiska nieobecnych... Jakby było jakieś +6 po 1.6-65 to może bym się skusił, bo Hamburg na pewno &quot;ekonomicznie&quot; w tym meczu zagra. A sezon w lidze niemieckiej łatwy nie jest.

Gram znowu przeciwko przeciętnym Dunom, nie widzę ich za specjalnie, a Metalurg to jednak jest Daaaaaaaarko Stanić. Gość zamurował bramkę z Velenje przed tygodniem puszczając 6 bramek do połowy.
Silkeborg ma ogromne problemy z grą w ataku, jak Kielce potrzebowały odejść to były 2 runy po 8-10 minut gdy bramki nie rzucili, z Chambery po bardzo słabym spotkaniu udało im się wygrać i chwała za to piłkarzom z Danii.
Kirkegaard i Lauge to główne strzelby z Silkeborga. Często tak bywa, że młody chłopak po 1-2 dobrych sezonach gaśnie i obserwując mecze w Kielcach i przed tygodniem z Chambery zdaje się, że Lauge ma leciutki dołek a od gościa wiele zależy. Janik Green w ogóle nie ma startu do Stanika.
Skład Metalurga jak dla mnie nawet na granicę 1/4 LM. Vugrinec, Mojsovski, Kozlina i Doder, druga linia marzenie, Aluszowski na skrzydle też daje radę. Do tej pory 2 spokojne zwycięstwa ekipy ze Skopje, bogaty zespół i ogólnie lepszy od Dunów.
Metalurg @ 2.15 Bwin ✅ 23:26
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
W tym tygodniu rozpoczyna się LM kobiet. Faworytem obecnej edycji jest Oltchim Valcea i Gyor, ale te zespoły raczej słabo zaczynają rozgrywki. Przed sezonem bardzo duże wzmocnienia poczynił mistrz Rumunii, ale doszło teraz kilka urazów.


Zdarzenie: Dinamo Wolgograd - FTC Ferencvaros✅(21:37)
Typ: FTC Ferencvaros
Kurs: 2,00
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Expekt, Bah
; Tobet 2,2
Data spotkania: 14.10.2012 godz. 14:00

Dinamo w tym sezonie gra bez 3 bardzo ważnych piłkarek: bramkarki Sedoykiny i rozgrywających: Levina i Kochetova (przerwy w karierach na urodzenie dziecka). Bez tych zawodniczek zespół prezentuje się znacznie słabiej. Przed sezonem bez wzmocnień. Pierwsze mecze ligowe nie były zbyt dobre. FTC awansował do LM po kwalifikacjach, ale to zespół bardzo mocny. Dwa razy z rzędu wygrał Puchat Zdobywców Pucharów. W tym sezonie drużyna wzmocniona: Nerea Pena i Verten. Hiszpanka będzie uzupełnieniem ofensywy, a skrzydłowa Verten nieźle broni. Węgierki wydają się bardzo mocne, świetny atak. Nerea Pena jest po długiej kontuzji, Zacsik niedawno wróciła po urazie, ale według mnie nie powinno mieć to dużego znaczenia. W poprzednim roku FTC wyelimowało Rosjanki z pucharów. Teraz Rosjanki osłabione, a Węgierki wzmocnione. Według mnie FTC powinno wygrać.



Zdarzenie: Flensburg - Chehovski Medvedi✅(36:26)
Typ: Flensburg-2,5
Kurs: 1,85
Stawka: 4j /10j

Bukmacher: Bwin, Bet365 ; Tobet 1,95

Wcześniej pojawiały się analizy odnośnie najciekawszych meczów tych drużyn. Remisy w tamtych pojedynków: Flensburg - Montpellier i Hamburg - Chehovski Medvedi przyczyniły się do wzrostu dzisiejszego kursu na gospodarzy. Według mnie Flensburg to duży faworyt w tym meczu. Niemcy u siebie są bardzo mocni. Skład utrzymany z poprzedniego sezonu. Drużyna wygląda bardzo solidnie. Chehovski przed sezonem stracili rozgrywającego Ivanova, a z oferty nie skorzystał Atman. Sprzedano też Starykha do Krasnodaru. Teraz brakuje zmienników na rozegraniu. Rosjanie to na pewno nie jest zespół solidny, na wyjazdach popełniają dużo błędów. Według mnie Flensburg powinien wygrać minimum 3 bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Skład Metalurga jak dla mnie nawet na granicę 1/4 LM. Vugrinec, Mojsovski, Kozlina i Doder, druga linia marzenie, Aluszowski na skrzydle też daje radę. Do tej pory 2 spokojne zwycięstwa ekipy ze Skopje, bogaty zespół i ogólnie lepszy od Dunów.
Metalurg @ 2.15 Bwin
Nie wiem czy o tym samym Doderze mówisz, ale Tihomir Doder to głownie zmiennik i nie stanowi zupełnie o sile drużyny, taki sobie rzemieślnik. Dalibor Doder (Szwed) gra w Niemczech, w Minden.
Trzeba powiedzieć, że rzeczywiście Metalurg wygląda bardzo dobrze, ale traci dużo na wartości na wyjazdach. Typ popieram, ale to nie będzie łatwy mecz.
Co do Flensburga to mnie on zupełnie nie zachwyca w tym roku, a Rosjanie już w Hamburgu pokazali, że są mocni. Jeśli już bym grał, to odwrotne handi.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Kursy





Chambery Savoie - Kielce Vive @1.57 Tobet

Krótko: moim zdaniem nic tylko brać. Chambery to drużyna o wiele słabsza od naszego Vive. Moim zdaniem dzieli je ogromna przepaść. Nie rozumiem za bardzo kursu 1.57, 1.30 to najwyższy jaki bym wystawił. Drużyna Chambery nie zdobyła w tegorocznych rozgrywkach żadnego punktu. Najpierw przegrali u siebie z Metalurgiem 33:30, a później dwoma bramkami ulegli duńskiemu Silkeborgowi. Ostatnia porażka w Rosji ze słabiutkim St. Petersburgiem chwały Francuzom nie przynosi. Vive pewnie kroczy po komplet zwycięstw w LM i wątpię, by Chambery pokrzyżowało plany zespołowi Wenty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ano właśnie. Kielce. Ekipa absolutnie kosmiczna, wydaje się, że w takiej grupie te 20 pkt, nooo, może 19, to naprawdę minimum jak i maximum de facto ???? Na pewno jeden z trudniejszych meczów (najtrudniejsze to wyjazdy do Velenje i Skopje). Chambery niestety chyba słabsze niż w poprzednich sezonach, wiadomo, że Bicanić nie gra, że Barasze odszedł to wszyscy już wiecie.
Absolutnie nie zagram już nic w stronę Chambery, ale pewnie uda się chłopakom awansować, bo nie wygrać z Silkeborgiem i Petersburgiem u siebie będzie sztuką.
VTK jest mocne, każdy kolejny mecz bardzo pewnie wygrywany, chyba w końcu to zapali. Ale wiadomo, że nieważne czy wygrają tu jednym, tam dwudziestoma, bo najważniejsze mecze odbywać się będą już po MŚ. Wyjście z grupy z pierwszego miejsca to jednak plan dla Kielc, dalej faza pucharowa. Nie widzę problemów dla Kielc we Francji.

Gorenje fajnie się pokazało tam w Kielcach, ale wiadomo, że na takim tempie meczu sił musi zabraknąć prędzej czy później, na pewno jednak nie można powiedzieć, żeby się skompromitowali - wręcz przeciwnie, dobrze pobronił Ivan Gajić, Dolenec porzucał, Cehte czy reszta to też bardzo wysoki poziom, wiadomo.
Dla mnie sytuacja bardzo podobna do sobotniego spotkania Celje - Savehof, ciężko ocenić czy Szwedzi słabsi czy Duńczycy, która ze słoweńskich ekip mocniejsza, ale są na jednym poziomie obie drużyny z każdej z par, a dysproporcja pomiędzy Słowenią a Skandynawią w tym przypadku jest spora. W drugiej linii fajni zawodnicy, dobra bramka, a tak jak mówię, Silkeborg, a już na pewno nie away, nie jest groźny.

Barcelona na ogromnym gazie zaczęła sezon. Zaciąłem się już dwa razy, bo i na Fuchse i na Kadetów pogrywałem dodatnie handicapy. Fuchse wcale źle tam w Barcelonie nie zagrało do pewnego momentu, ale będzie OK, bo teraz zrobimy co trzeba i zgarniemy hajsiwo :p
Zagrzeb całkiem OK zaczął sezon, ale mimo wszystko źle się tę ekipę ogląda, ciężko znaleźć te nazwiska co przed sezonami, ale zespołowo prezentują się naprawdę fajnie.
Rocas, Sarmiento i Rutenka to bardzo duża siła z tyłu, na kole Sorhaindo, który coraz bardziej się rozwija tam w Barcelonie i naprawdę miło się go ogląda.
Ciężko mi wyobrazić, żeby mogły być jakieś problemy z tym triplem, ale na pewno nie zastawię domu. Mocne 6/10 można dać, jeśli nie wejdzie, to trudno, ale value jest, bo ja na wygrane takich ekip, nawet w triplu, z takimi rywalami dałbym co najwyżej 2. No, tu jest 2.72 przy troszeczkę zmienionych opcjach, więc jak najbardziej z czystym sumieniem polecam.
Gorenje -1.5 ✅ 31:23 + Barca -1.5 ✅ + Vive ✅ @ 2.72 Unibet easy pissy jak pamiętam było ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy​




Dzisiaj rozpoczyna się 3. seria meczów w LM kobiet. W meczu przeciwko Randers będzie można zobaczyć głównego faworyta rozgrywek - Oltchim Valcea. Przed sezonem mistrz Rumunii dokonał poważnych wzmocnień: K. Bulatović, Pineau, Barbosa, do składu po kontuzji wróciła Neagu. Randers całkowicie zmienił skład przed sezonem. Odeszły solidne zawodniczki z Niemiec. Pozyskano rozgrywającą Aguilar, skrzydłową Dembele.



Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Viborg HK - Zvezda Zvenigorod
1X2
Typ: Viborg HK @ 1.70 Tobet ⛔ 27-28 :;/:
(Handicap)
Typ: Viborg HK -2.0 @ 2.15 bet365 ⛔

Szczypiornistki Viborga stają przed szansą odniesienia pierwszej wygranej w tym sezonie Ligi Mistrzyń. Jak do tej pory przegrały u siebie z jednym z faworytów rozgrywek Budocnostią (20-26), a potem uległy na wyjeździe Thuringen (34-30) i zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Oznacza to, że dzisiejszy mecz jest kluczowy, ewentualna porażka praktycznie przekreśla szanse na awans. Dla takiego zespołu jak Viborg jest bardzo ważne, by wygrywać mecze we własnej hali. W ich pierwszym domowym meczu od początku nie miały większych szans z naszpikowanym gwiazdami zespołem Budocnosti. Dzisiaj powinno być o to dużo łatwiej, gdyż naprzeciwko nich stanie zespół ze Zvenigorodu, który bardzo słabo radzi sobie na wyjazdach. Dość powiedzieć, że w 2 ostatnich sezonach w europejskich pucharach na 8 meczy wyjazdowych Zvezda wygrała ledwie jeden (http://www.eurohandball.com/ec/cl/women/2012-13/clubs/010989/Zvezda+Zvenigorod), zwykle doznając dotkliwych porażek. W tym sezonie również łatwo przegrały w Podgoricy z Budocnostią (29-21). Tak jak dobrze prezentują się we własnej hali, tak beznadziejnie grają na wyjazdach. Mają dobry zespół, ale młodym zawodniczkom trudno utrzymać równy poziom gry przez cały mecz, zwłaszcza na wyjazdach. Viborg jest w sytuacji, kiedy ratuje go tylko wygrana. Moim zdaniem ma na to dużą szansę, biorąc pod uwagę, większą motywację gospodyń, a także słabą formę na wyjazdach ich dzisiejszych przeciwniczek.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy


Dzisiaj rozpoczyna się kolejna seria meczów LM kobiet. Najbliższe mecze ze zdecydowanymi faworytami. Pierwszy mecz to Gyor - Krim. Gyor to jeden z faworytów LM. Bardzo dobry skład, mocny zespół u siebie. Krim Ljubljana to największe rozczarowanie tegorocznych rozgrywek. Przed sezonem poczyniono bardzo duże wzmocnienia: Linnea Torstensson (FC Mydtjlland), Gabriella Kain (KIF Vejen), Katarina Krpež (HC Metalurg), Daniela Piedade (HYPO NO), Nina Wörz (Randers HK), Sussan Müller (Randers HK), Carmen Martin (Itxako). Głównym problemem jest kontuzja najważniejszej zawodniczki Penezić, na początku przygotowań udaru doznała Piedade. Ogólnie faza przygotowawcza przed sezonem była całkiem nieudana.
Niedzielne mecze są na pewno dużo ciekawsze.
Savehof - FTC
Młode Szwedki mocno przeciwstawiły się na wyjeździe FTC. Goście są faworytem, ale zagrają bez bardzo ważnej Zacsik, problem z kontuzją ma Nerea Pena, a te zawodniczki grają na tej samej pozycji.
Zvezda - Viborg
Rosjanki u siebie mocne, skład dobry. Na uwagę zasługują Postnova, bramkarka Sidorova oraz leworęczne Lacrabere i Vyakhireva. Vyakhireva uważana jest za najbardziej utalentowaną młodą zawodniczkę w Europie. Viborg, podobnie jak inne duńskie zespoły klubowe, słabo prezentuje się w europejskich pucharach. Kontuzjowane są ważne zawodniczki Amanda Kurtovic i Marit Frafjord. W ataku brakuje leworęcznej piłkarki. Zvezda jest faworytem u siebie, ale Viborg to nadal dobry zespół i może powalczyć o pierwsze zwycięstwo.

Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń​
 
B 5

braciu

Użytkownik
Kursy​









Constanta - Atletico Madrid

TYP: Ilość bramek: poniżej 58.5 1.50


V kolejka Ligi Mistrzów piłki ręcznej. Zacznę od gości, którzy strasznie cieniują w Europie w tym sezonie. O ile w lidze Asobal na 9 meczy odnotowali komplet zwycięstw o tyle w Europie coś się zacięło. Porażka z Kiel, Veszprem oraz Savehof a tylko jedna wygrana z Celje - najsłabszym zespołem tej grupy. Na koncie tylko dwa punkty. Gospodarze mają ten sam rozkład zwycięstw/porażek. Na koncie także dwa punkty. Bądź co bądź jest to ważny mecz dla obu ekip. Można zaryzykować stwierdzenie, że jest to mecz o awans. Ten kto wygra, wyprzedzi swojego rywala o dwa punkty i umocni się na czwartej pozycji. Niby nic ale biorąc pod uwagę grupowych rywali - to strasznie dużo. Sądzę, że Rumunii postawią na twardą obronę. Nie mają wielu specjalnych opcji w ofensywie, więc defensywa powinna być kluczem do sukcesu. Atletico ma swoje problemy i o ile w obronie jeszcze ogarniają to w ofensywie zdarzają się spore przestoje i duża ilość strat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Tutaj jest dobra zapowiedź meczu Atletico.
http://buelna.incondicionales.com/balonmano_gt_gt_liga_de_campeones-noticias_del_buelna-ispyp-46140.htm

Na pewno największe osłabienie to długotrwała kontuzja bramkarza Hombradosa. Jego zastępca Dahl prezentuje się dosyć słabo. Nieźle zagrał tylko przeciw Veszprem. Zatrudniono nowego bramkarza Adnana Sabanovicia, ale on w LM bedzie mógł zagrać dopiero w nowym roku

Najciekawszy mecz to Dinamo Minsk - Kadetten. Gospodarze to bardzo ciekawy projekt. Skład wygląda dobrze. Dzisiaj nie zagra bardzo ważny kołowy Babichev, który ma złamany nos po meczu ligowym SKA Minsk. Zakontraktowano nowego kołowego znanego Serba Nikolicia, ale on zagra w LM dopiero w lutym. Kadetten po tragicznym początku sezonu zaczyna lepiej grać. Po kontuzji wrócił najważniejszy gracz, rozgrywający Kukucka. Miałem dzisiaj grać +3,5 na Szwajcarów, ale kontuzjowani są Pendić i Jurca. Szczególnie brak Jurcy na prawym rozegraniu może być problemem. Mimo wszystko kurs 1,25 na Dinamo wydaje się być bardzo zaniżony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom