>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie Puchary w piłce ręcznej 2011/2012

Status
Zamknięty.
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Cimos Koper - Wisła Płock
Czyli ciąg dalszy grania przeciwko polskim zespołom. Nie bez podstaw jednak dziś typuję wygraną mistrzów Słowenii.
Przede wszystkim dlatego, że oglądałem ostatni mecz Płocka w Lidze Mistrzów, a i długo rozmawiałem z osobą, która widziała mecz poprzedzający starcie Wisły z Rumunami czyli spotkanie w Puławach. Zarówno w ligowym jak i pucharowym meczu było widać swego rodzaju brak świeżości czy czegoś takiego, bo Wiśle wyraźnie w niektórych momentach brakowało tego czegoś. To na pewno przyjdzie z czasem, myślę, że po przerwie reprezentacyjnej zobaczymy już tę starą, dobrą Wisłę.
Jeśli chodzi o gospodarzy, to to jest zespół własnego parkietu i to nie ulega wątpliwości. Potrafili rozbić na swoim boisku doszczętnie czy to Gorenje Velenje czy Celje Pivovarna Lasko. Jednak i tak, personalnie jest to niesamowita ekipa. Bramkarz Skof, bardzo dobrzy rozgrywający Krivokapić czy Sebastian Skube, który powoli wygryza Zormana z pierwszego składu reprezentacji Słowenii.
Wisła na pewno może być zmęczona podróżą, dodatkowo Nafciarze nie jest to zespół grający w pucharowych wyjazdach dobry handball. Tak było w rumuńskiej Resicie czy islandzkim Hafnarfjordur, gdzie Wisła skompromitowała siebie jak i cały polski handball. Nie widzę specjalnie szans płocczan w dzisiejszym meczu, uważam, że Koper załatwi ich swoją szybką grą w ataku pozycyjnym, a Skof jak to ma w zwyczaju, wyleczy polski zespół z rzucania bramek.
Typ: Cimos Koper @ 1.65 Tobet ✅ 27:24
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja nawet nie boję się pobrać handicap na ten mecz. Wisła pierwszy mecz fartownie wygrała, ale drugi mecz już im nie wyjdzie. To jest Liga Mistrzów, tu trzeba grać cały mecz. Jeśli tylko drużyna gości odskoczy na kilka punktów, to ciężko Wiślakom będzie wygrać ten mecz. Na pewno dużo zależeć będzie od naszych bramkarzy, tu nie wystarczy zagrać poprawnie, oni w takich meczach muszą naprawiać błędy kolegów i wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Wiślakom ostatnio gra się nie układa. Wtopa z Azotami, słaba gra w pierwszym meczu Ligi Mistrzów, a ostatnio też nie najlepsza gra z Zabrzem. Nie wszyscy zawodnicy są w formie, często zawodnikom puszczają nerwy. Wystarczy że Słoweńcy będą grać swoje, to spokojnie wygrają ten mecz.
Cimos Koper - Wisła Płock
Cimos Koper (-1,5) | 1,75 Tobet ✅ 27:24
Wisła Płock poniżej 27,5 bramki | 1,85 Tobet ✅ 24
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nikt nic nie pisze, więc ja wtrącę swoje trzy grosze. Dziś THW Kiel zagra z francuskim Montpellier. Postanowiłem zagrać dodatnie handi na drużynę gości. Wiadomo że Zebry to rywal wymagający. Na taki mecz trzeba się mocno spiąć i zagrać dobry mecz. Na pewno francuski Montpellier jest w stanie jako tako nawiązać równorzędną walkę. Będzie to spore, sentymentalne wydarzenie dla Nikoli Karabatica i Vidy Kavticnika, którzy grali w drużynie z Niemiec. Liczę jednak na dobrą postawę całego zespołu. Twardo w obronie, skutecznie w ataku i dobry wynik zapewniony. Na pewno będzie to bardzo trudny mecz, ale linia 4,5 wydaje się być spora jak na takie zespoły. Wiadomo, drużyna Kiel jest cholernie mocna i trudno będzie ich pokonać, ale liczę na w miarę wyrównane zawody. Dużo ludzi mówi o klasie zespołu niemieckiego, nie doceniając tym samym potencjału francuskiej drużyny.
THW Kiel - Montpellier | Montpellier (+4,5) 1,95 Tobet ✅ 23:24
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Fuchse Berlin-Vive Kielce +3,5 1,85

W grupie, w ktorej gra Vive kompletnie poza zasiegiem sa Veszprem oraz Atletico. Jezeli Vive chce miec jakiekolwiek nadzieje na 4 miejsce, to musi w takich meczach walczyć na maksa. Najslabszy w grupie jest Silkeborg i on powinien to skonczyc na ostatnim miejscu, ale z Fuchse oraz z Niedzwiedziami walczyc trzeba. Vive moze nie ma u siebie takiej gwiazdy jak np Romero, jednak kadra jest wyrównana i stać ich na solidną obronę. Jezeli to sie uda, to szansa na wyrówane spotkanie jest duza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Dzisiaj zaczyna się 3. seria spotkań Ligi Mistrzów. Kielce zagrają na wyjeździe z Czechowskimi Niedźwiedziami, a Wisła Płock z Petersburgem. W rozgrywkach kobiet jest mniej spotkań, ponieważ piłkarki z Ameryki Południowej grające w Hypo i Gyor musiały wyjechać na zgrupowania kadry narodowej, więc te zespoły później odrobią zaległe spotkania.


Kursy







Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Czechowskie Niedźwiedzie – Vive Kielce
3 kolejka LM zatem czas na pierwsze peFFy i rzecz jasna pierwsze zwycięstwo VTK. Oczywiście druga część zdania to delikatny żart, bo osobiście nie widzę szans podopiecznych Bogdana Wenty w dniu dzisiejszym.
Sytuacja w tabeli jest dość ciężka dla kielczan. Są w chwili obecnej wyraźnie pod kreską. Celem naszej drużyny jest awans do TOP16, a te miejsca daje tylko czołowa czwórka w grupie. Jak do tej pory jedyną drużyną z kompletem punktów są zawodnicy Weszprem, po punkcie z Niedźwiedziami straciły berlińskie Lisy i Atletico Madryt.
Oba te rezultaty Misiaczkuf były sporymi niespodziankami, bo jak spodziewałem się zwycięstwa z Fuchse w Czechowie, tak w żadnym razie nie widziałem ich szans w Madrycie. Koniec końców bilans jednak jest taki jak się spodziewałem, 2 punkty po 2 meczach.
Kielczanie jak do tej pory zaskakują negatywnie, tak jak było to przed rokiem, brak punktów po 2 meczach i słaba gra przez większość czasu nie mogą kielczan zadowalać.
Tak jak pisałem w temacie ligowym, tak jak pisałem w postach, liderem zespołu z Kielc jest Grzegorz Tkaczyk, być może z drugiej linii postraszy Jurecki, swoje może dorzuci Buntć. Na plus w Berlinie zaskoczył Jachlewski, a co poza tym? Na pewno niesamowita forma Cleverly&#39;ego, ale i tak na Miśków to może nie wystarczyć.
Niedźwiedzie pokazały się z bardzo dobrej strony na terenie jednego z najlepszych zespołów Europy, ale też nie można zapomnieć o bardzo kiepskim początku w obu meczach. Fuchse prowadziło w Czechowie pięcioma bramkami, a w Madrycie podopieczni trenera reprzentacji Rosji przegrywali nawet 15:23.
W tym meczu spodziewałbym się na pewno nie najgorszej gry w defensywie obu zespołów, pomimo dość wysokich wyników obu drużyn w I meczach. Nie oczekuję dobrego meczu Michała Jureckiego, nie widzę za specjalnie skrzydeł bez Jachlewskiego, który ostatnio pokazał się z niezłej strony. Michaił Czipurin zarówno w ataku jak i w obronie powinien dziś zrobić swoje. Rosyjski kołowy, bramkarz tejże kadry, Sergiej Harbok i Timur Dibirow powinni wystarczyć na kielczan, którzy nie mogą pochwalić się zbyt dobrą formą.
Typ: Czechowskie -3.5 @ 2.1 Tobet
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Jak najbardziej zgadzam się z kolegą, mecze w Rosji są bardzo ciężkie dla każdej z drużyny, pamiętam jak w poprzednich sezonach męczyły się tu drużyny niemieckie czy z Hiszpanii. W tym sezonie widać, że Czechowskie Niedźwiedzie nie straciły nic na sile, a wręcz zyskały. Remis z bardzo silną drużyną z Berlina jest wynikiem pozytywnym, natomiast remis w spotkaniu wyjazdowym z faworytem Atletico Madryt możemy nazwać dużą niespodzianką. Jeśli te dwa spotkania weźmiemy jako punkty odniesienia siły drużyny rosyjskiej, to ta siła jest znacząca. Szanse kielczan na sukces w tym spotkaniu nie są za duże. Oglądając relacje ze spotkania z Lisami z Berlina, widziałem straszną nieporadność tak doświadczonych graczy naszego zespołu, brak było kontr, oraz tzw szybkiego środka - które są wyznacznikiem nowoczesnej gry. Ten rodzaj gry strasznie zawodzi w polskiej drużynie, a to spory mankament, tym bardziej ze drużyna rosyjska imponuje warunkami fizycznymi, zatem &quot;przepchnąć&quot; taki klocki na kole będzie ciężko. Adqs świetnie i merytorycznie opisał spotkanie, podpisuję się przy tym. Tak od siebie dodam, że ciekawym pomysłem na to spotkanie byłby over bramkowy. Ta drużyna zawsze świetnie i dużo rzuca, wystarczy przypomnieć te dwa remisy z Fuchse i Atletico (31-31, 30-30). Podobnie pewnie będzie i w meczu z Kielcami, bowiem tak jak juz wspomniałem, Rosjanie dobrze grają &quot;szybki środek&quot; a to spory atrybut gry ofensywnej.
Chekhovskie Medvedi - KS Vive Targi Kielce (powyżej: 59.5) | 1,75 Tobet 61 ✅
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Macie rację. Ja jednak bym handicapu nie pobierał. Wszystko zależy od początku spotkania. Jeżeli Niedźwiadki wyrobią sobie kilku bramkową przewagę to znowu zaczną się dyskusje w drużynie gości. Po Jureckim bym się wiele nie spodziewał. Jednak na jego pozycji może zagrać Grzesiek a w środku Rosa i może z Zormanem. Do tego Buntić musi wrócić do dyspozycji w ataku z pierwszych meczów sezonu. Na Szmala nie ma co dzisiaj raczej liczyć. Walczy z przeziębieniem. I tak jego forma jest daleka od ideału. Szkoda braku Jachlewskiego ale Kopara jeżeli będzie miał dobry dzień go zastąpi. Bardziej liczyłbym na aktywność lewego skrzydła. Thorir nie pokazał swoich umiejętności w barwach VTK. W obronie nie wyglądało to strasznie. Gdyby nie te osłabienia dzisiaj zapewne Kielczanie mieliby już na swoich koncie punkty. Liczę, że mecz będzie się toczył na granicy remisu.
Mój typ: VTK +3.5 ✅
Trolololo :!: ????
 
K 165

karol666

Użytkownik
Piłka Ręczna: Liga Mistrzów
Spotkanie: Wisła Płock - St. Petersburg HC
Typ: 2
Kurs: 4.5
Bukmacher: William Hill
Analiza: Jutro Wisła Płock rozegra kolejny mecz w lidze mistrzów. W trzeciej kolejce podejmą u siebie zespół St. Petersburg HC. Według bukmacherów faworytem są zawodnicy z Płocka. Ale ja to widzę trochę inaczej. Z ostatnich wypowiedzi trenera Wisły wynika, że będzie ciężko o korzystny rezultat. W zespole Wisły na pewno nie zagra Adam Twardo, Luka Dobelsek, Vukasin Rajkovic i Kamil Syprzak. Do treningów powrócił Michał Zołotenko, ale jeszcze nie jest gotowy do gry na 100%. Arkadiusz Miszka i Piotr Chrapkowski do tej pory nie spełniają pokładanych w nich nadziei. Przed sezonem doszło do kilku zawodników i trzeba czasu aby się zgrali. Rosyjska drużyna w dotychczasowych dwóch meczach zdobyła tylko jeden punkt. Według mnie nadarza się idealna sytuacja dla gości, aby odnieść pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach. Wydaje mi się, że zawodnikom Wisły będzie ciężko o dobry wynik. Stawiam na zwycięstwo gości. Kurs do tego jest zachęcający. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ikony forum już się na temat meczu wypowiedziały, może ktoś zasugeruje się moim zdaniem:
Wisła – Newa Sankt Petersburg
No cóż, z mojej strony po raz kolejny typ niesprzyjający polskiej drużynie, nie mam problemu z takim graniem, bo potrafię od pewnego czasu pewne rzeczy oddzielić.
Orlen Arena jest niezdobyta od niemal 7 miesięcy, wówczas to Vive pokonało w Finale Pucharu Polski Wisłę aż 35:22. Nie liczę tu oczywiście towarzyskiego Orlen Handball Cup, w którego to finale Nafciarzy pokonało THW Kiel.
Forma ZKSu od dłuższego czasu dołuje, cieniuje, pikuje w dół. Można dobrać sobie odpowiednie słowo, ale nie ma w tym stwierdzeniu cienia przesady. Minimalne zwycięstwa z Miedzią (-2 na 10&#39; do końca), z Powenem Zabrze w Orlen Arenie (+2 na 10 minut do końca), nie są jakimś czynnikiem, który przemawiałby za Wisłą. Mimo to bukmacherzy dość wyraźnie faworyzują mistrzów Polski.
Petersburg do tej pory nie wygrał w przeciwieństwie do Wisły meczu w tegorocznym sezonie Champions League. Jedynym punktem zdobytym przez wicemistrza ZSRR czy jak to tam się teraz nazywa był punkt zdobyty w meczu przeciwko Metalurgowi Skopje.
Po stronie Płocka kiepskie nastroje, bo nie mogą być w przypadku tak kiepskiej gry, sytuacji kadrowej i też słabych wyników inne. Przeciwko Petersburgowi nie zagrają po raz kolejny rozgrywający, Luka Dobelsek i Vukasin Rajkovic. Bez zmienników cały mecz będą musieli sobie radzić Eklemović i Kavas. Teoretycznie na środku zamiast Serbo-Węgra może zagrać Kubisztal, a na prawej połówce Kavasa może zastąpić 18-latek Paweł Paczkowski.
Prawdę mówiąc nie znam za bardzo zespołu gości, jednak na urywkach czy po statystykach widać, że to drużyna grająca dobrą obroną, bez wątpienia dysponująca doświadczonym i wyrównanym składem. Nie uważam jakoby gosćie byli jutro bez szans, stąd typ.
Typ: Petersburg @ 4.5 William Hill⛔ 30:26
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
No cóż, jak do tej pory chyba tylko raz, w meczu z Silkeborgiem zagrałem na polski zespół w tej edycji LM, nie licząc eliminacji Kielc z Villareal. Postawa Płocka natomiast uważam, że jest nad wyraz żałosna, choć mocno cenię ich, że pomimo bardzo kiepskiej gry potrafili nawiązać walkę przez 55 minut z Kielcami czy pomimo beznadziejnej gry z HCM Constanta potrafili wygrać. Mecz z Petersburgiem, co prawda nie oglądałem go, ale jednak wg opinii dało się wyczytać wiele o niezłej grze Orlenu i chwała im za to. Czekam na zacięte boje płocczan z HSV ;)
Co do Kielc, to ten zespół już jutro zagra przeciwko Ciudad Real, w Hali Legionów, gdzie w tym roku pokonał ich tylko Veszprem, i jak w tamtym meczu buki mocno przesadziły z kursami na MKB, tak teraz głęboko wierzę, że kielczanie nowemu Atletico Madryt się nie dadzą.
Zespół z Madrytu potrafił negatywnie zaskoczyć już raz w tegorocznej LM, gdy w niewyobrażalny sposób zremisował z Niedźwiadkami z Czechowa, pozostałe mecze Ciudad w tych rozgrywkach wygrał, choć przyznać trzeba, że dwóch najgroźniejszych rywali gościł jak dotąd tylko na własnym terenie, a wyjazd do Kielc powinien być również dla podopiecznych Talanta Duszebajewa bardzo ciężkim wyzwaniem.
Przede wszystkim Kielce ostatnio grają trochę lepiej, i na pewno widać w tym zespole to czego mniej było wcześniej czyli atmosferę, wiadomo, na początku sezonu osiągnięto wynik, w związku z czym wiadomo, ze forma lekko spadła, atmosfera trochę zgęstniała, ale na pewno w ostatnich meczach Kielce pokazują się ze znacznie lepszej strony, mają znakomitą drugą linię, której każdy zawodnik dokłada ostatnio coś od siebie, znakomita jest forma Jureckiego, Tkaczyk, Zorman to klasa sama w sobie, znakomita dyspozycja rzutowa Denisa Bunticia. Do tego bramkarze, ostatnio trochę słabiej grał Marcus Cleverly, ale znajac handballową przewrotność, z Atleti może mieć swój dzień ;) Goście na pewno zaskoczyli remisem z Niedźiwadkami, poza tym jednak prezentują bardzo równą formę i wysoką dyspozycję w większości spotkań. Nic nie trwa jednak wiecznie, w co wierzę ja jak i stawiający na kielczan. W każdym razie zespół prezentuje wielką, wielką klasę na skrzydłach: Kallmann, David Davis, Luc Abalo, znakomity jest w tym zespole rzut z tyłu, tj. Entrerrios, Łazarow, dobra obrona z Jurkiewiczem i Dinartem. Wydaje się, że brak słabych punktów, ale ja sądzę, że Kielce to także zespół kompletny, dodatkowo grający przed własną publiką i będący w wysokiej formie. Zawsze, prawie zawsze, przeciwko najlepszym europejskim drużynom, Kielce wznosiły się na wyżyny, dodatkowo przeciwko hiszpańskim drużynom grać potrafią - wyeliminowali Valladolid, a w Barcelonie w tamtym sezonie zremisowali. Jeżeli zagrają mecz życia, to powalczą a kurs zachęca.
Drugi mecz drugiej &quot;polskiej&quot; grupy to starcie Petersburga z Koprem i tutaj na pewno upatruję szansy dla gości, bo zespół to po prostu lepszy. Petersburg w Płocku nie zachwycił zupełnie, wiadomo - to kolektyw, fajna paczka, ale bez zbytnich indywidualności, a takie często bywają decydujące.
Petersburg miał już tę przyjemność, by gościć na własnym terenie Metalurg i Constantę, co przyniosło im jedyne jak dotąd punkty (3).
Koper zgromadził punkt więcej, a nawet 2 z nich wywiózł z wyjazdu do Rumunii.
Co do indywidualności w szeregach obu ekip, to tu nie ma porównania, gdyż Koper dysponuje dużą &quot;talią&quot; zawodników mogących przesądzić o wyniku meczu jak Sebastian Skube czy Matjaz Brumen, ale największą gwiazdą tego zespołu jest Milorad Krivokapić, który, nie boję się tego powiedzieć, wygrał dla Cimosu mecz z Płockiem. W Petersburgu wyróżniają się Nasyrow i Pronin, choć na pewno sami meczu nie wygrają.
Na mecze w Petersburgu nie chodzi zbyt wielu widzów, i na pewno atut własnego boiska nie będzie po stronie Rosjan aż tak wyraźny jak ma to miejsce w Polsce czy na Bałkanach.
Trzeci mecz jaki zamiaruję wziąć na tapetę to starcie w Berlinie, gdzie tamtejsze Liski podejmą węgierski bank, MKB. Oczywiście to starcie Fuchse Berlin - MKB Veszprem, w którym to sporym faworytem buków sa gospodarze.
Ja twierdzę, że to Węgrzy są zespołem lepszym, wiadomo, że to teoretycznie zespół własnego boiska, ale ich fani jeżdżą po całym kontynencie, a i wiadomo, że niemieccy janusze nie słyną z fanatyzmu ;)
Liski ostatnio w słabszej formie, w lidze co prawda dwie wygrane, ale długo męczyli się z Flensburgiem.
Berlin to naprawdę dobry zespół, ale zauważyłem, że rzadko wygrywają z prawdziwymi potęgami jak Kiel czy Ciudad, a dla mnie potęgą stawianą tuż za nimi są właśnie Węgrzy.
Typy: Veszprem ✅ 24:29, Kielce ⛔ 29:37, Koper ✅ 26:35
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Savehof - Kadetten Schaffhausen⛔(31:25)
Typ: Over 57AH
Kurs: 1,93
Stawka: 4j /10j
Bukmacher:
Pinnacle
Data spotkania: 17.11.2011 godz. 19:10
Ważny mecz w walce o 4. miejsce w grupie, zespoły mają kontuzjowanych graczy ofensywnych, ale myślę, że linia jest zbyt niska. Savehof drugi sezon gra w LM, więc powinno być już dużo lepiej. Skład Szwedów dosyć młody, ale z wieloma utalentowanymi graczami. Świetnie potrafi zagrać w ataku Berggren. Kontuzjowany jest ważny ofensywny gracz Fredrik Larsson. Kadetten Schaffhausen to zespół bardzo ofensywny. W składzie świetny rozgrywający Kukucka. Obrona nie jest specjalnością tego zespołu. Kontuzjowany jest ważny gracz w ataku Dissinger. Mecz powinien byc wyrównany, ale bardziej nastawiony na ofensywę.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Wisła - Hamburg
Wg mnie dziś pomimo słabszego personalnie zestawienia hamburczyków, Nafciarze nie mają zbyt dużych szans z Mistrzem Niemiec, mimo, ze niespełna 48h temu Hamburg zagrał mecz z Grosswalstadt.
ZKS grał w środę bardzo ciężki mecz w Kwidzynie, gdzie męczył się przez zdecydowaną większość meczu, ale taka to już nasza liga, że wystarczający jest 10-15-minutowy zryw i jest po meczu. Tak było w Kwidzynie, a reszta meczu w wykonaniu Płocka bardzo średnia, tak jak i ich cała gra od dłuższego czasu. 3 ostatnie mecze w Polsce, i każdy wygrany po mniejszych lub mniejszych męczarniach.
Taka gra nie może przynieść efektów z tak grającym rywalem. Hamburg jest jak walec, który odniósł 14 wygranych pod rząd, w 12 na 14 tych meczów od początku do końca jasne było, kto wygra. Tak będzie tym razem, nawet pomimo absencji Bertranda Gille&#39;a, i znanych już od dawna problemów Lijewskiego, Lackovicia, Carlena i Krausa. Nie widzę po prostu szans Wisły z tą machiną, a znając tę machinę, wyrobią sobie przewagę w początkowej fazie meczu i będą ją trzymać aż do końca.
ed: teraz przeczytałem, że Lackovic, Lijewski i Kraus wracają, a więc mozna powiedzieć, że podstawowa trójka rozgrywaczy, zatem typ na HSV jeszcze bardziej prawdopodobny.
Typ: HSV -2.5 HT @ 1.85 Tobet⛔ 13:14
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Metalurg Skopje - HCM Constanta⛔(25:18)
Typ: HCM Constanta+4,5
Kurs: 1,99
Stawka: 4j /10j
Bukmacher:
Pinnacle
Data spotkania: 19.11.2011 godz. 20:00
Pojawiła się informacja, że do Constanty na mecz w Macedonii ma wrócić po kontuzji Alexandru Stamate, więc według mnie można zagrać handicap dodatni na gości. Metalurg na pewno u siebie powinien być faworytem, ale takie zespoły rzadko wygrywają wysoko z przeciwnikami. Gospodarze nastawieni są na bardziej na obronę. Metalurg nie ma zbyt mocnego ataku, ostatnio pojawiło się kilka problemów z kontuzjami: bardzo ważny w obronie Kozlina, do tego Marković, Levov. Będą oni grali, ale na pewno odbije sie to na ich dyspozycji. Constanta przegrała ostatnie mecze, ale nie było Stamatu, od którego są bardzo mocno uzależnieni w ataku. Skład Rumunów wydaje się całkiem niezły. Gra tam wielu reprezentantów Rumunii, dobry obrońca Adzić. Według mnie goście nie powinni przegrać więc niż 4 bramkami.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Sarajevo - Barcelona
Typ: 2 (-7.5)
Kurs: 1.75
Buk:bet365
Stawka: 5/10
{Champions League, 19:00}

Gospodarze dzisiejszego meczu, to najsłabsza ekipa w grupie, która nie zanotowała żadnego zwycięstwa, choć rozegrała już cztery mecze.
Ekipa Barcelony, to najlepsza ekipa w grupie, która ma na swoim koncie komplet zwycięstw.
Drużyna HC Bosna BH Gas Sarajevo do dzisiejszego meczu podejdzie osłabiona brakiem :
Faruk Vrazalic (10 bramek), Amir Cakic (19 bramek), Sandro Uvodic (bramkarz), Igor Karacic (5 bramek).
Drużyna gości do tego pojedynku podejdzie w pełnym składzie.
Powodzenia!
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Moim zdaniem najlepszym meczem w dniu dzisiejszym będzie pojedynek w Zagrzebiu. Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują gospodarzy. Ja natomiast uważam, że trochę na wyrost wystawili ten kurs. Co prawda w meczu we Francji górą była Croatia, ale mecz był wyrównany i rozmiar porażki nie był duży. W Tobecie jest dobra linia na rzucone bramki przez drużynę gości. Francuzi w obu meczach wyjazdowych równo rzucili 25 bramek. Co prawda rzucili też tyle w Sarajewie, ale tyle samo bramek rzucili też Barcelonie. Dziś jestem w miarę pewny że tą linię przekroczą. Za niezbyt wygórowaną stawkę śmiało można zagrać.
Drugim typem jest handi +4,5 na gości. Taką linię pograłem w BWIN. Myślę że na więcej niż 4 bramki to gospodarze nie odjadą. Na pewno to oni powinni grać pierwsze skrzypce w tym meczu, ale liczę na równą walkę.
HC Croatia Osiguranje-Zagreb - Chambery Savoie | Chambery Over 25 bramek [1,85] Tobet ⛔
HC Croatia Osiguranje-Zagreb - Chambery Savoie | Chambery (+4,5 bramek) [1,80] BWIN
⛔
Szkoda pierwszej połowy
Koper pewniak, na kuponie również się znalazł. ✅
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Koniec szóstej serii to dość mocne uderzenie, obejrzymy dziś 4 spotkania, obejrzymy w akcji Polaków, obejrzymy w akcji tak znakomitych zawodników jak Marko Vujin, Gudjon Valur Sigurdsson czy Grzegorz Tkaczyk, że o Lucu Abalo nie wspomnę ;)
Na pierwszy rzut ognia mecz, który zostanie rozegrany najwcześniej, mecz Wisły w Hamburgu. Bezdyskusyjny wydaje się fakt porażki płocczan, zwłaszcza po ostatniej kompromitacji w Olsztynie. Forma Wisły na pewno nie jest aż tak dramatyczna, jak wskazywałby na to tamten wynik. Pewnie sprzedali albo Bóg wie co jeszcze, nie wiem, ale w każdym razie, dziś muszą zmazać plamę, kilkuset kibiców z Płocka wyruszyło by wspierać Nafciarzy na wyjazdowym szlaku. HSV gra bardzo dobry handball, ale widać, że fazę grupową traktują mocno lajtowo, w Płocku na poważnie zagrali może 15-20 minut, a sam ZKS zagrał w miarę, aczkolwiek nie jakoś idealnie, na tyle, by powiedzieć, ze zrobili wszystko by taki mecz wygrać.
Polski zespół musi dziś powalczyć, wiem, że gospodarze nie będą grać na 100% możliwości, żeby tylko zdeklasować Mistrza Polski, chyba, że okażą się na tyle słabi, by pchnąć ich dwudziestką, choć w to szczerze wątpię. HSV jest niesamowitym zespołem, ale ich niesamowitość zawiera się w ich efektywności, 15 czy ileś wygranych z rzędu nie bierze się z przypadku.
Płock +9 @ 1.53 B365 ZWROT, parodia Płock na 6 sekund do końca miał jeszcze piłkę na 26:33...
Mecz w Kopenhadze omówi mam nadzieję kolega unicaja, który znalazł perłę, a która wg mnie również wygląda zacnie. W każdym razie, statystycznie (21:12, 12:16, 18:11 w LM czy w lidze 12:10, 19:13, 14:10) znakomicie sposobi nas do typu na Kopenhagę -1.5 HT. FCK jest dużo lepszym zespołem, jego zawodnicy robią różnicę. Wiadomo, nie są jeszcze tym absolutnym topem, ale to będzie działało z czasem, na ich korzyść, tak jak w przypadku Kielc mam nadzieję. ;)
Kopenhaga -1.5 HT @ 1.8 Expekt ⛔ 15:16
W Veszprem Arena kolejny świetnie zapowiadający się mecz, niejako z sympatii do MKB jak i z patriotycznego obowiązku, będę dziś za gospodarzami, którzy tak naprawdę przy sytuacji w lidze mogą skupić się na rozgrywkach LM.
Goście nie mają takiego komfortu - już we wtorek podejmą w arcyważnym meczu ligowym Rhein - Neckar Lowen. Przy tym co wyczyniają zawodnicy Kilonii w Bundeslidze, nieodzwonym w walce o mistrza wydaje się zwycięstwo w takim meczu.
Veszprem musi dziś wygrać, bo oni określili jasno swój cel przed rozgrywkami, tj. zajęcie pierwszego miejsca w grupie i awans do FF. Zajęcie pierwszego miejsca w grupie jest IMO w zasięgu, bo Atletico straciło już punkty w starciu z Niedźwiadkami, a w perspektywie ma przyjazd do Węgier. Widać, że mistrzowie Węgier przewyższają Berlin zarówno doświadczeniem jak i umiejętnościami, a ta ich hala, specyficzna, ci kibice, być może sedziowie - to wszystko przemawia na korzyść gospodarzy.
Mecz pomiędzy tymi drużynami opisywałem też wyżej, więc tam też trochę o tym.
Veszprem -3.5 @ 1.9 Pinnacle ⛔ 24:33 :eek:
W Madrycie moim zdaniem czeka nas walka na całego ze strony Kielc i troche spokojniejszy mecz po stronie gospodarzy.
W każdym razie - Atleti zagrało wspaniałe zawody w Kielcach, gospodarze również pokazali się z niezłej strony, ale dziś na pewno wyeliminują pewne mankamenty, które były widoczne - szybsze wyjście do graczy drugiej linii, w szczególności do Lazarowa, bo Markussena zatrzymać można chyba tylko plastrem, nie jest to zawodnik, do którego ręki można wyjść i w jakiś sposób zneutralizować zagrożenie. Agresji w obronie zabrakło, bo jedna kara za zagranie nogą to śmiech tak jak mówił o tym trener Wenta i moim zdaniem, dziś to zostanie wyeliminowane.
Dodatkowo, Atletico w meczach wyjazdowych sprawia lepsze wrażenie niż u siebie, bo zarówno z Niedźwiadkami jak i z Veszprem długo im nie szło, w Berlinie i Silkeborgu no i rzecz jasna w Kielcach pokazali się dobrze. Dziś zagrają spokojnie, i jeżeli Kielce nie zagrają powyżej swoich możliwości, i wygrają. Ale nie jakoś pewnie, niewysoko, nie zdeklasują wice mistrzów Polski!
Kielce +9 @ 1.53 Bet365 ✅ 28:27
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Mecz w Kopenhadze omówi mam nadzieję kolega unicaja, który znalazł perłę, a która wg mnie również wygląda zacnie. W każdym razie, statystycznie (21:12, 12:16, 18:11 w LM czy w lidze 12:10, 19:13, 14:10) znakomicie sposobi nas do typu na Kopenhagę -1.5 HT. FCK jest dużo lepszym zespołem, jego zawodnicy robią różnicę. Wiadomo, nie są jeszcze tym absolutnym topem, ale to będzie działało z czasem, na ich korzyść, tak jak w przypadku Kielc mam nadzieję. Kopenhaga -1.5 HT @ 1.8 Expekt
Niech i tak będzie...
Wiadomo że w Kopenhagę wpakowane są niemałe pieniążki, które w niedalekiej przyszłości mają się rzec jasna zwrócić. Siła ofensywna duńskiej siódemki jest niebotyczna. Myślę że Hansena (Mikkela) kojarzy nawet średnio zorientowany w realiach europejskiego handballa kibic. Pamiętamy ze styczniowych MŚ co wówczas wyrabiał. Lewa połówka rozegrania FCK miażdży bo w razie niedyspozycji Hansena jest w obwodzie Atlason. Skrzydła mega mocne - na lewym świetny GVS, na prawym Szwed Ekberg. Koło należy do Tofta, a przepchać go to nielada ciężki orzech do zgryzienia. W bramce Kasper Hvidt a w razie jego słabszej postawy jest jeszcze Steinar Egge. Generalnie Kopenhaga miażdży głębią składu, doświadczeniem bo przecież większość jej gwiazd całe sezony spędziła w Bundeslidze. Koło trenera kręci się jeszcze Olafur Stefansson, który zawsze może coś kolegom podpowiedzieć. Typ na handi do HT bardzo fajny bo widzicie sami jakie FCK ma wejścia w mecz. Dzisiaj dodatkowo dojdzie chęć zmazania plamy jaką niewątpliwie była porażka przed tygodniem z tym samym rywalem. Pamiętając starcie z Montpellier i około 10 bramkową różnicę dzielącą obie ekipy do przerwy śmiem twierdzić że wyrobienie 2 bramkowego zapasu dzisiaj będzie dla Kopenhagi niczym splunięcie. Ten duńsko - islandzki dynamit powinien spokojnie zmieść dzisiaj Ademar z parkietu.
Polecam zatem typ: Kopenhaga - 1,5 HT ⛔. Grajcie tam gdzie macie lepszy kurs, nie chce mi się szukać.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
KS Vive Kielce - Atletico Madryt
W tym dwumeczu doszukuję się analogii do zeszłorocznych pojedynków podopiecznych Wenty, również z przeciwnikiem z Hiszpanii - Barceloną. Pamiętamy jak zdecydowanym zwycięstwem gości zakończył się mecz w Hali Legionów. Jednakże na Półwyspie Iberyjskim Kieleccy zawodnicy byli w stanie wywalczyć remis. Zeszłotygodniowy pojedynek pomógł Trenerowi wyciągnąć wnioski. Potrzebujemy większej zadziorności, agresywności w obronie. Markussen jest w stanie rzucić oczywiście nawet z ponad 10 metrów lecz nie można mu pozwolić dochodzić tuż przed obronę i rzucać praktycznie bez przeszkód. Jurecki i Grabarczyk pojechali do Madrytu. Z obozu dochodzą do nas dobre informacje iż będą w stanie obaj zagrać. Bertus Sarvaas zapowiada, że jedzie do Hiszpanii po dwa punkty, nie na wycieczkę.
My teraz jedziemy do Madrytu bez żadnej presji, nie jesteśmy faworytem, nim jest Atletico. Mamy jednak nadzieję, że zagramy dobrze i wynik będzie korzystny – mówi Tkaczyk
Mecz w Barcelonie odbył się dokładnie rok temu - 27.10.2011 r. Powtórka z rozrywki :?: ;)
KS Vive Kielce + 9.5 @ 1.48 ✅
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Widzę duże zainteresowanie meczem Kopenhaga - Reale Ademar, więc trzeba dodać, że do składu gospodarzy wraca po kontuzji Olafur Stefansson. Wcześniej na pozycji prawego rozgrywającego nie było żadnego poważnego gracza. Bardzo duże wzmocnienie dla gospodarzy.
Nie zgodzę się z użytkownikiem Unicaja, ponieważ według mnie największym problemem Kopenhagi jest wąski skład. Hansen ma niepewnego zmiennika (Mensah Larsen albo grający razem Atlason i Gudjonsson, ale wtedy jest brak zmiennika na środku). Do czołówki europejskiej jeszcze dużo brakuje Kopenhadze. Gdyby doszły do skutku transfery Bieleckiego i K. Lijewskiego to już gospodarze byliby zdecydowanie silniejsi.
Reale Ademar to zespół średniego poziomu. Wiadomo, że w Hiszpanii jest słaba sytuacja finansowa piłki ręcznej, więc poziom większości spada. Hiszpanie mają grać bez niezłego Ángela Montoro.
Sędziować ten mecz będzie dwóch arbitrów z Islandii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom