>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Europejskie puchary 2022/23

Status
Zamknięty.
G 66,4K

GoldenRetriever

Użytkownik
W lidze a na parkietach europejskich poki co Bydzia to dwie różne drużyny i ja tam spróbuje gospodyń bo taki kurs to nieporozumienie.

Bydgoszcz - Arka
Bydgoszcz
@4.20
Bookie: sts

Jeżeli sporo lepsza drużyna gra ze słabszą, nie można powiedzieć, że 4.20 jest nieporozumieniem. Jest to kurs wystawiony prawidłowo. Patrząc na personalia, powtórzę raz jeszcze - Arka grająca w pełnym składzie ma na każdej pozycji lepszą zawodniczkę, zmienniczki - zawodniczki wchodzące w rotacje również są lepsze po stronie Gdyni.

Oczywiście, raz na pięć takich spotkań wygra Bydgoszcz i może to akurat będzie ten dzień - nie przesądzam, ale z bukmacherskiego punktu widzenia jedyny sensowny typ to było zwycięstwo Arki z kursami powyżej 1.50. Raz na pięć wygra Bydgoszcz, dwukrotnie wygra Arka różnica 1-10, oraz dwukrotnie wygra różnicą większą niż 10 punktów. Tak to widze statystycznie.

Bydgoszcz oczywiście wygrała dwukrotnie w pucharze, ale w każdym z tych meczów była faworytem gdzie gracze obstawiali jej zwycięstwo bo kursy zaraz przed rozpoczęciem meczu wynosiły odpowiednio 1.20 i 1.46, a dzień przed meczem były wyższe.

Dlatego dla mnie najlepszym wyznacznikiem różnicy poziomów są kursy oraz wynik meczu, który odbył się niecały miesiąc temu. Niski kurs na gdynianki + efektowna wygrana. Granie na Bydgoszcz w dzisiejszym meczu to nic innego jak liczenie „na ten jeden bardzo dobry mecz” który zdarza się zdecydowanie rzadziej niż częściej
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Real Madryt - Alba Berlin
Typ Real -7.5 @ 1.45 //STS

Pojedynek z gatunków starcia "Dawida z Goliatem". Te starcie ma tylko jednego faworyta oczywiście są nim gospodarze i jedynie wymiar kary dla przyjezdnych jest kwestią otwartą. Real regularnie wygrywa w spotkaniach z Albą w minimum roku padały następujące rezultaty: 72-63, 87;64 i 89-74. Pod względem doświadczenia, potencjału oraz możliwości również zdecydowanie lepiej wygląda to po stronie gospodarzy, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +588
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Bayern - Olympiakos
Typ 2 @ 1.57 //STS

Po serii przegranych spotkań Bayern wygrał dwa spotkania. Chociaż warto je dokładnie przeanalizować. Po pierwsze nie byli to zbyt wymagających rywale: Alba oraz Efes. Dodatkowo te potyczki wygrali odpowiednio dwoma i trzema punktami! I trudno spodziewać się, aby dzisiaj byliby wstanie zagrać dużo lepiej. Tym bardziej, że we wcześniejszych meczach dosyć regularnie przegrywali z zespołem z Grecji.

Dodatkowo Olympiakos radzi sobie zdecydowanie lepiej w rozgrywkach Euroligi, gdzie jedynie drużyna Fenerbahce notuje od nich lepsze rezultaty! Grecy pod względem gry w ofensywie można powiedzieć, że jedynie ustępują Baskoni. Grają bardzo skutecznie i jestem przekonany, ze dzisiaj potwierdzą swoją klasę. A przecież dzisiaj nie będą mieli trudnego rywala. Patrząc na kadrę to również lepiej wygląda po stornie przyjezdnych, a szansę na grę przecież mają Sloukac, Vezenkov, czy też Larentzakis.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1520
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Euroliga
Virtus-Valencia 89-59
Teodosić +10,5@1,85 Fortuna 0 oczek
Shengelia +10,5@1,90 Fortuna poza składem

Real-Alba 90-72
Tavares +10,5@1,85 Fortuna 8 oczek

Teodosić dostaje w meczach mniej niż połowę minut, przy czym ostatnio 2-3 minuty więcej. Zaczęły wpadać trójki, nawet dalekie. Średnia z wszystkich meczów tylko 9,8 ale trzy ostatnie mecze 14,14,15. Liczę, że progres utrzyma.
Shengelia zdolny do gry dopiero w dwóch ostatnich meczach. Z Lyonem dostał 16,5min/7 oczek, z Milanem 21,5min./12 oczek. Myślę, że będzie się rozkręcał. Średnia euroligowa ze wszystkich sezonów 11,9.
Wielkolud Tavares jeżeli dostanie około 30 minut to rzuci linijkę. Jeżeli więcej minut dostanie Poirier, jak ostatnio z Anadolu, to limitu nie zdobędzie. Średnia tegoroczna 10,9. We wcześniejszych latach srednia poniżej 10. Z Albą jakieś wsady powinien zaliczyć, zobaczym co odpowie Koumadje.

Tavares zagrał niecałe 15 min. Rzucał tylko 6 razy za 2 i 4 trafił. Szansę dostał Poirier - 23,5 min. 19 oczek i Tavares limitu nie zrobił.
Teodosić rzucił tylko 4 razy za 3 i spudłował. Zagrał tylko 14 minut, 5 zbiórek i 6 asyst.
 
Ostatnia edycja:
Sselected_ 5,4K

Sselected_

Użytkownik
Zgadzam się z typami przedmówców,myślę ze typ na Shengelie jak najbardziej prawdopodobny,grał ostatnio w meczu reprezentacji ale myślę że będąc w gazie trener da mu dużo minut.Co do Tavaresa tak samo uważam że jeśli Poirier zagra dobry mecz Tavarez może dostać mało minut,ale linie do przeskoczenia.
Co do Mojego typu
Vezenkov mniej niż 18,5pkt 1.85 Fortuna niestety dobre spotkanie 20pkt
Kurcze wydaje mi się że linia troszkę za duża,Bayern gra dobrze w obronie,a wydaje mi się że Olympiakos ma na tyle dobra ławkę że będzie większa rotacja w tym meczu
2 typ
Sloukas poniżej 12.5 1.85 Fortuna faul w ostatniej sekundzie i 13 pkt pechhh
Też wydaje mi się że linia mocno przesądzona bo fakt jest w świetnej formie i ostatnio super kieruje drużyna ale myślę że 12 pkt to mimo wszystko za dużo dla Niego mimo ostatnich popisów.
 
Ostatnia edycja:
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Euroliga
Fenerbahce-Panathinaikos(+9,5) 2@1,97Turkom prawie wszystko wpadało, Panacie brakło skuteczności i wszystko się rozjechało 107-77
Bacon +13,5@1,75limit przed końcem 2 kwarty łącznie 20
Williams +11,5@1,70 10 oczek, a mógł trafić spod kosza
Fortuna

Wiem, Fener jest liderem. Przegrał tylko jednym oczkiem z Barceloną. Niemniej Panata dostała jakby drugie życie. Wyleczył się Wolters, który i punktuje i asystuje. Swoje doświadczenie euroligowe ma. Doszedł Bacon, który w Monaco punktował średnio koło 14 i teraz w dwóch meczach rzucił 16 i 17. Liczę, że swoją linijkę utrzyma. W Panacie inna rotacja, inna gra. Panata raczej nie wygra, ale wierzę, że powalczy.
Co do Williamsa, tylko w dwóch meczach zakładanego limitu nie ugrał. Średnia 14,9 a w ostatnich meczach 16,14,17,28 no to 12 oczek powinien uciułać.
 
Ostatnia edycja:
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
EuroCup
23/11/2022 20:00 CET
Slask Wroclaw - Promitheas (over 83.5)
1.90 (wszyscy)
5/10

Śląsk wciska te mecze w PLK dosyć ciężko, ale w EuroCup powinno być inaczej. Promi gra szybko, Śląsk również i spodziewam się ich overa.

FIBA Europe Cup
23/11/2022 18:30 CET
Kalev - Budivelnik over 154.5
1.85 (wszyscy)
5/10

Pisałem to już tutaj, że nabijają w tej grupie undery na Gronigen, a potem robią wyższe wyniki między sobą i liczę na to samo tutaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Euroliga
Panathinaikos-Virtus

Ponitka +8,5@1,85 Fortuna 2 oczka 1/3 za 2 0/1 za 3 faulowany nie był, dogrywka nie pomogła
Teodosić +10,5@1,70 Fortuna 12 oczek

Mati ma średnią 9,8 w sezonie. W ostatnich pięciu meczach rzucał 12,12,12,15 i w ub. tygodniu w meczu z Fenerbahce tylko 7. Z Turkami zagrał niecałe 23 minuty. Za 2 miał normalny poziom, czyli 3/4 bo generalnie rzuca za 2 od 4 do 7 razy przy skuteczności prawie 48%. Rzucił w ostatnim meczu tylko 1 raz za 3 i nie trafił, co jest normalne u niego, bo rzuca za 3 jeden raz w meczu, wyjątkowo 3 razy, ze słabą skutecznością (w sezonie trafił 3/11). Ale zazwyczaj wykonuje co najmniej 4 rzuty wolne ze skutecznością 75%, a z Turkami rzucał tylko 2 osobiste ze skutecznością 1/2.
Zatem, jeżeli z Virtusem zagra swoje minuty, czyli ok.25, to będzie miał okazję rzucić swoje stałe dwójeczki, oraz będzie faulowany tyle razy, żeby stanąć jak zazwyczaj co najmniej 4 razy na linii osobistych. Trójka nie będzie wtedy nawet potrzebna.

W ub. czwartek na forum napisałem:
"Teodosić dostaje w meczach mniej niż połowę minut, przy czym ostatnio 2-3 minuty więcej. Zaczęły wpadać trójki, nawet dalekie. Średnia z wszystkich meczów tylko 9,8 ale trzy ostatnie mecze 14,14,15. Liczę, że progres utrzyma."
Obstawiłem, że Teodosić rzuci ponad 10,5 w meczu z Valencią. Nie rzucił nic. Mowa ciała po rzutach wskazywała, że jest niezadowolony ze skuteczności. Rzucił tylko 4 razy za 3 i spudłował. Zagrał tylko 14 minut, ale miał 5 zbiórek i 6 asyst. Teodosićowi punktowo raczej taki mecz jak ostatnio się nie powtórzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +268
Sselected_ 5,4K

Sselected_

Użytkownik
Olympiakos-Alba
Sloukas poniżej 13.5 1.85 Fortuna 12pkt
Kurcze linia naprawdę bardzo wysoka,Grek naprawdę ma teraz świetny czas,jest pewny siebie dużo rzuca ale myślę że 14pkt to dla Niego cały czas za wysoka linia.

M.Lo mniej niż 8.5 1.85 Fortuna 9pkt
Lo dopiero wraca do gry nie jest typowym strzelcem,ma oczywiescie przebłyski ale myślę że był bardziej obiecującym zawodnikiem w poprzednim sezonie,teraz nawet linia 8pkt może być dla Niego wyzwaniem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +734
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Real Madryt - Partizan
Typ Real - 8.5 @ 1.71 //STS
Typ Real - 6.5 @ 1.50 //STS

Spotkanie, które trzeba powiedzieć, że ma tylko jednego faworyta, są nim oczywiście gospodarze. A jedynie wymiar wygranej jest kwestią otwartą.

Gospodarze wygrali cztery ostatnie spotkania w tym okazali się lepsi w ostatnim meczu od Valenci wygrywając 73:80. Chociaż wynik nie jest dosyć obiektywny. Bo już w końcówce meczu Królewscy odpuścili swoim rywalom. Kadrowo również wyglądaj gospodarze zdecydowanie lepiej od swoich przeciwników, bo z pewnością zagrają od początku Musa, Deck czy też Cornelie.

Partizan w porównaniu do Realu jest to ekipa o znacznie mniejszym potencjale. Cel tej ekipy to na pewno awans do TOP 8, zaś Real jest wymienny, jako główny faworyt tych rozgrywek. Trzeba dodać również istotny aspekt, a mianowicie, że na wyjazdach wygrali zaledwie raz i cztery razy przegrali! Dodatkowo były to bardzo znaczne przegrane, bo praktycznie każda wynosiła minimum 10 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +346
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Euroliga
Real(-6,5)-Partizan 1@1,46 105-97
Olympiacos - Alba 1@1,14 86-76
Armani-Fenerbahce(+4,5) 2@1,24 72-82
AKO@2,06

Tabela bardzo spłaszczona. Ostatnia drużyna, po spięciu pośladków, jakby zaczęła wygrywać za chwilę może lądować w Top 8.
Wybija się Fenerbahce, jakby utrzymali się z częstotliwością wygranych, mogli by mieć tylko 4 porażki na koniec, jak Anadolu trzy sezony wstecz. W 9-tej kolejce grają w Mediolanie, EA u siebie nic jeszcze nie wygrał, co więcej ma fatalną serię sześciu porażek z rzędu. Źle wpływa nieobecność Shieldsa, Datome, Barona (ten może dziś wejdzie na boisko, ale to niepewne). Messina z cała pewnością odmieni oblicze EA, ale chyba jeszcze nie dziś z rozpędzonym Fenerem.
Co do Realu cybul100 już opisał powyżej.
Alba królową Euroligi nie będzie. Ma wprawdzie trzy zwycięstwa, ale z Panatą, która poczatek też miała nie zaciekawy, z Partizanem, który do górnej połówki raczej nie wejdzie, czy z EA, o którym powyżej. Olympiacos u siebie, w mojej opinii będzie na Niemców za mocny.

Partizan spudłował rzut w ostatnich sekundach, jakby trafili hc by nie było.
Milano grał równy mecz, aż przyszła trzecia kwarta, tak jak z Anadolu dwa dni temu, zawalili ją, co dla mego typu było ok.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +792
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Real Madryt - Partizan
Typ Real - 8.5 @ 1.71 //STS
Typ Real - 6.5 @ 1.50 //STS

Spotkanie, które trzeba powiedzieć, że ma tylko jednego faworyta, są nim oczywiście gospodarze. A jedynie wymiar wygranej jest kwestią otwartą.

Gospodarze wygrali cztery ostatnie spotkania w tym okazali się lepsi w ostatnim meczu od Valenci wygrywając 73:80. Chociaż wynik nie jest dosyć obiektywny. Bo już w końcówce meczu Królewscy odpuścili swoim rywalom. Kadrowo również wyglądaj gospodarze zdecydowanie lepiej od swoich przeciwników, bo z pewnością zagrają od początku Musa, Deck czy też Cornelie.

Partizan w porównaniu do Realu jest to ekipa o znacznie mniejszym potencjale. Cel tej ekipy to na pewno awans do TOP 8, zaś Real jest wymienny, jako główny faworyt tych rozgrywek. Trzeba dodać również istotny aspekt, a mianowicie, że na wyjazdach wygrali zaledwie raz i cztery razy przegrali! Dodatkowo były to bardzo znaczne przegrane, bo praktycznie każda wynosiła minimum 10 pkt.
105-8,5=96,5 typ przegrany, nie ta ikonka. Z hc 96,5-97 dla Partizana
 
Sselected_ 5,4K

Sselected_

Użytkownik
Monaco-Bayern
Motiejunas over7.5+ Fortuna
Lucic over9.5+ STS
Kursy z rana niewiem czy linie się zmieniły Litwin jak już nie raz mówiłem jest dość specyficzny pod koszem ale bardzo dobrze gra w ataku i nie boi się rzucać za 3pkt.Co do Lucicia miał ostatnio słabszy okres ale myślę że 10 pkt jak dla tego centra jest linia do przeskoczenia.jesli będzie powyżej 10 pkt linia myślę nie nie wart ryzyka aż tak

Bolonia-Efes -Bolonia zwycięstwo 2.10 STS
U siebie są w stanie pokonać każdego,Efes nie przekonuje mnie aż tak na wyjazdach.Tu nie będzie półśrodków albo Bolonia wygra albo przegra z dużą ilością koszy.Dla mnie faworytem są gospodarze z wyrównanym składem i atutem hali
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Baskonia - Milano
Typ 1 @ 1.46 // STS
Typ Baskonia @ 1.65 // STS

Baskonia cały czas walczy o awans do TOP 8. I w najbliższej serii zmierzą się z Milanem, czyli najsłabszą ekipą w Eurolidze. Trudno spodziewać się, aby ta ekipa postrawiła trudne warunki. Tym bardziej, że na wyjazdach spisują się fatalnie i przegrywają mecz za meczem! Dodatkowo przegrywali bardzo wyraźnie.

Duży atut Baskonii jest na pewno gra u siebie, na własnej hali regularnie wygrywają. Nadmienić trzeba zaznaczyć, że ogrywali dużo mocniejszych rywali, jak Maccabi i Kaunoas. Kadrowo również wyglądają mocniejszych zawodników w swojej kadrze, gdzie przez większość meczu mają kim straszyć: Howard, Kotsar, czy też Thompson.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +611
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Euroliga
ASVEL-Monaco(+7,5) 2@1,19 75-84
Partizan-Valencia Partizan+83,5 z dogrywką @1,60 (84-84)96-100
AKO@1,90 Fortuna

O wiele lepiej prezentuje się Monaco. Wygrali już 7 meczów, gdy Lyon tylko 3. ASVEL ma serię czterech porażek z rzędu. Sądzę, że będzie to zacięte spotkanie, które gospodarze mogą nawet wygrać, ale raczej z niedużą przewagą punktów. Zapewne obie drużyny spotkają się w finale ligi we Francji tak jak rok temu, kiedy to wygrał ASVEL 3-2. W poprzednim sezonie Monaco wygrali w Lyonie dwukrotnie, raz w Eurolidze i raz w finałach ligi francuskiej. Biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki euroligowe stawiam na gości.
Partizan w ostatniej kolejce dał popis strzelecki w Madrycie, gdzie wygrali I kwartę 40 do 32. Był to rekord punktowy I kwart w historii Euroligi. Partizan ma średnią euroligową zdobytych punktów 84,2 przy czym w ostatnich trzech meczach u siebie zdobywali 96 z Maccabi, 87 z Grunwaldem, 90 z Virtusem. Zaliczyli u siebie jedną wtopę z Milanem w październiku, kiedy to zdobyli 75 oczek. Valencia średnio traci 81,6 oczek i ma serię trzech porażek z rzędu. Raczej tę serię podtrzyma w Belgradzie.
Sadzę, że Partizan u siebie koszy nawrzuca.
  • trzy kwarty na remis, ostatnia dla La Roca
  • limit zrobiony 11 sekund przed końcem, dogrywka nie była potrzebna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +754
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Fenerbahce - Real Madryt
Typ over 155.5 pkt @ 1.47 // STS

Na pewno jest z ciekawych dzisiejszych spotkań w Eurolidze to rywalizacja pomiędzy Fenerbahce z Realem Madryt. Bukmarzy w roli faworyta stawiają gospodarzy, ale pewniejszy typ dla mnie to over 155.5 PKT.

Co tutaj dużo mówić oba zespoły mają bardzo duży potencjał, doświadczenie. Nikt chyba się nie zdziwi, jakby wyglądał nawet tak finał Euroligi. Dodatkowo wspomniane zespoły regularnie wygrywają swoje starcia i robią to w bardzo dobrym stylu. Nie chce mi się wierzyć, aby nie udało się wspomnianym ekipom przekroczyć lini ok 75 PKT w spotkaniu. Tym bardziej, że kadrowo wyglądają bardzo dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +551
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Euroliga:
Crvena-Virtus -155,5 punktu@1,50 83-74 (157)
Fenerbahce-Real +152,5 punktu@1,30 71-85 (156)
AKO@1,95 Fortuna

W zasadzie nie potrafię dzisiaj wskazać faworytów do wygranej. No może przebudzony Bayern. Spróbuję zatem spróbować inaczej.
Przewiduję, że mecz Czerwonki z Virtusem bedzie underowy. Chociażby ze statystyk wynika, że Czerwonka zdobywa 71,4 a traci 77,3 (zagrali jedną dogrywkę). Wspomnieć trzeba, że w Belgradzie w meczach było 152, 150, 138 i 137 punktów.
Virtus ma stosunek punktowy 74,2-75,8. Na wyjazdach Virtusa punktowano 123, 152,133 i 186 (overowy mecz z Realem).
W Czerwonce 22-ego listopada nastał nowy trener Duśko Ivanović. Jak opisują to znawcy, jego styl to "grind it out" , czyli zmiel to. Dało się to zauważyć w ostatnim meczu z Maccabi, gdzie królowały fizyczność i charakter w obronie. W drużynie trenera Scariolo nie zagra Teodosić, weteran. który potrafi niespodzianie podać piłkę pod kosz i rzucić ważną trójkę z 9-ego metra (chociaż z tymi trójkami w tym sezonie to miewał mecze na zero).
Skoro underowy mecz, to kłopoty z punktami może mieć:
Kylle Weems z Virtusa, który ma średnią 5,6 ale od pięciu meczów nie potrafi przekroczyć 7 oczek, a dwa ostatnie mecze były na zero, czyli:
Weems -7,5@1,85 Fortuna 10 - na cztery minuty przed końcem rzucił trójkę
Co do Realu i Fenerbahce, wspomniał już o tym meczu C cybul100. Ja też uważam, że to może być overowy wynik.
Fener punktowo 86,9-75,4 (162,3). Ostatnie mecze to 161, 172, 184, 189 i 154 w underowym Mediolanie.
Real 84,6-78,7 (163,3). Ostatnie mecze 160, 179,162, 153 i 202 z Partizanem.
Liczę, że w Stambule siła napadu weźmie górę nad obroną, a w Belgradzie skończą mecz w ciągu 40 minut.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +270
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Bourg - Prometey
Typ 1 @ 1.50 // STS

Czas na spotkania siódmej kolejki Eurocup. Faworytem tego starcia są gospodarze, którzy znacząco górują nad swoimi rywalami. Ekipa Bourg na pewno zaliczana jest do głównych faworytów do zajęcia czołowych miejsc. Póki co grają bardzo dobrze i solidnie. Pokazali to w ostatniej kolejce, gdzie okazali się lepsi od ekipy Joventut 80-85. Kadrowo na tle swoich przeciwników wyglądaj również lepiej z Palmera na czele, który ma możliwości na zdobycie ponad dwudziestu punktów.

Zespół Prometey póki co nic wybitnego nie pokazuje, obecnie ta drużyna sklasyfikowana jest na siódmej pozycji z bilansem trzech wygranych i tylu samo porażek. Do gry w ataku tego zespołu nie można mieć większych zastrzeżeń, bo wyglądają bardzo fajnie. Lecz z drugiej strony zdecydowanie więcej zastrzeżeń można mieć do defensywy. Grając "radosną koszykówkę" nie zawsze przynosi im to pożądane efekty. A w szczególności z mocniejszymi zespołami!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +564
P 1,3K

pawelsh

Użytkownik
Maccabi-Valencia J.Harper ov10.5 1.75 fortuna

W Valencii na liście kontuzjowanych dwóch rozgrywających Chris Jones (14.4ppg) i Sam Vam Rossom (8.7ppg). Harper filigranowy rozgrywający na początku sezonu rezerwowy (średnia 16minut) mimo to notował 9.9ppg. Dobrze wymusza faule przyzwoicie rzuca za 3. Powinien dzisiaj spokojnie zagrać 28-32 minuty co zwiększa szanse na przełamanie takiej linii. Tym bardziej,że Maccabi gra szybko i tych posiadań powinno być sporo.
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Na jutro z FIBA Europe Cup:
21/12/2022 18:00 CET
Oradea (over 80.5) - Anwil Wloclawek
1.81 (Fortuna)/1.80 (STS)
5/10

Anwilowi niedawno w meczach u siebie 79 wrzuciła Dąbrowa, a 80 GTK Gliwice. Oradea u siebie to drużyna o wiele lepsza od Dąbrowy i GTK. Z utalentowanymi ofensywnie Markovicem, Nealem czy Ogdenem oraz innymi graczami. U siebie na 80.5 są 7-1 we własnej hali i tylko raz z Cholet nie przekroczyli tej linii i będę zdziwiony, jeśli nie zrobią +81 punktów.

21/12/2022 19:00 CET
Levice - Hapoel Hajfa (over 79.5)
1.85 (STS)/1.82 (Fortuna)
5/10

Hajfa w ostatnich 4 meczach przekroczyła tę linię i uważam, że to dzięki transferowi Shawna Jonesa, który doszedł do nich z Polski, gdzie prezentował w ostatnich meczach świetną formę w ataku i wzmocnił atak podkoszem. Levice w prawie wszystkich meczach we własnej hali ma bardzo wysokie wyniki, ale jednak Słowacja to o wiele niższy poziom. Hajfa z zawodnikami pokroju Hickeya czy Shawna Jonesa powinna mieć duże szanse na wrzucenie 80 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +796
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom