>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie puchary 2022/23

Status
Zamknięty.
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
28/09/2022 17:30 CET
Czarni Slupsk (over 78.5) - Leiden
1.95 (STS)/1.88 (Fortuna)
5/10

Leiden wygląda bardzo słabo na papierze i też słabo organizacyjnie. Dopiero niedawno podpisali trenera i myślę, że zgranie ekipy Leiden będzie stało na niskim poziomie, a też nie zagrali jeszcze żadnego oficjalnego meczu. Drużyna Okapi w sparingu rzuciła im 85, Limburg wrzucił im 79. Obie ekipy przebiły linię, którą ma dziś do zrobienia ekipa z Polski. Jakościowo i CV o wiele lepszych zawodników ma ekipa Czarnych i liczę, że dziś wbiją się na +80 punktów.

*mecz będzie do obejrzenia za darmo na YouTube na kanale FIBA.
 
Ostatnia edycja:
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
12/10/2022 20:00 CET
Cholet - Oradea over 158.5
1.91 (Fortuna)/1.90 (STS)
5/10

Cholet w swojej lidze idzie na razie bardzo mocno punktowo. Oradea obudowana wokół graczy z USA szczególnie z Erikiem Nealem na PG, który jest dobry w ataku, ale bardzo słaby w obronie. Sądzę, że Oradea będzie tracić, ale też rzucać dużo. Linia jest niska, a ja spodziewam się 160 punktów w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1570
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
25/10/2022 19:30 CET
Hamburg (over 84.5) - Slask Wroclaw
1.85 (STS)
5/10

Śląsk w obecnym stanie z kontuzjami nie bardzo jest na poziomie EuroCup i nie ma wojska do gry. Spodziewam się, że Hamburg powinien im narzucać te +85 punktów i więcej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1842
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Euroliga
Olympiacos-Monaco 1@1,5076-81
Maccabi-Panathinaikos 1@1,3185-74
Real-Virtus 1@1,1892-95
AKO @2,32 Fortuna

O Olympiacosie napisałem powyżej 20.10 więc po co się powtarzać. Wszystko aktualne. Monaco fajnie grają, ale na Greków w gazie, to w mojej opinii nie starczy. Ale wielkiej przewagi graczy z Pireusu nie przewiduję.
Panathinaikos z kolei mocno dołuje. Brakuje im porzadnego rozgrywajka. Nie podoba mi się gra Lee, który ma fajne momenty, a potem coś mu odbija i albo rzuca na wariata, próbuje wejść na wariata, albo podaje bez sensu. Z nim Panata nic wielkiego nie zwojuje. Na pomoc w rozegraniu Ponitka, walczy, przepycha piłkę, ale za dużo strat, gubi się przy wejściach, a sędziowie pozwalają na obijanie Matiego przy penetracjach w stronę kosza. Ostatnie mecze to ostre bęcki od Alby, a z Monaco - dali im odskoczyć, po czym gonitwa. Prawie Monakijczyków dogonili, ale potem jakieś akcje bez sensu. Stawiam przeciwko Grekom, Maccabi z tak grającą Panatą u siebie powinni sobie poradzić.
Real z Virtusem, mój pewniak, można popróbować handicap: Virtus -28 z Partizanem, -3 z Grunwaldem, +3 z Bayernem, który chyba jeszcze nie wrócił z wakacji do grania (same przegrane w Eurolidze), -17 z Monaco.Stąd spróbuję:
Real(-11,5) - Virtus 1@2,00 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Spróbuję jeszcze:
Virtus mniej niż 69,5 pkt @2,24 Fortuna

Virtus -28 z Partizanem, -3 z Grunwaldem, +3 z Bayernem, , -17 z Monaco.
W swojej lidze ogrywają rywali, ale grali z trzema ostatnimi drużynami w tabeli i jedną z dolnej połowki.
Real wiadomo, typowany do w Final Four (chyba, że psikusa w PO ponownie sprawi im Anadolu). Dotychczas: +3 w Atenach, -2 w Barcelonie po pięknym do oglądania, zawziętym meczu, -2 ze świetnie spisujacym się Olympiacosem, który jest w mocnym gazie, +16 u siebie z belgradzką Czerwonką.
Virtus nie grzeszy osiągnięciami punktowymi: 62, 65, 66, 66 w Eurolidze (Lega A pomijam ze wspomnianych powyżej względów). Real natomiast traci u siebie 56 z Czerwonką, u siebie 89 z bardzo dobrze grającym Olympiacosem, 75 w Barcelonie i 68 z Panatą w Atenach.
Real gra u siebie, nie wiem w jaki sposób Scariolo zmusi swoich graczy do poprawy statystyki rzutowej właśnie w Madrycie. Skoro nie rzucili Partizanowi, Grunwaldowi, czy Bayernowi, drużynom, które są stawiane niżej niż Real to całkiem możliwe, że podobnie będzie w Madrycie. Wystarczy, że Real zagra jak z Czerwoną Gwiazdką w ostatnim meczu.
 
Ostatnia edycja:
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
27/10/22 Euroliga
Olympiakos-Monaco

Idę dzisiaj w under Jordana Loyda, który w tym sezonie jest mega chimeryczny. W tym sezonie Euroligi dotychczas 0, 3, 21 i 9 oczek. Wiadomo, że całą grę francuskiej ekipy robi Mike James, później długo, długo nikt i dwóch/trzech graczy jak Loyd, Okobo czy Diallo. Olympiakos mega mocny, wydaje mi się, że jeżeli Loyd ma rzucać tutaj overy, to będzie miał ku temu inne okazje w meczach ze słabszymi rywalami, w innej hali i przy innej stawce meczu. Linia u innych bukmacherów punkt, bądź nawet dwa jak w przypadku ewinner niższa.

Jordan Loyd under 12,5 @1,75 uberlucky
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +779
Sselected_ 5,4K

Sselected_

Użytkownik
Patras-Hamburg
Patras Win 1.40 Fortuna
81-77
Hamburg mniej niz 81.5pkt 1.65 Fortuna

Ostatni mecz ze Slaskiem zagrali fatalnie i tylko dlatego ze Slask ma słabiutka ławke ten mecz przegrali.Nie sadze by z lepsza druzyna grecka i lepiej poukladana defensywnie osiagneli 20 punktow na kwarte by przebic nasz linie

Slask-Turk Telekom
Turk Telecom vin 1.46
71-75
Slask 1 polowa ponizej 39,5 pkt 1.65
36

Mysle ze z taka gra defensywana Slaska raczej nie maja czego szukac w tym spotkaniu,nie widze tez nikogo kto mialby poprowadzic gospodarzy do wysokiej punktacji,jak juz mysle ze wszystko okaze sie w 2 polowie spotkaania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1126
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
01/11/2022 20:00 CET
Slask Wroclaw - Turk Telekom (over 83.5)
1.95 (STS/ETOTO/Fortuna)
5/10

Śląsk wygląda bardzo słabo w tym EuroCup, a Turk Telekom bardzo fajnie i na ten moment to jest drużyną za większą kasę i wiele większym doświadczeniem. Linia niska, warto próbować.
 
Ostatnia edycja:
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
FIBA EUROPE CUP
02/11/2022 19:30 CET
Budivelnik Kijów - Brindisi over 157.5
1.90 (STS)/1.89 (Fortuna)n
5/10

Oba zespoły w tej grupie robią niskie wyniki z Donarem, który jest fatalny ofensywnie i gra też wolno. Brindisi ma wiele wysokich wyników, a Budivelnik jest najszybciej grają drużyną w FIBA Europe Cup. W pierwszym meczu było 74:70, ale dziś spodziewam się już wyższego wyniku i przełamania tego impasu. Budi to głównie Archie Goodwin, który chce grać szybko i żyje z wjazdów na kosz wsparcie kolejnych zagraniczych graczy + z Ukrainy - Bobrov/Bliznyuk. Skład wygląda całkiem fajnie na warunki Ukrainy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1757
Sselected_ 5,4K

Sselected_

Użytkownik
Euroleague
Panata-Partizan
Arturas Gudaitis over9.5+ 1.83 pzbuk 3pkt. dobra gra ale miał dziś inne zadania niestety

Typ zagrany za mała stawkę ale myślę że do ogarnięcia.Gudaitis nie jest asem pod koszem jeśli chodzi o zdobycze punktowe ale jest naprawdę dobry jeśli chodzi o walkę pod obręczą.Nie jest tak kreatywny ale potrafi zdobywać łatwe punkty i myślę że w tym spotkaniu tak będzie bo jednak powinien na parkiecie spędzić sporo minut.
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Euroleague
Panata-Partizan
Arturas Gudaitis over9.5+ 1.83 pzbuk

Typ zagrany za mała stawkę ale myślę że do ogarnięcia.Gudaitis nie jest asem pod koszem jeśli chodzi o zdobycze punktowe ale jest naprawdę dobry jeśli chodzi o walkę pod obręczą.Nie jest tak kreatywny ale potrafi zdobywać łatwe punkty i myślę że w tym spotkaniu tak będzie bo jednak powinien na parkiecie spędzić sporo minut.
W betclicu masz linie o 2 oczka niższą
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Pieszczańskie Czajki - Galatasaray Stambuł - Eurocup kobiet 1 4.75 (sts), 5.00 mecz (fortuna) - 09.11 godz. 18:00 71:63 [/ICONPLUS] (Liderka Stevens nie grała i Galata w końcówce "spuchła")

Ciężko przejść obojętnie obok tak wysokiego kursu, który moim zdaniem jest zdecydowanie przeszacowany.

Czajki oglądałem w meczu z Gorzowiankami. Jak to na Słowacji tam się gra bardzo ciężko, kibice dość żywiołowo dopingują swój zespół. Gorzowianki mimo, że wygrywają wszystko jak idzie - choćby z Gdynią, Polkowicami, czy Galatasaray to były o krok porażki w Czajkach (przegrywały na 2 min przed końcem 3 punktami jednak wyciągnęły mecz i wygrały 2 pkt). ---> Tutaj skrót meczu

Czajki w ostatnim czasie są rewelacyjnie dysponowane i wygrywają wszystko jak leci: https://www.flashscore.pl/druzyna/piestanske-cajky/E7ika9oT/wyniki/

Przykuwa ich ostatnia wygrana w Eurocupie nad rywalem z ich kraju - na wyjeździe różnicą ponad 30 punktów. To pokazuje, że mamy do czynienia z całkiem solidną ekipą.

Galatasaray jak to turecki zespół. Na papierze wygląda wszystko dobrze, ale gra jak zwykle się nie klei. Galata przegrała w Eurocupie w Gorzowie 71:78 (przegrywajac w 4 kwarcie nawet roznicą 16 punktów!). W ostatnim meczu ligowym męczyli się u siebie z ekipą co ma bilans 0:5 - Rize (75:70).

W tym meczu nie zagrała liderka Galaty - Azura Stevens, która z Gorzowem rzuciła 26 punktów: ---> https://www.flashscore.pl/zawodnik/stevens-azura/UBeQGeqK/

Jeżeli ten gracz nie zagra na Słowacji (jak ktoś ma możliwośc może zapytać się np. na fejsie Galaty czy ta zawodniczka zagra) to dawałbym nawet 60 % szans na zwycięstwo Czajek.

Gra Galaty nie przekonuje. Dodatkowo często tureckie kluby trapione problemami organizacyjnymi "zlewają" niektóre mecze w Eurocupie, czyli pucharze drugiej kategorii. Nawet jak Stevens zagra, to szanse Czajek na wygraną w tym meczu są zdecydowanie wyższe niż pokazują to kursy!

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2476
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Nie wypada sie nie zgodzic.Osobiscie poczekam na składy i byc moze warto bedzie sprobowac live.Z mojej propozycji poki co
Cajky + 10,5 1.72 betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +446
W 139K

.Wojtek_89

Znawca - Koszykówka
Słowaczki może bilans mają niezły, ale kogo one ogrywały na krajowym podworku? Przecież w rodzimej lidze nikt nie ma do nich podjazdu, nawet Ruzomberok już nie jest tak mocny, a pozostałe zespoły są po prostu kiepskie.
Piszesz, że uwagę przykuwa ostatni wysoko wygrany w EC mecz ze Slavia i ok, rozmiar wygranej jest znaczący, ale Galata z tym samym rywalem zrobiła +42.
Galata po porażce z Gorzowem, może i tylko z +5 z Rize w lidze, ale poza tym dziewczyny również loily swoje rywalki, gdzie szczególnie pogrom z Hatay wygląda dobrze.
Ewentualny brak Stevens moglby być osłabieniem, ale personalnie Galata i bez niej wygląda dużo mocniej.
Handi jeszcze do przemyślenia, ale Turczynki na moje to biorą.
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Patrząc na to, że linia obecnie spadła do poziomu 5.5 to dla mnie korzystniejsze jest granie w stronę Turczynek.
 
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Benfica Lizbona (Port) - Dudelange (Lux) - Eurocup Kobiet 10.11 godz. 22

Dudelange over 62.5 1.67 (sts) 69
Dudelange over 63.5 1.80 (sts) 69
Dudelange over 64.5 2.00 (sts) 69

Dotychczasowe wyniki Dudelange w Eurocup:

Dexia Namur (Belgia) - Dudelange (Lux) 60:72
Dudelange - Fribourg (Szwajc) 84:94

Dotychczasowe wyniki Benfici:

Dexia Namur - Benfica 51:75
Fribourg - Benfica 65:67

Na dzisiaj wybieram mecz z kobiecego Eurocupu. Idę w kierunku overu punktowego Dudelange. Zespół z Luksemburga ma w swoim składzie dwie Amerykanki - Winston i Compton. Obie przeciwko ekipie ze Szwajcarii rzuciły 37 punktów ---> https://www.flashscore.pl/mecz/r99OvZg5/#/szczegoly-meczu/szczegoly-meczu

Resztę drużyny uzupełniają kadrowiczki. Nie są to jakieś zawodniczki z TOPu ale gra w Eurocupie może pozwolić im wejśc na wyższy poziom. Patrząc po filmie z ostatniego meczu ta drużyna wcale nie jest taka słaba jak się wydaje patrząc na kraj skąd są:

Benfica to nie jest żadna potęga. Ta druzyna opiera się na rodzimych zawodniczkach + skłąd uzupełnia jedna Amerykanka, jedna Brazylijka i jedna Chorwatka.

Analizując grę jednej i drugiej ekipy najlepszym rozwiązaniem po fajnym kursie przy nie aż tak wysokiej lini jest over punktowy ekipy z Luksemburga.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1559
Sselected_ 5,4K

Sselected_

Użytkownik
Euroliga
Valencia-Monaco
Motiejunas over 7.5pkt STS 2.05
8pkt bardzo mało minut ale bardzo dobra skutecznosc

Niewiem czemu taka niska linia powinna być moim zdaniem o 2 oczka wyżej.Motiejunas jest świetnym centrem moim zdaniem spędza zazwyczaj ponad 15 min w spotkaniu.dla mnie lepiej rzuca niż zbiera.Nie mam pojęcia czemu taka niska linia może jakaś kontuzja czy jakieś rotację o których nie wiem ale dla mnie to duuuza promocja bo myślę że spokojnie jest w stanie trafić 10 oczek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1035
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Euroliga - Panathinaikos-Baskonia
Ponitka +8,5@1,7 Fortuna15 oczek/ limit w 25 minucie meczu/ zagrał 25 minut.
Williams +12,5@1,85 Fortuna 16 oczek /limit w 23 minucie meczu/ zagrał 29 minut

Ponitka w ostatnich meczach zdobył 12/12/12 punktów. Średnia w sezonie 9,8. Dostaje teraz od trenera ponad 27 minut.
Williams w ostatnich meczach zdobył 14/17/28 punktów. Średnia w sezonie 14,7. Dostaje teraz od trenera ponad 30 minut.
Obaj zatem czasu mają dużo.
Baskonia traci w meczach w regularnym czasie 87/87/97/75/89/71.

Wynik 98-83
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1329
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
EuroCup, grupa
16/11/2022 19:00
Bydgoszcz - Arka Gdynia
Arka Gdynia 1.73 (reg)

Betfan

Arka jest zespołem lepszym, posiadającym lepszą zawodniczkę na każdej pozycji. Polscy bukmacherzy bezmyślnie skopiowali ofertę bukmacherów zagranicznych, którzy to jako pierwsi wystawili kursy na rozgrywki europejskie. Nie jestem w stanie rozumieć, dlaczego w meczu ligowym, który odbył się miesiąc temu (również w Bydgoszczy) kurs na Arkę wynosił 1.17, a jutro na to samo zdarzenie mamy czterokrotnie wyższy kurs. Czy coś się zmieniło w obu drużynach? Ktoś się wzmocnił? Ktoś się osłabił? Odpowiadam: Nie. Nie dam stuprocentowej pewności, że Arka ten mecz wygra, ale daje stuprocentową gwarancję, że kursy będą spadać

2540D147-C7E1-473C-9474-5BA06540151B.png

Zagraniczni bukmacherzy biorą kursy z zewnętrznej firmy, która pod uwagę bardziej bierze wyniki w Europie, niż na krajowym podwórku. Widzimy, jak duża jest różnica w kursie między tym co było w naszej rodzimej lidze, a tym co jest jutro.

Arka niestety w ostatnich meczach nie mogła skorzystać z jednej z Amerykanek, stanowiącej o sile tego zespołu - dlatego wyniki nie były tak okazałe. Według moich, sprawdzonych informacji jutro drużynie gości nie zagraża żadna absencja, a co za tym idzie korzystam z kursu.

Przed sezonem zespół gości był typowany do TOP3 zaraz po nieosiągalnych Polkowicach i mocnej drużynie z Gorzowa. Myśle, ze te rokowania potwierdzają dotychczasowe rozgrywki. Arka w siedmiu meczach 5 razy wygrywała, 2 razy przegrywała, zaś nastroje w Bydgoszczy niestety zgoła odmienne - 7 meczów i aż 6 porażek. Jedyna nieprzekonująca wygrana nastąpiła z grającym w polskim składzie Pruszkowem 85:80, gdzie Pruszków w każdym meczu schodzi z parkietu pokonany różnicą około 30 punktową.


6699B0F2-D2BE-46A1-BC30-8887DEDF7C1F.jpeg
 
Otrzymane punkty reputacji: +795
W 139K

.Wojtek_89

Znawca - Koszykówka
No, ale wypada przytoczyć też wyniki z EC. Fakt, w lidze Bydgoszcz zawodzi, nawet z Toruniem last match dziewczyny przerwały serie, ale w EC prowadzi. Nie udało się właśnie tylko z Arka, ale tam dziewczyny przegrały dopiero po dogrywce. Poza tym blowout z Orman wygląda nieźle, z Arad też problemów nie bylo, a przecież Arka z Turczynkami poległa, z Rumunkami też szału nie robiąc.
Gorecki w EC nie grała tylko z Orman, z Arad parę minut, ale z Bydzia zagrała sporo, a i tak była potrzebna dogrywka. Inna sprawa ten full skład poległ last match w Sosnowcu zdobywając całe 57 punktow.
W lidze a na parkietach europejskich poki co Bydzia to dwie różne drużyny i ja tam spróbuje gospodyń bo taki kurs to nieporozumienie.

Bydgoszcz - Arka
Bydgoszcz
@4.20
Bookie: sts
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom