>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie puchary 2022/23

Status
Zamknięty.
movieplk 344,2K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
FIBA Europe Cup
25/01/2023 18:00 CET
Keravnos (+3.5) - Anwil Wloclawek
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10

Anwil bez Josha Bostica (27.5 MPG, 14.3 PPG, 2.7 APG) oraz Lee Moore'a (29.6 MPG, 12.8 PPG, 5.8 APG, 5.3 RPG). Bostic w PLK grał jak grał, ale w FIBA Europe Cup dawał wiele dobrej gry i też dlatego Anwil grał tak dobrze w tym pucharze. Przy okazji Anwil z serią 6 porażek z rzędu. Keravnos natomiast jednak we własnej hali jest bardzo groźny. 50-50% mecz z Bambergiem, gdzie minimalnie przegrali i ostatnio 50-50% z Oradeą, gdzie przepchnęli mecz na swoją korzyść.

Patrząc na braki Anwilu i postawę Keravnosu w ostatnich meczach, to ich stawiam w roli faworyta meczu minimalnie. Nie zwracałbym też uwagi na ich pierwszy mecz, bo Keravnos zagrał najgorszy mecz, a Anwil jeden z najlepszych w sezonie.

25/01/2023 19:30 CET
Budivelnik - Hapoel Hajfa (over 75.5)
1.95 (STS/Fortuna)
5/10

Hapoel w ostatnich pięciu meczach wyjazdowych robił tę linię. Problemy mają we własnej hali, gdzie mają spotkania z niskimi wynikami, ale na wyjazdach robią wysokie wyniki. Wydaję mi się, że ten mecz też powinien być wyrównany i bardziej go widzę w kierunku 50-50%. Hapoel jak na ten puchar ma dosyć ciekawy i mocny skład. Budivelnik zdecydowanie słabszy, niż rok temu, bo brakuje zawodnika pokroju Clavella.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1530
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Crvena Zvezda - Partizan
Typ: powyżej 158.5 punktów
Kurs: 1.8

Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Już za niecałe dwie godziny emocjonujące derby Belgradu w Eurolidze,oba zespoły spotkały się już dwukrotnie w tym sezonie i w obu spotkaniach górą była Czerwona Gwiazda. Co najważniejsze gdy grali tutaj 28 listopada padł wynik 90:74 dla gospodarzy,dzisiejsza linia jest niższa dlatego że gospodarze to bardzo defensywna drużyna ale Partizan gra szybką,ofensywną koszykówkę.
Wskazują na to chociażby niektóre wyniki z bieżącego roku.
Partizan rzucał w tym roku 100 punktów lub więcej aż 4 razy! Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to rozegrali je do tej pory trzy w tym roku trzy z czego dwa w Eurolidze,z Valencia,Maccabi I Studentski Centar. Z rywalami z ligi adriatyckiej wygrali 81:100 zaś z Maccabi I Valencią przegrali ale liczba punktów w obu meczach to odpowiednio 171 i 170.
Warto zwrócic uwagę na fakt że Maccabi jest również defensywną drużyną. W ich meczach rzadko pada dużo punktów.
Podobnie jak w meczach Crveny ale jak już wspomniałem Partizan zmusił ich do rzucania i biegania I skończyło się 165 punktami.
Uważam że dzisiaj 160 punktów jest jak najbardziej do ogarnięcia tymbardziej że to mecz derbowy I będzie sporo fauli i woli walking nie będzie można im odmówić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +280
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Olympiakos wygląda jak dobrze naoliwiona maszyna. U siebie zabijają przeciwników obrona, wrócił już Sloukas, generalnie jako drużyna wyglądają obecnie jak faworyt do finału-nawet Mckissic zaczal ostatnio dodawać coś w ataku.

Po drugiej stronie maccabi które S5 ma naprawdę mocne, zwłaszcza fizycznie. Mają jednak marnego trenera który nie wykorzystuje ich potencjalu i są po prostu żenujący na wyjazdach. W dodatku dzisiaj bez Lorenzo Browna który potrafi ogarnąć indywidualnie granie reszty-obrona Olympiakosu będzie mogła się spokojnie skupić na wyłączeniu Baldwina/Coulsona.

Handi duże, jednak kompletnie nie widzę dzisiaj Maccabi które preferuje indywidualny styl gry i to bez Browna. To będzie woda na mlyn dla zorganizowanej obrony Oly. Handi duże, ale spokojnie do pokrycia.

Olympiakos -10,5 1,9
 
Ostatnia edycja:
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Baskonia raczej szaleć nie powinna. Hiszpanie przyjeżdżają dzisiaj do najsłabszej ekipy w Eurolidze, Armani są 6-15 i raczej czekają już tylko na koniec pucharów. Obydwie ekipy niespecjalnie grzeszą dobrą dyspozycją, a Mediolańczycy ceglą niemiłosiernie. Wydaje mi się, że Baskonia powinna się tutaj pokusić o zwycięstwo, ale raczej nie spodziewałbym się, żeby tutaj któraś z drużyn poszalała. Gospodarze ostatnio chcieli sobie pohasać z Monaco, i dostali 101 punktów w papę. Zbyt słabo bronią, żeby iść na wymianę ciosów. Śmierdzi mi underem z daleka, tym bardziej, że Armani grają najwolniejszym tempem w całej stawce. Spodziewam się podtrzymania trendu.

Milano - Baskonia under 162,5 @1,71 unibet
 
Ostatnia edycja:
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Niemiecka ekipa gra bardzo nowocześnie i szybko. Swoją grę opiera głównie na rzutach dystansowych, ma do tego utalentowany skład. Nie bronią najlepiej, dlatego grają up-tempo. Krótkie akcje, bez większych kombinacji i ładowanie zza łuku - najkrótszy opis Ratiopharmu. Grają z Bursą, która też nie broni zbyt dobrze, zanosi się na overowe spotkanie, ale wolę tutaj iść w kierunku Niemców, do których mam większe przekonanie. Mają bardzo dobrych strzelców zza łuku, jak Klepeisz, Christen, czy Jallow, ale ostatnio totalnie odpalony jest Santos, który gra na piłce i oddaje mnóstwo rzutów. Nie powiedziałbym, że jest wybitnym strzelcem dystansowym, bo zalicza ledwie 33,7%, ale sporo gra do kosza i wymusza rzuty wolne, które trafia z bardzo dobrą skutecznością 87,5%. Jest wg mnie troszkę typem stat paddera, gra bardzo widowiskowo, ale często pod siebie, chociaż na pierwszy rzut oka tak nie wygląda. Ostatnio gra troszeczkę jak stary, dobry Westbrook (oczywiście biorąc pod uwagę wszelkie proporcje). Linia na jego overek dość przyjemnie ustawiona i wydaje mi się, że jak najbardziej do gry. Liczę tutaj na dobre widowisko i sporo rzutów, bo Bursa również preferuje dość szybkie granie.

Ratiopharm Ulm over 83,5 @1,91 uberlucky
Yago Santos over 11,5 @1,70 betx Mnóstwo asyst, ale punktów dzisiaj ledwo 9 :/
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +401
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
ULM-Bursaspor 2 1,8➖ żenada

Wg mnie Turcy to wygrają,Ulm ich nieco ośmieszył,wygrywając w Turcji.Uważam,ze goście jednak się zrewanżują.Ulm to średniak niemieckiej ligi,w tym sezonie poniżej oczekiwań,gdzie są nawet poza play offami,w tej chwili.W Europie o dziwo gospodarze niezły bilans 7-5,ale goście po ostatnich słabszych meczach musza zacząć wygrywać.
 
Ostatnia edycja:
bartoszbc 14K

bartoszbc

Użytkownik
Ostatnio (wczoraj) Fenerbahce u siebie przegrało wysoko z Olympiakosem... Kursy były chyba dość równe a Olymp ich zniszczył 😁 Ktoś mi wyjaśni co tam się odwaliło?
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ostatnio (wczoraj) Fenerbahce u siebie przegrało wysoko z Olympiakosem... Kursy były chyba dość równe a Olymp ich zniszczył 😁 Ktoś mi wyjaśni co tam się odwaliło?
Fener dno gra w tym sezonie,podobnie jak Efes.Oba te tureckie zespoły znacznie poniżej oczekiwań,a Oly gra porządny basket.Potrafili ograć away Barce czy Real,wiec wygrana Oly nie dziwi.Rozmiar porażki już jednak może.
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Drugi raz z rzędu ruszam mecz Armani. Ostatnio Mediolańczycy mnie pokarali, ale nie chce mi się wierzyć, że uda im się rozegrać dwa takie mecze z rzędu. Prawie 57% skuteczności za 2 i 15/15 z linii rzutów wolnych, przyznaję, nie spodziewałem się tego. Dzisiaj grają z Serbami, którzy znowu będą grali bez Campazzo. Argentyńczyk nie jest zarejestrowany do rozgrywek pucharowych. Pod jego nieobecność pałeczkę zapewne przejmie Luca Vildoza, który rozgrywa bardzo dobry sezon w Europie. Zwłaszcza dwa ostatnie spotkania pokazują, że bierze grę na siebie i przy słabszej skuteczności rzutowej Petruseva często decyduje się indywidualne akcje. Niezły strzelec dystansowy, ale też często pcha się pod kosz i wymusza rzuty wolne. Na linii bez zarzutu, 88,2% na sporej próbie 45/51. Wydaje mi się, że Serbowie nie odpuszczą tego spotkania i będą chcieli dalej grać w Europie. Ten mecz jest dla nich jednym z kategorii must-win. Uważam, że gorzej niż z Bolonią nie zagrają (ciężko, żeby Petrusev i Nedovic ceglili bardziej niż w ostatnim meczu), a to powinno na Mediolańczyków wystarczyć, a przynajmniej powinni postawić opór i walczyć o wygranie spotkania do syreny końcowej.

Crvena +4,5 @1,75 unibet <- główny bet
Crvena @2,25
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Valencia-Maccabi

Valencia wg mnie gra,az zbyt dobrze.5 kolejnych zwycięstw,ale oprócz Efesu na rozkładzie,szału nie ma.Maccabi w Pireusu rozegrała niezłe spotkanie,z Barcelona away mieli spora szanse na wygrana,ale Q4 zdecydowało.Widzę spore szanse gości,bo Valencia coraz jest chimeryczna,a forma Maccabi zwyżkowa.

Maccabi+4,5 1,71➕
Maccabi 2,5➕
Maccabi-4,5 3,85➖
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +276
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Mimo wszystko dalszy brak Lorenzo Browna w składzie Maccabi zniechęca do grania na nich. Niby byli blisko i w Pireusie i w Barcelonie, ale to tylko 'blisko'
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 18:30
Spotkanie: AEK Ateny - CSP Limoges
Typ: 1 (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1,55
Bukmacher: STS
Analiza:
Tabela tej grupy:
Screenshot_20230207_133633.jpg
AEK przegrał w Maladze z Unicają 66-88 ale wygrał ważny mecz w Stambule z Galatasaray 81-71 natomiast Limoges z dwoma porażkami do tej pory w Stambule z Galatasaray 73-100 i u siebie z Unicają 67-84. Zespół z Aten jeżeli wygra to spotkanie to mocno sobie ułatwi szansę wyjścia z grupy do ćwierć finału tym bardziej gdyby w meczu Galaty z Unicają to Ci drudzy wygrali. AEK w ostatnim czasie prezentuje się napewno lepiej niż rywal, wprawdzie przegrał swój ostatni mecz ligowy na wyjeździe z Arisem Saloniki 64-74 ale w rodzimej lidze zajmuje 3 miejsce mając tyle samo punktow co Peristeri i Promitheas będąc za wielką dwójką Olimpiacosem i Panathinaikosem. Limoges z kolei po dobry rozpoczęciu sezonu gdzie wygrali nawet wyjazdowe spotkanie z Monaco teraz zdecydowanie obniżyli noty i wiele ostatnich meczy przegrali łatwo i wysoko. W lidze francuskiej zespół zajmuje 9 miejsce. Przed tym meczem niepewny jest występ ich najlepszego gracza i lidera zespołu Bryce Jones, którego trapią kontuzje i jeżeli ten gracz nie gra to zespół przegrywa swój mecz. Mam nadzieję, że dziś jednak nie zagra, bo będzie to spore ułatwienie dla gospodarzy. Do tego nie zobaczymy dzisiaj również po stronie Limoges Desi Rodrigueza, który nie gra od pewnego czasu a pewnie zastapi go Miller, bo tak już w tym sezonie było. AEK z kolei dziasiaj bez Madsena, który też od kilku już meczy nie gra. Ja stawiam tutaj na AEK, bo po prostu jest to w tym momencie zespół w wyższej formie a do tego jeżeli Jones po stronie gości nie zagra to będzie to duże ułatwienie dla gospodarzy. Jedynie co mnie martwi to to, że AEK nie zagra dziś przed swoimi żywiołowymi fanami, bo to konsekwencje kary jaka została nałożona na zespół z Aten. Dzisiaj ten mecz rozegra się przy pustych trybunach.
82-72
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +777
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
AEK Athens - Limoges
Typ: AEK -3.5
Kurs:1.81

Bardzo ważny mecz w kontekście walki o awans do dalszej fazy, stawiam tutaj na drużynę gospodarzy. Pierwszym powodem jest wyjazdowa forma drużyny Limoges która przegrała 6/7 ostatnich spotkań, a drużyna AEK jest bardzo mocna u siebie i rzadko kiedy się potyka, w meczach domowych mają bilans zupełnie odwrotny do gości, wygrali 6/7 ostatnich meczy domowych. Co do terminarza to nie ma tu żadnej korzyści dla którejś z drużyn, jest natomiast coś co prócz parkietu będzie sprzyjało gospodarzom, mianowicie sytuacja kadrowa obu drużyn, Ateny będą grać tylko bez Alexandera Madsena (8.5pkt.) byłego gracza VEF Riga, który jest niedostępny już od 5 ostatnich spotkań, a nawet jeśli grał nie jest wiodącym graczem w drużynie Aten a raczej graczem na rotacje. W gorszej sytuacji są podopieczni M.Cancellieriego którzy nadal będa musieli radzić sobie bez nie grającego już od 5 spotkań na pozycji niskiego skrzydłowego Desiego Rodrigueza który dobrze punktuje (12.5pkt), oraz dość dobrze gra na tablicach ze średnią 6 zbiórek w meczu, pod znakiem zapytania stoi występ najlepszego gracza Limoges ich głównego rozgrywającego Amerykanina Bryce Jonesa (15.2pkt). Dla mnie gospodarze byliby faworytem nawet gdyby Jones wystąpił, świetnie grają u siebie, jest to ważny mecz który może ułatwić awans do dalszej fazy, albo bardzo utrudnić to zadanie czego pewnie gospodarze będą chcieli uniknąć, idę w delikatne handi ale czysty win Aten wygląda bardzo fajnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +646
movieplk 344,2K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
08/02/2023 18:30 CET
Anwil Wloclawek - Brose Bamberg (over 80.5)
1.85 (STS)/1.83 (ETOTO)/1.81 (Fortuna)
5/10

Wyniki Anwilu w Europe Cup zdecydowanie prześcigają te w krajowej lidze. Bamberg gra mecz z nożem na gardle, bo muszą wygrać, żeby awansować dalej i w sumie ratować sezon, bo PO raczej nie będzie i to jedyna szansa na sukces dla tego klubu. Nie zwracałbym mocno uwagi na pierwszy mecz obu drużyn, bo to wg mnie przypadek z tak niskim wynikiem. Bamberg gra ofensywnie, idzie na wymiany i ma wysokie wyniki. Jeśli kilka dni temu 97 punktów we Włocławku rzuciła Legia, to tym bardziej te 81 jest w stanie Bamberg.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1682
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Koszykówka - Europa: Eurocup
Godzina: 20:30
Spotkanie: London Lions - Hamburg
Typ: London Lions -5.5 83-66 WIN

Kurs:
1,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


W ostatnim spotkaniu Hamburgu grałem dodatnie handi w ich stronę, jednak to co zobaczyłem w 4k, to dla mnie zbyt wiele, ich pozycja ligowa zaczyna robić się naprawdę poważna i myślę że na tych rozgrywkach powinni się skupić. Hamburg ma bardzo mało czasu na regenerację, mecz z Wurzburgiem grali w poniedziałek o 19, dopiero wczoraj ruszyli w trasę pociągiem do Frankfurtu i stamtąd samolotem udali się do Londynu, drużyna gości odbyła tylko jeden trening w dniu wyjazdu który moim zdaniem nic nie zmieni, drużyna wygląda na totalnie rozsypaną, przegrali 9/10 ostatnich spotkań. Co do gospodarzy, ostatni mecz grali w niedziele w Plymouth, więc spokojnie mieli czas na przygotowania, w BBL spisują się świetnie zajmując aktualnie 1 miejsce, z dużymi szansami na drugie w historii mistrzostwo. W drużynie gości wszystko kręci się wokół Sama Dekkera(18.3pkt), który ma aż 205 występów w NBA w takich zespołach jak (Washington Wizards,Clevleland, LA Clippers,Houston Rockets), do zespołu Lwów trafił z Tureckiego Bahcesehir, gra na pozycji niskiego skrzydłowego, w ostatnim meczu ligowym nie brał udziału więc można się spodziewać że odpoczywał pod ten mecz, obok siebie będzie miał świetnego centra jakim jest Tomislav Zubcic (12.9pkt,4.2reb.) który w ostatnim meczu ligowym rzucił aż 21pkt, Tomislav jest bardzo doświadczonym graczem, grał w takich klubach jak Cedevita, Tofas Bursa,Igokea, Bonn, kolejnym graczem którzy moim zdaniem będą robić różnicę na korzyść Lwów są Kosta Koufos (12.2pkt) oraz Vojtech Hruban (9,3pkt) który po ponad 10 latach zdecydował się opuścić drużynę Nymburga. Po przejrzeniu jakości składów, aktualnej formy oraz tego że Hamburg jest z jednym treningiem między meczami, jedynym wyborem jest pójście w stronę gospodarzy. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +933
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Promitheas - Śląsk Wrocław
Typy: Promitheas -16.5, 1HF Promitheas -8.5 90-66 kompletnie zlekceważyli sobie 1k
Kursy: na oba zdarzenia około 1.7

Gospodarze są bardzo mocną ekipą, wygrali 5 ostatnich spotkań ligowych, w trakcie sezonu stracili Joe Younga (6.5pkt) który przeniósł się do włoskiego Napoli, w jego miejsce został ściągnięty Joe Thomasson (8pkt.) z rosyjskiego St.Petersburga, jednak liderem gospodarzy jest 25letni Litwin Arnoldas Kulboka (15pkt) który w meczu z Podgoricą rzucił aż 30pkt. Śląsk mocno pikuje w dół, przegrali 8/9 ostatnich spotkań, w tym meczu będą grać bez Ivana Ramljaka i Jakuba Karolaka którzy wciąż leczą kontuzje, Jeremiah Martin (20.4pkt) również jest niedostępny ponieważ naderwał mięsień czworogłowy uda, Conor Morgan(14pkt) odszedł do Tureckiego Bahçeşehir, gracze niedostępni to bardzo ważne ogniwa które już mają swoich następców, Śląsk wzmocnił się D.J. Mitchellem który przyszedł z Australijskiego Brisbane i Vasa Pušica z Twardych Pierników Toruń, ale wzmocnienia nie dotyczą tego meczu, ponieważ gracze jeszcze nie mogą w nim wystąpić, Urlep dopiero w następnym meczu Eurocupu będzie miał ich do swojej dyspozycji, także rotacja będzie bardzo okrojona, co gospodarze powinni umieć wykorzystać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +96
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Trochę się nie zgodzę z Zubciciem. Nie podważam klasy Tomiego, ale w ostatnim meczu grał 30 minut, a ostatnio jest dość mocno rotowany. Tutaj więcej niż 20 minut raczej nie dostanie, tym bardziej, że tak jak słusznie wspomniałeś wszystko tam kręci się wokół Dekkera, który ostatnio odpoczywał. Podobnie zresztą jak Kosta Koufos, który może dzisiaj liczyć na porządne minuty. Mecz dla Lwów z gatunku must-win, nie widzę tutaj miejsca na potknięcie, tym bardziej, że rywal niezbyt mocny.

Tomislav Zubcic under 9,5 @1,85 betX
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +283
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom