>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie puchary 2022/23

Status
Zamknięty.
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Euroliga
Real-Lyon(+10,5) 2@1,9792-73 11-0 dla Realu na początku czwartej kwarty załatwiło sprawę
Fortuna


ASVEL raczej tego meczu nie wygra. Niemniej Real ma jakiś dołek. Oglądałem mecz z Grunwaldem i w sumie Kownianie byli lepsi, bardziej mi się podobali, czego wyraz dali w ostatniej kwarcie. Mecz z Bayernem też obejrzałem. Real wygrał, ale gdyby lepsza skuteczność pod koniec Bayernu, mogło pójść w drugą stronę. No i dwa tygodnie temu, przegrali po dogrywce z La Roca. ASVEL przebudzony, ograli Olympiacos, Partizana i w Barcelonie drużynę Jasikievićusa. Skoro potrafili powalczyć w Barcelonie to mogą powalczyć w Madrycie.
 
Ostatnia edycja:
LAKosikOfficial 30,4K

LAKosikOfficial

Użytkownik
Co tu się wydarzyło, że tak piękny sport wraz z najlepszymi drużynami w Europie umarł śmiercią naturalną.

Anadolu Efes - ASVEL Lyon - handicap +10,5 Lyon @1,95 Betclic 78-72
Anadolu dalej coś brakuje do dyspozycji z końca sezonu, wiadomo bardzo dużo zrobiła swojego nieobecność lidera Shane'a Larkina przez dłuższy okres, natomiast wciąz to nie to. Skład aktualnie wygląda na conajmniej TOP 2 w Europie, wiadomo poza "galaktyczną" Barcą. Trzy ostatnie mecze to jedna wygrana oraz dwie porażki z czego ta jedna niespodziewana w Izraelu. Efes zdecydowanie musi liczyć na formę dnia jeśli chodzi o rzuty za trzy. Lyon po serii 5 wygranch, teraz dwie porażki w Eurolidze ma za sobą z Albą u siebie oraz wyjazdowa z Realem gdzie zostali pozbawieni szans. Bardzo mieszana ekipa, która po wyłączeniu swojego prowadzącego Nando de Colo bardzo często jest zamykana w sidłach rywala i musi polegać na sile centra Falla. Jako że bardzo nie ma kim powalczyć Efes na centrze z 210+ cm potworem, wówczas tu trzeba szukać jak największej przewagi Lyonu i szansy na zwycięstwo.

Nando de Colo +14 punktów @2 BETFAN
Idę w value, moim zdaniem. Nando ostatnie 3 mecze - 13,13,10 w Eurolidze, także widać że przekroczenie dwucyfrówki dla niego to nie problem, a że Efes ma problemy z faulami często przy szarżach zawodników rywali, wówczas nawet przewiduję 4-6 punktów z osobistych dla Nando. Fortuna wycenia tylko na @1,85 aż 15 punktów jego (+14,5), także tu widzimy mamy 15% przebitki więcej i punkt mniej, oby to był błąd na naszą korzyść.

1673032795081.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +249
LAKosikOfficial 30,4K

LAKosikOfficial

Użytkownik
Co tu się wydarzyło, że tak piękny sport wraz z najlepszymi drużynami w Europie umarł śmiercią naturalną.

Anadolu Efes - ASVEL Lyon - handicap +10,5 Lyon @1,95 Betclic
Anadolu dalej coś brakuje do dyspozycji z końca sezonu, wiadomo bardzo dużo zrobiła swojego nieobecność lidera Shane'a Larkina przez dłuższy okres, natomiast wciąz to nie to. Skład aktualnie wygląda na conajmniej TOP 2 w Europie, wiadomo poza "galaktyczną" Barcą. Trzy ostatnie mecze to jedna wygrana oraz dwie porażki z czego ta jedna niespodziewana w Izraelu. Efes zdecydowanie musi liczyć na formę dnia jeśli chodzi o rzuty za trzy. Lyon po serii 5 wygranch, teraz dwie porażki w Eurolidze ma za sobą z Albą u siebie oraz wyjazdowa z Realem gdzie zostali pozbawieni szans. Bardzo mieszana ekipa, która po wyłączeniu swojego prowadzącego Nando de Colo bardzo często jest zamykana w sidłach rywala i musi polegać na sile centra Falla. Jako że bardzo nie ma kim powalczyć Efes na centrze z 210+ cm potworem, wówczas tu trzeba szukać jak największej przewagi Lyonu i szansy na zwycięstwo.

Nando de Colo +14 punktów @2 BETFAN
Idę w value, moim zdaniem. Nando ostatnie 3 mecze - 13,13,10 w Eurolidze, także widać że przekroczenie dwucyfrówki dla niego to nie problem, a że Efes ma problemy z faulami często przy szarżach zawodników rywali, wówczas nawet przewiduję 4-6 punktów z osobistych dla Nando. Fortuna wycenia tylko na @1,85 aż 15 punktów jego (+14,5), także tu widzimy mamy 15% przebitki więcej i punkt mniej, oby to był błąd na naszą korzyść.

Aktualnie Anadolu bez pomysłu, kurs @4 do wzięcia na Lyon. 20% zza łuku i widać zdecydowaną różnicę na tablicach, do obserwacji.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Virtus Bologna-Zalgiris

Ciężki mecz,ale widzi mi się tu under.Virtus za dużo traci,ostatnio ok85pkt na mecz(w ost5 meczach).Zalgiris bez Evansa nie powinien forsować tempa,dodatkowo Virtus mam wrażenie,ze Eurolidze gra ponad stan.W lidze słabszy okres a tu ograna Barca,Fener czy Maccabi.Nie spodziewam się tu wysokiego wyniku.

Virtus u 81,5 1,83➕
U 157,5 1,95➖

Monako-Olympiakos

Za te porażkę u siebie Oly powinno to wygrać.
Francuzi 11-6 w Euro,w lidze liderują,ale mam wrażenie,ze łapią zadyszkę.Ostatnio trochę wymęczona wygrana z Pau w lidze,baty z Partizanem,minimalna wygrana z Zalgirisem,porażka ze słabym Milano_Oly ciężko cię gra we Francji,ale uważam,ze to chęć rewanżu zrobi swoje.

Oly 1,8➖

Paris-Turk

Dziwne kursy w stronę Francuzow.Owszem,Turcy personalnie lepsi,ale Paris gładko ograła ich,w tym sezonie away.Turk w Europie seria 4W away,co jest już sporo.Jak Telekom grał u siebie,kursy były zbliżone.Ja rozumiem,ze goście maja lepszy bilans,lepsza kadrę.Dodatkowo ograli Efes,ale trafili aż 15z24 prób za 3,podczas gdy Efes tylko 8/29.Nie pasuje mi tu wygrana gości.

Paris+3,5 1,91➕

Haifa-Karhu under 159 1,85➕
Nie pasuje mi tu over
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +546
LAKosikOfficial 30,4K

LAKosikOfficial

Użytkownik
Co do Realu, to tu analiza zaprszam.
+2j

Monaco - Olympiacos: Nie rozumiem delikatnie grania Olympiacosu, chociaż fakt Vezenkov wraca i tu duży atut dla gości jest. Ale po tym jak mnie opluli z Lyonem, nawet nie mam zamiaru kierować się w ich kierunku. James w hali u siebie odpala fajerwerki i myślę że to będzie mecz jego imienia. Olympiacos historycznie nie gra super we Francji. Ale że obie w super składach to:
Monaco @2,10 STS

Powyżej 165,5 @1,90 PZBuk XD
0,1j

Alba - Milano: Najwyższe tempo z najniższym, Milano gra defensywnie aż zanadto i będą chcieli zwalniać tempo, co za tym idzie under jest to bardzo dobry kierunek. Poprzednio Baskonia pokonana w Mercedes-Benz Arena i dziś spodziewam się także gospodarzy zwycięstwa, Milano dalej przetrzebione kontuzjami i brakiem Pangosa.
Alba @2 PZBuk
Poniżej 156,5 BETFAN @1,95

+1,95j

Bayern - Baskonia: Bayern przegrane derby z Albą u siebie, będą rozgoryczeni i chęć zwycięstwa musi być duża. Baskonia poprzednia wycieczka do Niemiec - czapka z Albą, po niesamowitym powrocie w 4 kwarcie. Bayern ma do siebie że u siebie grają zupełnie inaczej, spodziewam się szybkiego i run and gun basketu, co za tym idzie mnóstwa trójek. Obie 80 punktów przy ograniczeniu strat to jest minimum na jakie stać obie drużyny.
Powyżej 160,5 @1,87 Betclic

+0,87j

Pana v Fene: zupełnie mieszane uczucia, preferuję skip lub under - tu się wszystko może stać, obie pod formą totalny coinflip.

Virtus Bologna v Zalgiris - gospodarze, zdecydowanie. Litwini nie mają głębi składu i przypuszczam że tu będzie największy argument w przypadku 2/3 kwarty gdzie gospodarze mogą uciekać.Tu widzę i tu strzelałbym w szansę Włochów.
-1j


Chyba plus ogólny, co?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1246
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
FIBA EUROPE CUP
11/01/2023 18:00 CET
Keravnos - Oradea (over 81.5)
2.00 (STS)/1.99 (ETOTO)/1.97 (Fortuna)
5/10

Oradea w ostatnich 10 meczach nie zrobiła tej linii 1 raz. Z Anwilem, kiedy przeciwnicy zagrali chyba najlepszy mecz w sezonie. Ten sam Anwil zdemolował Keravnos 92:63. Ekipa z Cypru gra szybko, w swoich rozgrywkach może grać dobrze, ale ta liga należy do jednych ze słabszych w Europie, a Keravnos też miał dużo szczęścia z awansem do tej fazy rozgrywek. Oradea po porażce z Anwilem powinna być mocno skupiona na tym meczu, żeby awansować dalej to muszą tutaj wygrać, bo inaczej będzie mega ciężko. Keravnos z Bambergiem się postawił, ale tam zabrakło Patricka Millera i to był ważny ubytek dla nich.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Pinar-Murcia

Pinar dobrze gra u siebie,ale się ślizgają.Sporo minimalnych wygranych,w końcu skończy się farcik.Mircia grać potrafi,choć bardziej w domu,niż away to zaryzykuje.Mimo,iż Hiszpanie mieli prawie 2x więcej strat w pierwszym meczu,to i tak to wygrali.Kurs na gości zachęca.

Murcia+4 1,85➕
Murcia 2,38➕
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +657
LAKosikOfficial 30,4K

LAKosikOfficial

Użytkownik
Wczorajsze propozycje fajnie wpadły, czas na kolejne.
Kursy z Unibetu - najłatwiej mi będzie.

Lyon v Barca - cholera dylemat. Zapowiada się otwarty mecz, zbyt wiele razy Barca dała ciała żeby zaufać mimo takiej paczce. Ryzykowałbym Lyon @2,85 lub bezpieczniej Lyon +5,5 @1,91. Jako drugie - over Nando de Colo. Dwukrotnie mnie opluł i zawiódł robiąc 12 i 13 punktów gdy miałem go 14+, teraz proponują linie 12,5 i nawet byłbym w stanie uwierzyć w jakeiś 16 nawet, lubi wielkie mecze u siebie. @1,80

Prowadzili 62-58, 3x czapka.

Maccabi v Partizan - to co poprzednio Partizan zagrał z Monaco = maestria. Dobra obrona i perfekcyjne trójki głowną siłą zespołu z Belgradu. Kurs 2,55 z bardzo przeciętnym Maccabi? Biorę jak zło. Dodatkowo @1,90 +81,5 Partizan z względu na dobrą ich ofensywę.

81. czapka.

Valencia v Efes- idę w gości, Valencia przespała 4 kwartę z Baskonią w lidze ACB. Na pewno skład i przede wszystkim głębość składu robi swoje na korzyść Efes. Obawiam się jak wejdą w mecz z względu na to iż lubią przespać pierwszą połowę i podchodzić do drugiej części jako ekipa odrabiająca. Efes -4,5 @1,91 oraz wyborowo Valencia/Efes ht/ft (bez dogrywki!) @6,50

Valencia HT Valencia FT. XD 20-6 w 4q


kurtyna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +240
deepred 667,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Wypatrzyłem coś na mecz Lyonu z Barcą. Nie nazwałbym tego perełką, ale według mnie warte rozważenia za grosze. Youssoupha Fall, bo o nim mowa, w meczu z Barcą może być bardzo użyteczny. Żaden z niego wielki koszykarz, ale umie się ustawić w pomalowanym i sporo zbiera, mnóstwo punktów po dobitkach albo po zagraniach górą, kiedy dunkuje albo kończy miękkim lay-upem. Typowy wachlarz wielkiego (222cm), nic specjalnego nie uświadczymy w jego grze, natomiast Barcelona nie ma drągala, którego mogłaby wystawić naprzeciwko Fallowi i przekonaliśmy się o tym w ostatnim meczu, kiedy Fall zrobił potężne double-double w Barcelonie. Nie jest on często starterem Lyonu, ale dzisiaj może dostać ponad 20 minut. 2 dni temu z Boulogne nawet nie dobił do 10 minut, wiadomo, że ekipy muszą rotować składami, żeby nie przeciążyć wszystkich zawodników, bo meczów w Europie jest prawie tyle samo co w NBA, a są bardziej wymagające fizycznie, bo w Europie zwyczajnie koszykarze grają w obronie. W ostatnich dwóch meczach przeciwko Barcelonie linie dość łatwo pokryte, wszystko gram singlami. Cała oferta z etoto.

Youssoupha Fall over 8,5 punktu @1,95
Youssoupha Fall over 6,5 zbiórki @2,15
Youssoupha Fall over 14,5 (punkty+zbiórki+asysty) @1,80
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +991
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Lyon-Barcelona

Ja tam nie wierze,ze Barca kolejny raz da ciała.Z Virtusem w domu wtopa,z Lyonem tez odwalili.Czas na rewanz

Barcelona 1,4 ➕
Barcelona-10.5 2,6➖
 
Ostatnia edycja:
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Co do Lyonu to tylko dodam że 48 godzin temu grali (i przegrali ale to żadna nowość) wymagający mecz z Levalloise. Mnie Lyon kompletnie nie przekonuje, skład przecietny trener jak z plk. Barca jest jaka jest w tym sezonie ( czyli skład znacznie lepszy od wyników), ale głupie wpadki w tak długim sezonie ma każdy. Nie widzę Lyonu w tym spotkaniu, Barca to dubla idealna, handi też ok do gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Fenerbahce - Bayern
Typ 1 @ 1.30 // STS
Typ Fenerbahce - 4.5 @ 1.50 //STS

Po serbii porazek Turcy wreszcie odnieśli zwyciestow podczas ostatniego spotkania. Dla nich dla minimujm na rundę zasadniczą to TOP 4. Dziisja mają idealną okzję do kolejnego zwycięswa, bo Bayern pod względme sproowoym jest zdecydowanie słabyszy. Dodatkowo Niemcy w delegajach spisują się cały czas dosyć przeicętnie, a bilans 2-6 to potwierdza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +502
deepred 667,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Typ na zwykłą czutkę. Semi Ojeleye ma nieustające problemy z łydką, która daje o sobie znać od kilku dobrych miesięcy. Kiedy powraca to zazwyczaj szybko od razu wypada, na 2-3 tygodnie. Dwa dni temu zagrał 28 minut z Zaligirsem, wcale bym się nie zdziwił, gdyby wyszedł dzisiaj na limitowanych minutach, co jest ewentualnie głównym czynnikiem do mojego grania w jego under punktowy. Gdyby był w pełni dyspozycji byłby w stanie pokryć taką linię dość szybko. Gracz z przeszłością w NBA, może niezbyt bogatą z punktu widzenia jego osiągnięć statystycznych, natomiast jego doświadczenie zza oceanu zdecydowanie procentuje w grze na europejskich parkietach. Wydaje mi się, że i sam Semi nie będzie chciał zbyt szybko wracać na poważne minuty, bo ta łydka daje o sobie znać właściwie od początku sezonu.

Semi Ojeleye under 10,5 @1,85 etoto 2+1 na 12 sekund przed końcem...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +213
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Lyon-Valencia u 159,5 1,85 ➖

Valencia jak dla mnie,za duzo overow w ost czasie,na wyjazdach.Obie ekipy potrafia w under,I Tak wg mnie dzis bedzie.

Panata-Maccabi 2 2,05➖

Panata slabo w ost czasie,wypuszczone zwyciestwo z Fener,goraca koncowa w lidze,nie przekonuja mnie.Maccabi na wyjazdach slabo,ale juz cos zaczynaja grac,Panata do ogrania zdecydowanie

zabraklo niewiele,ale jednak.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +317
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Popieram Maccabi wręcz podejrzane kursy. Panata to obecnie Bacon + Williams i trener parodysta. Nie potrafią wygrać w meczu w którym zbierają prawie 30 piłek w ataku a przeciwnik gra piach + dramatyczna porażka z Bayernem. Nawet w lidze są meki.

Może to pułapka buków ale nie widzę za Panata żadnego argumentu oprócz tego że Maccabi away.

Maccabi +2,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +803
machlak 305

machlak

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Eurocup
Godzina: 19:00
Spotkanie: Hapoel Tel-Aviv - Paris
Typ: Handicap Paris +5.5
Kurs: 1.98
Bukmacher: Totalbet

Analiza: Gospodarze grali do tej pory u siebie 4 mecze z czego wygrali 3 ale były to spotkania z zespołami z dolnej części tabeli, za to drużyna z Paris na 5 wyjazdowych spotkań wygrała wszystkie 5. Oba zespoły są wysoko w tabeli w top4, ale to goście są w zdecydowanie lepszej formie ostatnio (pokonując wysoko m.in Strasburg czy Turk Telekom) i napewno pałają żądzą rewanżu za upokarzającą porażkę u siebie z Hapoelem 86-100.

Dlatego zdecydowanie gram dzisiaj na Francuzów i liczę na ich walkę do samego końca i ich wygraną w Izraelu
 
Otrzymane punkty reputacji: +194
deepred 667,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Wydaje mi się, że value na dzisiejszy mecz. Londyńskie Lwy grają we Włoszech z Trento, które jest zdecydowanie pod formą. EuroCup traktowany przez Włochów po macoszemu, a i w lidze próżno szukać dobrych wyników. Póki co bilans 8-7. Lions ewidentnie chcą się pokazać w Europie. Może nie jest to jeszcze topowa koszykówka, natomiast liga angielska nie stanowi dla gości dzisiejszego spotkania większego wyzwania. Ostatnio porażka u siebie z Hapoelem Tel-Awiw, a właściwie z Jordanem McRae, który wpakował im 36 oka. Facet z przeszłością w NBA, najbardziej kojarzony chyba z niezłymi występami w Washington Wizards. Trento nie ma w swoich szeregach takich indywidualności. Kursy wyrównane chyba tylko dlatego, że Włosi grają na swoich śmieciach, bo koszykarsko są słabsi. Michał Probierz powiedziałby, że te puchary, to dla nich "pocałunek śmierci".
Zupełnie inaczej do tego meczu podejdą Lwy, które wyjdą na parkiet grając o zwycięstwo. Spodziewam się poważnych minut dla Sama Dekkera i Zubcicia, którzy w lidze mogą spokojnie odpuścić kolejne spotkanie, jako, że Lions grają na wyjeździe z ostatnimi w tabeli Surrey.

Dodatkowo dla sportu, dorzucę sobie dwa overy właśnie tych zawodników. Dekker to najlepiej punktujący ekipy Lions i bez jego wyraźnego wkładu trudno będzie tutaj o zwycięstwo, dołożę również Zubcicia, który kilka dni temu obchodził urodziny i myślę, że Lions mogą pod niego dzisiaj sporo pograć. Cała oferta z BetX.


London Lions OT @1,90
Sam Dekker over 18,5 @1,85
Tomislav Zubcic over 12,5 @1,85 Troszkę szkoda, Tomi nawet nie wyszedł na parkiet w czwartej kwarcie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +846
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Baskonia-Barcelona 2 1,65➕

Barcelona to Barcelona,Baskonia zbyt długo już wygrywa u siebie.Ostatnio z Joventutem miała farta,wygrywając w końcówce.Goście zbyt doświadczeni.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +279
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Zalgiris-Crvena

Zapowiada się defensywny basket.Crvene widziałem ostatnio z Buducnostem,w niedziele,i ich defensywa zrobiła na mnie wrażenie.Świetnie potrafili ograniczyć gospodarzy tamtego spotkania,ograniczając łatwo stracone punkty.Zalgiris mocny u siebie,ogranie Barcy,Realu czy Fener robi wrażenie.Bilans 7-2 w domu,nie wziął się z przypadku,ale mam wrażenie,ze łatwiej im zmotywować się na dużo lepsze ekipy,niż na Crvene.Historia pokazuje,ze wyrównane są spotkania między tymi drużynami i biorąc pod uwagę,co widziałem w niedziele oraz kurs,idę w gości.

Crvena+5,5 1,65➕
Crvena 2,5➖➖➖➖
Run 2-14 w ostatnich minutach to kryminal

suche typy:
Real ov 76,5 1,57➖
Real ov 84,5 3,05➖
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Baxi Manresa - Lietuvos Rytas Wilno
Typ: 2
Kurs: 3,35
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Pierwsze spotkanie w grupie J gdzie jest jeszcze turecki zespół Bahcesehir i niemiecki Telekom Basket Bonn. Dla mnie kursy w tym spotkaniu są przesadzone. Manresa nie gra w tym sezonie nic wielkiego:
Screenshot_20230124_094355.jpg
W lidze hiszpańskiej ten zespół zajmuje odległe 16 miejsce mając tyle samo punktów co dwienostatnie drużyny zagrożone spadkiem. Owszem liga a europejskie puchary to dwie oddzielne bajki ale Lietuvos nie jest tak słaby jakby wskazywały wystawione na ten mecz kursy. Drużyna z Litwy jest napewno mocnym zespołem i spokojnie stać ich tutaj na wygraną. Manresa już w tym sezonie przegrywała u siebie ze słabszymi kadrowo zespołami od Lietuvosu. Do tego w ostatnim meczu z Malagą kontuzji doznał Waczyński o czym możecie poczytać pod tym linkiem:
https://www.acb.com/articulo/ver/385023-adam-waczynski-sera-baja-para-los-proximos-partidos.html
82-69
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom